Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aggie.sept podziwiam ale to też zależy od dzieciaczków i ich mamy jakie macie stosunki - ja jestem cholernie zaborcza o przeszłość teraźniejszość przyszłość dlatego cieszę się,że życie związało mnie z człowiekiem, który przede mną nie trzymał innej nawet za rękę - ja zresztą podobnie :) znalazłam artykuł : ORGAZM w czasie porodu na kafeterii: http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=686 gdyby któraś miała niech się pochwali :p :P :P na innym forum brzuszek napisał,że jest po terminie i zamiast L4 dostał macierzyński - czy to standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy lekarze juz 2 tygodnie przed terminem kaza isc na macierzynski i nie chca wystawic L4 ja narazie dostalam L4 do 9 wrzesnia a termin mam 11 wrzesnia i pewnie jak do tego czasu nie urodze to mi da zwolnienie na kolejne 2 tygodnie, ale ja chodze prywatnie i sporo mnie to kosztuje, panstwowo moze byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream weszłam na linka :D To jakiś kosmos. Nie wydaje mi się, że będę miała ochotę na calowanie męża między skurczami... Ale jakby co, to się pochwalę :) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poimprezuje przy piersi z grilla w sreberku i herbatce na laktacje:))) oles moja miala wazyc 3591, a urodzila sie 4100, dwa dni po mierzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek no to pieknie czyli mam szanse na kurczaczka ponad 5 kilogramowego..... zaje...scie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka co chodzi tam gdzie ja dostala od babki zwolnienie do 8 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles wtedy robia cc... a wiecie cooo , jednak kupilam puder szyjke i paszki pudruje i przynajmiej nie ma ani potowek ani zaczerwienionej skory... sudocream w szpitalu powiedzieli ze tylko na odparzenia wiec uzywam linomagu...i z michalem nie uzywalam oliwki z majka tak bo miala taka szorska skóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles synka to masz duuuzego :) niezly chlop bedzie , najwazniejsze zeby zdrowy:) ja o rana na pelnych obrotach, ale mam energii , ho ho . sloiki z ogorkami porobione, leczo sie gotuje, podlogi pozmywane, i mysle co by tu jeszcze porobic, ale nie bardzo jest co :P wprawdzie upal dzsiaj niezly a ja jak nigdy motorek w tylku i robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak jakos mi sie smutno zrobilo bo rozmawialam z moja mama nie chciala mnie martwic i ledwo z niej wyciagnelam co sie dzieje ma biedna powazne problemy finansowe i nie moze znalesc pracy a ja nawet nie wiem jak jej pomoc... maz dzis chyba wroci ok 16 i chce jechac na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie dowiedzialam ze kumpela co jest 13 tc nie ma jednego dzidzisia tylko blizniaki... dzis na usg ujawnil sie drugi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia wspolczuje, ja tez sie martwie o moich rodzicow, ale jak tu pomoc kiedy dziecko w drodze, pracuje tylko jedna osoba, a wydatki ogromne? Ja moim kupilam bilety na odwiedziny wnuka, moze chociaz takie "wakacje" ich uciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie dostalam info od kolezanki co ma dzis termin i byla na spotkaniu z polozna, polozna stwierdzila ze jeszcze daleko i ze maja uprawiac sex 3 razy dziennie, wiec my tez dziewczynki DO DZIELA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka - pomysl idealny, ale jak go zrealizowac kiedy wszystkie siedzimy same???? Gdzie te nasze "chlopy" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) moja mama nawet nie ma w nikim wsparcia bo jest sama... i biedna ciagle jakies problemy:( Aggie ma racje jak mozna sie stosowac do takich zalecen skoro jestesmy same a moj maz jak wraca z pracy to pada ze zmeczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wróciłam od rodziców trochę wypoczęłam. dziś byłam na USG i zaskoczenie okazało się że moja mała ma torbiel na nerce, we wtorek mam jechać na dokładną diagnostykę. Zaczynam mieć doła, obiecałam mężowi że nie będę szperała na ten temat w internecie ale nie wytrzymałam mam nadzieję że moja gin.się pomyliła ale było to dosyć wielkie więc naprawdę boje się o małą.Mieć zdrowe dziecko to naprawdę wielkie błogosławieństwo i szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym moja mała nie odwróciła się jeszcze główką w dół a teoretycznie już powinna, mam nadzieję że w najbliższym czasie to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak? to proste, przed wyjsciem do pracy raz, po przyjsciu z pracy drugi raz i nastawiamy budzik w srodku nocy i trzeci raz :D a tak na powaznie nie wiem jak, dla mnie raz na 2 dni to juz wyczyn ale chyba trzeba sie bardziej zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska czytanie w internecie to najgorsze co moze byc bo czasem pisza tam takie glupoty a my sie niepotrzebnie nakrecamy choc ja tez czesto to robie... no a przepis na seks calkiem fajny tylko ze mna byloby gorzej o 5 rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! To ja tez sie dołączę do narzekań. Wstałam dzisiaj koło szóstej, bo na 7.30 wizyta u gina. Oczywiscie niewyspana jak diabli. Doczłapałam sie do przychodni, a brzuch mnie po drodze okropnie bolał, a tu sie okazało,że mój lekarz od dzisiaj na L-4. Cos sobie zrobił w łapę i nie wiadomo kiedy wróci :( Ja właśnie kończe 38 tydzień i na to wygląda,że do porodu będę bez opieki. Dobrze,że zdążyłam porobic wszystkie badania i wyniki są w porzadku. Tylko miałam nadzieję,że mnie na ta cesarkę może trochę wcześniej wyśle, a tak to muszę czekać aż zaczną się skurcze. Też mam doła ostatnio co chwilę, ryczeć mi się chce z byle powodu i niestety czepiam sie męża. Juz jestem zmęczona ta ciażą a najbardziej tym,że czuję sie jak niepełnosprawna. Nie mogę nawet pójść z dzieckiem na dłuzszy spacer, bo wszystko mnie boli:( Orange, podoba mi sie Twoje podejście do ciaży. Mi jakos brakuje optymizmu. Pocieszam sie tym, że tak nie puchne jak to opisujecie. Troche mam spuchniete kostki i stopy, ale nie przeszkadza mi to jakos. Za to Zyrafce współczuje i innym dziewczynkom, które maja taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie o garnki: czy możecie mi coś polecić bo od rana siedzę na allegro i już oczopląsu dostałam:( i zdecydować się coraz trudniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, nie mam pojecia co Ci doradzić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to tefal. Aha, no i Zepter. Ja jeszcze z wesela mam garnki. Dostalismy cały komplet, pewnie jakieś niedrogie ale sprawuja się dobrze. Tylko parę pokrywek juz stłukłam. To była chyba firma Horizon, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do garnkow to ja nie mam pojecia bo sama mam takie zwykle, z tego co slyszalam to zepthera sa super ale cena tez ponoc duza... Aniu ja mam tak samo laze po domu bo robie obiadek i cos tam sprzatam ale ciagle boli mnie brzuch, wogole nie przestaje a pare razy pojawia sie bol jak na okres:( tez lapie doly i sie boje zeby nie popasc w depresje poporodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt czasami lepiej nie czytac co pisza w necie bo mozna dostac jakiejs choroby nerwowej! Magdakate - sorry ja ci nie pomoge bo na kuchni, garnkach itp wogole sie nie wyznaje. :( to dla mnie czarna magia A z tym przepisem na sex? ...... bedzie trudno gdzies go wcisnac do terminarza, ale moze popracujemy i nad tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate jeśli chodzi o garnki to mam komplet z TEFALA już 8 lat i jest zarąbisty ale to nie żadne INGENIO - koleżanka kupiła INGENIO z TEFALA i rodzaj teflonu bez porównania mój jest gruby i rewelacyjny jej cienki i szybko się rysuje, niestety moich nie można nigdzie dostać :( - może zobacz coś takiego : * http://www.allegro.pl/item710571788_zestaw_garnkow_tefal_style_10_cz_do_indukcji.html * http://www.allegro.pl/item716904228_gerlach_garnki_magique_10ele_nowosc_polecam.html * http://www.allegro.pl/item710501638_berghoff_garnki_invico_20szt_ind_najtaniej_poznan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na garnkach sie nie znam mamy jeden komplet takich zwyklych emaliowych i jeden metalowych, jedyne co moge powiedziec to kup okragle bo ja te metalowe mam kwadratowe a kuchenke elektryczna i sa straszne straty ciepla bo ciazko jest dopasowac do powierzchni grzewczej, zawsze cos wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×