Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

oj, tata to się z nim chce bawić na swoich zasadach, czyli żeby było krótko, łatwo i najlepiej w pozycji horyzontalnej przed TV... nienawidzę tego!!! jedynie co mu fajnie wychodzi to zabawy z synem na dworze, w tym jest dobry ale zimę spędzamy w domu... i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a chlopak potrzebuje kontaktu z ojcem ja wiem bo u nas tez byl z tym problem ale odpukac jest dobrze mozeporozmawiaj o tym z mezem bez tego chyba sie nic nie da zmienic czsami 1h dziennie tylko tata i syn moze zdzialac cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięli Loneli:) i za pamięć tez dziekuję:) moje ulibione frezyjki:) fajnei że jesteście i miło widzieć te uśmiechniete buzie choc to tylko takie narysowane minki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, rozmawiałam tysiąc razy!! Ale on ciągle zmęczony, ciągle coś tam... Dlatego też ja poświęcam każdą wolną chwilę dziecku, rysuje, gram, oglądam, no wszystko co mozliwe robię z nim, żeby czuł że jest ważny i kochany.. Juz nawet polubiłam Power Rangers!!! :D A mąż, myslę że kiedyś zbierze żniwo swojej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziekuję Wam za tą rozmowę. Troche mi ulżyło bo sie wygadałam i Ewcia uspokoiłaś mnie, że to może normalne zachowania w rozwoju dziecka. :* :* :* :* :* :* i 🌻🌻🌻🌻 dla Was Ewcia i Niktosiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely pociesze Cie tym ze najgorsze przed Toba jesli chodzi o synka przede mna tez....wiek dojrzewania :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo :O a ja mam jeszcze drugiego syna!! :) załamię się kompletnie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, widzę że was juz nie ma więc i ja idę już spać dziekuję pięknie 🌻 za rozmowę do następnego razu!! pamietam o Was tylko nie zawsze mam czas porozmawiać! :) dobranoc i miłej nocy Wam życzę!! 🌻 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem lonely:) ale internet cos mi sie wylacza:( dobrej nocki:) 🌼 tez bede sie zbieracdo spania:)..sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide juz bo ledwo co patrze..spac mi sie chce a nie chce zasnac na klawiaturze:) dobrej nocki wszystkim 🌼 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się czujesz?? lepiej już troszeczkę?? ja Cie troszkę podziwiam choc nie wiem jak wygląda Twoje życie (ogólnie) ale myslę że sobie świetnie dajesz rade:) Kelly nie pij zbyt wiele bo Ci zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ten mlodszy brat to nie weim chyba nie mialabym motywacji aby cos zmieniac w sumie dla niego po czesci sie staram...dla siebie tez ale jak bylabym sama to pewnie bym sie zalamala... ahh niema co sie dolowac jest jak jest i oby bylo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan z.
NIE MARTW SIE KOBITO ABY DO WIOSNY JAKMASZ ODWAGE O TYM NAPISAC TO O FACETA BEDZIESZ MIEĆ TAKA JEST ATMOSFERA W ZIMĘ!!!TRZYMAJ SIE ,,JESTEM Z TOBĄ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :)🖐️ U mnie na razie ok, czego i Wam życzę na resztę tego dnia!;) 🌻:) dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×