Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej hej dawno mnie nie było, a tu takie rzeczy się dzieją. Mimozka gratulacje to dopiero miałaś niespodziankę u gina. Szczęśliwa no proszę ale rezultat, super!!!! Pimach ja miałam ,,zerówkę" zanim poszłam na zwolnienie, uczyłam tylko 4 miesiące, trudno było mi się przestawić z trzeciej klasy na ,,0". Ogólnie trzeba więcej tłumaczyć i wszystko od podstaw, dzieciaczki bardziej spontaniczne i takie ruchliwe. Przez pierwszy miesiąc nie reagowały na moje polecenia. Do2do super butki, a jeśli chcesz złote na paskach i na koturnach to mam, rozmiar 36. Tija niezły zarobek na tych kuleczkach, miałaś fajny pomysł. W mojej rodzinie harmonia, Filipek spokojny, wesoły, brat starszy wpatrzony w młodszego i do tego mąż, który zostaje z małym jak mama ma ochotę jechać na zakupki. Wcale nie jestem zmęczona opieką nad synem, dopiero teraz odkrywam uroki macierzyństwa.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co tu sie porobiło!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ kolejnej ciąężarówce i mam nadzieje ze nie każecie mi płacić alimentów na te wszystkie dziciaczki topikowe których masowe wykluwanie zapoczątkowałam:) majka- ja o diecie zapomniałam- niestey do dukana narazie nie wracam bo jestem miłośniczką lodów i letnich owoców, ale musze zdecydowanie ograniczyc kalorie tija- 800 zł to dobry wynik-ja pracując osiem godzin dziennie poza domem zarobie niewiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry rumuny........ zaraz jade robic mojej kuzynce urodziny niespodzianke cala rodzina,zasluzyla na to....opowiem wieczorkiem jak wroce,a teraz spadam.....bajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ???? kafffki nikt z rana nie polewa, czy po cichaczu same żłopiecie? :P Obejdzie sie skąpiradła paskudne, bez laski :P sama już se zrobilam kawusię :P Dziewczynki od FB :) coś dostaję, jakieś zaproszenia wysłalam, coś potwierdziłam, ale nadal nie wiem z czym sie to dokładnie je :P Pytanko - czy moge obejrzeć profil kogoś, kto nie jest w moich znajomych? I ile można obejrzeć? Wstępnie wywnioskowalam, że można chyba zablokowaźć oglądanie i komentowanie zdjęć. A znajomych danej osoby (nie z kręgu znajomych) mogę obejrzeć, czy to też można sobie zablokować? I czy ta osoba zobaczy, że oglądałam jej profil? A jeśli tak to mogę sie jakos ukryć jak w nk? Bo chciałabym sobie obejrzeć kilka profili, ale tak niewidzialnie, inkoguto :P Lola :) wypij na tych urodzinach i moje zdrowie :) No właśnie Tija ..... Nowa bielizna na szkolenie to niby w jakim celu? :P co to ja mialam jeszcze napisac ??? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... no ..... o Kici miało być :) jak na mój nos to Kicia przekonała Rikiego i właśnie produkują malutkie Kędziorko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja was proszę - nie piszcie i nie odpowiadajcie na moje pytania wszystkie na raz :P Jeszcze jedno pytanie o FB - jak sie z tego wylogować, bo coś nie widzę ? :P Bo mi za każdym razem automatycznie wchodzi mój profil, a wolę sie za każdym logować i wylogowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra .... podpowiem wam raszple co zrobić, żeby popisać trochę na topiku :P ...... Najpierw trzeba wejść do pokoju, potem odszukać kompa, włączyć go, znaleźć w ulubionych, czy gdzieś tam indziej "pierdut", kliknąć , wejść na ostatnią stronę, przeczytać co tam sama cały dzień piszę :P wejść w "odpowiedz na temat", coś tak naskrobać , wpisać hasło, potem "wyslij" i poooooszłoooo !!!!! :P Proste ???????? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja tylko mocno was ściskam ❤️❤️❤️ bo nawiedziała nas dzisiaj rodzinka z łodzi ( jak ja kocham takie niezapowiedziane wizyty :D ) więc nie mam jak klikać :(Za raz idziemy na dni ursynowa bo ma byc ingrit i jakies tam inne polskie gwiazdy więc popiwkujemy troche a dzieciaki w domciu zostają z dziadkami :D MAJKA- mam mam Cie na FB - jesli ktos sobie profilu, galeri nie zastrzeze to możesz go ogladać :) a jeśli tak to dupa bo widza go tylko jego znajomi ( podobnie jak na NK ) Generalnie jak ogladasz sobie czyjs profil to on cię nie widzi więc mozesz sobie patrzeć :) Ok kochane uciekm do juterka 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczor:) Majka prawy gorny rog - zakladka konto - wyloguj.... A reszte Ci Do2do wyjasnila:) Ale sie dzis zlazilam, ciagle kogos spotykalismy, mala spala w dzien 15 min, bo ciagle sie do kogos usmiechala. po powrocie zjadla... porzygala sie(chyba z nadmiaru wrazen:P) po godzinie znowu zjadla i padla..... a rodzcom winko sie chlodzi:P Kicia robi Kedziorki...:D moze beda dwa odrazu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic ciekawego, obijam się po domu i mam zamiar zamówić meble zastanawiam się nad brw z serii re_set, takie ciemne,no sama nie wiem. A wiecie w Warszawie na Pradze jest kompleks sklepów jest tam Euro i inne i tam widziałam całe stoisko z olbrzymim wyborem preparatów Tołpa, mnóstwo ich było i na wszystko, to dla mieszkających w okolicach Wawki. Kicia to n powaznie stara się o bobaska, będzie mi raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) To ja Kaweczką >(""""")O was budzę :D U mnie jeszcze rodzinka śpi dzisiaj jada już do łodzi :) ja zwlekłam swoje cielsko bo już w sklepiku bo bułęcje byłam :D Wczoraj było fajnie :D po paru piwkach to i przy Stachurskim szaleliśmy hihih:D jak będzie coś na You Tube to wam wkleje jak na razie to tylko pokaza sztucznych ogni znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=xgplzIZFfIg pogoda dzisiaj jak na razie taka sobie :O oby nie padało :O MIMOZKA- ja mam tope u siebie w tesco mają stoisko :) co to BRW i RE_SET to fajne sa te mebelki :) choć przyznam się że gdzie nie wejdziemy do znajomych to niemal u karzdego są :D tylko kolory kanapy się zmieniają :D ale ogółem fajniutkie są :) mi się jeszcze podoba largo ,doors , vis&vis :)http://www.brw.com/ MAFINKA- mam nadzieje że Oleńka po tak intensywnym dniu dała rodzicom chwilke wytchnienia przy winku i że wieczorek się udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam się nie odzywać póki nie dacie mi spokoju :P nie ma i nie będzie żadnych kędziorków, ani innych "małych" :P byłam półtora dnia w Łodzi, wczoraj odpoczywałam, a dziś już się pakuję i jadę :( odezwę się z Kijowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja normalnie nerwa mam tak mnie mój rodzony brat wkurwia ze normalnie nie mam ochoty isc na wesele :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Majeczko, jaka kurka prezentacja ?! Ja na razie oddałam sprawozdanie z realizac planu i na tym utknęłam. Matko, co tu sie dzieje z tymi ciązami? Jakiś wysyp? Reszte doczytałam, ale zapomniałam. A, i s chudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja normalnie na pysk padam :O do szkoły co chwilke ganiam z kawiatami i innymi duperelami :O za moment mnie tesciowa nawiedza wrrrrrrrrrrrrrr:o Brat mnie wkurwia co chwile bo 3 dni przed slubem mu się koncepcje zmieniają , Mezus jutro do katowic jedzie i kuźwa jak by tego bylo mało to pies sraczki dostal wrrrrrrrrr normalnie nie wyrabiam :O ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam z Kijowa :) MIMOZKA nie przejmuj się, im się co jakiś czas przypomina i próbują mnie złamać, ale ja się nie dam :P a tobie gratuluję z całego serca ❤️ DO2DO co ty tak przeżywasz? :D wyluzuj, to wesele, a nie przedstawienie w teatrze wielkim ;) ludzie mają się bawić, zostaw te koncepcje i myśl o tym jakie wrażenie zrobisz w kreacji :D ❤️ PIMASZKU 👄 miło, że wróciłaś, i gratuluję spadku :) RESZTA ❤️ bo zaraz już muszę spadać po moje "sprawki", ledwie przyjechałam a oni już :O mnie ganiają :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to nie o atrakcje chodzi :O poprostu mój brat prosił nas o przysługe transport ( autokar minibusy itd.) załatwił mu to mój teść ma do dyspozycji autokar, i 2 busy na 2 całe dni do dyspozycji do rozworzenia japońców w prawo i w lewo czekania na nich znów worzenia itd oraz autokar dla gosci weselnych zawiezienie na miejsce i przywóz spowrotem do wawy wszsytko za 700zł więc jak wczoraj załatwiłam to on mi oznajmił " cyt że sobie jaja robię i że za tyle to on nie chce " tak mnie wkurwil z ejuz nie będę pisać nie wspomnę juz że głupo względem przyjaciela mojego teści u którego było to załatwiane gdyz zrezygnował z wyjadu do francji by gnojek miał autokar.A mój szacowny brat dzwoni 20 minut temu że on jednak się decyduje bo nic taniej nie znalazł bo do kuźwy wynajęcie autokaru na 4 h to koszt 550 zł + 7% Vatu :O a busa 350 + vat za 4 H tylko jak mu mówiliśmy z mężem od początku że tu ma po znajomości taniej to kuźwa wybrzydzał :O Mój mąż się wkurwił bo chcial mu to sfinansować ( jest świadkiem ) ,ale jak sie dowiedział jak ryja na mnie dar wczoraj to powiedział że apsolutnie .:O Zreszta i tak wynajelismy im limuzyne jako prezent ,a i kase dostanie odnas może mało bo 1000zł ,ale limuzyna tez 1600zł kosztowała:OMóiw ci ja wiem że on się denerwuje bo to jego dzien itd. ale zatrówa życie wszystkim do okoła :O moja mama powiedział mi dzisiaj ze jakos wogle juz sie nie cieszy na ten ślub:OA szkoda gadać :O oj oby do piatku nachlam sie i bedę miała wszystko w dupie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- gratuluje ubytku wagi :D ale az się boje bo ty taka chudzinka byłaś , a jeszcze 5 Kg straciłaś :) wielkie usciski dla TUSIA :) I ja tez o foteczki przystojniaczka prosze :D KASIUNIA- ale zmiana z włoskami :D Ładnmiutki :) SZCZESLIWA- ja tu o poemacik proszę :) a nie kruciutkie cześć:O MAFINKA- jak zawsze ajlowiu❤️ MIMOZKA- buziaki dla WAS❤️ MAJKA- ajlowiu❤️ TIJA-ajlowiu❤️ Zresztą ja Was wszytkie ajlowiu❤️❤️❤️ Umnie poza nerwami to burza w powietrzu wisi :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, DO2Do współczuję, faktycznie machnij dwa-trzy szybkie na początku wesela i baw się dobrze, a o reszcie zapomnij :) powiem ci, że i tak sporo ładujecie kasy w to wesele. Ja może mniej zarabiam (na pewno dużo mniej :( ) ale tyle kasy to najukochańszemu bratu bym nie dała, bo ich po prostu nie mam :O a tu i to i siamto... szeroki gest ;) nie martw się :) ja będę się martwić, żebyś ty się dobrze bawiła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) mnie też dziewuchy ciążę wmówiły :) aż sobie testa robiłam :P a jak mi wyszedł ujemny to i tak powiedzialy, ze testy zawodne są i pewnie na pewno w ciąży jestem :P Do2do :) bez nerwacji :) nerwowa atmosfera wszystkim sie udziela ! Na weselu wszyscy się wyluzujecie i będzie git :) Kicia ma rację - na weselu chodzi o to , zeby dobre wejście mieć :P a potem wybawić się i urżnąć :P Reszta schodzi na dalszy plan :) Na ktore butki się wreszcie zdecydowałas? Pimach :) A sprawozdanie złożyłaś w swojej szkole dopiero, czy już w organie prowadzącym? A wniosek o egzamin? Nasze starostwo sprawozdanie życzy sobie dopiero na egzamin, z wnioskiem o egzamin wymagają tylko oceny pracy. Pierwszy termin składania wniosków jest do 30 czerwca, drugi - do 30 sierpnia. Ale jak złoży sie papiery wcześniej, jeszcze przed 30 czerwca to jest szansa, że egzamin będzie szybciej. Tak jest u nas w każdym razie. Na egzaminie musisz złożyć relację z przebiegu stażu - znaczy opowiedzieć co i jak robiłas. Ten mój kolega strasznie nerwowy jest i bojaźliwy. Nawet jak na radzie pedagog. sprawozdania czyta to prawie ze strachu umiera :P Więc sobie wymyslil, że zrobi prezentację swojego dorobku w postaci multimedialnej. A że chłopak ma spore osiągnięcia artystyczne (bardzo ciekawe prace plastyczne na różnych konkursach, występy, nagrody itp) wymyślił sobie właśnie taką formę. Zdjęcia, nagrania, nagrody itp - doszedł do wniosku, że to bardziej odda wklad jego pracy niż suche mówienie. No i komisja będzie miała wszystko od razu przed nosem - a nie kolejną stertę papierków. A przecież trzeba wziąć pod uwagę, ze dla komisji taki egzamin to jeden z wielu, wiec kazde urozmaicenie moze być na korzyść egzaminowanego :) Szczęśliwa :) podaj jakis swój sprawdzony przepis na dobre ciacho dukanowe :) DZiewuszki !!! cieszę sie, ze niektore leniuchy sie wreszcie odezwały, ale mogłybyście tak troche częściej i wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ❤️ co słychać, dawno Cię nie było, pisz częściej 👄 A gdzie jest nasza Mycha????????????????????❤️ Do2do weź walnij 2 kielichy na początek i baw się dobrze... Kicia łobuzice z tych naszych dziewczyn I jeszcze coś miałam napisać i zapomniałam... no nic nadrobię później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICI- MAJA ❤️❤️ Co do butków to polece tak na wejście w tych kotórnach bo zaledwie czubeczki widać a mam i w takim kolorku szal :) więc z braku laku mogą byc bo juz latac nie mam siły :O a po tem to moje kochane turkusowe baleteczki :D no i oczywiście musowo za każdą z WAS KIELICHA PIJĘ :D:D:D:D Tu macie lika do miejsca gdzie bede się bawić :) http://www.youtube.com/watch?v=D48R2_glqug Ten cały pałac z parkiem jest tylko dla weselników:) Ale na dal się nie zdecydowałm co z włosami bo wszyscy mi o koku gadaja a ja włosy specjalnie zapuszczałam :O może jutro albo w środe foty trzasne :) choc sa juz troche krutsze bo końcówki podcięte ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do👄 jak Ty kochana za każdą z nas kielicha wypijesz, a za mnie i Donię to podwójnie proszę, to nie wiem czy zdołasz nam imprezke opowiedzieć czy pod stołem nie zaśniesz:D Baw się dobrze!!!!!!!!! A pałac CUDO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×