Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

WRRRRRRRRRRRR No tak to juz wszystko jasne :O KICIA- cytrusku piwem z spragnionym nie chciałas sie podzielic i bozia cie pokarała i główka bolała :p:D:D:D:D LOLA - WITAm 👄 Ok zmykam bo zjadam sniadanko dzisiaj kromka razowca zziarnami i płatkami owsianymi własciwie to wiecej tych ziaren niz razowca :D do tego serek czosnkowy zielona papryka rzodkiewka swieza bazylia i wyjatkowa kawka z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam w ciemny zinmy i deszczowy poranek , pogoda pod psem, moża rzec butelkowa :P, z wczorajszego optymizmu nic nie zostalo:(, czuje sie ociężała i nikt mnie nie kocha😭, @ mi sie spóżnia 2 tygodnie wiec mam 2 opcje , albo zostanę zmów mamusią_(mało prawdopodobne, ale możliwe:o), albo będe brać jakie świństwo farmakologiczne po ktorym pewnie bedę sie czuła paskudnie i przytyje😠 , obydwie opcje mi sie nie podobaja , wiec moje samopoczucie jest uzasadnione, a mija skorupka juz od dawna czeka😭 wiec idę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - a moze po prostu jakiegos nerwa masz i to stad to opoznienie... nie martw sie 👄 lolka - Ty po prostu zapragnelas nam dotrzymac towarzystwa w porannym wstawaniu ;) ory - wracaj do nas bo tesknimy za Toba okrutnie 😭 kicia - Ty to chyba jakies fluidy przekazywalas bo i mnie glowka bolala wczoraj... nawet seksu z tej okazji nie bylo... przyznaj sie! Ty po prostu nie chcialas byc z tym bolem samotna i mi go niecnie wyslalas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzieki Mycha, ja tez m6ysle ze to stres bo druga opcja mi nie pasuje, nie teraz i w tych warunkach, cholera aż boję się pomysleć jak by miało sie to potwierdzic , pomimo ze wszystko cos we mnie siedzi i złapalam doła, i nawet nie mam tu na miejscu koleżanki z ktora mogła bym pogadać (wszystkie jedze tylko czekaja na sensacje:P) dobrze ze moge cos napisać:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie SLONCE ,az razi......abs pare promykow sle do ciebie.... mafinka u ciebie tez tak ladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- to oddaj nam kawałek tego słoneczka :p i jeszcze zonkila dozuć hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a skejpika to z neta mozna jakos zainstalować bo gdzies wpierdzielilam płytke a bym na laptopie zainstalowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno......ty jesteś usprawiedliwiona że leżałaś cały dzień ,bo chorutka byłaś ,a je ja to z lenistwa chodze tak wcześnie spać ,a przecież w domu zawsze jest coś do zrobienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle czy przeoczyłam coś czy DESPERADO nie zdała relacji ile krawatów obcieła....!!!! MYCHA ....ale nam sie udało zbiec w temacie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - ale czlowiek juz czasem jest taki nie do zycia i wtedy czasami lepiej wczesniej isc spac niz wloczyc sie po domu bez sensu... ja tez czasem tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, kochana czy ja dobrze kojarzę, Ty brałaś kiedyś Meridię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D-👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄❤️👄❤️👄❤️:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM /MYCHA 👄👄👄 dzięki dziewczynki pokabinuje :) SERUM- odrobina lenistwa nikomu nie zaszkodzi :) wierz jak kota nie ma to myszka charcuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalas ile to g... ma skutkow ubocznych? bo ja owszem gdyz moja genialna pani dietetyk mi to zapisala... nawet kupilam, wzielam 2 tabletki... o potem poczytalam i dalam sobie spokoj... a ile masz BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u Ciebie tylko jesli masz stwierdzone zaburzenia w gospodarce lipidowej... a zabezpieczasz sie skutecznie? bo to g ma masakryczne skutki dla plodu... poza tym murowane zaparcia, bole glowy i prawdopodobne dolki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - wiem ze jestem niedobrota ale nie chce bys sobie zaszkodzila... ja no uznalam ze jak mam sie bac co miesiac czy przypadkiem nie zaszlam w ciaze... a do tego nie moc sie poruszac samochodem bo nie wolno w trakcie brania... a do tego mam miec klopot z pamiecia krotkotrwala to dla mnie to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha nie myślę wcale że Ty niedobrota jesteś, bo każdy myśli to co chce, brałam kiedyś adipex- już Wam o tym pisałam, schudłam ładnie bez skutków ubocznych, typu ciśnienie, bezsennosć, nic mi takiego nie doskwierało, i tak sobie pomyślałam, że może teraz o to bym się postarała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie bez zmain dietuje, ćwicze i walcze z tłuszczem i waga spada w dół. Oznajmiam wszem i wobec: OBRAZIŁAM SIE NA LOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja codziennei do nej piszę, macham, buźki przesyłam a ona ma mnie daleko w dupie!!!!!!!!!!!!! Doniu ty to masz pomysły!!! Ja powiem ci że myślałam kiedys tez o tym swiństwie, ale jak mnie tak przestrazszyli ludziska o tych skutkach ubocznych to ja to pieprze!!! PAPAPAP Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz donia, ja sie nie martwilam bardzo o inne skutki uboczne ale ja wlasciwie z antykoncepcja na bakier, a nie zniosla bym jak bym dzidzie uszkodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może macie i rację, odpuszczę jednak, ale ja nie mogę przestać jeść wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja z antykoncepcją to też na bakier, bo nic nie łykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×