Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Jeszcze jedno...🌻Cudnie🌻 to skoroś chora i tak sobie leżysz to odwiedź nas łaskawie częściej i pisz kobieto niedobra❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pitki.....ostatnio kicia do mnie dzwonila i obiecalam,ze cos napisze wiec jestem........tada u mnie ok nie schudlam nic ,a nic,ale mam to w dupie...... musze poczytac troszke wstecz bo juz dawno mnie nie bylo.......co chyba zauwazylyscie hehehe postaram sie juz byc nabiezaco bo sie za wami stesknilam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dzisiaj łep i brzuch napierdziela bo @ nawiedziła więc dętka jestem ale dieta zachowanma:) DZIADEK- ja jogurt robie sama :) więc możesz byc spokojna o mnie hihi👄 LOLA- no witaj kochana ❤️ BUZIAKI dla wszystkich 👄 klikne potem bo tak mnie napierdziela że na pisaniu się skupic nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA jak nie bedziesz do nas pisala to jak ja zadzwonie do Ciebie to suchej nitki na tobie nie zostawie 🌼🌼 Masz pisac i basta 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS 👄, Jacek 👄 Dla Was wszystkich ❤️ Jestem po dawce leków, temperatura ciągle, dreszcze, brak smaku zupełny i.... powonienia, kliber czerwony i obśrupany :O To też jakaś dieta:P, :D Dziewczyny mam sposób dla nas ... codziennie godzinka z nordic- co??? Ja dopiero jak wyzdrowieje ale tobie ABS radzę, zgubisz te 4 kg. Wiem coś o tym bo w ubiegłym roku miałam taki przymusowy spacer... jadłam normalnie a schudłam "nienormalnie" :P Pa idę pospać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!!! Ty pipo grochowa !!!! Jakim prawem tak długo nie pisałaś , ja się grzecznie pytam cholero jedna !!! :P Dziewuszki, ja ma sekundę, bo roboty do pracy :P mam tyle, ze szok... A do tego korzystam z pogody, piorę i suszę w ogrodzie wszystko co na drzewa nie ucieka :P Szkoda, że mebli w pralke wsadzić nie mozna, bo pewnie tez bym je wyprała :P Ale nic na to nie poradzę, ze lubię suszyć na dworze, a im bardziej wieje tym lepiej :P Dietkę dukanową przerwalam , bo znowu włosy zaczęły mi garściami wyłazić. Można powiedzieć, że nic tak dobrze mi ostatnio nie wychodzi jak włosy :P Jestem na etapie szukania innej diety, która pozwoli mi zgubić jeszcze z 5 kilo. Może dieta czekoladowa ? :P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zdycham dalej :o dzisiaj nospa to mój najlepszy kumpel co do jedzenia to dzisiaj nie mam siły jeść:)więc to pocieszające :) MAJKA- u mnie tez wieje jak cholera i zimnooooooooo:o co do ducana to ja się czułam strasznie włosy mi nie wyłaziły ale strasznie suche się robiły:o więc dietke zmieniłam jak pisałam jem 4-5 małych posiłków owoce staram się do 12 .00 tylko ( bo cukier) i ostatni posiłek o 18.00 i jakoś 4 dzień daję radę :) więc może się uda tym razem :D pilnuje tylkko by przynajmiej raz dziennie zjeśc ciepły posiłek i jak miecho albo rybka to z sałatą lub warzywkami :) ziemniaki odstawiłam , jak makaron to z warzywami i razowy, ryz jem ale tylko dziki i tez z warzywami i np. kawłaeczkiem fety i czarnych oliwek .w sumie to można powiedzieć że to prawie nie łączenia :) może tak spróbuj :D CUDNIETAK- zdrówka życzę,a co do pytania o dreptanie z kijaszkami to przyznam się że myślałam o tym ale kołomnie to głównie starsi ludzie chodza są dla nich kluby itd. KICIA- halo? MAFINKA- jak twoja dietka i co u Olci ?? MYSZKA 👄 ABS👄 DZIADEK👄 TIJA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chudzinki moje kochane❤️ ja dziś czuję się już dobrze:D, pogoda za oknem wiosenna, 🌼 oooooooooo!!! LOLA do nas zawitała pewnie przywiała ja wiosna, :D, teraz będzie nas więcej do pisania:D, a co z naszymi "chorowitkami", biedule muszą się męczyć, wiec życzę wam zdrówka❤️cudnietak, do2do, majka❤️ a ja tak liczyłam na dietę DUKANA, myślałam że może ja wypróbuje, ale teraz to sobie ją daruję:P, ja nie mam prawie włosów i jeszcze te resztę miała bym stracić :P, po za tym moje dietownie siedzi w kącie:O ale mam nadzieje ze ruszy niebawem:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Cudnie❤️ jesteś moją absolutną idolką:D:D:D:D KLIBER??????? What the fuck is kliber??? że kichawa niby? i jeszcze "obśrupany"...wielbię Cię moja droga🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć picioszki 👄 ha ha, ja mam sport cztery razy w tyg, bo zapindalam do pracy na 8 piętro na nogach. ;) w moim budynku winda pracuje tylko od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00, a ja mam zajęcia o 18.00 więc laptopa na plecy i w drogę :P do tego jeszcze kurtka, więc to jakby wspinaczka z obciążeniem ;) w piątek nie muszę, bo idę na 16, to se jadę windą :D Logika w tym kraju to trochę szwankuje :O to jest wielkie gmaszysko z początku lat 80-tych. Jest w nim 12 wind. Ale 11 jest zepsutych. :O więc oni dbają o tę jedną, która została jak o oko w głowie. Bo oczywiście nie naprawią 11 pozostałych. Po co? :O dobrze jest jak jest, nad nami są jeszcze dwa piętra, nie zazdroszczę jak ktoś zapierdala na 10 piętro :O a studenci niech się nie rozleniwiają, tylko niech ganiają po schodach ;) widziałam co się dzieje koło tej windy o 8 rano :D ja pierdole, i tak poszłabym pieszo :O bo jakoś nie czekałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie wszystko o poranku...:O:O:O Ale jeszcze trochę i skończy się ta bieganina. Lecę dziś do lekarza z małym, ma dziwną wysypkę, czerwone suche plamy, więc trza to oblukać. Wstawajcie już cholery:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek- budzisz, jak sirżant w wojsku :P zwlokłam się na trochę bo mi pęcherz pęknie, leki i do łóżeczka. Jacek w Pyrlandii, kliber to normalne słowo :D a "obśrupany" to nie wiem skąd:P w każdym bądź razie czerwony, skóra schodzi i wiszą fafoły :P ( no tak, tylko nie pytaj mnie co to fafoły :D) Mam nadzieję, że z synkiem będzie wszystko ok, bo chodzi tu też o Ciebie i to, co masz w "brzuszku"- trzymam kciuki! Kicia- zawsze mówiłam, że masz taką wagę, że nie musisz się odchudzać! Ale taki "trening" po schodach nie zaszkodzi :D do2do- a u mnie na osiedlu dużo młodych ludzi drepta z kijkami... także ja w średnim wieku :P też mogę podreptać. Tych po 60-tce to widziałam głównie na wakacjach. Ja zaczynam od poniedziałku.... mam nadzieję, że już będę zdrowa :classic_cool: Ach- stawiam kawkę \_/>, herbatkę (_)> i ziółaka ,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D, 🌼 później napiszę więcej nie mam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podejrzewałam, że Cudnie to Pyrolka pełną gębą...:D:D:D fafoły:D:D:D Nastrój mam dzisiaj, mówiąc delikatnie, wisielczy i staczam ze sobą walkę, coby komuś nie obić ryja Zaczęło się od przychodni, godzinę próbowałam się dodzwonić do tych kretynów, w końcu zapakowałam małego i poszłam sprawdzić co się dzieje i o której ten idiota pediatra przyjmuje. Tak więc poszłam tam na 9.00 żeby się dowiedzieć od sfoszonej (ok, ja byłam 1000 razy bardziej) tzw. pielęgniarki, że mam przyjść o 12.00. Jak zapytałam czy przy nawale obowiązków (4 dupy na recepcji) wszystkie zapomniały jak obsługiwać telefon i że jak dzwoni to się kurwa podnosi!!!!! wszystkie na to, że się nie rozdwoją:O:O:O I jak człowiek ma być kulturalny??? Nie da się, bo wszystkie panie muszą szukać zdjęcia nogi jakiejś baby, która notabene jeszcze mi uwagi czyniła, że jestem złośliwa.... P R Z E M I L C Z A Ł A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo musiałabym przypierdolić😡 Idę parzyć meliskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, no i zapomniałam się pochwalić, że przyjęli mi dokumenty do imigracyjnego :) dzień dobry, sorry, chamka jestem :P chciałam być cwana, a tak naprawdę, to nie chciałam spóźnić się na zajęcia, więc pojechałam godzinę wcześniej. przyjmują od 14, ale ludzie zajmują kolejkę już od 13 albo i wcześniej. pojechałam więc na 13. problem polega tylko na tym, że 13-14 jest przerwa obiadowa i zamykają budynek i trzeba stać na dworze :O a wczoraj tak pizgało, że ch... no i efekt jest taki, że mam dzisiaj piękne zimno. oczywiście gdzie?? pod nosem! żeby wszyscy myśleli, że mam gluty jakieś przyschnięte 😭 i jeszcze w komplecie od losu dostałam @ :O żyć nie umierać aha i jeszcze śnieg pada hmh... co by tu jeszcze pomarudzić?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziadek ale dajesz :D trzeba było tupnąć nóżką :P i wypalić coś z gatunku, że to ty utrzymujesz ten burdel ze swoich składek i podatków, więc niech się ruszają szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia no to jesteśmy dwie "udekorowane" :P pod nosem :D- w kupie raźniej ;) U nas też na weekend zapowiadali śnieg ale...od poniedziałku wiosna🌻-podobno. Gdzie Ciebie TAM zawiało....tu za chwilę będzie ślicznie! Jacek- meliska dobra i...wyluzuj trochę, bo to małe to będzie niezły agent:P Pogłaszcz po brzuchu z czułością i pośpiewaj- RILAX :P A to taka rymowanka poznańska (gwarowa) :D po poznańsku: W antrejce na ryczce Stały pyry w tytce Przyszła niuda, spucła pyry A w wymborku myła giry po polsku: W przedpokoju na stołku Stały ziemniaki w papierowej torebce Przyszła świnia, zjadła ziemniaki A w wiadrze myła nogi Chyba to oznaka, że mi trochę lepiej choć jeszcze churchlam :P, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak czasu, a za oknem słoneczko, a ja muszę się w tych murach dusić:P, ale za to juto lub w niedziele skoczymy sobie na odnowę biologiczną,(masaże , sauna itd) , dobrze ze w pobliżu mamy taką możliwość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, osmarkane, biedule❤️, życzę wam zdrówka, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ABS 👄 cudnie podaj łapkę :D dobrze, że nie jestem sama ;) z glutem :P a tytka to po waszemu? bo w Łodzi też się tak mówi. no, przynajmniej mówiło za moich czasów. w przenośni, to jeszcze można było i zarobić w tytę :D nie? MAFINKA? dobrze gadam? miałaś się spowiadać dzisiaj. NAM. a ty gdzie sie spowiadasz? :P żeby was dobić to wam powiem, że na leżąco ch..o się pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec robaczki🌼 ja znikam na weekend, mam nadzieje że będzie słoneczny 🖐️ robaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co piździoszki? :P ABS wypowiedziała jedno słowo, którego tu wymieniać nie należy i od razu wywiało caaałe towarzycho!! weekend, weekend, weekend! nie mówcie mi tylko, że jeździcie na rowerach czy jesteście na wycieczce pieszej, bo i tak nie uwierzę :D w taką śnieżycę nie da się jeździć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie...padło słowo na W i od razu pomór nastąpił:O:O:O:O Niech się ten cholerny marzec już zakończy, chandry ciąg dalszy😠 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupeczki ja spadam. Koleżanka (ta , którą mąż zostawił) dzwoniła, potrzebuje się wygadać, wyżalić i wyluzować :P No więc lecę zaraz wesprzeć bidulkę chociaż psychicznie :( A wczoraj wyluzowywałam się z kobietą szwagra :P Zeby było ciekawiej jutro na 7.30 do pracy idę i akurat na zmianę czasu trafilam :O No ale cóż ... jak post to post , trzeba się umartwiać i bliźniego w biedzie wspierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja deprecha wynika z faktu, że najprawdopodobniej mały ma AZS..niby nic strasznego, ale cały jest w ciapki i teraz kombinuję czym by go potraktować, bo mój lekarz powiedział, że tego się nie leczy...i że samo przechodzi, ale że to koniecznie trzeba dość agresywnie natłuszczać, bo inaczej dziecko cierpi to tego mi kanalia nie powiedział... Nienawidze konowałów!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×