Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej laseczki chyba spioch ze mnie................. tija przyłaczam się do gratulacji-brawo dziewczyno seum trzymam sie razem z Toba - wczoraj przeglądałam szafę mam tyle fajnych rzeczy a chodze w szmatach bo się nie mieszcze-zgoza,,, ory 👄 majka🌼 mimozka👄 :):):):) w sprawie sprzęciku- udało mi się wczoraj kupić w mooim miasteczku Uśmiechnełam sie do pana i nawet rabat dostałam-jednak nie jest ze mną tak żle hihihih dziś będę testować gdyż wczoraj już nie zdążyłam będzie rybka i ziemniaczki-strasznie jestem ciekawa czy faktycznie będzie taka różnica w smaku jak sądzicie?? musze tylko pogrrzebać i przepisów poszukać coby mi się nie znudziło...:P ide po kawkę,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co wy gadacie?? Jaki psychiatra?? Musimy ruszyć ruszyć te nasz doopki, a nie tylko gadać (i kto to mówi). aby do wiosny...:D:D:D wkleiłam nowe propozycje noclegu na nk, wysłałam dwa maile co do doby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum mycha kochane nam słońce do motywacji potrzebne a nie psychiatra...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam przyszłe chudzinki:D, tak wiec poczytałam was, ale dużooooooooo:Dnapisałyście tak wiec jeśli chodzi o \"marcówkę\" to ja moge tylko poczytać to co napiszcie😭 , bo nietety mnie nie będzie a jeśli chodzi o diete to od miesiaca nie dietuje i nie ćwicze i już waga wzrosła o jakieś 1,5 KG , NARAZIE NIE PANIKUĘ< ale mam zamiar sie troche znów może nie odchudzać ale poginmnastykowac , narazie to jestem chora wiec sobie odpusze do poniedziałku, wogóle ostatnio trudno mi się do czegos zabrać , moze to brak motywacji:( a tak ogólnie to wszystko jest do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs - wszystko do doopy?? no co ty, najlepszy jest papier toaletowy:D:D:D CO TAKA CISZA ZAPADłA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS...........witaj w klubie kochana.....to juz jesteśmy trzy na terapie grupową wystarczy. MYCHA 👄 ABS👄 NO I JA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że tu nastroje pesymistyczne. Powiem Wam, ze ja motywacji nie mam nic a nic, wpierdalam ile wlezie, wyżywam się na M o byle co, co wieczor, w domu nie robię nic bo mi się nie chce. Ten styczeń jakiś taki porąbany jest.I ta pogoda do tego u mnie mglisto i deszczowo. Może w lutym będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk,puk,a gdzie sie wszystkie podziłały???? Ale w koło jest wesoło... hu hu ha nasza zima zła....ale jaja już znalazłam rozwiazanie swojego stanu .......UWAGA JEST TO METAXA!!!!!! byłam zmuszona pić od południa z moimi Litewskimi kontrahentami ,a że ten mój M dziś i o tej godzinie nie może padło na mnie ,ale mi lekko na duszy musze częsciej:p a za jakiś czas mitongi w AA i PIERDUT!!!!!! jak nie urok to sraczka:( a i jeszcze świnie nakarmili mnie drożdżówką z makiem NO SORRY ALE NIE ,MOGŁAM ODMÓWIĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA ....kochanie wyżywaj sie na tym swoim M jak najwiecej ....tylko pamietaj żebyś przy tym orgazmy miała ,bo tak to szkoda zachodu niech sie sam męczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba orgazm ze wscieklości, mam wścieklizne!!!!! auuuuu, auuuu, auuuuu Ale ja głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA .....dawaj do mnie ,mam jeszcze z pół butelki:D i zawsze można coś skombinować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M powiedział że jak ja zaczne pić to on całkowicie przestanie !!!! wiec mu mówie żeby mnie nie kusił ,bo mogę sie zdecydować na te zmiany a co!!!???? mi też od życia coś sie należy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie zebrało na chwile zwierzeń to wszystkie spierdoliły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA....LOLUNIA ....odezwij sie ja mam nadzieją że Ty NIE LEŻYSZ W EKSTAZIE PO WCZORAJSZYCH ODWIEDZINACH PANA MONTERA....ja nie wiem co on Ci montował ,ale wiem jedno nie ma Cie od wczoraj!!!!! A Ty potrafisz wysłuchać starej wariatki i na dodatek co ma dzisiaj w czubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja od garów odeszłam, zupę mają a drugie później:D Serum nigdy nie piłam metaxy, to coś jak wino? Emma wściekły orgazm!!!! No no... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz skarbie co Ci leży na wątrobie i dlaczego za to obrywa sie twojemu M.....a jeśli to on coś ci zrobił to my zawsze możemy zmienić kierunek z Łódzkiego do ciebie !!!! ale wtedy to już będzie nie wesoło ;) Z NIM OCZYWIŚCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA ......METAXA TO THE GREEK SPIRIT MA 38 % i powala z nóżek jak talala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma Ty masz po prostu nerwówkę przed planowaną operacją:P, no i teraz widzę plus tych nagłych:P napij się melisy i nie myśl będzie dobrze, to tylko taki kosmetyczny zabieg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum to coś dla mnie a w smaku dobre? Tylko nie wiem kiedy będę mogła jakies specyfiki z procentami pić, podobno wina nie wolno wcale - ale to chyba nieprawda? Mam taką nadzieję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELISA .....dobra dla babć .....EMMA.... METAXY CI DAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszam do siebie, ale M nie jest winny tylko moja natura po prostu mnie roznosi nerwa bez powodu.I jemu się dostaje bo jest najbliżej. Szczególnie wtedy gdy zbliża się@. A teraz tak właśnie jest. A jakie Ty masz serum żale?? chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka masz rację wszystko na raz mi się zebrało i @ i termin operacji. Mój M mówi żeby mi już to wycieli bo nie da się ze mną wytrzymac. Ale dziś się napiję bo jutro wolne, ale jutro też się napiję bo idziemy do znajomych, muszę zrobic zapas bo potem nie będzie wolno buuuuuu Zapowiada się znowu pijacki łikend. Gdzie jest najbiższy klub AA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BABOLKI KOCHANE:) Ja się melduję i pamietam o was cały czas nie bardzo mam humorek do klikania bo co chwilę mam płaczacego tescia na lini telefonicznej>>>więc nie bardzo chcę wam smecic moze znajdę czas wieczorkiem to kliknę :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA ....kiwdy ja tak wogóle to do nikogo i do niczego zalu nie mam ....w życiu układa mi sie OK....ale ja mam chuśtawki nastrojów i iest mi żle samej ze sobą:( Widze że sie zmieniam fizycznie i psychicznie ,a ja nie chcę...!!!! Nie chcę sie zastanawiac czy coś mi wypada ,albo nie wypada i wcale nie mówie tu o włosach czy zębach....tylko tak wogóle ,bo ja zawsze taka wariatka byłam ....na wariackich papierach ,a teraz widze że niektórzy dziwnie na mnie patrzą!!!! Jak byliśmy teraz w górach to mojemu znajomenu ,jak sie napił(porzadnie ) pomalowałam paznokcie u stóp na śliwkowy kolor.....oczywiście zakradajac sie do jego pokoju:p....a pani która była poniekąd w naszym gronie była zdegustowana a co ja poradze jak ja tak już mam i oczywiście dowiedziałam sie ze za głośno sie śmieje!!!! no kurwa i tu już przesadzili!!!! Wiem że nie jestem mała dziewczynką ,ale ludzie dajcie mi żyć tak jak ja chce ...co mam przyodziać szaty zakonne....!!! bo mam skończone 40 l .jestem postrzelona i nie mam zamiaru sie zmieniać bo ogół tego wymaga ,najwyżej zmienie znajomych. Byście widziały jak on z tymi paznokćiami na basenie wyglądał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum już sobie to wyobrażam te paznokcie śliwkowe he,he,he Zmień tych znajomych i to jak najszybciej!!!! Z takimi to można zgnuśniec i się zdołowac a człowiek jedzie wypocząc pobawic się na luzie, a nie cały czas się pilnowac. Ja też wiele rzeczy robię szalonych ale mój M też jest szalony i jesteśmy parą szaleńców a co mi tam. Mieszkam w małej miejscowości i to mi najbardziej przeszkadza bo ludzie tu jacyś tacy dziwni.Sztywniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM niczym i nikim się nie przejmuj i żyj tak jak chcesz a gówno innym do tego, to Twoje życie.Ja mam takie motto i w dupie mam moją starą sąsiadkę, podglądywaczkę i dewotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×