Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ORY, zauważ, że to jest HOSTEL a nie HOTEL. One rządzą się trochę innymi prawami... Moja propozycja: Zaraz po 1.02 jadę do Łodzi, będę tam kilka dni. Zajrzę i obejrzę na żywo jak to wygląda i wtedy podejmiemy decyzję. Rezerwacje trzeba robić miesiąc wcześniej, to i tak będzie jeszcze w chuj czasu. ORY, jeśli nie byłaś nigdy w Łodzi, to nie wiesz jaką \"piękną\" ulicą jest Legionów (i tak przez wszystkich wciąż nazywana Obrońców ;) ), spędzanie tam czasu jest.... (tara ra) Wolę to obejrzeć. Jak będzie ok, to mogę sama od razu wpłacić kasę i podpisać wszystko... ale ... no nie wiem... jakoś hostel na Obrońców...sądzę, że to jest dawne schronisko PTTK, ale to brzmi podejrzanie... Myślałam, że wyjdziemy na miasto, skoro nie chcecie Helenówka. Bo jak mamy siedzieć na miejscu, w pokoju czy sali, to może nie w hostelu... z kiblami na korytarzu. Wiem, że mącę, ale jednak przeżyłam tam pól wieku, to znam te klimaty ;) Wg. mnie Legionów ma sens, jeśli idziemy w miasto i grzecznie prosimy, żeby nas puścili do środka po 23, a jeśli chcecie chlać na miejscu, to odradzam ten hostel. Wtedy lepiej wziąć Helenówek, albo poszukać czegoś innego. In maj opinion :) Mafinka - Łodziara - weź coś powiedz :) znasz te miejsca :) Jeśli mamy być na Legionów, to lepiej pójśc do Mańki, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mimozka :) weź zobacz... normalnie nikt nie reaguje na to co napisałam 😭 zrobią sobie imprezę beze mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy to podłe jesteście... jak ja się pojawiam to wszystkie znikają... i jak ja mam nie myśleć, że mnie nie lubicie ?? 😭 zlewka totalna... 😭 już się normalnie chowam i nie odzywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) A widzisz? widocznie dzis kolej padła na Ciebie :) wczoraj ja wieczorem szukałam tu towarzystwa jak wiatru w polu :P Jak widać dziewuchy teraz bardziej aktywne z rana są , a potem to już lodówy atakują :P Niunia, ja sie na temat miasta Łodzi nie wypowiadam, bo mnie tam nie budziet :O Ale poczekaj do jutra, na pewno dziewuchy się wypowiedzą :) Fąfele, ja sie na jutro odmeldowuję, jadę z dzieciakami do szczecina. Ale wieczorkiem przynajmniej poczytam. W sobotę też mnie nie będzie, może wieczorkiem dopiero. I jeszcze sie pożale na koniec ... pisałam, ze w ferie biorę się za stepa i tak wogóle. No wiec chodziłam dziś 4 dzień z rzędu, ale niestety żadnych wagowo-pomiarowych zmian nie mam jeszcze :O:O:O Wiem, że to troche za szybko, ale jednak chciałoby sie coś uwidzieć :( wy po tygodniu potraficie 2-3 kiloski zgubić, a ja ??? Wielkie NIC 😭 pa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj, majeczko sorry, tak się zbiegło w czasie :) ❤️ ale ty jesteś zawsze, nie? no... chyba, że cię nie ma :classic_cool: ale i tak idę spać... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wypowiedzcie sie- PROSZę!!! Tak jak Kicia napisała, obejrzy budynek i wtedy zadecydujemy co dalej. Ten nocleg w ciekawych okolicach nie jest( najwieksza zaleta ze jest 10 min spacerkiem do Manufaktury, a tam jest wszystko co jest nam potrzebne), ale jezeli chodzi tylko o spanie to by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest jeszcze ktoś ?????????????? Jesli chodzi o mnie to kochane ja mogę poczekać na opinię KICI i wydaje mi się to rozsądne :) bo skoro ten lokal jest w nieciekawej okolicy to jak będziemy wracac po nocy to ....wiadomo lepiej myslec o bespieczeństwie:) więc KICIA działaj !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane laseczki nareszcie moge sobie siąść przy kompie z rana Musze nadrobić zaległosci i was poczytac a jest tego sporo To do miłego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane!!! 😘😘😘 Majeczko zacznę od Ciebie..... POKAZ DO DUPY!! Opiszę wszystko później...i na Tobie zakończę narazie... Muszę zalac się kawą bo zasypiam.... Całuski 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipcie 🖐️ Glowa boli mnie dalej więc nie jestem specjalnie towarzyska:(:(:( za co Was przepraszam. odnośnie wyjazdu, to myślę że fajnie by było być blisko centrum i móc gdzieś wyskoczyć na balety. Nawet jeśli to jest kiepska dzielnica to myślę że w takiej grupie będziemy bezpieczne.Myślę że któraś z dziewczyn z Łodzi będzie musiała zarezerwować stolik w jakimś klubie bo na tyle osób ciężko będzie znaleźć miejsca siedzące. HA!!! ALE FAJNY DZIEŃ WAGAROWICZA SOBIE ZROBIMY:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) widzę, że jednak wolicie balety na mieście, niż cichą bibkę w schronisku :D :D :D ok, zajmę się tym. Raport złożę wam 2 lub 3 lutego. ale myślę, że skończy się tym, że weźmiemy ten nocleg, ale szkoda takiej pięknej nocy, na siedzenie w schronisku :D idziemy pohulać :D Hej reszta imprezowiczek!! Hallo ORY :) czekam jeszcze na wasze opinie :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy była prezeska nie była z Łodzi przypadkiem??? Tak mi jakos do głowy teraz to przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka;) a no była z Łodzi.MOŻE JĄ O OPINIĘ ZAPYTAMY, GDZIE NOCOWAĆ I GDZIE SIĘ BAWIĆ???:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam mój list do Ory: dzięki, mamy jeszcze w chuj czasu jak to mówi kicia.... niech pojedzie i zrobi ten rekonesans....Ten nasz termin to jakoś tak nakłada się na poczatek wiosny, więc 3ba pożądnie pożegnać zimę. Jak się nachlamy to przynajmniej na drugi dzień żebyśmy mogły pospać dłużej, bo ja nie wsiądę za kółko pijana. Ory z tych hosteli to z reguły wyrzucają o 10.00, w Wawie też są takie a jeden na pradze znam dobrze.. W Manufakturze Brat ma sushi, a wogóle mogę podpytać go gdzie się dobrze napić, zjeść na mieście a potem taxi możemy wrócić na miejsce..i znów pić... wtedy już nam kible nie będa przeszkadzały... p.s. Mój M. jeszcze o niczym nie wie....nie mówie narazie bo byłoby gadania... powiem mu przed samym wyjazdem.. wklej dziewczynom, co one na to... .. i co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia, sorki nie miałam dojścia wieczorkiem do komputerka...oczywiscie że zdaję się na Ciebie całkowicie, m...jest jeszcze sporo czasu..oczywiscie że w takim układzie (jeżeli hostels) to bawimy się na mieście a wracamy jedynie na nocleg...oddaję ci pokłon o Boska i akceptuję każde Twoje zdanie w temacie....Trzymaj rękę na pulsie...Kobietki dzisiaj moc obowiązków wiec narazie ilove i spadam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyśledzi ten topik to manto w Łodzi dostaniecie:D:D:D po lokalach się przeleci i te najbardziej rozbawione znajdzie :):):) A ja jutro jadę do stolicy, no tak na 70%, na zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija.......................... czy ja dobrze widzę było 92 a jest 77??? Przez 3 miechy schudłaś 15 kg..?? No to mój szacun ogromny!!! jesteś wielka... nie tzn ... coraz mniejsza... SUPER... ide do Ciebie na nk.... wkleiłaś już nowe foto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×