Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ORY - buzia słonko 👄 no właśnie, jest jeszcze ten problem... Doba hotelowa trwa od godziny 17:00 do godziny 09:59 następnego dnia (z wyjatkiem osob, ktorych pobyt zostal przedluzony na nastepna noc, dla ktorych doba trwa od godziny 17:00 do godziny 16:59 nastepnego dnia). co my z tym zrobimy??? Jeśli chodzi o to GDZIE pić w Łodzi, to nie ma problemu, ale może przenoszę się z dalszymi wywodami na NK, bo faktycznie nas wyśledzą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycho kochana to nie takie wielkie zakupy i dotyczące gospodarstwa domowego i nie wiem czy dla siebie coś kupię, i czy w ogóle jeszcze pojadę:P, a poza tym chyba w totka zagram, ostatnio moje dziecko kupiło zdrapk ę za 1zł i wygrał 1zł:D:D:D a kiedyś wygrał za 1zł - 20zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Hortensja❤️ Co do wyjazdu to ja sie dostosuje do ogółu żeby każdemu i cenowo i wygodowo pasowało ,bo ze mną jak z dzieckiem ......za rączke i do knajpy .... Dziewczyny mam prośbę i zarazem pytanko ????!!!! A MOZ EBYŚMY WPROWADZIŁY TROCHE WIECEJ MOTYWACJI I TEMATÓW DIETOWYCH .......wiem że na początku były pewne ustalenia co do tego ,ale bez tego u mnie moja MOTYWACJA ZEROWA😭 Brak tego nakręcania sie na wzajem,dobrych i pożytecznych wskazówek......to tylko moja mała sugestia....jeśli NIE to nie zwracajcie na mnie uwagi. Po malutku zaczynam dojrzewać do powrotu do ćwiczeń i chyba dzisiaj zamówie sobie te słynne gatki ,ale ja bym chciała całe dresy ...wiec jak któras ma link to pięknie proszę ,bo ja należe do tych nie potliwych i ćwiczenia same w sobie dają mi tyle co umarłemu kadzidło!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - mysle ze porad malo by wszystkie wszystko wiedza i to dlatego, bo my przecie geniusze w teorii jestesmy, zdaje sie pare z nas znow sie odchudza wiec gadaja na ten temat, aktualnie naszymi guru sa lola i tija a nawet majka cwiczy i ja tez, wiec rusz kochana dupke i zasuwaj z nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ja mogę i o odchudzaniu, tylko aktualnie nie moim - cwiczyć nie mogę - a jak wzięłam się porządnie za sprzątanie to wszystko mnie boli:P:P:P Ja o tych gatkach też myślałam a dresy gdzieś widziałam jak coś znajdę to wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA.........dupka to ja ruszam ,ale zazwyczaj na fotelu,albo na kanapie ,bo prace mam siedząca ,a jak ide do domu to jestem tak zmączona tym siedzeniem że znów siadam .....na dupie i psychicznie. WOGÓLE JESTEM PSYCHOL i tyle na ten temat. Najlepiej co mi teraz wychodzi to TYCIE bblllleeee. Ale przynudziłam!!! Weście i wykopcie mnie stąd,bo mam złą energie i tylko wam ststystykę pieprzę.......Wiem zamiast do DIETETYKA przepisze sie do PSYCHIATRY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum to ja widze ze ogolnie masz bardzo podobnie jak ja z tym ze ja od tygodnia chodze do fitness klubu bo to mnie bardziej mobilizuje a do dietetyczki tez ide tylko troche pozniej a psychiczna ostatnio tez jestem ale walcze zeby calkiem nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematów odchudzaczkowych to jestem za, bo ja to już Wam na lewiznę zaczęłam chodzić i udzielam się na kilku tematach czasem ale to nie to samo co kiedyś na 30-tkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczęśliwa to już z przystojnym francuzem gdzieś na placu pigal siedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa pewnie i siedzi i pogryza kasztany:D Serum na wiosnę lepiej będzie więcej nowalijek a ja to i nawet swój mały ogródek z warzywami mam, to myślę że z tym chudnięciem coś ruszy a teraz to siedzę na dupie i finał:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytała któraś IMIĘ RÓŻY UMBERTO ECO???? wypożyczyłam z biblioteki ,bo w księgarniach nie było,a teraz jak zaczełam ja czytać ciężko strawna ta lektura i nie wiem czy dać sobie z nią spokój czy czytać dalej??? Bo na tym etapie co jestem nic mnie nie wciąga w głąb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija - a czemu Ty uciekasz gadac gdzie indziej o odchudzaniu? przeciez tu nie jest zabronione gadanie na ten temat, bardziej chodzio o to zeby to jedyny ani przymusowany temat nie byl... kto chce sie odchudza a kto nie to nie i juz... a ze gadamy o wszystkim a i jest pare odchudzaczek to wydaje mi sie ze ten temat jest mile widziany, prawda? przynajmniej tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - ja to przeczytalam w liceum tylko dlatego ze na Tobie bylo czytanie ambitnej literatury... a teraz jestem stara i zmeczona i mam w nosie takie ksiazki - wole lekko i przyjemnie i wciagajaco... wlasnie czytam jedna fajna : Hanna Bakuła "Hazardzistka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA .........Jja też mam swój ogródeczek i już nie mogę doczekać sie prac w nim :D A nowalijki jak najbardziej kupuje nawet teraz chociasz to nie to ....właśnie dzisiaj na śniadanie serek Piątnica 3% i 5 rzodkiewek i 1/2 pumpernikiela nawet polubiłam ten gatunek chleba......ale w ogrodzie na wiosnę zacznie sie wiecej pracy to i będzie okazja do ruchu ..... to już jest duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za częstszym poruszanie tematu diety, biorę sie za nią ostro..a zmotywowała mnie Tijka która ma silna wolę i chudnie jak sie patrzy...Mnie motywacja jest niezbędna bo sama to sobie mogę co najwyzej na rękę napluć....mam steperek który stoi, mam plan diety która leży i kwiczy, a tu wiosna za pasem...kocham Was.....brakuje mi ABS i jej wsparcia a tu jak na złosć nie pisz tylko czasami łapką machnie, ech....szkoda słów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha napisz kochana coś o swoim steperze, dobry?, nie trzeszczy, cały, itd, itp.????? Bo ja jeszcze nie zamówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM ja już nigdy więcej tej lektury pamietam ją z liceum:P MYCHA tak tu nasz topik i demokratycznie gadać można o wszystkim, a nawet trzeba o wszystkim:D takie moje zdanie:P DONIA ja jupiłam ten skrętny na allegro co polecała prezeska była, ale długo nie poćwiczyłąm bo zachorowałam przewlekle:( ale ogólnie to mi si e podoba i mi jeszcze nie zaczął trzeszczeć, to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum z lektur ksiżkowych to mi się super czytało Chmielewską, i muszę pomyśleć bo kiedyś czytałam nałogowo 3 książki w tygodniu, ale nie wiem jaki typ książek preferujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serm ..dobrze,że rzucasz ten temat ... ja też chcę aby mnie ktoś zmotywował.. :) ja Ci dam psychiatrę... Trzeba Ci diety :) Mimozka :) Kicia nie ma się co martwić za wczasu... i ustalajmy wszystko na nk Będzie bezpieczniej..:) Tija :) Zdradza nas a mnie to już olała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o steper to z jednym kitka miała racje. NIE WARTO INWESTOWAĆ W CHIŃSKI ZŁOM!!! Jeśli na prawdę chcecie ćwiczyć a nie tylko patrzeć na niego to kupcie ketlera, nawet używanego może też być inna firma byleby niemiecka. Ja dopiero za 3 razem trafiłam na porządny i nie zamienię go na żaden inny. ćwiczę na nim od ponad miesiąca i jednego złego słowa nie powiem. Tamte poprzednie jeden po 2 a drugi po 3 tygodniach były już całkowicie zepsute a trzeszczały po kilku użyciach teraz mam ten http://www.allegro.pl/item493667102_profesjonalny_stepper_crane_powerfit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama;) wybacz ten drobny skok w bok[no może kilka skoków] nie olałam Cię ❤️ i dziękuję za komentarz a najnowsze zdjęcia to dam pewnie jak jeszcze troszkę zjadę z wagi:):):) tamto ostatnie moje to było jakieś 7kg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ja czytałam, ciężki film, o zakonnikach..., zakazane księgi, zbrodnie itd... W tę rolę wcielił się Shon Conery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuję też wsparcia bo wiem że gdybym nie grzeszyła to mogłabym w tej chwili ważyć o wiele mniej. Dziewczyny podajcie nowe dane do tabelki bo dzisiaj trzeba ją odkurzyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ja czytałam.... to ciężka lektura jak dla mnie zbyt mroczna, o zakonnikach, starych ksiegach, zbrodniach.... w tle jakieś przepowiednie... W te role filmową wcielił sie Shon Connery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka..M ma wizytę w lutym na reumatologii, kiepsko znosi sterydy, psychicznie też cieniutko, ale chyba powoli oswaja się...jest forum tocznia, poczytał , zobaczył że nie jest zle, ze da sie z tym swiństwem zyć..i troszkę mu się polepszyło...ale wieczorami ma psychiczne odpały...wiesz miedzy nami bywało róznie i on teraz sie boi, że ja ..jak to chłop, muszę codziennie mu mówić ze go kochamy i wogóle, przytulać..zupełnie jak dziecko. To miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, podobno:P Ale oczywiście zdrowia życzę duuuuużo 👄 A teraz odmeldowuję się do kuchni obiad robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.tak CHMIELAWSKA ...ZALICZYŁAM WSZYSTKIE!!!! MAMA...........kiedy ja bardziej potrzebuje psychiatry niz diety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×