Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA- kochana ogromniaste buziolki 👄👄👄 za tak wyczerpujące info o kijaszkach :) jutro zobacze jakie mają u mnie w tesco :) bo tez jakies na dziale sportowym były :) co do chodzenia to juz w necie poszperałam no i w lekcji stylu prezydentowa tez pokazywała jak się chodzi z kijaszkami :) co do naprzemiennego dreptania to nie powinnam miec problemu bo jak o kulach chodziłam to tez tak musiałam :) więc myśle ż enie będzie tak źle no i ja zamierzam po lesie chodzic :) tak myślłam że jak sie wciagnę to od września zapisze sie bo do takiej grupy bo chodza na osiedlu obok :) co prawda mąż chcyba będzie boki zrywał bo zawsze się chcichra z tych kijkarzy :) ale co mi tam jak zobaczy że mam talie osy ( marzenie ale ciągle wierzę że do zrealizowania ) to przestanie się śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłacał rachunków za gaz, przyszło upomnienie w dość ostrym tonie, podpisane przez kierownika działu windykacji Zakładu Gazowniczego. Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał co następuje: "Szanowny Panie, pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc, gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów. Wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam. Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii. Z poważaniem Zdzisław Kwiatkowski." Zadano pytanie kobietom i mężczyznom: Jakiej płci, waszym zdaniem, jest komputer? Kobiety z całą stanowczością stwierdziły, że komputer to osobnik typowo męski, ponieważ: - Trzeba go zapalić, żeby zwrócić jego uwagę. - Ma całe mnóstwo wiadomości, ale i tak nic nie wie. - Ma pomagać rozwiązać problem, ale w prawie połowie przypadków to on sam jest problemem. - Jak się człowiek na jakiś zdecyduje, to potem się okazuje, że jakby jeszcze trochę poczekał, to mógłby mieć lepszy model. Panowie stwierdzili natomiast, że komputer z całą pewnością mógłby być kobietą, gdyż: - Nikt, poza Stwórcą, nie rozumie ich pokrętnej logiki. - Język, jakiego używają do komunikacji między sobą, jest niezrozumiały dla pozostałych. - Nawet małe błędy są zapisywane w pamięci na zawsze. - Jak tylko się człowiek na jakiś zdecyduje, oddaje potem połowę swojej pensji na komponenty do niego. Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym: - Och, przepraszam pana. - Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam gdzieś tu mojej żony. - Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda? - Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrme pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoldem. A pańska żona jak wygląda? - Nieważne, szukajmy pańskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) dasz radę :) Końcówka jest najgorsza, ale to jakby ie było końcówka. Najlepsze dopiero się zacznie potem :P Do2do :) grunt to załapać bakcyla :) Ja jak teraz nie mogę wieczorkiem chodzic to mam wyrzuty sumienia i miejsca sobie znaleźć nie mogę ;) Ale w towarzystwie naprawde raźniej - nawet jak jednej się czasami nie chce to idzie ze względu na drugą albo trzecią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - to Ty teraz ekspert jestes;) a co do nadprogramowych kilogramow to odpowiedz jest prosta.... zmiescily sie pod sukienka... nie ma to jak dobrac wlasciwy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ... Mycha :) a świstak siedzi i zawija w te sreberka :P Do2do :) nie przejmuj się mężem :) Mój też na początku podśmiewywał się pod nosem z komentarzem typu "słomiany zapał". Ale teraz widzi, ze nie ma to tamto i poprostu pod wieczór pyta, czy dzis też zaliczam kija :P Kici z rana nie było i kawy też nikt nie polał :P No to ja mleko stawiam i na kawę Kici czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee kawe to ja już piłam :( moze by kto podał obiad ,bo głodna jestem ,a nie mam czasu ugotować ;) może dzięki temu wreszcie schudnę . Idzie do mnie taka pompa ,że światła pozapalałam ,bo nie widzę papierów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - to zebys nie musiala czekac to juz stawiam ta kawusie a i chetnie z Toba wypije ;) w dniu slubu wazylam 66,5 kg przy 160cm wzrostu wiec raczej trudno mnie uznac za chucherko... ale moje szczescie ze ten ciezar miesci mi sie w brzucholku, bioderkach i w udach przede wszystkim wiec moja obszerna kiecka ukryla wszystko... ze juz nie wspomne o zaletach wrodzonego wciecia w talii i gorsetu w kiecce ktory jeszcze pomogl naturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, od rana miałam urwanie głowy, bo jedna z moich koleżanek brała dość "gwałtowny" ślub. Tzn byłam świadoma, że z powodu kończących się dokumentów pobytu będzie ze swoim lubym robić to szybko, ale nie myślałam, że TAK szybko. Wczoraj zadzwonili, że dzisiaj ślub. Moja psiapsióła robiła za świadka. Ja na 9.00 rano jeszcze musiałam polecieć do pracy, potem po kwiaty, przy okazji kupiłam dobie bluzeczkę, bo pogoda zrobiła mi figla. Wczoraj było zimno, a dziś od rana patelnia. i potem biegiem, do domu, make up, taxi i na 10.45 na ślub. a wieczorem "niby wesele", ale u nich wesela zaczynają się wcześnie ... i niestety wcześnie się kończą. To się skończyło typowo. O 23.00 :O no i już jestem w domu :O wolę polskie wesela ;) całuję, dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawki? Czarna? Z mlekiem? Z cukierem?:) Nalesnika?:P Ciasto drozdzowe??:P :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty się tam wydzierasz od rana :P całymi tygodniami cię nie ma, a potem wpadasz i robisz szum :P ciasto możesz mi podać 👄 i herbatkę, bo kawę już wydoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ciasto i herbatka dla Ciebie :P Wazne, ze sie pojawila... lepiej pozno, niz wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa 😠 toż to po drugiej stronie ulicy! Wiem który to budynek, niedaleko jest jeszcze jeden, a dookoła drzewa. Co za chuj złamany. Jestem za tym, żeby odbudował willę! Jebany osioł, ale się zdenerwowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszzzzaaaaaaaaaaa... Majka masz pedometer czy liczysz odleglosc na oko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy? mam mleko :D i cukier :D dziś u mnie od rana słońce, a wczoraj potop :o jaśnie pan dziś przyjeżdża, ale już przez tel zdążył mnie wk.. :P zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku? Czy od rasu skrzydełka pieczone? :) Komu komu, bo zaraz nie będzie :P Kicia :) Ty to masz taktykę .... Najpierw pokłócić, a potem 3 dni godzić :P Mafinka :) Zastanawiałam się nad jakimś nowoczesnym miernikiem trasy, ale póki co poszłam na łatwiznę i objechałam całą trasę autkiem :P Mam wymierzony każdy kawałek i zliczam w zależnosci od trasy przemarszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenie:P A ja wczoraj w górach byałm i wylazłam, a dzisiaj na basenie cały dzień. Chyba dziś urodzę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się wietam nocna porą :) Wczoraj miałam upałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:Dwięc bylismy na rowerkach i baseniku dzisiaj lało cały Boży dzień :( amy wybraliśmy sie na plażę nad wisłę :( więc szybciorem do samochodu lecieliśmy i do domku i za prace domowe się wziełam :O Co do kijaszków :) to udało mi sie namówić koleżankę :D i dzisiaj podałm temat ciotecznej siostrze i może też będzie dreptać :D bo tak samemu po lesie to troche się boję :( bo taki mały strachobziel ze mnie :p MAJKA- męzula mam w 4 literach niech się śmieje :D jak mi dupa spadnie to juz smiac się nie będzie :D całuski dla wszystkich moich chudzinek 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze widzę??? Do tej pory żadnej kawy, herbaty ani naleśnika ? :P To ja gołąbkami dzielę, bo akurat mam świezutkie :) No tak .... Kicia się gździ :P Do2do kijki dopasowuje :) Dziadek zbiera siły po wczorajszym :) Ale łer jest reszta ??????!!!!!!!!!!! Ja po 2 dniach przerwy dziś też chyba kijki zaliczę. Chyba .... bo od kilku dni z niewyjaśnionych powodów mam zawalone gardło i nochal :O I nic mi nie pomaga 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie bez zmian :) dzisiaj patrzyłam kwatere w kuxnicy ,albo w jastarni od 13.08 i kuźwa nic takiego nie ma a moje dziecie powiedziało ż eza włochy dziękuje on chce do kuźnicy :O z jednej strony to luzik bo oni z chłopem na waodzie a ja będę leżeć i się smażyc do puki mnie gripis nie ściągni :p ale kawaterki barak MOŻE KTÓRAŚ COŚ MA FAJNEGO TO PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS PDESLIJCIE :) Nie pochwaliłam wam się jeszcze że dostałam od męża rybki do pilingu w specjalnym akwarium i sa boskie :D zwłaśzcza ż e30 minut w spa to koszt 45 zł :) MAJKA- kijaszki oblukałam ale jeszcze jutro z kol do dechadlonu jedziemy :)no i dawaj tego gołąbka bo ja UWIELBIAM❤️ a taki wirtualny i to od ciebie to pewnie mi w dupe nie poleci tak bardzo ;) DZIADEK- halo, halo chyba jeszcze się nie rozsypałaś :) KI|CIA- no ładnie takie ekspresowe weselicho :) ja tez stanowczo stawiam na polskie :D MAFINKA - jak tam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słoneczka Wybaczcie mi moja nieobecność, ale spotkała mnie nieciekawa kontuzja:( Wysunął mi się dysk i przez kilka dni wyłam z bólu. Teraz jest już lepiej, ale nadal mam ogromny strach, że to wróci. Muszę się oszczędzać, a jak mam to zrobić przy dziesiątkach wazonów z woda które jutro muszę targać po krętych schodach w ta i wew ta?? Jeszcze nawet nie nadrobiłam tego co naklikałyście więc nie będę Wam odpowiadać, ale zainteresowały mnie rybki Do2do:) Powiedz mi ile ich trzeba mieć żeby dawały efekt, jak je przechowujesz i w jaki sposób z nich korzystasz. Wpuszczasz do wanny czy raczej wkładasz kończyny do akwarium??? ja już od dawna chciałam kupić te rybki ze względu na moją łuszczycę, ale nie wiedziałam jakie mają wymagania i jak długo żyją. Proszę odpowiedz. Musze wracać do wyra i poczekać aż ketonal zacznie działać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×