Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam Serum mysle ze lepiej poczekac z rozpoczeciem diety, bo na pewno na cos sie skusisz w czasie wyjazdu. My narazie wyjazdamy zapasy. Czytalas ksiazke dukana?? Bo moi zdaniem trzeba ja najpierw przeczytac. Robilas sobie test na wage optymalna?? http://www.dukandiet.co.uk/ Majka ja zbieram przepisy, wlasnie zeby sie nic nie znudzilo. Otrab nie powinno sie mielic bo traca swoje wlasciwosci.. Przepis zanotuje bo jak przcisnie na chlebek to cos bedzie trzeba kombinowac. Na przepisy czekam:). A jak to jest z musztarda, bo mozna... ale ona ma sporo cukru i soli?? Ja mam ochote zrobic 10 dni uderzeniowej, ale wiem czy wytrwam-y. Majka trzymam kciuki:) Myszka 🌼 zaraz znowu zmienimy stronke:P kaca mam chyba....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich książek nie potrafię czytać od deski do deski (nie ciekawe są i nie wciągają:P) Właśnie zapisałam sie do dietetyczki na 17-01 .......co prawda powinnam mieć jeszcze dietę lekkostrawną do 17,02 i powiedziała ,że nie ma problemu ...........zobaczymy .........sama nie wiem co lepsze ?! odchudzać sie samemu czy pod okiem specjalisty ???ma kobieta na swoim koncie dużo sukcesów nawet znam parę osób osobiście odchudzonych przez nią .......ja próbowałam rok temu w kwietniu ,ale nie wyszło ,bo ja każde posiłki przegryzałam boldowerą,ranigastem ,albo espumisanem..teraz po laparoskopii mam nadzieję ,że będzie inaczej ....MAM NADZIEJĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane chudzinki 👄 U mnie leje i leje i końca nie widać :O co do remontu to pojechaliśmy po farbę a i z kafelkami wróciliśmy :Owięc M z moim tata zrywał te co niespełna 2 lata temu kładliś wmy na szczeście dużo tego nie było bo ja za kafelkami nie przepadam :o więc szybciorem poszło :) Mój M debiutował kładąc je na ścianie i stwierdziłam nie chwaląc się :p że cholerka ma ukryty talent :D 3 ściany sa już zrobione została na dzisiaj jeszcze jedna :D no i po tem malowanie pokoi....... MAJAK - zgadza się pierdolnik mam co nie lada ale pocieszam się że potem będzie piknie :D SERUM - ja myślę że dobrze zrobiłaś zapisując sie do dietetyka bo moim zadaniem cały problem w odchudzani ( pomijając brak silnej woli) polega na tym że sami przed sobą boimy się przyznać z etrzeba schudnąć i udać się do specjalisty mojej kumpeli się udało więc i za ciebie trzymam kciukasy :D MAFINKA ,MAJKA - ja z dukanem startuje około 17.01 bo na dniach mnie nawiedzi @ więc jeść chce mi się co nie miara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukana dzień pierwszy :) dzis było 66,5 :O (koniec @) Co by czas szybciej minął po wyprawieniu dzieci do szkoly poszłam sobie jeszcze trochę spać :P Wlałam w siebie już 3 duże kubki płynow, zaraz pójdę coś wszamać :) I zamówiłam sobie przed chwilą skrobię kukurydzianą i kakao odtłuszczone - u mnie takich rzeczy raczej nie dostanę. Pozostałe zakupy dopiero muszę zrobić, bo w zasadzie niewiele odpowiednich rzeczy w lodówce mam. Serum :) ja też uważam, ze tę dietę trzeba zacząć od przeczytania książki, bo tam jest wszystko wytłumaczone jak "krowie na rowie". Książka wbrew pozorom wcale nie jest taka nudna, bo mocno motywuje :) I nie musisz od razu czytać całości - ja pierwszy raz czytalam ją fazami - w zależnosci od etapu, który akurat przechodziłam. Ale moze faktycznie dowiedz sie, czy Ty akurat teraz mozesz ją stosować? Żebyś sobie nie zaszkodziła 👄 Mafinko :) Ten przepis na bułkę mam od kolezanki, która stosuje dietę i schudła 23 kg, więc śmiało można korzystać :) A co do mielenia otrąb- nie słyszalam o utracie właściwości , wiem, że siemię lniane mielone na pewno je traci. A celem mielenia otrąb jest zrobienie z nich czegoś w rodzaju mąki właśnie do wypieków. Jesli będę je mielić to tak na bieżąco, w razie potrzeby, wiec nawet jak coś tam sie traci to może nie aż tak dużo to bedzie. Ale jak kiedys robilam sobie placki i jajecznico-omlet to też dawalam całe otreby. Myszka :) ja też chce zieloną :) muszę teraz dużo pić :) A reszta gdzie???? Odchudza się w podziemiach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) Wy to powinniście firmę remontowo-budowlaną założyć normalnie :) Szczerze podziwiam !!! Ja remontow NIENAWIDZĘ, zwłaszcza jak trzeba w tym samym mieszkaniu jednocześnie pomieszkiwać :P okreslenie "mieszkać" w okresie remontu to wg mnie przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Serum 👄 Mafinko pytałaś o musztardę - ja znam jedną na 100 % dozwoloną, bo bez cukru - z Kamisa musztarda Dijon- tylko, że mi ona nie smakuje, jest taka ... no bez cukru poprostu :P kwaśna jakby. Ale jako dodatek moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna, krzycząc: - Ludzie, zatrzymajcie ten autobus, bo się spóźnię do pracy! - Panie kierowco - wołają pasażerowie - niech pan stanie! Jeszcze ktoś chce wsiąść! Kierowca zatrzymuje autobus, mężczyzna zadowolony wsiada i mówi z ulgą: - No, nie spóźniłem się do pracy... Bilety do kontroli proszę! Jak przychodzisz pijany do domu, to zacznij przeszukiwać łóżko, szuflady i wszystko co się da, a gdy żona spyta czego szukasz, odpowiedz: - Odrobiny zrozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow !!!! a kibice do mojego dietowania gdzie ????????????????????? :P no to spadam do pracy . Mam taki nawał pracy w pracy, że nie mam czasu jeść ani pić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- ja Tobie i Wszystkim odchudzającym się mocno z całego ❤️ kibicuję :D i mam zamiar około 17.01 do Was dołączyć więc się spieszcie co bym miała jak Was gonić :p :D U mnie bez zmian :) powoli koniec remontu i kolęda dzisiaj ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie wieczorkiem :):):):) Ja dzis padam na gębę pół dnia spedzilam w mieście zalatwiajac swoje sprawy no i drobne zakupy 🌼🌼🌼 Ale u nas na topku tłok że nie można sie dopchać stalam w kolejce godzinke juz nawet zasypialam Co sie dzieje czy wszystkie sąna diecie i maja topik w du....e:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki wróciłam ❤️👄 ale mam straszna migrene , a moze to zapowie4dż grypy:-( , mam nadzieje że uda mi się w pracy wytrzymać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Was trochę poczytałam, Majka trzymam za ciebie kciuki, a spróbuj nie wytrwać :-), słyszałam o tej diecie, ale jak na razie sama na się nią nie decyduje, choć kilogramy rosną😭,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie bardzo za mną tęsknicie :O no i dobrze mi tak :( śledzę wasze zmagania z doktorkiem D. i jego dietą. Moja bratowa chce się wziąć za to, ale akurat jej odradzam. Po pierwsze w jej przypadku, kolejna dieta i kolejna porażka i kolejne kilogramy. Jest zabiegana i niesystematyczna, a przy tej diecie trzeba trzymać reżim, nie? Muszę znaleźć dla niej coś innego. Ma tyle sadła, że zgroza. Takie luźne twory na brzuchu i nogach, koszmar. Ale jak jej mówię, że musi ćwiczyć, ćwiczyć, to ona mówi, że w jej przypadku to nic nie daje 😠 bo pochodziła dwa tygodnie na fitness i nie ma efektu. Albo był efekt, a jak przestała chodzić, to znowu utyła :O no więc wg. niej nie ma sensu. Nie dociera do niej, że ona powinna codziennie zapierdalać na jakieś cwiczenia do końca życia! Lepiej zacząć kolejną dietę i po jej przerwaniu utyć parę kilo. Nie mogę się przebić przez jej logikę. :O mur nie do pokonania 😡 Do tego ona nie bardzo lubi ryby, a o owocach morza to już w ogóle nie ma mowy, więc nie wiem co ona chce jeść na tej diecie?? Może kapuściana? Sama to rozważałam, bo doktorek to akurat też nie dla mnie :P Poczytam, zobaczę. Poza tym nic ciekawego. Za tydzień wracam do Kijowa 😭 Całuski moje rybeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za duracka strona. wysłałam - nie ma! odświeżam stronę - dalej nie ma! piszę następny post - jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra piciochy, widzę, że muszę odpokutować swoją absencję :P no więc znalazłam sobie fajną stronkę z dietami, a tam dietę dla mnie :D czyli dietę kapuścianą ;) http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta_kapusciana.html tam są opisy różnych diet, artkuły, poczytajcie sobie. Ja wkrótce startuję z kapustą na śniadanie, na obiad i kolację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola9918
hej pitki ,co słychac u was w tym pieknym nowym roku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola9918
to ja ,ale nie wiem dlaczego na pomaranczowo ?hym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola9918
no juz teraz powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co....widze,ze znow dukana męczycie....powodzenia......ja zaczelam od nowego roku,ale mż.......narazie 2 kg w dol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kobieta LOLA ty to kobieto masz wejscie jak nikt inny 🌼 A dlaczego tak żadko nas odwiedzasz (napewno nie odpowie bo znowu za miesiac sie pojawi):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×