Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

to ja kawke chetnie... choc juz druga... weekendzik minal leniwie... i to nawet bardzo leniwie... przy stole tudziez w lozku... ale milo tak czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę szalony pęd ku 200 stronie :P Dziewczyny, nie piszcie wszystkie na raz ! :P Mycha :) niedziela jak to niedziela (chociaż ja akurat w tym roku w niedzielę pracuję), ale to łóżko szczególnie ciekawie brzmi ;) A u mnie powoli rusza budowa naszego domku. Wreszcie ! Na początek karczowanie działki (do tej pory był tam przerośnięty i z lekka zdziczały sad), a w październiku rusza plac budowy. Stawianiem murów będzie sterował M, ja wkroczę do środka. Ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem, co ja właściwie chcę :O Znaczy niby wiem, ale co trochę mi się zmienia :P Mam nadzieję, że mi się rozjaśni jak już będę mogła wkroczyć do środka i zobaczyć na wlasne oczy surowe wnętrzności naszego domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) toś się narobiła!!! I to wszystko w jeden dzień??? Spryciulka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia :) sorry, że ostatnio mnie nie było, ale dni były trochę zwariowane. R wczoraj pojechał, chociaż miał jechać dopiero za tydz. No, ale trafiła się fajna fucha, to pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś dziś nie mam weny twórczej, :O tzn ostatnio, nie chce Wam pisać o swoich problemach, bo pewnie macie dosyć swoich, a nic ciekawego u mnie się nie dzieje, jeśli chodzi o samopoczucie to do dupy, podobnie jest z wagą :O siedzi biedaczka w kącie i płacze:O, a ja razem z nią:O, stosunki damska męskie jakoś oblecą, w pracy totalna porażka, a jeszcze jesień sie zbliża, i będzie zima:O, i nic mnie nie cieszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) mnie chyba też deprecha i leń jesienny dopada :O jeszcze ta zima będzie rany ja JUŻ CHCĘ LATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAJKA- tak kochana w jeden dzień :) jakos nas z chłopem jak nigdy na przetwory naszło :) w ten wekenndzik pewnie też coś zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś piękna, jesienna pogoda, na ogrodzie suszą się 2 pranka :) A ja już 3 kawy wypiłam, kubole wielkie takie:O I dalej chce mi sie spać :P Jak jeszcze jedną w siebie wleję to chyba się pożygam :P Mówicie o jesiennej depresji ... Czy objawem takowej jest ciągłe odkładanie i nienadążanie ze zobowiązaniami? Tymi do pracy głównie oczywiscie :P Wczoraj np. zamiast pisać opinię dzieciakowi przesadzałam kwiaty :P Potem jeździłam z dzieciakami do ortodonty, a jak już wróciłam to nie opłacało się brac za poważną robotę :P Dziś jestem lepsza, bo zrobiłam sobie 2 dłuuuugie listy -jedna - co mam do zrobienia w domu (głównie do pracy), druga - co załatwić poza domem - czyli sprawy różne ;) Będę je odhaczać. Postaram się zrobić po trochę z każdej, choć ideałem byłoby zamknięcie obu list. A spać się chce, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼MAJKA ja mam dokładnie tak samo dzisiaj jedno pranko na tarasie drugie już za chwilkę będzie się suszyć :) no i taki leń mnie dopadł słonko świeci i nic się nie chce i co fajniejsze też sobie zrobiłam listę hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziadek, racja :( Boję się wyjść z domu, bo wiem, że za drzwiami czekają tylko problemy. Najchętniej ostatnio to siedzę w domu i udaję, że mnie nie ma. Nie ma mnie w ogóle :( Wszystko się wali, wszystko idzie nie tak, jak miało iść. Rzeczy proste się komplikują, a rzeczy skomplikowane stają się niewykonalne. Kiedy nareszcie karta się odwróci? Boję się jednak... że wtedy okaże się, że będzie jeszcze gorzej. Że teraz mam lata tłuste, a nie tak jak myślę - chude. J*E*S*T CH*U*J*O*W*O :( dobrze, że kawa jest :O chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lej tę kawę, a strumień niech będzie gorący i piekielny prawie jak wrota czeluści:D Może trzeba wracać do macierzy? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie napije sie kawy, dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 to by było na tyle i może jeszcze ❤️ ta do kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jeszcze raz; to dla wszystkich na jesienną chandrę 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i jeszcze to do kawy: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstawia mi kwiatków, nawet strona ma chyba doła :O, :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICA- jak ty potrafisz cudnie określić stan który mnie dopadł :o tulę mocno❤️ MAFINKA - ajlowiu łobuzie ❤️ ABS 🌼 ❤️🌼 jak by się nie pojawiło to jest kwiatek serce kwiatek ;) i dla reszty też buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no .... To może choć ja tu doła nie będę mieć. Mogę? :P Choć z drugiej strony - do euforii też mi daleko :P Podobnie jak u Abs - w mojej pracy też ludzi nie ogarniam .... Dlaczego wysyła się do domu kilka dni wcześniej dzieciaka niedostosowanego społecznie, ktory w domu jest jeszcze bardziej niedostosowany niż u nas? Chyba po to, żeby znowu poszedł na gigant do jakies meliny :O No ale cóż, nie powinnam chyba narzekać, bo będę mieć dziś przynajmniej spokojniejszy dzień w pracy (czytaj: nie będę musiała uwiązać się do buntowniczki). Ale z drugiej strony po 20 latach pracy - dzień bez wyskoków moich kochanych baboli wydaje się być baaardzo nudny :D Zboczona i spaczona zawodowo chyba jestem :P Kicia :) nie to, zebym marudziła, ale jesteś pewna, że chcesz tam zostać na jeszcze dłużej niż musisz????? Warto? Nerwy, daleko od domu, a niepewność jutra chyba taka sama jak u nas ... Mafinka :) wymiatasz :P Abs :) dasz radę, jeszcze troszkę i wracasz :) Dziadek :) Ty jeszcze w górach, czy już w domciu? :) Do2do :) na poprawę nastroju polecam zakupy ;) Mycha 🌻 Serum 🌻 Myszka 🌻 tu są kwiatki jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼kwiatek]❤️strona sie zdołowała, a My dziewczyny sie nie dajmy, jesień może nie jest taka zła, będziemy więcej czytać i może pisać :P szczególnie tutaj:P, i oczywiście dziękuje za kwiatki, moje teraz może też dojdą:)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dolaczam do tych zdolowanych... gdzie sie nie obejrze to hujnia z patatajnia i boje sie jak kicia zeby sie nie okazalo ze to wcale nie najgorsze co moze mnie spotkac... jakos nie mam sily na nic... przychodze do domu i bezmyslnie ogladam telewizje a chalupa zarasta brudem... i co ja mam z tym zrobic? zakupy nie pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje jedynie trzymać się maksymy "carpe diem"...inaczej człowiek weźmie i zwariuje, albo nabrawszy słusznego rozpędu przypierdoli głową w ścianę:( Majka...ja juz u siebie:O pewnie stąd ten dołek, bom sama z dziećmi, rodzice moi na innym kontynencie, brat wariat:D, były mąż z małżonką żałują mnie przeogromnie "a jednak ten twój wojak nie jest takim ideałem", więc udaję, że mnie nie ma, bo mam ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! Kicia u mnie też jesień ale kolorowa 🌻 Kawkę kawkę polewam, do wyboru do koloru z mlekiem i bez... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×