Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość Do Trabki
Trabka, jesli bole nie przechodza podczas aktywnosci, to znaczy,ze to juz :) Przepowiadajace przechodza jak zaczynamy sie ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Dziewczyny.właśnie Was nadrobiłam i przeczytałam wszystkie strony. leżę z cyckami na wierzchu i karmię Maję:) od dwóch dni walczę z nawałem, piersi jak balony czasami twarde jak kamienie to trzeba ściągać,przeważnie ściągam ręcznie bo leci jak z kranu a laktatorem b boli. Majeczka fajnie ciągnie ale trzeba mieć wielką cierpliwość by karmić naturalnie. po pierwsze zasypia kilka razy i muszę ją budzić by ssała po drugie to prawie w nocy nie śpię bo wyciągam i wkładam ją do łóżeczka ... karmię co 3 godź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka: też mi się wydaje że to już:) zobaczymy jeszcze jak weźniesz kąpiel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz Orange, u mnie niestety z tym jest problem, jak się uda to co 2 dzień siedzę na tronie, do tego muszę się zrelaksować i pod żadnym pozorem nie może mi nikt chodzić pod drzwiami.koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu a próbowałaś diety wysoko błonnikowej?? może zostało ci tak jeszcze po angielskim jedzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapiel wzielam, nic nie przeszlo, mam skurcze co 8 minut ale nadal slabo bolesne. Chyba zadzwonie do szpitala i zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trąbka : trzymam mocno kciuki:):) masz tel do którejś z nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka trzymam kciukaski!!! ale fajnie :D a jeszcze rano myslalas ze przenosisz hihi. ciesze sie bo mamy ten sam termin !!! moze mnie tez tak nagle wezmie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam, moge przyjechac ale nie chce. Ustalilam ze jak beda sie takie utrzymywaly lub gdy beda sie natezac to mam przyjechac na badanie, a jak beda sie oslabiac to wiadomo, siedze w domu Narazie nadal co 8 minut ale malo bolesne, bardziej bola jak chodze niz jak siedze. Maz zestresowany ;) Gada ze mam cos zjesc ale mi sie wszystkiego odechcialo. Chyba obejrze jakis film bo zwariuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka,jesli masz juz co 8 minut to znaczy ze skurcze sa coraz czesciej tak??? dobrze rozumie??? no ladnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie się wstrzymam z kupowaniem lepszych staników do karmienia..mam jeden, który się na dodatek w poprzedniej ciąży nie przydał, bo nie mogłam małego karmić-miał żółtaczkę od mojego pokarmu:/ Basiu czasem lepiej poleżeć dłużej. znajoma wyszła szybko w Anglii po cesarce, dziecko ma dzisiaj pół roku, a ona za sobą dwie operacje czyszczenia, bo się jej nie pogoiło,szwy nie rozpuściły i teraz ma brzydką "dziurę" w brzuchu. aczkolwiek jak wszystko dobrze to czemu nie :-) magdakate gratuluję zakończenia remontu..teraz sprzątanie..później sex hehe i skurcze jak ta lala by Cię wzięły;-) trąbka kochana ja Ci dzisiaj wróżę rozpoczęcie pełniowych bobasków;-) informuj nas kochana na bieżąco;-) będzie pretekst by obalić kolejne kafeteryjne drineczki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy tylko u mnie dzisiaj organizm urządza sobie wielkie sprzątanie?:-P bo co zjem to zaraz ze mnie leci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a do mnie to nikt już nie napisze????????????? odezwałam się i nic! co jest kobitki. rozwiązałam się ale nadal piszę.. przeczytałam te wszystkie strony i dziękuję bardzo za troske i gratki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? jutro wybiore sie na baaaaaaaardzo długi spacer,np do sklepu z ciuszkami dla dzieciaczkow pooglądać sobie :D to jest jakies pół godziny w jedną strone. moze cos wywolam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asiu:-) jak to nikt nie pisze..każda zazdrosna, że ty już po hehe;-) ja mojego małego kilałam po nosku jak pił, bo pociągnął dw razy i zasypiał, to na niego działało:-) angioletto..wszystko mi już jedno:-P ale to raczej nie to. w poniedziałek i tak się stawiam na oddział:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie takie spacery nie działają:-( dziennie pakuję małego do wózka i godzinę maszerujemy po wsi i nic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by na nas jakiś nowy patent wynaleźć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ani taniec z gwiazdami:-P mam ochote na zimne karmi malinowe..mm:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem ale od jakiegoś czasu jak chodzę mam dziwne bóle brzucha. najpierw drętwieje a później ból schodzi na dół i na kręgosłup. ale jak siądę to przechodzi. a nawet nie zaczęłam dobrze sprzątać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu: coś czytałam że po znieczuleniu miałaś problemy?! to ty czy się pomyliłam?? o co dokładnie chodziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ja mam tak,że jak siedzę to nic, jak wstanę momentalnie jakieś stawiania macicy i ten okropny ból-kłucie w szyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadzilam sobie czopek i czekam nadal dziewczyny mi tesciowa mowila ze na koniec ciazy podskoczyla i urodzila tego dnia, i ze byla taka glupia i jakby wiedziala to by nie podskoczyla bo urodzila przez to 8 dni przed terminem :P i ja dzis stwierdzilam ze fajnie by bylo jakby to bylo takie proste i podskoczylam sobie raz tak dla picu. Jak dzis urodze to chyba jej jakis prezent kupie :D hehe ale oczywiscie w te glupoty nie wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka ja zaraz w podskokach do kuchni polece,a jak mi tez sie uda to Ty z kolei prezen dostaniesz hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×