Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia :) Może jednak bujnij Miśka po mleko .... Wczoraj znalazłam coś takiego : - Bardzo lubię kawę. Czy muszę o niej zapomnieć jeśli zaczęłam się odchudzać? ODP> Nie jest to konieczne. 1-2 filiżanki małej czarnej mozna pić codziennie, pod warunkiem jednak, że do kawy nie dodamy cukru, tylko zabielimy ją mlekiem (nie wiecej niż 2% tłuszczu). Zawiera ona (tak samo jak herbata) substancje, które zmniejszają przyswajanie wapnia i niejako "okradają" z niego kości. Pijąc kawę z mlekiem czy bawarkę zapobiegamy takiej sytuacji. To ważne, gdyż kuracja odchudzająca jest skuteczniejsza, gdy nie brakuje wapnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels !!!!!!! Znalazłam przepis na DIETETYCZNE NALEŚNIKI :) Na 2 naleśniki: 6 łyżek razowej mąki żytniej, łyżeczka cukru trzcinowego, łyżeczka cynamonu, 100 ml gazowanej wody mineralnej, szklanka mleka 0,5 % tłuszczu, łyżka oliwy, 50 g chudego białebo sera, 100 g jogurtu naturalnego. Wsyp mąką, cukier i cynamon do wysokiego naczynia. Potem, cały czas mieszając (aż do uzyskania gładkiej, jednolitej masy), dolewaj najpierw wodę, potem mleko, a na koniec oliwę. Smaż naleśniki na silnie rozgrzanej teflonowej patelni, koniecznie bez tłuszczu. Ostygnięte placki przełóż serem wymieszanym z jogurtem. 1 nalesnik - ok. 220 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka roxwaliłas mnie...wariatka{usta] przepis przy najbliższej okazji wykorzystam i przekaże jak smakują lecę po kawkę.......z mlekiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels👄 Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja pamiętam dlaczego w swojej stopce pytasz o naleśniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :) wszystko przeciwko mnie !!!!!! Moja mam, mimo moich protestów nagotowała wczoraj mnóstwo galarety wieprzkowej .... jak ja uwielbiam taką galaretę !!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - dzięki :) ja zawsze z mlekiem i jedną łyżeczką cukru. Taki nawyk. Ale jak wypiję jedną bez mleka to się swiat nie zawali ;) Teraz przynajmniej wiem czemu powinno się pić kawę z mlekiem. Ma to jakieś konkretne uzasadnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja mam chłopinke na piłce więc mam chwilkę by kliknąć :) Co do tesciów to mhy...istna powtórka z rozrywki :o mamy kontakt telefoniczny z tesciem bo ślubny nie chce tam jechać bo by tak tesciowej nagadał ...Choc ja uwazam ze nalezy się aby jej wlasnie nagadac no ale....to jego matka...tak czy siak powiedziala ze nie wie jak to dalej bedzie czy bedzie znia utrzymywał kontakt :O ..i tu mnie lekko zcieło bo osobiscie wydaje mi sie ze to jest sprawa miedzy jego rodzicami ale z drugiej strony to on widzi co sie stało z jego ojcem....i sama nie wiem co mam mysleć ,mówic w takiej przysłowiowej czarnej dupie się znalazłam :o A ogólem to czuję się ok :) mam miec dzisiaj gości wieczorkiem więc musze brac sie za sprzątanko :) i pichcenie jakiejs kolacyjki jak narazie to mi weny barak , może pierdyknę krewetki , albo inne owoce moża sama jeszcze nie wiem :) Uciekam do sprzatanka 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana wiecie jak trudno zrobic pedicure w siódmym miesiącu ciąży???? OKROPNIE TRUDNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu tak cichutko :o KASIUNIA- słonko a co cię dopadło ???zdróweczka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie drogie panie Widzę że nikt nawet nie zauważył mojej nieobecności, nikt o mnie nie wspomniał, nikt nie zatęsknił!!!!!!!!!!!!!!!!! Trudno!!!!!!!!!! chcecie czy nie, będę tu dalej się udzielać i dalej będę chudła, bo mam taki plan:p U mamuni troszkę się pojadło, więc w ramach kary dzisiaj nie zeszłam ze stepu dopóki nie zobaczyłam 1000 spalonych kalorii. Jeszcze brzuszki i mogę iść pod prysznic a potem zlegnąć w łóżku:):):) Bajka podoba mi się bardzo, czekam na kontynuację :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu tak pusto Wstawac śpiochy ja jestem dziś z lekka przyćmiona bo wczoraj na imprezce bylam u znajomej boli głóka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Moje Sloneczka 👄 a bajka to co odlogiem lezy? a gdzie ciag dalszy? myszko - szybkiego miniecia bolo glowki zycze ja dzis chodze z bolacym kolanem bo tak sie na lodowisku wypierdzzielilam ze masakra doslownie, co nie umniejsza ani troche zadowoleniu z jazdy... nawet sobie nie wyobrazacie jaka mialam frajde... bo nie czesto mam taka okazje majka - ja tez uwielbiam galarete wiec rozumiem Cie doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej to ja witam z herbatka i częstuję naturalnie \\_/>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrówko sie pytam.....bo u mnie z nim dzisiaj nie najlepiej😭chciałam sie na M zemścić i teraz sama cierpię ....kac gigant i to w poniedziałek.....byliśmy na zaległych imieninkach Agnieszki i tak sobie pofolgowałam że teraz ja mam kare...!!!bo moja chłopina robił za kierowce ....zawiózł i przywiózł żone do domku. TIJKA.........nikt się skarbie o ciebie nie pytała ,bo nas poimformowałaś ,ze będziesz dopiero w niedziele wieczorkiem wiec cierpliwie czakałyśmy:) A dzisiaj jest NÓW i bardzo dobry moment na głodówke...nie koniecznie taką ścisłąą na wodzie ,ale różne soki warzywne i owocowe wskazane......czekałam na ten dzień cały miesiec i PIERDUT!!! przy kacu załańcza mi sie sannie i koniec..!!! już jestem po bułce i to pszennej 😭 a wszystko jeszcze przedemną......poprosze o podpowieć czym oszukać to sannie ???!!!! Na kawe jeszcze nie mogę patrzeć ,ale juz druga herbata z cytryną poszła w ruch...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- bidulko :o to ja ci szybkiego miniecia kaca życzę!!! Po noc najlepsza jest woda z cytryna , i cukrem i kac mija :) Ja jak mam kaca to jem zazwyczaj jakiegoś batona i szybciorem dochcodzę do siebie i krzatam sie po domu, albo prasuje to szybciej mi kac mija i o zarciu nie myślę :) Jak narazie to cie herbatka czestuję \\_/>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Serum :) a podobno zemsta jest słodka .... :P Ale trzymaj fason, żeby mężuś satysfakcji nie miał :P A co do zrzucania wagi - jestem za !!!!!! Też walczę i zawsze zwracam uwagę na wpisy o ćwiczonkach itp. Tylko, że mi nieco cele wzrosły ..... teraz chcę póki co na 60 zejść, a potem sie zobaczy. Niby niewiele mi brakuje, ale za to bardzo ciężko mi idzie :( Wiek kuźwa, czy co? :O:O:O Kasiunia :) A co Wam kochana dolega? Mam nadzieję, ze z dzidzią wszystko dobrze :) Do2do :) poprostu 👄 Mycha :) Staram sie być dzielna z tą galaretą .... jem ją tylko na śniadanie z nadzieją, ze przez cały dzień sie \"wytrzęsie\" :P Tija :) Ja zawsze pamietam i czekam na relacje z odchudzania :) Podziwiam Cie za to chodzenie i ćwiczenie. Też sie staram, ale troszku mi ciężkawo jest. 45 minut stepa i zapał sie kończy. Jak chodziłam kilka miesiecy temu było znacznie łatwiej. Mozeby powtórzyc tabelke? Bo sie zgubi ..... co prawda ja jeszcze nic nie zmieniam, ale moze coś mi wreszcie przeskoczy 😭 Myszka :) zdrówka życzę :) Lola :) łe ar ju? 👄 Nowe gg tak wciągnęło? :P Kicia :) przestań pić po nocach !!!!!! :P Pimach :) co dobrego jecie z Antkiem ? :) Piękna Ory :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I cała reszta pań 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelkę i wklejam. Jak macie zmiany to piszcie albo od razu zmieniajcie w tabeli. nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64kg Do2do______29______153cm________73kg________??????? ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________102kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55kg Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł................prosze o zmiane w tabelce.............juz 101,to tyko 1 kg bo sobie pofolgowalam w zeszlym tyg....ale zawsze cos.... zmienilam gg bo mam nowego laptopa ,a zapomnialam chaslo na stare gg.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm________73kg________??????? ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zmieniam tabelkę bo z moim 69 Kg gdzies się zagubiła :o MAJKA- kochana dzięki że jestes 👄❤️👄 nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to Szczęśliwa wrociła z tej swojej Francji, czy ją jaki Francuzik porwał ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam:D, a mnie znów wciągnął wir pracy i tylko na chwilkę zajrzałam, abyście nie myslały że o Was zapomiałam :D, tak wiec pozdrawiam i ściskam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak tylko na chwilke przywitać się póki co a później coś więcej skrobne... donia jak sprawa z panią pielegniarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×