Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

niedawno dostałam wysypki , bolał mnie brzuch i było mi nie donrze . kolezanka stwierdziła ze to od truskawek,,,, ale ja jadłam je 2 dni wczesniej, czy problemy zoładkowe moga byc zwiazane z uczuleniem??? odpowiedz eksperta: to wazny list... problemy skórne i zoładkowe moga byc zwiazane z alergia... oprocz bolu brzuch pojawia sie wtedy czesto biegunks lub eymioty. w ten sposob organizm usuwa szkodliwy czynnik. potem zwykle wystepuje pokrzywka lub inna postac reakci skórnej. niekiedy- przyjmujac forme wyprysku-objawy sa zauwazalne dopiero 2-3 dniach.na pytanie czy opisane przez pania objawy były zalezne od truskawek odpowiedza testy nakłucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Koteczek.... A brzuch też mnie dziś bolał, i nawet Wam o tym wspominałam....Wzięłam wapno..... Zobaczymy czy przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Dziewczyny to dopiero ja..... dopiero też zjadłam obiad, bo najpierw kościół i ledwo dotarłam do domu to rodzinka zrobiła mi nalot..... mam dość, nie przeżyję więcej gości, jutro uciekam do miasta na zakupy, do fryzjera i leniuchuję...... Zaraz idę jeszcze do ogrodu, bo nakupiłam kwiatów i muszę to wszystko powsadzać w donice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko mnie tez bardzo sweedzi... Asiu cos wiem o tym jak goscie potrafia wymeczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuuu boli mnie żołądek...wcześniej bolała głowa - przez 3 dni - wczoraj chciałam na ostry jechać, bo nie wiem co jest lepsze - stres z racji bólu czy jakiś dopuszczalny specyfik...tylko że miewam migrenowe bóle głowy i tabletki typu paracetamol to mogę sobie wsadzić... buuuu jest kiepawo - ciężko mi się oddycha i tak jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - a ja nie wiem czy nie boli mnie od jagód...pokusiłam się - zobaczyłam po raz pierwszy w tym roku i zrobiłam sobie pysznie - z truskawkami...potem rzeczywiście miałam incydentalną biegunkę...albo raczej solidne przeczyszczenie - teraz jest słabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek tylko wiesz jak traktują człowieka na ostrym - ja się nachorowałam już parę lat i przez jakiś czas korzystałam z ich "usług" - teraz mam straszne opory - bo nie mogę przeżyć tej spychologii i przedmiotowego traktowania... z 2 strony to już 7 m-c robię zastrzyki - i z tego co wiem - to nawet można udaru po nich dostać...ale chyba nie przy dawce profilaktycznej...zresztą nie wiem - na ile one ingerują w układ krzepnięcia i jakie to ma skutki...wiem tylko, że długotrwałe ich przyjmowanie obniża gęstość kości - a ja już mam efekty przewlekłego brania leków p-krzepliwych w postacji osteopenii...teraz mam lekkiego cykora - czy po tej ciąży stan moich kości nie sypnie się jeszcze bardziej - właśnie ze względu na te leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z Wami dzieje? aż się wystraszyłam, każdej coś dolega... oj biedne.... mnie wczoraj mąż masował, bo mi coś pod łopatkę weszło i nie mogłam zasnąc..... i przeszło..... a właśnie macie jeszcze ochotę na \"przytulańce\" i więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. basiu ty się tak nie zamartwiaj bo wszystko będzie dobrze. Dziewczynki mama pytanko czy wy macie nisko brzuszek bo mi sie wydaje że mam za nisko?? Koteczek,a jak czop odpadnie to czasem nie jest oznakom zbliżającego się porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny jeszcze niektore miesiac chodziły:))) wiec niech jeszcze sie trzyma.... aska1978 ja mam czesto ochote na seks:) a sie smieje ze moj maz ma od 26 czerwca urlop to codzinnie bedzie zeby urodzic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety koteczek - mam problemy...albo świadomość, że je mam - bo nikt mnie na poważnie jeszcze nie leczy - zresztą po pierwszej densytometrii dostałam leki na osteoporozę i mój organizm ich nie tolerował...poza tym po opinii innego speca od kości dowiedziałam się, że kategorycznie odstawić! i że w takim wieku nie wolno - bo one zmieniąją strukturę kości... taaa...co lekarz to koncepcja... buuu kręci mi się w brzuchu cały czas...może się przytrułam...cholerka...zachciało mi się jagód...nic - jak do jutra nie przejdzie to wybiorę się do lekarza...na razie łykam no-spę forte i staram się nie panikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a na kiedy masz termin?? mi czop w 1 ciąży odszedł dzień przed porodem - albo 2 - jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Koteczek to masz super kondycję.... u mnie ciężko...brzuch mi przeszkadza i ta zadyszka, bo ja stara baba jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo123 nie strasz mnie ja mam na 13 sierpnia tylko ze pod koniec lipca mam miec cesarke lub jak wyniki beda złe szybciej a wyniki bede miała w poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja Cię wcale nie chcę straszyć - ale dokładnie pamiętam jak odszedł mi czop - nie powinnaś tego skonsultować z lekarzem?? - może to dmuchanie na zimne...ale... było tak - wypadł czop - następnego dnia byłam u gin - i ona powiedziała, że to już niebawem i dzień później w południe odeszły mi wody...nie wiem jak to jest w każdym przypadku, bo tu chyba nie można generalizować... aska co do seksu - to dawno nie miałam takiego popędu...ja zaczęłam 28 tydzień...to mój facet wymięka...uważa, że stałam się nadpobudliwa i strzelam fochy - z tego tyt, że on jest zmęczony...myślę sobie - kurcze to ostatecznie kobiety "głowa boli" - gdzie tu potwierdzenie dla tej teorii??? jak mnie głowa boli to seks jest jednym z bardzo skutecznych metod...no a że teraz mamy "ciche dni" i ja siedzę cichutko i czytam a on siedzi w 2 pokoju i czyta to ani z niego pożytku ani wsparcia...ech...ten męski brak zrozumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978, jaka Ty stara baba?! My młode laski jeszcze jesteśmy! cleo123, ja też mam ochotę na seks większą od mojego męża. Chyba mu ten brzuszek juz przeszkadza, a mi z tego powodu trochę przykro. On się wykręca ,że nie chce zrobić mi ani dziecku krzywdy. Pamiętam,że w pierwszej ciąży też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ale mnie to frustruje...może przestałam mu się podobać? sama nie wiem...ostatecznie - wg mnie wyglądam całkiem apetycznie - a brzuszek w niczym nie przeszkadza - nie ma to jak kreatywność seksualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki po obciążeniu 75g glukozy. Jestem załamana! Na czczo jest ok -77, za to po dwóch godzinach mam 179, a norma jest do 140. Co oznacza,że mam cukrzycę ciężarnych. Jak się naczytałam jaki to ma wpływ na rozwijające się w moich brzuchu dziecko, to naprawdę jestem zaniepokojona. Jutro idę do gina, bo kazał przyjść natychmiast jeśli wynik będzie za wysoki. Powiem Wam,że słabo mi się zrobiło jakąś godzinę po wypiciu tego świństwa, aż musiałam wyjść na świeże powietrze. A potem mnie mdliło pół dnia. Zapewne czeka mnie dietka. Jak bym chciała,żeby już był wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×