Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

byłąm dzisiaj na Terminatorze:D:D:D:Dboszzzzeeee allleeee EXTRA film:D jak zwykle pisze do siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej TIJU melduje sie właśnie popijam kawunie i lece pranie rozwiesić Zapowiada sie piekna pogoda Ja wczoraj kaca leczyłam bo w sobote byłam na grilu i szwagra ojej ciezko było wczoraj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________72kg_____69 kg Jeszcze tylko 3 kilo do celu ostatecznego i 12 dni na osiągnięcie go, ale chyba na nim nie poprzestanę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej pochmurno i zimno, a pranie suszy się na środku pokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- GRATULUJĘ🌼 PIMACH- dupsko mnie boli do dzisiaj i nogi lekkie zakwasiki sie pojawiły :p ale pedałowałam 3 h wiec niec dziwnego :) Jestem pełna podziwu dla twojego M że się mamusi postawił :) W takim razie chrzestny z twojej rodzinki ??? MAFINKA- 👄👄 Umnie dzisiaj pogoda tez dupowata a ja mam dzisiaj dzień latania po miescie :o ale moż enie będę miała czasu aż tak sie objadać:) jak by co to frytka mówię stanowcze NIE!:D mam juz w pojemniku sałatke :) moze jak dam radę to jeszcze na basenik wpadnę moje wielorybie cielsko poprzelewać :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pańcie :) Tija :) zakładam Twój fanklub 👄 Kto się dopisuje? :) A ja powiem na dziś tyle ...... moja córuś zaczyna .... miesiączkować ....... Kurnia ..... ma 10,5 lat ........ Fakt, że kończąc 3 klasę ma 160cm wzrostu, jest niewiele mniejsza ode mnie i rozwinięta gdzie trzeba, ale miałam nadzieję, ze jeszcze trochę z tym dojrzewaniem poczeka ....... Kuźwa !!!!! ale stara dupa jestem !!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) gratuluję, masz już małą kobietkę w domu Moja córcia jest rok starsza od Twojej, ale na szczęście jeszcze jest od tego wolna, chociaż wygląda na to że też już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceść bobki 🖐️ zajrzałam na topik, ten \"po trzydziestce\", gdzie założycielka nawet nie ma 30lat, nieee, no ostro. Zapisanie strony zajmuje im średnio cztery dni. Już ze 120 mają :P ale z tego co widziałam, to głównie sięodchudzają jednak. NIE TO CO MY! :P grille, komunie, piffka, ciasta... Może się przeprofilujemy na topik kulinarny??? Chyba tylko jedna TIJA będzie przeciwna, bo ona jedna jeszcze tu coś działa. :P TIJA gratuluję wyników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) gratuluję strony:p Inie mam nic przeciwko temu żebyśmy były topikiem kulinarnym, będziemy się wymieniać dietetycznymi przepisami Moje pierwsze śniadanie 4 deski + dwa trójkąty serka topionego kilka rzodkiewek i kostek dyni marynowanej drugie śniadanie dwa jaja na twardo, pół dużego pomidora, 40g sera fety, kilka oliwek czarnych, troszkę szczypiorku, kilka kostek sławnej marynowanej dyni, kilka rzodkiewek, siemię lniane, sól pieprz i zioła prowansalskie Na obiad będzie chińszczyzna Potem tylko ananas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na chwilke wpadłam do domku :) KICIA- bo my to te normalne jestesmy w porównaniu z tamtymi:D TIJA- ty jesteś naszym wzorem do nasladowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- gratuluje KOBIETKI!!!! swoja droga bardzo wyrosnieta jak na swój wiek :) mnie juz przerosła hihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak można schudnąc jak się chce bardzo i ciężko pracuje, a myślałam ,że to raczej niemożliwe. Tija gratuluję!!!!!!!! Szczerze!!!! wlanij jakieś fotki na NK> Będziemy podziwiac i się motywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma:) wrzucę fotkę jak już 6 z przodu będzie:p na razie jeszcze się wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka rzeczywiście wcześnie ta miesiączka. Ale kiedys musialo to nastąpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no no aż w uszach dzwoni od tego waszego klikania :p:D Ja dzisiaj basenik zaliczyłam :) ale do osiagów kochanej TIJI to mi jeszcze bardzo daleko :) No ale jak to mówia lepiej wolniej niż wcale :D A co u was panieneczki :)?????? Ja właśnie robię zapiekanke z szpinakiem na kolacyjke dla mych facetów ale cos czuje że się im dostawię bo szpinak UWIELBIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołchy😘 No i zostałam sama:( stary wyjechał do Austrii i nie wiem kiedy go znowu zobaczę :( spożytkuję ten czas na odchudzanie tak żeby go zaskoczyć jak wróci. Chociaż wiem że jego to już nie jest w stanie zaskoczyć, bo wie że potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe Lachonarium 👄 Tija :) Podziwiam Cię, że umiesz zostawać sama ...... Ja swojego za nic nie puściłabym na dłużej nigdzie dalej :O Poplotkujcie o kimś, obgadajcie, rzućcie na ruszt jakąś intrygę to się ruch na topiku zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i słowa uwielbienia:p możecie zakładać mój fan klub, ale obawiam się że jak Abs urodzi to mnie zdetronizuje:D Majka:) mimo najszczerszych chęci, czasem tak jest że niestety nie ma już innej alternatywy i trzeba się na jakiś czas rozstać.Też bym wolała mieć go przy sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam smerfetki TIJU zebys zabardzo sie nie odchudzila bo ślubny na łozu Cie nie znajdzie jak wruci Ja juz po kawuni nie mogłam dzis spac i o 6 juz siedziałam przy kawuni cos pogoda mi sie psuje a pranie na polu wywieszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała bym częściej ale mam tyle pracy przed wyjazdem że jak wracam do domu to mysle aby sie tylko rozciągnąc na kanapie, i jeść ja przez odstanie miesiące sie odchudzałam i tylko na początku czułam głód, a teraz maja ciężka praca idzie w niwecz, jestem ciągle głodna co prawda staram sie nie napychać slodyczami tylko w miare zdrowym i pożywnym jedzonkiem ale i tak mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia ze może za duzo jem itp, a w dodatku lekarka powiedziała, że nie powinnam za duzo przytyc ( i to żę przytyłam 4 kg to za dużo) ze względu na moje ciśnienie i na wiek, :P tu chyba przesadziła, bo 35 lat to wcale nie tak dużo:P, i jak sobie pomysle to straszne doły mnie łapią, jeszcze całe zamiaszanie z przeprowadzką , oddaniem mieszkania , ktore musi byc w idealnym porządku ( wyszorowane i umyte okna, itp)a ja nie mam siły, poprostu schowałam bym się w mysią dziurę i poczekać aż sie to wszystko skończy, już się pożaliłam mam nadzieje że nie zepsułam nikomu humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - bądź dzielna jak zawsze byłaś :) trzymam za ciebie kciuki SIŁACZKO ❤️ wszystko będzie dobrze, tylko się nie smuć :) Wszystkim Paniom mówię grzecznie dzień dobry i spadam do lekarza, może wreszcie dotrę do niego, bo już tak trzeci tydzień nie mogę dojść do przychodni, nawet to, że wychodzę z domu i idę w tym kierunku nie gwarantuje sukcesu :O Więc za mnie też niech ktoś kciuki potrzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki.... wiecie co ja to chyba jakas goopia jestem. tyle sie ostatnio dzieje w mojim zyciu ,a jak chce do was napisac to pustka w glowie....masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼UWAGA🌼UWAGA🌼UWAGA🌼 DZIEWCZYNKI WCZORAJ PÓŹNYM WIECZOREM DOSTAŁAM SMS OD PIMACH JEST Z ANTOSIEM W SZPITALU .tOSIEK MA INFEKCJĘ DRÓG MOCZOWYCH I MUSZĄ ZOSTAĆ W SZPITALU 7 DNI :( PIMACH JEST RAZEM Z NIM I SPI TAM NA MATERACU.DZISIAJ ŁAPALI MOCZ NA POSIEW , MAŁY MA JAKIES SZMERY W SERCU,WIĘC MA MIES EKG ,TROCHE MAŁO PRZYBIERA NA WADZE I JEST WARZONY PO KAŻDYM POSIŁKU .DZIEWCZYNY MAMY TRZYMAC KCIUKASY ZA ANTKA !!!!!!!!!!!!!!!I NIECH MI KTÓRA PUSCI TO SAMA OSOBISCIE SIĘ POFATYGUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×