Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

heloł........................ serum to co ja jestem niby prymitywna??????????????? hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł! :) jestem ale tak mi się spać chce, że zaraz fiknę za oknem taka mgła cały dzień wisi, że drugiej strony ulicy nie widać w Kraku jak mgła siądzie to koniec, dwa dni tak będzie wisieć... 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA............jak bym śmiała coś takiego insynuować!!!! NIGDY!!!! nic takiego nie miałam na mysli...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już :D kimnęłam się, zjadłam niezdrowy i niedietetyczny obiadek i już jestem. zwarta i gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem, a tu puchy:P:P:P Co się dzieje na tym świecie, widziałyście psychopata w Belgii:(:(:( straszna tragedia, szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziołchy 🖐️ Idę spać, glodna jestem jak chuj ale dam radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka Ty mnie tu pirdol nie gadaj, co? bo ja osobiscie tam do Ciebie pojade i Ci w ta lepetynke nastukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Boże, jakie Wy cudnie szurniete jestescie!!! Bosko się Was czyta... Co prawda poczułam się, jak stary pierdziel, ale z racji mojego stanu, mam nadzieje, ze pewna wstrzemięźliwość zachowania zostanie mi wybaczona? Laski, czy Wy wiecie, co z Obelixowa? Do2do, miałaś się dowiadywac? Uff, kafcia wyita, teraz deserek, moje sterydki i lece na włoski. Oczywiście nic nie umiem, ale co tam. Całuję Was mocno, gdzie tylko chcecie. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipcie😘 Ja dzisiaj króciutko i na chwilę bo jadę na weekend do mamuni. Kocham Was i odezwę się w niedzielę wieczorkiem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie smerfetki wczoraj troche was poczytałam ale nie wszystko Dzien ponury nie chce mi sie nic dopiero kawe pije a tak mi sie nic nie chce 🌼 🌼 mój M w pracy to tyle spokoju mam 🖐️ w padne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Kobietki 👄 nareszcie mam wolny weekens i chatke moze troche ogarne... jak mi sie uda to postaram sie jeszcze zajrzec... lolka - where are you?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski{usta] Donia--- wiesz co ścieło mnie?? a waciki do zatkania rany też ma wziąć ze sobą?? Posłuchaj takie coś jest niedozwolone! U nas jedna taka uprawnienia straciła bo jej się nie opłacało do jednego zastrzyku rękawiczek zakładać........Ja mam doczynienia ze służba zdrowia i jeszcze się nie spotkałam z czymś takim Przecież te rękawiczki muszą być sterylne!!! Ja bym zjebła pinde bo jej się p oprostu nie chciała założyć a skąd Ty możesz wiedzieć gdzie ona te ręcę wcześniej trzymała..... Sory laski poniosło mnie ale jak słysze o takich przypadkach to mnie się coś robi...........i nie chodzi mi o to że to służba zdrowia chociaż to powinno do czegoś zoobowiązywać. Zawsze gdzieś się znajdzie pani krysia zdzisia czy inna podobna która pracuje na danym stanowisku od epoki kamiennej i uważa że jest niezastąpiona. A oni nie wygląda ani nie przykłada się za bardzo-praca się należy z racji lat-----------pieprzenie. Ja mam u siebie dwie takie mędy--nóż się w kieszeni otwiera jak je widze-przychodzą do pracy o 8 a o 8.05 są zmęczone..............i zawsze jakiś problem jest!!! dobra troche mi lepiej-jeszcze raz sory Donia moim zdaniem skoro M nie potrafi powinnaś sama pójść i sprawę załatwić przecież on się może czymś zarazić..... wszystkie zwariowane Laski ory emma mycha mimozka.......majeczka...lola ...itp itd Kocham was i milo mi że nie tylko ja mam szmergla.................... a teraz troche o uparowanym jedzonku - wczoraj był debiut rybka + ziemniory sztuk 5 - Rybka wyszła taka sobie za mało doprawiłam i następnym razem zawinne w folie wtedy wydaje mi się będzie bardziej aromatyczna no i zrezygnuje z filetów-lepij świeża bądź w dzwonkach -będę eksperymentować a ziemniory fajne-rosną w buzi:d niie wiem jak to wytłumaczyć ale są bardziej sycące niż taki gotowane. Jak pisałam całe 5 sztuk uparowałam czyli 2,5 na głowę a uczucie miałam jagbym kilogram naraz wciągneła:D dziś rano robiłam parówki-pycha dobra narazie znikam gdyż zaraz teściowa nas nawiedzi (a swoja droga widziałyście może reklame ikei - bodajże z tronem..........za karzdym razem jak ją widze to rże.... ze śmiechu \"..tylko kolanami świecisz\" genialne)http://www.youtube.com/watch?v=2V08hNPz2r4 do potem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale błędy sypie-wybaczcie muszę zacząć czytać bo się cofam chyba..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też mnie masz:D:D:D znalazłam na forum-witam zobaczysz moja fotka to skojarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja juz sie z wami dzisiaj witałam o godz 6,45 ale mi posta wcieło i obraziłam sie na kafe!!!! Jak głodne to niech sie na innym topiku posili ,a nie moje wypociny wpiernicza. Doszłam do siebie .....tylko apetyt mi cholerny dzisiaj po tej metaxe sie wyostrzył i wpiepszam wszystko co popadnie😭 Chyba sie gdzieś wybiore ,byle z dala od lodówki ....i to pieszo ,bez grosika przy duszy...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×