Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream: dzięki za linki:) myślałam właśnie o tych belgijskich bo teffal i zepter to ceny mają okropnie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate- ja niestety nie pomogę... Sama miałabym problem.... Co do seksu to u mnie raczej nici... Bo nie mam wogóle ochoty..... Na męża nie narzekam :) choć czasem mówi, że chyba by się bał, żeby nic dziecku nie zrobić... Ale jestem pewna, że gdyby przyszło co do czego, to byłby zwarty o gotowy.... Ja właśnie opgarnęłam chatę... zaraz idę się wykąpć- czeka mnie depilacja.... Więc trochę mi to zajmię... Potem do teściowej na obiad i do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke usiadlam bo sprzatnelam czesc szafek w kuchni i padam... maz dzis bedzie po 15 wiec odpoczne do 14 i wstawiam obiadek:) dzis zapowiadaja u mnie straszne burze, teraz jest niezly upal ale ja pozamykalam okna i sposcilam rolety i w domku jest super:) Malinkoo zycze powodzenia u lekarza i przy depilacji;) teraz to trzeba sie nacwiczyc:) mnie to czeka w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate - ja chyba też bym je wybrała ale te moje Tefale nie chcą się zużyć - nawet sąsiadki pożyczają ode mnie ale zawsze wracają i wyglądają jak nowe :) przy okazji zapytam bratowej gdzie je kupiła ale pewnie nie w Polsce :( a ja już zaczynam myślami wybiegać co będzie po porodzie i okresie połogowym - chyba muszę zmienić kosmetyki - zastanawiam się nad Normaderm z vichy, zapisać się na siłownie basen saunę, nie wiem czy od luty 2010 nie iść na podyplomowe studia związane z obrotem nieruchomości, no i przede wszystkim w 2010 muszę zrobić prawo jazdy hymmm ... zastanawiam się nad zmianą pracy pod koniec 2010 ale jak na razie fajnie pracuje się z mężusiem w jednym Banku :) żeby tylko mały był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, depilacja teraz jest najlepsza :D ogolenie nog w wannie graniczy z cudem ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj chciałam zmyć lakier z paznokci u nóg ale co się nachyliłam dostawałam od małego w żebra więc mój mąż musiał to zrobić za mnie a on bardzo nie lubi takich rzeczy robić. zaraz po ślubie powiedział mi że nigdy nie kupi mi podpasek ale jak leżałam po porodzie w szpitalu to musiał latać do sklepu:) i od tej pory pokazuję mu pudełko i takie mi kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pedicure jakos idzie bo wyginam noge bokiem :D poza tym nie robie go w wannie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie jak na razie wszędzie dostaje ... czasem z małymi trudnościami, czasem ze zwierzęcymi pozycjami, czasem na łapu-capu ale jest oki :) kilkadziesiąt stron wcześniej pisałyśmy o tym,że możemy w kadrach wnioskować o wydłużenie 2tygodniowe macierzyńskiego w styczniu 10 r- czy ktoś pamięta jak dokładnie to było ... chyba Zyrafka troszkę o tym pisała - potrzebowałabym konspekt info na ten temat ale to w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę robić obiad. czeka mnie dzisiaj stanie w kuchni bo mój syn jak nigdy zażyczył sobie na obiad naleśniki i teraz muszę stać i smażyć. a jeszcze lepsze jest to że na jutro mam mu zrobić placki ziemniaczane i znowu spędzę pół dnia w kuchni:( ale cóż trzeba go teraz dopieszczać bo później nie będzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie odpoczywam, bo nie mam juz nic do robienia, czuje sie znakomicie, dzien jak nie codzień :P szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - te o których piszą dziewczyny z tefala np są b dobre. Ja mam komplet "ikea 360". Mi bardzo pasują. mamuśka - wierze, że wszytsko będzie dobrze i trzymam kciuki za Twoją kruszynkę. ania76 - dobrze, że to juz 38t, 2tyg do terminu wiec nie powinno się nic dziać myślę nawet bez lekarza. Ja nie mam wogóle wizyt co 2 tyg. do końcaciązy co miesiąc. teraz bede miała za 2 tyg - 38t, a ostatnią miałam w 34 tyg. Ale nie przejmuję się tym. no Orange - prawdziwy przykład z Ciebie do naśladowania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mialam dzisiaj usg: Maly wazy 2300kg, wszystko jest dobrze:) Gin powiedzial ze Maly raczej maksymalnie bedzie wazyl 2800kg. Dzisiaj ide po wyprawke dla Malenstwa, mam pytanie odnosnie materaca: jaki jest najlepszy? Wczoraj nie pisalam bo mialam kiepski dzien, a wieczorem oparzylam sobie 3 palce przy robieniu kolacji. Dzisiaj jest juz troche lepiej:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ja mam ten am problem co ty. Jak byłam na USG w 33 t.c. to wyszło że mała ma torbiel na lewej nerce o wielkości 1cm. Lkarz kazał się tym nie martwić i po porodzie ma mieć zrobione od razu USG. Na ten czas co było robione to ta torbiel w niczym nie przeszkadzała i nerki funkcjonowały prawidłow, nawet mi mówił że do porodu może się wchłonoć bo taskie są torbiele i to było moje ostatnie USG, a i jeszcze mówił że połowa ludzi ma torbiel i nawet o tym nie wie. Więc nie martw się bo napewno wszystko będzie dobrze ja sobie to tak tłumacze :) i M też mnie pociesza a już wogule nie pozwalał mi się tym martwic. Ja też się martwie o moich rodziców jak sobie dadzą rady bo dzisiaj u mojego taty w zakładie pracy mieli wywwiesić 350 osób do zwolnienia i mam nadzieje że jego tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to super ze u lekarza wporzadku:) ja cala kuchnie wysprzatalam bo jutro przyjezdza ,,rewizja"-tesciowa... kurcze chce kobieta pomoc ale mam jakos dystans do jej pomocy po tym jak sie dowiedzialam ze nas pozniej obgaduje i to jej traktowanie nas jak dzieci... kurcze musze byc twarda i pokazac jej ze z dzieckiem dam sobie sama rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko mi by bylo latwiej gdybym wiedziala ze moja mama ma w kims oparcie a ona jest samiutka... moze sie wyzalic tylko mi a wiem ze teraz dusi wszystko w sobie bo nie chce zebym sie martwila w ciazy... ale boje sie ze sie zalamie nerwowo albo popadnie w jakas depresje bo ona ma ciezkie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - była kiedyś dyskusja o materacach, wydaje mi się, że większość ma kokos-pianka-gryka - ja też mam ten zresztą. ewelkajew - właśnie..Ty miałaś tak jak mamuska, u maleństwa znaleźli torbiel, dobrze, że pocieszyłaś mamuske :) basia - dokładnie tak zrób, pokaż wścibskiej teściowej, żewieszco robisz i dajesz sobie rade. grzecznie podziękuj, jeśli nie chceszpomocy - unikniesz konfliktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze w srode mialam wizyteu gina prowadzacego- skrzyczal mnie ze nic nie tyje i ze na pewno nie jem i ze jak bedzie tak dalej to polozy mnie do szpitala bo Synek bedzie sie przez to zle rozwijal. Palant jeden- zdenerwowal mnie strasznie bo ja jem a ze nie przybieram na wadze to ja juz za to nic nie moge. jestem w 35 tyg 4 dni i Maly wazy malo ale miescie sie w normie. Poza tym gin ktory robil mi usg pocieszyl mnie ze lepiej rodzi sie male dzieci i nie mam sie przejmowac. **Akna- kupilas juz wozek? Jesli chodzi o garnki to super sa zeliwne ale niestety nie sa tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a ty wczoraj pisałaś że ma Ci pomuc teściowa po porodzie, a nie lepiej żeby przyjechała do Ciebie twoja mama bo chociaż tak jej pomożecie a tobie będzie lepiej jak to ona będziee CVi pomagać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka1988 tak - Quinny buzz :) A Ty zdecydowałas sie na Quinny buzz czy cos jeszcze innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Szkrabek- dziekuje za info odnosnie materaca:) **Basiu- ja sie obawiam mojej Mamusi bo ona przyjedzie mi pomoc przy Dziecku- z jednej strony chce tego a z drugiej to sie boje ze za duzo bedzie sie wtracala. A z przyszla tesciowa nie rozmawiam, ona ma swoj swiat:) Takze Basiu zycze Ci wytrwalosci z Tesciowa:) Pamietaj ze to Ty jestes u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mykam bo M kończy odkurzanie, a ja sobie umyje podłogi wole żeby on się za to niebrał bo potem po kryjomu muszę poprawiać,a pozatym jak widze jak on to robi to mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu tez sobie tak pomyslałam jak ewelkajaw. Moze to jest jakieś rozwiązanie - zeby mama przyjechałaby do Was. Ty bedziesz mniej skrepowana, mama będzie miala zajecie i oderwie się od otaczającej ją rzeczywistosci. Wiesz pewnie o co chodzi - taka zmiana otoczenia często dobrze robie. Do tego czułaby sie potrzebna.........No i klopot z tesciową by sie skończył, bo mialabys pomoc po porodzie..... Wiesz, ja nie chce źle. Nie znam całej sytuacji - to tylko tak do przemyslenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Akna- Ja sie jeszcze nie zdecydowalam, biore pod uwage quinny buzz, brevi ovo, mura. Masz go juz w domku, jak spacerowka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nie mam jeszcze niestety :( Co do spacerówki to ja i tak szybko będę chciała znienic na tzw parasolke - coś zupelnie lekkiego, typu Maclaren. Bo jak sie okazalo w moim bloku nie mam wózkowni, a mieszkam na 4pietrze. Nie jestem dość duzych gabarytów i nie dam sobie rady ze znoszeniem wózka za kazdym razem jak będę chciałą wyjsć na spacer..... Mąż wraca późno i zostane sama.... A taka parasolka to wiadomo.....lzej i wygodniej. Ale to wszytsko wyjdzie w pratyce..... A na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabku wlasnie mam takie postanowienie zeby dac sobie rade sama a z moja tesciowa jest tak ze jak jej podziekuje nawet grzecznie za pomoc to zaraz walnie focha i bedzie gadala ludziom jaka to ja jestem zla... Ewelko bardzo bym chciala zeby to byla moja mama ale ona niestety musi sie opiekowac chora babcia bo jej nie mozna zostawic samej w domu na noc, a zeby codziennie jezdzila to nie ma autka a autobusem to jest i koszt i kawalek drogi do mnie... Anulka wlasnie to mnie najbardziej wkurza ze jak ona przyjezdza to ja sie czuje jak u niej w domu a nie jak u siebie bo jej pomoc polega na tym ze ona mi narzuca co bedziemy robily i jak a niestety nie mam wsparcia u meza w tej kwestii bo uwaza zebym raz na jakis czas przemilczala to i pozniej robila po swojemu bo jak jej zwroce uwage to sie obrazi a przeciez sie stara pomoc... oj czasem to....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno Tobie rowniez dziekuje wiem o co chodzi i bardzo bym tego chciala no ale jak napisalam mama nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o brevi ovo to spacerówka z tego co kojarze to podobna do buzza. Tylko mnie te kółka wszytskie piankowe jakos nie za bardzo przyciągają. Choc sam wózeczek bardzo ładny. Co do mura to sie nie potrafie wypowiedzieć bo w realu go nie widziałam, niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Grubaski! byłam dzisiaj z M w szpitalu w którym chcę rodzić.Dostałam karteczkę z potrzebnymi rzeczami do szpitala, porozmawiałam chwilę z personelem i tyle.Szkoda tylko że mnie nie oprowadzili po szpitalu, ale ogólnie miły personel.Jedna z lekarek zapytała mi się czy ja już na poród przyjechałam, fajnie by było powiedzieć że tak bo muszę powiedzieć że mam już trochę dosyć.Jest tak gorąco a ja nawet na spacer wyjść nie mogę bo zaraz zaleję się potem a ponadto nawet daleko nie ujdę. Pojadłam trochę brzoskwiń a zaraz obiadek. Dzisiaj teściowa gotuje rybkę na parze i zupę warzywną.Muszę Wam powiedzieć że moja teściówka od ponad tyg jest na jakie dziwnej diecie, przez pierwszy tydzień piła tylko wodę z jakimś cukrem i wino, a w tym tyg może nawet zjeść rybkę i trochę warzyw.Za tydz znowu ta woda i wino.Już schudła 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, nie przejmuj sie tym,ze dzidzius malutki. Ja w pierwszej ciazy przytyłam 12 kg i synek urodził sie z waga 2850g. Teraz mam 1 kg na plusie od poczatku ciazy, czyli faktycznie schudłam, i mały tak samo ma mieć około 2800. Najważniejsze,zeby dzieciaczki były zdrowe. Prawidłowa masa noworodka waha się od 2,5 do 4 kg. To duzy rozrzut, ale przecież każde dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×