Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no to wdarl sie optymizm w rozwazania... i cale szczescie... majka - tylko zebyscie sobie mopa z wlosow nie zrobily bo to ponoc zarezerwowane dla blondynek :P mama - przynajmniej okazja do zakupu zupelnie nowych portek... ja tez rozwazam zakup jakichs nowych bo jeszcze moment pochodze w tym co mam i sie shaftuje centralnie... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.: ...oprócz rozpierdolonych spodni... ups, przepraszam popsutych...zbiłam kubek, dostałam mandat a M. pożarł się ze wspólnikiem :( a ja później z nim .... bo przypomniało mi się jak skradziono laptopa...taj jak Tiji :( i zaczełam cały swój monolog na ten temat od poczatku... a więc on się wkurwił i wyszedł z psem... :(:(:) a więc ja do barku i wlałam sobie wina... dobra koniec opowieści z krypty...:) dziś jest piękny dzień, przynajmniej w Wawie... swieci słonko... a ja mam dobry humorek... Kocham Was mocno wyszytkie!! Laseczki moje!! a i jeszcze jedno... kochane spróbujcie obejrzeć te filmy: 1. "Zdążyć przed czasem" z M.Freemanem i J. Nicolsonem 2. "Sekret" 3. "Małżeństwa i ich przekleństwa" z Janet Jackson naprawdę warto :):) całuski 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘kiss]😘😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘kiss]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i jeszcze jeden na koniec 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Slupsku buro i ponuro ale ja i tak lepiej bo ja takie dziwne stworzenie jestem ze jak J. spi ze mna to jakos latwiej mi sie dzien zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a u mnie słoneczko za oknem, witam kochne zrzędziory, i życze miłego dnia i dziś na początek wiecej optymizmu , bo niedługo walentynki i wiosna ktora sprzyja nowym znajomościom i romansom:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcę kupić ORBITREK znalazłam coś takiego: http://www.allegro.pl/item537165374_orbitek_orbitrek_uwaga_do_150kg_12_profi_tras.html moge kupić chyba taki, nawet jak jest używany... chyba jest??? a może powinnam kupić nowy? :) najchętniej to kupię sobie nową torebkę...taka juz jestem... hej właścicielki tego sprzetu podpowiedzcie mi ...... pomaga ten orbitrek czy to tylko tak dla zaspokojenia duchowego?? napiszcie coś...:) ćwiczace.. a co pozatym? BO WYPADŁAM Z CZYTANIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To moje kochane słoneczka kwiatki dla Was. Co do nastroju to dużo lepszy:) Jeśli jeszcze nie oglądałyście to polecam film \"pachnidło\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma na półrocze średnią 4,47 to chyba całkiem nieźle:) zważywszy że straszny leń z niej jeśli chodzi o naukę. No ale pewnie o nas wszystkich swego czasu rodzice mówili że my lenie do nauki i że tylko głupoty nam w głowie. Najsłabsze oceny ma z przedmiotów którymi powinna sobie podciągać średnią same 4 z techniki, muzyki, religii, przyrody. także myślę że jest szansa na paskowe świadectwo;) nie ma nic gorszego niż rodzice z przerostem ambicji :( już sama siebie zaraz ukarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam taki dym z duzym,ze do konca zycia sie do niego nie odezwe.... mowie wczoraj do michala ze ma isc juz spac,a duzy na to zebym nie meczyla jego dziecka.....mowie wam trzecia wojna swiatowa........powiedzialam mu ze juz nic nie zrobie przy nim i JEGO DZIECKU......poryczalam sie ,nadarlam ryja i sie nie odzywam.......widac do czego ja jestem w tym domu.....jak smial mi tak powiedziec!!!!!!!!!!!!!!!!a szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
·٠••♥• •♥• •HEJ·٠••♥• •♥• •KOCHANIEŃKIE·٠••♥• •♥• • Ja dzisiaj juz zaliczyłam 2,5h łyżew :) wyjeździłam sie z synemi ,kumpelą,i jej dzieciakami za wszystkie czasy :) więc słoneczko swieci milutko,cieplutko i wiecej takiej pogody bo na wszystkich wplywa pozytywnie :D co do dnia wczorajszego to faktycznie jakiś dupowaty był dla wszystkich :o kochane ja dopijam herbatkezielona z cytrynką\\_/> i wskakuje na rowerek bo przy takiej pogodzie to mi sie cwiczyc chce :D👄👄👄Dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki poczytałam i może coś nabazgrze. Myszka nie mam Cię na NK przecież to zbrodnia!!!! Już Cię zapraszam. Mama wpółczuję takich dni ale czasem tak bywa, jak coś się wali to na raz. Tija gratulacje zdolnego dzieciątka! Lola trzym się nie daj się dużemu. Ory jesteś piękna nawet z odrostami i z zarostem. 👄 W wekend mówiłam Wam,że idę na popijawę no i byłam!!! Ale tym razem łagodnie mnie kac potraktował. Ale zanim poszłam to pożarłam się z M , bo głupek podniósł rękę na moją suczkę Pusię,jak on śmiał? powiedziałam mu że nie idę na imprezę a on na to,że znajoma się przygotowała i nie wypada nie iśc, ale jak się na niego obraziłam to możemy iśc osobno, ja pierwsza a on za mną. Nie poszłabym ,ale dałam się przeprosic, bo w wyobraźni zobaczyłam drinka samotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Emma to było dobre.......ja w wyobraźni widzę takie rzeczy, że głowa mała.... a najbardziej udziela mi się na morzem.....na plaży..... Do2do ale numer moja mała też dziś na łyżwach....pojechali do Złotych Tarasów :) oczywiście ten mój mądrala nie jeździ...bedzie siedział odok w knajpie z internetem.... :) czasami myślę dlaczego Bóg tak mnie pokarał takim chłopem....:( nic ciekawego nie znalazłam już na allegro....parowar przywioze od teściowej....ze dwa razy do użyła.. :) pewnie ze mną bedzie tak samo... a i najlepsze zostawiłam na koniec: jadę dziś do mojej mamy rozebrać choinkę....:) ... tzn to coś co w wigilię było choinką .... idę na nk.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja upiekłam ciasteczka i w ramach \"próbowania\" czy zjadliwe zjadłam 4:P, ale zjadliwe i to nawet bardzo a co do facetów to, ręką tylko machnę, eh🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawienie humoru ciastka wysyłam pocztą "rzucaną", otwierać okna - rzuuuuuuuuuuuuuuuuuuucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka były pyszne. Złapałam całą reklamówkę nie wiem czy którejś jeszcze coś zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jaki opis znalazłam: \" Z każdym dnie mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d..ę\" i często chyba na czasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozka - ja juz dawno uznalam ze w d... nie nalezy pozwalac sie calowac byle komu... jeszcze czlowiek jakiej zarazy dostanie... do calowania to trza byc uprzywilejowanym... i nie karm juz mnie tak tymi ciasteczkami bo bede szersza jak wyzsza... a wlasciwie juz jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinno być dodane " jak i m łaskawie pozwolę" :D:D:D:D:D A ciasteczka zrobiłam z myślą o moim synku, i sobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ale się porobiło , mój M , jak ostatnio zobaczył co sie dzieje na naszym koncie chodzil zachmurzony:P , twierdząc że o nic mu nie chodzi :P, a jak dzis mu powiedziłam że bedziemy oszczędzac i takie tam , to zaraz kazał mi iśc do sklepu i kupić synowi spodnie i koszuke dal niego, takie tam , wiec już nie wiem o co chodzi :P, pewnie sobie pomyślał że jak mówie o oszczędzaniu to przez pół roku nic nie kupię :D, i musi jakoś zabiezpieczyć byt swoim dzieciom , czy jak:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozka:d, można powiedziec że człowiek mądrzeje na starość:D, fakt ja czesem mam ochotę stanąc i wrzasnąć aby mnie wszyscy pocałowoli w d..., ale się obawiam że znalazło sie zbyt dużo chetnych, a z drugiej strony moze bym się rozczarowła i nikt by na to nie zwrócil uwagi i z całowania nici😭, to by chyba było gorsze, ale najbardziej prawdopodobne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×