Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

widze że same \"głosy z nad grobu\", czy jeszcze ktos żyje i pisze Tuuuuuuuuuuuuuuuu!!!, ja czesem sie odzywam, mam tylko nadzieje że sie pod koniec lutego w pracy się uspokoi i bedę mogła tu cześciej zglądać i pisać:D, a tak narazie to niestety mam duzo pracy :( , co oczywiscie nie sprzyja mojej diecie ani ruchowi, i nawet tu motywacji niestety nie ma bo nikt nie dietuje a o pisaniu nie wspomnę:(, prawdę mówiąc to pisanie i czytanie o dietach i ćwiczeniach mnie motywowało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobcie cos ze mna... kopnijcie w d... czy cos... chodze jak jakas potluczona i nie wiem co ze soba zrobic... czuje sie jak jakas popieprzona desperatka... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane u mnie dietowo rewelacja przez 2 dni schudłam minimum kilo!!!!!!! Ale to nie powód do dumy bo miałam taką grypę żołądkową że siedziałam na kibelku z miską cos okropnego!!!!!!!! Przez dwa dni nic nie jadłam zero, dziś boli mnie kark i źle się czuję zaraz was poczytam bo nie jestem na bieżąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś teraz nie mam apetytu ale powoli jem bo słabo mi się robiło, a ta grypa żołądkowa coś okropnego:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha;) mam ten sam syndrom co Ty:(:(:( Nic mi się nie chce, no może poza żarciem, to zawsze mi się kurna chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja mam ostatnio taki apetyt ze konia bym zjadła a mój M tylko sie nabija ze chodze do lodówki cochwilka poprostu zero zajecia siedze w domu i mnie trafia 🌼 popiszcie co w nocy zeby było co rano czytać przy kawuni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeee, wywaliłyście mnie z tabelki.... a buuuuuuuuuu.... Myszka, witaj w klubie. Doszłam do wniosku, ze w tej ciąży uposledzieniu uległ mój osrodek sytości. Albo może się zepsuł? Praktycznie gdyby nie to, że jestem ciepłolubna, to zamieszkałabym w lodówce... Mycha1977, ja ostanio spałam na kanapie, bo nikt mnie nie lubi... A wstyd się przyznać do glupoty, więc szłam w zaparte. Mimozka, chyba nie chciałabym takiej diety.... Moze sucharki i kleik? Bułeczka? Tija 👄 Do2do, masz jakieś wieści od Obelixowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki Moje Najfajniejsiejsze na swiecie ❤️ co ja bym bez Was zrobila... normalnie tak mi szkoda ze nie mieszkamy o rzut beretem od siebie... mialybysmy taka paczke wypadowa ze normalnie cud - miod... a mnie tak strasznie brakuje tu towarzystwa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk wstawać śpiochy kto to widział tyle spać Ja juz od 6 na nogach z przyzwyczajenia Kto sie napije ze mna kawusi 🌼 lola 🌼 Serum 🌼 gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Kiciakocia 👄Majeczka 👄Serum 👄Do2do 👄Donia 👄 Pimach 👄 Mafinka 👄Tija [usta ]Szczęśliwa 👄Emma 👄Mycha 👄Ory 👄Kasiunia 👄Desperado 👄Mama 👄Mimozka 👄Piksels chyba zadnej psiapsiułki nie pominełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki 👄 myszko - pewnie juz wypilas kawke a ja dopiero dobieram sie do swojej pimach - smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniołki;) Już na 100% jestem wśród żywych....ten mój padaleć cały wieczór ni sie psocił i pytał czy chce setunie:p ale ja chyba długo nie będę mogła nawet na to świństwo patrzeć bbllleeee......na imprezie był profesjonalny fotograf(mąż mojej kuzynki) i wczoraj przysłał mi zdjecia na e-maila i się przestraszyłam...... SIEBIE!!!!!KOSZMAR!!!! już nie pije ,bo strasznie wyglądam w wstanie wskazującym😭 TIJA,MYCHA.....jak my sie teraz tak beznadziejnie czujemy (ja niestety tez) to co będzie jak przyjdzie przesilenie wiosenne!!!ja chyba padne na ryj!!!! Tak pozatym żedna dieta nie chce sie na dłużej zakorzenic w mojej główce....nie wspomnę o ćwiczeniach!!!!Ta głupia łepetyna nie przyjmuje żadnych argumentów że wiosna z chwile,że wakacje ....NIC!!!stare nawyki biorą góre i chociaż mam wybór to zawsze padnie nie tak jak powinno.....co ja mam ze soba zrobić!!!????POMOCY!!!!a moze hipnoza???? Na 11-sta ide na USG piersi...trzeba sie przebadać czy wszystko jest OK ,a 19-02 momografia.....ciągle powtarzam że nadaje sie na szrot...to trzeba zrobić sobie mały tiuning:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - ja nawet nie probuje myslec jak jeszcze moze byc... bo jest naprawde marnie i gorzej to juz chyba nie dam rady... ale najgorsze jest to poczucie ze zeby cos sie smienilo na lepsze to musze cos z tym zrobic a na robienie to ja kompletnie nie mam ochoty... tylko polozyc sie i czekac az umre na smierc... porazka!!! nie lubie siebie takiej okropnie bo wtedy nic mnie nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA.....coś mi sie zdaje że jesteśmy na etapie BEZNADZIEJI !!!! i tylko procak coś by tu zaradził....TYLKO SKĄD GO WZIĄŚĆ!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Lalunie.... poczytałam co pisałyście i aż mnie duma rozpiera, że mam takie twórcze psiapsióły!!! :):):) Niestety stwierdzam, że Królewna stoczyła sie i uprawia nierząd za pieniądze!!! SAMO ŻYCIE!! Jak to mówi Mleczko>>> Ja dietuję... po cichu... cicho , sza, ... nie ma Mickiewicza i nie ma Miłosza.... a u mnie nie ma słodyczy i piwosza... dopisuję się do ostatniej tabelki i wklejam poniżej:: nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg Mama_______33______179cm_______76kg_________75kg____65kg Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz kurwa mać!!! pierdolnąl mi suwak w spodniach....kurwa kurwa kurwa... dziewczyny przepraszam za bluzgi ale wkurwiłam sie i to bardzo......kurwa nic nie będę jadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tak reaguje jak na siebie patrze... inni tez tak reaguja i nie omieszkuja przy kazdej mozliwej okazji mi tego okazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60k g Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×