Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

do2do......😘 mafinka.....witaj kochanie......cos ty mi sie jakas niemrawa wydajesz??????co sie dzieje borsuczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO PIJ PIJ TO WINKO, to jest zdrowsze od piffka i tak nie tuczy. :) a teraz muszę ci coś powiedzieć, ale nie gniewaj się na mnie i mnie nie zabij. Czytałam twój post i zobaczyłam, że: jeden tatuś zgłosił się na ochotnika że zrobi kupki z podpisami... rozwaliłaś mnie na łopatki :D ale ja wiem, wiem. Już się nie śmieję. powaga :classic_cool: MAFINKA ❤️ LOLA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- bo tak było buhaaa:D:D:D:D to znaczy sprecyzuję :) chodziło o to że na kartce podpisał sie każdy dzieciak z klasy i w footo kupuje sie biały kubek i oni przenosza na niego np. zdjecie my zamiast tego chcielismy podpisy dzieciaków :) dla pani od religi , anglika, i muzyki, i wychowawczyni :) i dotego bukiet kwiatów , a i wychowawczyni dostaje jeszcze wielka broche :D z bursztynami :Dhihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- ty tu nie sciemniaj pewnie liczysz że taki wielki pet z broda wpadnie do ciebie hihiihii:D i nie mam tu na mysli palenia pecików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do to ja tez przepraszam.... tez to zauwazylam..... i wiesz ta cena:D 45 zl :D ale blagam nie obrazaj sie na nas👄 Lola jaka markotna?? no co ty:D kabaret fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- ja mam dyslekcje :) wiec spoko luzik :) nawet nie załapałam jak odpisywałm kici dopiero po momecie jak juz jej posta wysłałam :D Ale przynajmiej jest wesoło i zabawnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa a moż eto winko mi strzela do łepetyny hihihihi:D bo juz sie kończy :( ale nie jestem pewna czy jednego piwka nie mam bo chyba sie ostało :O kuźwa ale mi noga zdrętwiał aż do dupska i ruszyc sie nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA ale mnie napindala :( a kieliszek pusty :(A stary krzyczy że jest jedno piwko :O a ja się ruszyc nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz tez w gloowie szumi.......pobzykalabym sie ,,,,,ale moj kanapowiec juz spi.........to moze mu wyciumkam jak pojde do lozka,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- 👄 ja często jak szybciorem klikam to na wet nie widze takich błędów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty mi nazlosc chyba robisz!!!!!!!!!!!!widzialam jedno jajko......!!!!!!!!ja chce cala palke zobaczyc..... zaraz powiecie pewnie zebym poszla do duzego ogladac......ale ja chce taka inna obca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×