Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ja jestem.... wstałam przed 6ą i zjadłam z mężem śniadanko, kanapeczki z sałatą, szyneczką pomidorem i majonez na to, pycha.... M to się nadziwić nie może z jakim apetytem teraz jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo jedzenia też ostatnio mam taki apetyt że wczoraj prawie cały czas coś jadłam a non stop byłam głodna, najbardziej to ciągnie mnie do owoców i słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka gratuluję zakupu, szkoda że wczoraj z Wami nie oblewałam:) Może powinnam Was przeprosić za moją wczorajszą reakcję na zaczepki tej baby, ale tak mnie wpieniła że nie wytrzymałam....nie dość, że ciągle się nasłucham babci męża to jeszcze tu to samo.....obiecuję poprawę i nie będę czytać takich postów.... Figa ja też mam rozstępy na piersiach od jakiegoś miesiąca i ciągle to smaruję i nic nie pomaga, rano jest blade a wieczorem czerwone.....na brzuszku nic nie mam, przynajmniej to mnie pociesza... od samego początku ciąży używam oliwki dla mam i dzieci z nivea, może na brzuch pomaga ale na piersiach to trzeba chyba czegoś mocniejszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka to chyba dobrze taki apetyt, Maleństwo ma duży wybór, hi hi:) Ja to po raz pierwszy w życiu odżywiam sie w miarę zdrowo, warzywka owoce w dużych ilościach, zero szybkiego jedzenia, tylko domowe.... moja słabośc to majonez do pomidorów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą depilacją to koszmar.... miłam straszne uczulenie po każdym goleniu.... u mnie w łazience leży nowiutki nie używany depilator z przystawką chłodzącą i niestety to też nie zdawało egzaminu.. kiedyś zapytałam swojej ginekolog co robić i ona poleciła mi super rzecz.... Pamiętacie takie stare maszynki na żyletki? ja golę się taką na sucho, pewnie że na początku się pozacinałam ale ciało sie przyzwyczaiło i doszłam do perfekcji... przynajmniej nie ma krostek i uczulenia.... a nogi to jadę zwykła maszynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koteczek, fajnie że wózek ok.. Mnie martwiło że jest ciężki ale mąz mówi, że za to b stabilny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale tu dzisiaj cicho. Ja się strasznie martwie i niemam się komu wyżalić bo mój M jest w pracy:( Od wczoraj wieczorem jak moja mała kopła przed spaniem tak koło 23. to dzisiaj nie czułam ruchów jeszcze i straznie się martwie :( Dzisiaj to ja chyba zwarjuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw ja też jak ostatnie ruchy czułam wczoraj wieczorem to do tej pory też nic nie czuje i nawet do głowy mi nie przyszło żeby się zamartwieć. Dziewczyny nie przesadzajcie z tym zamartwianiem bo nie jest to dobre ani dla was ani dla maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spokojnie u mnie też dzisiaj b cichutko, może taki dzień dzisiaj, że Maluszki zrobiły sobie wolne:) poczekaj troszkę, może Małe się obudzi... zjedz coś dobrego i ja robię tak kładę się płasko na plecach, głowę trochę wyżej... przeważnie pomaga i małe się rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 właśnie tak zrobiłam i nic no może jeden kopniaczek. idę teraz do sklepu i zobacze jak będzie puźniej, ale skoru u was podobnie to może taki dzień. pogoda u mnie beznadziejna pada mieliśmy robić dzisiaj pieczone u babci ale teraz to nie wiadomo jak z tym będzie :( no chyba że się wszystko przyszykuje a chłopy jakoś rozpalą i będą pilnować ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie tęż pogoda paskudna :( Może to dlatego nasze maleństwa są takie leniwe. Ewelkajaw głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) zyrafko gratuluje zakupu:) jesli chodzi o depilacje to odkad brzuszek uniemozliwia mi dobre schylenie to sie nie depiluje ale blizej porodu chyba poprosze meza zeby dokladnie mnie wydepilowal bo z lusterkiem to jakos dziwnie. u mnie dzisiaj brzudka pogoda i nie wieadomo czy zaraz nie zacznie padac:( dlatego zadnych planow nie robie bo jak bedzie padac to i tak nic nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już pooli szykuję się do wesela! za godzinę fryzjer, później makijaż i może będę wyglądać przyzwoicie. Ja ostatnio trochę przystopowałam z jedzeniem bo w ciągu tygodnia zrobiłam 2 kg na +. Co do depilacji to nogi maszynka i żel, a bikini trochę maszynka trochę skubanko.Tylko jest już problem z tym skubaniem bo z pod brzucha już się nie widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to poprosimy pużniej jakąś fotkę na NK. Wybrałam się tak na zakupy że wychodządz z domu nie wziełam telefonu i nawet nie wyłączyłam laptopa tylko go zamklam tak roztargniona jestem :) Wracam a tu oczywiście nie odebrane połączeni od meża i mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda jest beznadziejna od wczoraj pada cały czas i się nie zapowiada na poprawe :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw... U mnie Mala tez cichutko dzisiaj...Tylko po sniadanku dala znac o sobie,a w zasadzie po slodkim wafelku!!!! Smieszne te nasze Dzieciaczki... :) Aniabuu23 Milej zabawy...przepraszam za ta pomylke..nie wiem dlaczego zrozumialam,ze to Twoje wesele.... ;) A u nas dzis malowanie salonu...przynajmniej tak obiecal mi moj T.Potem parkiet i bedzie pieknie!!!!Mam nadzieje,ze zdarzymy do polowy sierpnia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie i jaki kolor wybraliście? my w całym domu mamy odcienie beżu w sypialni beż i ciemna kawa z mlekiem i b jestem zadowolona, bo te barwy wcale się nie nudzą i jeszcze mi sie nie opatrzyły..... My za dwie godz wyjeżdżamy, więc życzę Wam spokojnego weekendu i do usłyszenia w poniedziałek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska 1978 Nasz salon jest dosc duzy..sciany sa gladkie a jedna z zachowana struktura ceglowki...wiec ta ceglana w odcieniu oliwkowym a pozostale w odcieniu przytlumionej brzoskwinki :) Mam nadzieje,ze bedzie ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafko ja też gratuluje zakupu autka :) Ania udanej imprezy, wybaw się dobrze :) U mnie dizś tez pogoda nieciekawa, az się nie chce wychodzić... Rano jak było jeszcze słońce to zrobiłam zakupy a teraz to nie wiem co sie dzieje z tą pogodą. Wybieram sie jeszcze kupić kilka rzeczy tzw ubraniowych dla maleństwa i moze cosik dla mnie. Mój mąż właśnie zajął sie robieniem pizzy na obiadek wiec dziś trzymam sie z daleka od garnków :) Życze wszytskim udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka90
Witam :) Dopisuje się jako przyszła wrześniówka pod numerem 66 :) Imiona nad jakimi myslimy : Kacper lub Marcel. 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .-6kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......26.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+5,5 kg 36.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............5kg 37.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............2kg 38.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cam bridge .. ...+6kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierni ewice.......9kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 53.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 54.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 55.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 56.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 57.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 58.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 59.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 60.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 61.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+2,5kg 62.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 63.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............2kg 64.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 65.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg 66.Dianka90......18... Synalek..90%....29.09......Lubin............+9,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki, mam nadzieję że będzie fajowo. a zdjątko na nk na pewno jakieś wstawię. wróciłam od fryzjera i kosmetyczki.Włoski ok, ale makijaż mi zjeb.. NIe odpowiednio dobrała podkład i wyglądam beznadziejnie.Twarz brązowa a dekolt i ramiona blade jak ściana..Ach można się tylko zdenerwować.Muszę sama to jakoś doprowadzić do porządku.Myślę że po pudruję się trochę na dekolcie i będzie ok.. Nie mam teraz co robić, bo ślub dopiero o 18 więc się nudzę. Idę sobie przekąsić jakiego ciasta, bo dzidzi szaleje w brzuszku miłego dnia,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko jeśli chcesz się dopisać musisz być na czarno bo "pomarańczy" tutaj nie tolerujemy, a poztym trzeba się dopisać według daty porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dopiero wrocilam z zakupow... padnieta ale zadowolona:) Aniu udanej imprezki:) Asiu ja tez mam odcienie bezu i brazu w domku:) ja jutro jade chyba z mezem do lasu:) chce nazbierac troszke jagod i pooddychac swiezym powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już \"czarna\" ;D Poza tym termin mam na 29.09 co rowniez wpisalam w tabeli ;] Pozdrawiam:) Teraz lece na festyn, u mnie w miescie dzis są BOYS i PIN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową wrześnióweczkę.Diano jeżeli chcesz zaczernić sobie nik to musisz wejść w preferencje. Wtedy będziesz bardziej wiarygodna bo pomarańcze nam oststnio nerwy psują. Napisz o sobie coś więcej ;) czkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową wrześnióweczkę.Diano jeżeli chcesz zaczernić sobie nik to musisz wejść w preferencje. Wtedy będziesz bardziej wiarygodna bo pomarańcze nam oststnio nerwy psują. Napisz o sobie coś więcej ;) czkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×