Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

niktosiu dlaczego tak mówisz? Bardzo sie cieszę że jesteś tu ze mna. Miałam dzisiaj duzo roboty, ale nie mogę sie obejść bez kafe i dlatego jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że jesteś:) i tak tylko napisałem by sie upewnić czy ktoś się ucieszy:) ja dziś byłem na mieście porobic jakieś foty bo aparat mi rdzewieje:) i jutro z rana też wię wybieram:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam poprzerabiać kilka ciuchów, bo trochę schudłam. Pewnie sie dziwisz że po takiej uczcie swiatecznej pisze że schudłam:P Moge objadac sie a i tak nie tyję:Pnie zapeszając, ale ćwiczenia potrafią zdziałac cuda. Zarz cos przegryzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałem pytac co przerabiałaś:) a z tym nie przybywaniem na wadze to zapewno niejedna kobieta by tak chciała:) a ćwiczonka swoją drogą:) dla kondycji i zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pudło, ale nie martw sie możesz jeszcze wykorzystać telefon do przyjaciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętasz z tego ,,innego'' topiku osobę pod nikiem zaciekawiony 26. Znacie sie może??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik, odwiedziłąm te stronkę badzo ciekawe rzeczy ale nie na moja kieszeń:(. Lampy są śliczne pasowałyby do mojej sypialni. Mozemy sie potargować??:P No chyba ze niktoś mi zrobi po świateczny prezent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie nam sie gadało, miałam wrażenie że on mnie zna i sobie jakies jaja robi. Nie wiem chyba przewrażliwiona jestem. Czy to możliwe żeby zidentyfikowac kogoś na kafe, szczególnie jeśli pisze się pod czarnym nikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.12.2008] 22:42 [zgłoś do usunięcia] niktważny77 ładne lampy itd. a na prezent dla Ciebie hmmm gdybyś... podała swój adres:P haha, wysłałbym Ci pocztą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula nie zagląda, boi sie ze mną targować:P, a lampy bardzo ładne:P. Cóż pozostaje mi tylko pomarzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, kurcze jestem trochę zaniepkokojona moja papużką. Kilka dni temu zauważyłam nad dziubkiem tzn. bardziej nad noskiem krew. Nie wiem co to moze byc, jest wesoła jak zawsze chyba w przyszłym tygodniu wybierzemy sie do weterynarza. Jeszcze tego brakuje że ją stracę:(Znasz sie troche na ptakach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech będzie Jadzia,ładne imię ale niestety kolejne pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutrooooo???Jeszcze nie wiem, ale może jakiś spacer, bardzo lubię ruch nie tylko palcami po klawiaturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomego który hoduje papugi ale nie mam z nim kontaktu niestety:( a może się udeżyła gdzieś w klatce albo zadarła?? jak nie będzie nic lepiej to w poniedziałem idź z nią do weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za móje infantylne pytanie na temat papużek, ale od zawsze jestem związana z tymi uroczymi i mądrymi ptakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradze imienia, przykro mi nie chcę byc zidentyfikowana:P. tusi tez ładnie brzmi:P, sama nie wiem skad wziełam taki nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×