Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a w ogóle to jakaś niegrzeczna jestem, bo sie nawet nie przywitałam. DZIEŃ DOBRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Lola super ja przeczytałam bez problemu, chociaż mam we krwi poprawianie błędów to tu wcale mi nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA ❤️ Ha! Dobre! Ale widać ci uczeni mają rację, bo to się czyta bez problemu. dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kobialki wieczorkowa pora 👄 juz po cwiczonkach jestem a nawet wykompkana bo mokra bylam jak szczurek kobietki usuniete przez prohibicje - prosila zeby Wam przekazac buziaki i ze nie chcialaby zebyscie sie gniewaly... usunela z powodu braku kontaktow... doszla do wniosku ze skoro ktos sie do niej nie odzywa to z pewnoscia juz nie pamieta i nawet nie bardzo wie juz kto ona jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tak na chwilkę tylko ... ale to cicho .... a mnie coś wzięło na słuchanie muzyczki ... Wam też coś posyłam ... na stosunkowo udaną nockę może :) http://pl.youtube.com/watch?v=Cw5NLPSialQ http://pl.youtube.com/watch?v=UDVlEhX6y_c&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=1LicGc1NOQU http://pl.youtube.com/watch?v=qxONLRZ78Ic http://pl.youtube.com/watch?v=GpzuGVoq54U http://pl.youtube.com/watch?v=Ci5e3v5sLFQ&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=reYgbQvxs7k&NR=1 http://pl.youtube.com/watch?v=9yiUCIuw8YQ http://pl.youtube.com/watch?v=41BE4JThJdE ...... chyba już wystarczy ... i tak pewnie już tu nie będziecie dziś zaglądać ..... słodkich snów ..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i piję .................. i już wiem, że jestem alkoholiczką iż enikt mnie nie kocha i że nie moge schudnąć .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już nie wyrabiam............... przyznaję, przegrywam wyścig szczurów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny😘 Mało nas tu ostatnio, a jak ktoś się już odzywa to dominują nastroje pesymistyczne. Widzę że się poddałyśmy ponurej pogodzie i robimy się takie same jak ona:( Ale czas to zmienić, bo jeszcze trochę i całkiem zgorzkniejemy;) W ramach terapii proponuję -solarium -zakupy -kosmetyczkę[ideałem byłby pobyt w SPA] -a na deser, ploteczki w gronie najlepszych przyjaciółek No więc przestańcie się smutasić bo wszystkie jesteśmy PIĘKNE, MĄDRE, SEKSOWNE, KUSZĄCE, ZMYSŁOWE, NAMIĘTNE, UWODZICIELSKIE, NIEZASTĄPIONE, ROMANTYCZNE, NIEPOWTARZALNE, A PRZEDE WSZYSTKIM K O C H A N E 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - alkohol to nie jest dobry pomysl na problemy... ich sie nie da utopic one swietnie potrafia plywac... a on sam tylko wiecej klopotow powoduje... a co do schudniecia to moze zwyczajnie nie ten czas... moze slonko wszystko zmieni a przynajmniej poprawi podejscie do swiata... a zycie jest po to zeby zyc a nie ciagle z kims lub czyms sie sigac... tija - GRATULACJE!!! a mowilam ze zaraz mnie dogonisz? juz niewiele Ci brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam:), ja dzis tez jakos bez humoru , ale pewnie dzień zleci a jutro sobota i bedę mogła sie wyspać, bo chociaż śpie po 8-9 h to czuje sie niewyspana tija GRATULUJE!!!!, Ty masz zapał , na wiosnę to Ty bedzieśz nie do poznania, mama❤️ każdy ma czsem gorszy okres w życiu , ale nie wolno jeczęć i zrzedzić trzeba się wziąść w garść, przeczekać a potem wziąść sie za siebie, i My tu zawsze jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaalllllllooooooooooooooooo a tu co takie puch????? wywialo Was z wiatrem czy deszcz Was zmyl?????? odzywam mnie tu sie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama :) A czego to dziecku w nocy brakowało? Przecież Ty piękny cud natury jesteś !!!!! Wierzę, ze dziś dzionek o wiele lepszy :) Tijuś :) GRATULACJE !!!!!! JAK TY TO ROBISZ ???!!!!!!! I święte słowa !!!! Te wszystkie nastroje z braku słońca !!!! Skorzystam z Twojej rady i się dzis na solkę bujnę :) POmyśleć co ludzie w takiej np. Norwegii mają ...... tam to dopiero słońca brakuje :O Trzeba na solkę i do kwiaciarni jakiejs wiosny żywej trochę nabyć. Ja jak sobie tak codziennie popatrzę na te swoje kupione kwiatki to mi się choć przez chwilkę poprawia :) Myszka :) Powiem kotom, żeby tak nie tupały :) Mycha :) Uciekaj przed Tijką !!! Uciekaj kochana !!!! Czekam, aż mi trochę po piętach i ambicji podepczesz :) Abs :) dziś już piątek :) CAły tydzień szybko zleciał to i dziś się szybko skończy :) Reszta !!! Wstawać !!!! I tak wiem co tam robicie :) Starczy tego dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł, u mnie swieci, jak diabli. Chyba se roletkę zasunę, bo mnie razi po mych cudnych oczętach. ;-) Ustaliłam sobie godziny posiłków, bo przy tych moich sterydach, jakdłabym bez przerwy. Zjem coś i za godzinkę burczy mi w brzuchu... Przecież to niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, kochane buziole dla wszystkich..widzę ze niestety opadł zapał do pisania, smuty wdarły sie do naszej paczki...siedzę obolała w pracy gdzie dosłownie wkurwia mnie dzisiaj wszystko, najfajniejsze ze jutro też idę do pracy, zaczęło sie..dla mnie najcieższy okres. Mój osobisty rudy ciemny blondyn szef, szefuńcio szefik, doprowadza mnie do furii, najlepiej byłoby zmienić szefa, ale kurdelebele mogę trafic na gorszego u którego już nie będę mogła podejrzeć jak układa małego, do góry, czy w prawo czy w lewo, a to byłoby fatalne dla takiej wariatki jak ja. Acha, pomimo obolałej dupy, nogi, żebra i co tam jeszcze jestem na diecie...normalnie sukces bo juz trzeci dzień, jak dojdę do siedmiu to sobie pomnik postawię...nie nawiedziła mnie @ więc lecę dzisiaj do apteki sprawdzic czy w wieku starczym nie przyjdzie mi pchać wózeczka..he he he he he... Do2do co tak cieniutko ostatnio pisujesz ? Majeczko 👄 podnosimy się na duchu więc przedstawiam Wam mądrosc życiową Bacy - Przykro mi, baco, ale macie raka. Baca zasępił się, pomyślał, podrapał po głowie i pyta: - Doktorze, a nie możecie mi napisać, ze mam łejds? - AIDS..? No, ale dlaczego baco? - pyta zdziwiony doktor - Ano, po pirse, to bede pirsy we wsi co ma łejds, po wtóre, to bede miał pewność, ze po mojej śmirci mojej baby żaden nie rusy,a po czecie, to chciałbyk zobacyć mordy tych, co juz jom rusali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Djesteś taka zajebista że szok!!! kawał pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory !!!!!! Serducho moje !!!! Jesteś brachu !!!! 👄 Współczuje obolałego ciałka. Wiem z doswiadczenia , ze to moze trochę potrwać zanim do siebie dojdziesz. Ale jest też pewien plus .... teraz możesz wieczorkiem z czystym sumieniem powiedzieć swojemu nawróconemu , ze z racji pewnego unieruchomienia to on musi być bardziej aktywny , a Ty na typowego lenia :P I niech pieści , hehe :) 👄👄👄 A co do Twojej pracy zawodowej ... wiem cos na ten temat ... moja mam księgową była. Przez pierwsze tygodnie roku czasami do domu z pracy nad ranem wracała, kimnęła sie troche i dalej do roboty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno "z życia wzięte " ... Po drodze na cmentarz weszłam z moim zięciem do "Biedronki" po gumowe rękawice i środki czyszczące. Już w środku kolejki, przy ladzie przypomniałam sobie, że nie mamy zapałek. Rozejrzałam się po licznych "drobiazgach" leżących po bokach lady i sięgnęłam po pudełko. Nijak nie potrafiłam otworzyć. Dziwne te zapałki - pomyślałam. Panowie z kolejki uśmiechali się do mnie, zięć patrzył na mnie lekko się czerwieniąc. Po co to mamie? Zapytał. Nie mamy czym zapalić - odpowiedziałam. "Tym" to pani raczej nie zapali - powiedział ktoś z kolejki - mamo, to kondomy szepnął mi na ucho zięć - mocno speszony.Ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz radzi pacjentce: -Zalecam pani częste kapiele,dużo ruchu na świeżym powietrzu i bardzo proszę się ciepło ubierać.Po powrocie do domu pacjentka relacjonuje mężowi: -lekarz polecił mi pojechać na tydzień na Bermudy,później w Alpy na narty...Ach!I upierał się jeszcze,żebyś mi kupił futro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok "tirówek". Żona pyta: - Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane? - Robią ludziom przyjemności za pieniądze. - A dużo można na tym zarobić ? - Oj, bardzo dużo, kochanie. - To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto na spłacie, a czasy takie niepewne... Mąż unosi brwi ze zdziwienia: - No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam. - A co muszę zrobić? - pyta żona. - Stań tu, ja stanę 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz "stówa" i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiać z menadżerem i przybiegnij do mnie. - Ok. Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się samochód. Żona podchodzi, a kierowca pyta: - Ile? - Stówa. - Ale ja mam tylko siedem dych. - Pan poczeka, muszę porozmawiać z menadżerem. Żona biegnie do męża i pyta: - Józek, ale on mówi, że ma tylko 70. Zrobić to? - Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, że za 70 to mu weźmiesz do ręki. Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość się zgadza, wyciąga interes... oczom żony ukazuje się instrument długi aż do kolan klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi: - Muszę porozmawiać z menadżerem. Biegnie zdyszana do męża i woła: - Józek, nie bądź świnia, pożycz mu te trzy dychy! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpada facet do apteki i krzyczy: - Ludzie! Przepuście mnie bez kolejki! Tam człowiek leży i czeka!!! Ludzie poruszeni przepuścili, facet podbiega do okienka i krzyczy: - Dwie prezerwatywy proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reporter wybrał się do matki mającej 11 synów. - Dzień dobry, czy pamięta pani wszystkie imiona synów? - Tak. wszyscy mają na imię Wojtek i to jest bardzo wygodne, bo jak chcę ich zawołać do pracy, czy na posiłek to tylko krzyknę Wojtek i wszyscy lecą. - A jak pani na nich woła jak chce coś od jednego? - A wtedy panie to po nazwisku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludność Polski to 38 793 513. 12.654.329 jest na emeryturze, a 2.596.325 na rencie. Zostaje 23.542.859 ludzi do pracy. 10.632.205 jest w szkole, co daje 12.910.654 pracujących. Z nich 9.938.732 jest zatrudnionych w budżetówce, czyli 1.971.922 pracuje. 279.568 jest w wojsku, więc zostaje 1.692.354 do pracy. Niestety 1.000.251 jest bezrobotnych, więc zostaje 692.103 pracujących. W każdym momencie 600.000 ludzi jest w szpitalach, więc zostają 92.103 pracujące osoby. W więzieniach siedzi aktualnie 92.101 osób. To zostają dwie osoby aby pracować: Ty i Ja. A ty teraz siedzisz i czytasz dowcipy! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D To mi za okienkiem sniezek pruszy Co do feri to nam sie własnie kończa i od poniedziałku szkoła więc jak dla mnie to w wawie może zaczać się wiosna a śnieg wysyłam tam gdzie ferie się zaczynają Dzisiaj imieninki mojego chłopa więc wieczorkiem idziemy z młodym na kolacyjkę taka wczesniejszą bo wiadomo o 20.30 nasi grają hihihi Ale może jeszcze do meczu zamówimy pizze i dupsko mi będzie rosło :o ORY-A jesli chodzi o pisanie to...mało mnie ostatnio bo i czasu mało syncio ma jeszcze wspomniane ferie więc klikam jak mogę 👄 KOCHANE CAŁUJE WSZYSTKIE OGROMNIASCIE👄 I uciekam do sklepu co by moje chłopy pustej lodówecji nie miały bo jeszcze jutro nas tesć nawiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima w górach. Baca obsluguje orczyk. Narciarze szaleja. > Nagle baca zatrzymuje wyciag. > - Won, wynocha do domu, wszyscy! > - Dlaczego? > - Bo jeden z was powiedzial do mnie: ty h...... > - Alez to nie mozliwe, pewnie to obcokrajowiec i powiedzial: how are > you? to znaczy jak sie masz i chcial tak bace pozdrowic. > - Acha - po namysle - no to mozecie jezdzic > - i wlacza wyciag. > I tak sobie pod nosem mruczy > - How are you... how are you...no dobrze, ale dlaczego w dupe jebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima w górach. Baca obsluguje orczyk. Narciarze szaleja. > Nagle baca zatrzymuje wyciag. > - Won, wynocha do domu, wszyscy! > - Dlaczego? > - Bo jeden z was powiedzial do mnie: ty h...... > - Alez to nie mozliwe, pewnie to obcokrajowiec i powiedzial: how are > you? to znaczy jak sie masz i chcial tak bace pozdrowic. > - Acha - po namysle - no to mozecie jezdzic > - i wlacza wyciag. > I tak sobie pod nosem mruczy > - How are you... how are you...no dobrze, ale dlaczego w dupe jebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×