Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

cześć 💤 umieram zadzwoniła wczoraj koleżanka, żeby iść na wódkę no to poszliśmy a potem jeszcze do knajpy no... smak mi się stępił, bo jak dostałam normalnego drinka, to powiedziałam, że mnie oszukują. no piłam podwójne... czyli po 100... zachodzę w głowę, jak mój miły mnie do domu odholował.. i jeszcze rano wstał i poszedł do pracy.. no! ale on mądrzejszy, pił piwo, a nie walił setkę za setką! jak mnie łeb nawala!!! 😭 a nie ma kogo po ibuprom wysłać! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalmy pana!! znalazłam w lodówce ostry jak piorun rosołek sprzed dwóch dni :) gotował mój R, a on jest maniak, do wszystkiego wrzuca czuszkę, więc wszyściutko co gotuje jest pikantne jak cholera. Kupił sobie całą wiąchę tych małych ostrych papryczek i szaleje... dobrze, że do kawy nie dodaje.. ale dzięki temu mam ratunek, taki przegryziony ostry rosołek może będę żyć... ale po ... kwietniu (bo wtedy R kończy 40) to się na leczenie zgłoszę. przecież nie można tyle pić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANIEŃKIE:) ja własnie w obiadku siedzę :o zgoniłam młodego na chwilke co bym mogła choć dwa słowa skrobnąć :) Bo teskno mi do was ❤️ KICIA- kochana woda cytryna cukier to ponoć najlepsze na kaca :)I juz ci wirtualnie ibupromik wysyłam 👄 SERUM - podziwiam cię za Metaxe to jedyny trunek którego ja nie trawie :o to znaczy nie za smak tylko tak ogólnie zawsze wymiotuję po nim dalej niz widzę :o A grosiczek zabieraj z soba a nóż cos wajnego ci w oko wpadnie i nie mam tu na mysli jedzonka :)👄 PIKSEL- znam , zanm reklame i tez ją bardzo lubię :)👄 LOLA-Kochanieńka ❤️👄❤️ PIMACH- słonko napisałam ale mi nie odpisała :( napiszę jescze raz dzisiaj , bo ostatnio troche głowy nie mam przez powtórkę z rozrywki z tesciami :o buziaki dla was 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisze poczatek,a potem niech kazda dopisze cos ze swojej wyobrazni.....ciag dalszy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA SIEDMIOMA GORAMI,ZA SIEDMIOMA RZEKAMI W PIEKNYM,TAJEMNICZYM I OGROMNYM LESIE,NALEZACYM DO WSPANIALEGO KURESTW,ZYLA SOBIE DZIEWCZYNA,KTORA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTÓRA BYŁA PIEKNA JAK RÓZANY KWIAT I MARZYŁA O PRZYSTOJNYM KRÓLEWICZU KTÓRY MÓGBY ZSPOKOIĆ JEJ PRAGNIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PRAGNIENIA MIAŁA WYJĄTKOWE WYUZDANE I MAŁO KTÓRY KRÓLEWICZ MÓGŁ IM SPROSTAĆ...!!! WIEC ŻYŁA SOBIE TAKA SMUTNA Z DETERMINACJĄ W OCZACH I ....NIE TYLKO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIHI:D LOLA dobre:D to ja też kopiuję i do klikuję :D ZA SIEDMIOMA GORAMI,ZA SIEDMIOMA RZEKAMI W PIEKNYM,TAJEMNICZYM I OGROMNYM LESIE,NALEZACYM DO WSPANIALEGO KURESTW,ZYLA SOBIE DZIEWCZYNA,KTORA...... KTÓRA BYŁA PIEKNA JAK RÓZANY KWIAT I MARZYŁA O PRZYSTOJNYM KRÓLEWICZU KTÓRY MÓGBY ZSPOKOIĆ JEJ PRAGNIENIA A PRAGNIENIA MIAŁA WYJĄTKOWE WYUZDANE I MAŁO KTÓRY KRÓLEWICZ MÓGŁ IM SPROSTAĆ...!!! WIEC ŻYŁA SOBIE TAKA SMUTNA Z DETERMINACJĄ W OCZACH I ....NIE TYLKO.....AŻ PEWNEGO RANKA GDY OTWORZYŁA OCZY ZWLEKŁA Z ŁÓZKA SWE KRAGŁE CIELSKO OTWORZYŁA OKNO I ZOBACZYŁA ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ POLANĘ A TAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOI PANI ANKIETERKA....!!!! I MÓWI MOŻE BEDZIE ŁATWIEJ ZNALEŚĆ CI KRULEWICZA JAK BEDZIEMY WIEDZIEĆ COS WIĘCEJ NA TWÓJ TEMAT....ZADAM CI 15-SCIE PYTAŃ 1. Od jak dawna współżyjesz płciowo? 2.Ile razy w tygodniu odbywasz stosunki seksualne? 3.Czy lubisz po francusku i czy „z połykiem”? 4.Czy odbywasz stosunki analne? 5.Czy stosujesz sex-rekwizyty? Jeżeli tak, to jakie? 6. Czy lubisz stosunki z prezerwatywą? Jeżeli tak, to jaki zapach lubisz najbardziej? 7.Czy pijesz alkohol ? Jeżeli tak, to jak często i jakie gatunki? 8.Czy używasz narkotyki ? Jeżeli tak, podaj u kogo je kupujesz. 9.Czy używasz środki antykoncepcyjne? 10. Czy masz zainstalowana spiralkę? 11.Czy robiłaś skrobankę? Jeżeli tak, to podaj nazwisko lekarza. 12. Czy spałaś więcej niż z jednym mężczyzną na raz ? 13.Czy jesteś lesbijką ? 14.Czy uprawiasz płatną miłość? 15.Jakie długości i grubości członków preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odjebałam numer KRÓLEWICZ napisałam przez otwarte uuuuuu. i PIIERDUT czar bajki prysł😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna zabawa co??????????? ciekawe co inne dopisza ........moze wyjdzie z tego ksiazka i ja opublikujemy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do moj kochany synuś sie pyta jak sie robi takie serca jak masz w stopce???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sploszona otwartoscia pytan ankieterki,krolewna.....walnela ja po pysku i kazala jej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... iść po piwo. nie mogę myśleć o nivczym innym ;) do2do- dzięki słoneczko za troskę :) i za ibuprom :) już mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....BOWIEM NIC NIE ROZJASNIAŁO JEJ UMYSŁU JAK CHŁODNY NAPÓJ CHMIELOWY. PO 5 PUSZKACH ZACZĘŁA NA DOKŁADNE PYTANIA ANKIETERKI ODPOWIADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- te serca co mam w stopce to skopiowałam sobie z nk jak chcesz to sobie skopiuj odemnie i wklej w stopkę :) pozdrowienia dla synka 👄 A ja wam powiem że mnie jajniki napierdzielaja i wszystko wskazuje że @ mnie nawiedzi :( A ja jej nie chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA SIEDMIOMA GORAMI,ZA SIEDMIOMA RZEKAMI W PIEKNYM,TAJEMNICZYM I OGROMNYM LESIE,NALEZACYM DO WSPANIALEGO KURESTW,ZYLA SOBIE DZIEWCZYNA,KTORA...... KTÓRA BYŁA PIEKNA JAK RÓZANY KWIAT I MARZYŁA O PRZYSTOJNYM KRÓLEWICZU KTÓRY MÓGBY ZSPOKOIĆ JEJ PRAGNIENIA A PRAGNIENIA MIAŁA WYJĄTKOWE WYUZDANE I MAŁO KTÓRY KRÓLEWICZ MÓGŁ IM SPROSTAĆ...!!! WIEC ŻYŁA SOBIE TAKA SMUTNA Z DETERMINACJĄ W OCZACH I ....NIE TYLKO.....AŻ PEWNEGO RANKA GDY OTWORZYŁA OCZY ZWLEKŁA Z ŁÓZKA SWE KRAGŁE CIELSKO OTWORZYŁA OKNO I ZOBACZYŁA ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ POLANĘ A TAM... STOI PANI ANKIETERKA....!!!! I MÓWI MOŻE BEDZIE ŁATWIEJ ZNALEŚĆ CI KRULEWICZA JAK BEDZIEMY WIEDZIEĆ COS WIĘCEJ NA TWÓJ TEMAT....ZADAM CI 15-SCIE PYTAŃ 1. Od jak dawna współżyjesz płciowo? 2.Ile razy w tygodniu odbywasz stosunki seksualne? 3.Czy lubisz po francusku i czy „z połykiem”? 4.Czy odbywasz stosunki analne? 5.Czy stosujesz sex-rekwizyty? Jeżeli tak, to jakie? 6. Czy lubisz stosunki z prezerwatywą? Jeżeli tak, to jaki zapach lubisz najbardziej? 7.Czy pijesz alkohol ? Jeżeli tak, to jak często i jakie gatunki? 8.Czy używasz narkotyki ? Jeżeli tak, podaj u kogo je kupujesz. 9.Czy używasz środki antykoncepcyjne? 10. Czy masz zainstalowana spiralkę? 11.Czy robiłaś skrobankę? Jeżeli tak, to podaj nazwisko lekarza. 12. Czy spałaś więcej niż z jednym mężczyzną na raz ? 13.Czy jesteś lesbijką ? 14.Czy uprawiasz płatną miłość? 15.Jakie długości i grubości członków preferujesz ? sploszona otwartoscia pytan ankieterki,krolewna.....walnela ja po pysku i kazala jej iść po piwo. nie mogę myśleć o nivczym innym BOWIEM NIC NIE ROZJASNIAŁO JEJ UMYSŁU JAK CHŁODNY NAPÓJ CHMIELOWY. PO 5 PUSZKACH ZACZĘŁA NA DOKŁADNE PYTANIA ANKIETERKI ODPOWIADAC a odpowiedz na nie wszystko byla prosta... a co to w ogole jest seks, alkohol i narkotyki? przeciez to pierdzielona bajka a w bajkach sie nie bzykaja... Ja chce do rzeczywistosci!!! - wrzasnela i rozplakala sie na dobre... ankieterka nie wiedziala co zrobic z biedna zdesperowana dziewica... az tu nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie powalone Perełki :P 👄 Jestem trochę znużona i za bardzo się dziś nie powypowiadam .... Ale dobrze wiecie, że ja Was zawsze i wciąż 😍 Lola :) Widzę, ze robisz wszystko, żeby wprowadzić nieco urozmaicenia w spokojne, monotonne i ustabilizowane życie wzorowych, niezwylke nieśmiałych, łagodnych, delikatnych, czułych i kochających ponad wszystko swoich panów i władców, tudzież zacisze domowe - gospodyń domowych ... znaczy nas - żon, matek i ... partnerek :P Zbieram całą dotychczasową bajkę razem :) Jak dam radę też coś dorzucę :P ZA SIEDMIOMA GORAMI,ZA SIEDMIOMA RZEKAMI W PIEKNYM,TAJEMNICZYM I OGROMNYM LESIE,NALEZACYM DO WSPANIALEGO KURESTWA ( Loluś :) nie jestem pewna, co miałaś na myśli ... KURESTWA czy KRÓLESTWA ? :P .... jak dla mnie może być tak i tak , choć to nieco zmienia postać rzeczy :P:P:P ), ZYLA SOBIE DZIEWCZYNA,KTORA...... ... BYŁA PIEKNA JAK RÓZANY KWIAT I MARZYŁA O PRZYSTOJNYM KRÓLEWICZU KTÓRY MÓGBY ZASPOKOIĆ JEJ PRAGNIENIA. A PRAGNIENIA MIAŁA WYJĄTKOWE - WYUZDANE I MAŁO KTÓRY KRÓLEWICZ MÓGŁ IM SPROSTAĆ...!!! WIEC ŻYŁA SOBIE TAKA SMUTNA Z DETERMINACJĄ W OCZACH I ....NIE TYLKO.....AŻ PEWNEGO RANKA GDY OTWORZYŁA OCZY ZWLEKŁA Z ŁÓZKA SWE KRAGŁE CIELSKO OTWORZYŁA OKNO I ZOBACZYŁA ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ POLANĘ A TAM... .... STOI PANI ANKIETERKA....!!!! I MÓWI MOŻE BEDZIE ŁATWIEJ ZNALEŚĆ CI KRÓLEWICZA JAK BEDZIEMY WIEDZIEĆ COS WIĘCEJ NA TWÓJ TEMAT....ZADAM CI 15-SCIE PYTAŃ 1. Od jak dawna współżyjesz płciowo? 2.Ile razy w tygodniu odbywasz stosunki seksualne? 3.Czy lubisz po francusku i czy „z połykiem”? 4.Czy odbywasz stosunki analne? 5.Czy stosujesz sex-rekwizyty? Jeżeli tak, to jakie? 6. Czy lubisz stosunki z prezerwatywą? Jeżeli tak, to jaki zapach lubisz najbardziej? 7.Czy pijesz alkohol ? Jeżeli tak, to jak często i jakie gatunki? 8.Czy używasz narkotyki ? Jeżeli tak, podaj u kogo je kupujesz. 9.Czy używasz środki antykoncepcyjne? 10. Czy masz zainstalowana spiralkę? 11.Czy robiłaś skrobankę? Jeżeli tak, to podaj nazwisko lekarza. 12. Czy spałaś więcej niż z jednym mężczyzną na raz ? 13.Czy jesteś lesbijką ? 14.Czy uprawiasz płatną miłość? 15.Jakie długości i grubości członków preferujesz ? .... sploszona otwartoscia pytan ankieterki, krolewna.....walnela ja po pysku i kazala jej......... iść po piwo...... BOWIEM NIC NIE ROZJASNIAŁO JEJ UMYSŁU JAK CHŁODNY NAPÓJ CHMIELOWY. PO 5 PUSZKACH ZACZĘŁA NA DOKŁADNE PYTANIA ANKIETERKI ODPOWIADAC. Jednak pod wpływem działania boskiego napoju z każdym kolejnym pytaniem dziewczyna zaczęła coraz bardziej zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem .... Powoli uświadamiała sobie, że ..... :) ostatnie 4 linijki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Mycha :) a tośmy się zeszły w czasie z bajką ... I co teraz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA SIEDMIOMA GORAMI,ZA SIEDMIOMA RZEKAMI W PIEKNYM,TAJEMNICZYM I OGROMNYM LESIE,NALEZACYM DO WSPANIALEGO KURESTWA ( Loluś nie jestem pewna, co miałaś na myśli ... KURESTWA czy KRÓLESTWA ? .... jak dla mnie może być tak i tak , choć to nieco zmienia postać rzeczy ), ZYLA SOBIE DZIEWCZYNA,KTORA...... ... BYŁA PIEKNA JAK RÓZANY KWIAT I MARZYŁA O PRZYSTOJNYM KRÓLEWICZU KTÓRY MÓGBY ZASPOKOIĆ JEJ PRAGNIENIA. A PRAGNIENIA MIAŁA WYJĄTKOWE - WYUZDANE I MAŁO KTÓRY KRÓLEWICZ MÓGŁ IM SPROSTAĆ...!!! WIEC ŻYŁA SOBIE TAKA SMUTNA Z DETERMINACJĄ W OCZACH I ....NIE TYLKO.....AŻ PEWNEGO RANKA GDY OTWORZYŁA OCZY ZWLEKŁA Z ŁÓZKA SWE KRAGŁE CIELSKO OTWORZYŁA OKNO I ZOBACZYŁA ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ POLANĘ A TAM... .... STOI PANI ANKIETERKA....!!!! I MÓWI MOŻE BEDZIE ŁATWIEJ ZNALEŚĆ CI KRÓLEWICZA JAK BEDZIEMY WIEDZIEĆ COS WIĘCEJ NA TWÓJ TEMAT....ZADAM CI 15-SCIE PYTAŃ 1. Od jak dawna współżyjesz płciowo? 2.Ile razy w tygodniu odbywasz stosunki seksualne? 3.Czy lubisz po francusku i czy „z połykiem”? 4.Czy odbywasz stosunki analne? 5.Czy stosujesz sex-rekwizyty? Jeżeli tak, to jakie? 6. Czy lubisz stosunki z prezerwatywą? Jeżeli tak, to jaki zapach lubisz najbardziej? 7.Czy pijesz alkohol ? Jeżeli tak, to jak często i jakie gatunki? 8.Czy używasz narkotyki ? Jeżeli tak, podaj u kogo je kupujesz. 9.Czy używasz środki antykoncepcyjne? 10. Czy masz zainstalowana spiralkę? 11.Czy robiłaś skrobankę? Jeżeli tak, to podaj nazwisko lekarza. 12. Czy spałaś więcej niż z jednym mężczyzną na raz ? 13.Czy jesteś lesbijką ? 14.Czy uprawiasz płatną miłość? 15.Jakie długości i grubości członków preferujesz ? .... sploszona otwartoscia pytan ankieterki, krolewna.....walnela ja po pysku i kazala jej......... iść po piwo...... BOWIEM NIC NIE ROZJASNIAŁO JEJ UMYSŁU JAK CHŁODNY NAPÓJ CHMIELOWY. PO 5 PUSZKACH ZACZĘŁA NA DOKŁADNE PYTANIA ANKIETERKI ODPOWIADAC. Jednak pod wpływem działania boskiego napoju z każdym kolejnym pytaniem dziewczyna zaczęła coraz bardziej zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem .... Powoli uświadamiała sobie, że ..... ..... odpowiedz na nie wszystko byla prosta... a co to w ogole jest seks, alkohol i narkotyki? przeciez to pierdzielona bajka a w bajkach sie nie bzykaja... Ja chce do rzeczywistosci!!! - wrzasnela i rozplakala sie na dobre... ankieterka nie wiedziala co zrobic z biedna zdesperowana dziewica... az tu nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalejecie po nocach, a rano cisza, jak makiem zasiał. Chyba mi hormony buzuja. Pożarłam się z M. Spalam na kanapie, beczałam pół mnocy ze złości, drugie pół przewracałam się z boku na bok, bo było mi niewygodnie. A poszlo o pierdołe, zarzuciałam mu, że nie rozmawia ze mną i mnie nie lubi... Bez sensu. Własnie pije w SAMOTNOŚCI kawę i zazeram się cistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH..........witaj w klubie....co prawda nie spałam na kanapie ,ale całą noc uwarzałam żeby sie do mnie czasem nie dotykał!!! a poszło o ryby!!!pojechał wczoraj na 2 godz. a wyszły 4,5 i jeszcze wrócił w stanie wskazującym,i albo siedzę sama ,albo z śpiącym mążem w sypialni i to jeszcze w sobote!!!! a jak wstał o 19-stej to ja juz nie chciałam z nim rozmawiać,bo byłam obrażona!!!! a najbardziej wkurwia mnie to że oni ni chuja nie rozumieją co sie do nich mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIMNA WÓDKA..||......||\'\"\"|\"\"\\__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)********* |(@) Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa sić z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki. Przeliczamy: 1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek. Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat, a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu. Przeliczamy lata na dni: 40 * 365 = 14600 dni picia. Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie! Wniosek: Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyś pić po 22 butelek wódki na śniadanie, 20 - na obiad i 20 - na kolację... KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH ! Podaj dalej, żeby ludzie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :) to ja juz wiem skąd ta moja waga sie bierze .... to te zbedne komorki nerwowe mnie tak obciążają .... muszę wiecej pić ..... Serum :) Pimach :) na faceta nie poradzisz ...... czasami mam wrazenie, ze oni nie 10% swoich komórek newowych dziennie używają a maksymalnie 0,1 % ....... Jak nie wyłożysz kawe na ławe to nie zrozumieją. A nawet jak wyłożysz to też całkowitej pewności nie ma .... Jedyne procenty jakie do nich przemawiają to te w butelkach ..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień dopry :) dzięki Loluś :D faktycznie kamień z serca :D smacznej kafci wszystkim życzę, chociaż właśnie się okazało, że nie ma mleka 😭 no trudno! Pewnie gorsze rzeczy się zdarzają ;) ranne ptaszki, to już pewnie do obiadu będą siadać, a ja dzisiaj gniłam do 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×