Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość ewulkaaa..........
noo jasne \ napewno sobie teraz mysli kim byla ta slicznotka hihiih a ja taka glupia pozwolilam swojemu szczesciu odejsc:(:D moze to byla moja szansa? moje przeznaczenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evulka szczęściara to mi się podoba hihi a widzisz jeszcze ciemno było:) pewnie zobaczył blask Twoich oczu który rozjaśnił mu niebo hihi i to nie był alkochol tylko na Twój widok wyglądał na takiego zamroczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jasne:D to byl znak z niebios "bierz dziewczyno co ci los daje" i nie biadol ze szczescia nie masz:D ksiaze na bialym rumaku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz nie musisz od razu go kochać:) wystarczy że nalewke postawisz:) a będziesz dla niego księżniczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :-) mówię Wam, ze to znak dla Was, ze za rok będzie odwrotnie, czyli SUPER!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
oby:D juz gorzej chyba byc nie moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
oj dzieje sie dzieje zule na mnie "leca" hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej i nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
lonely ---> racja ale mam nadzieje ze nie bedzie gorzej bo ten poprzedni rok byl bardzo trudny..bolesny pelen lez i rozczarowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny :D nie gustuje w zulach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
staram sie ale poki co zle na tym wychodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po burzy słońce tak i Tobie ewulkaa zmieni sie na lepsze, nie może byc zawsze żle!! Będzie dobrze!! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
szkoda tylko ze ta zmiana wymaga tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam żadnej kolezanki, moja \"przyjaciółka\" nawet zyczen mi nie złożyla na świeta choć ja jej wysłałam, juz nie wierze w przyjaźn , jest mi smutno :( nie wiem czy kiedykolwiek znajde jakas fajna kolezanke ze pogadania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ok kochani zmykam ide cos zjesc glodna sie zrobilam zajrze wieczorkiem buzka dla was 😘 🌼 🖐️ fajnie mi sie zwami rozmawia...:)od razu mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ktos załozyl ten temat , moze z wami sobie porozmawiam, boze jak smutno człowiekowi jak nie ma takiej zaufanej kolezanki w rzeczywistosci :( moja przyjaciółka zupełnie sie zdystansowala do mnie z chwila kiedy wzielam ślub czyli czerwiec 2008 , od tamtej pory klapa totalna , znalismy sie 6lat a teraz wszystkiego zazdrosci .Po prostu nie poznaje jej. Chyba od tamtego momentu widzielismy sie 4 razy. Nie chce juz jej znać , to byla fałszywa przyjazn. Tylko ja ją wspieralam w potrzebie , dawałam dach nad głowa kiedy rodzice ja wyrzucili , karmilam oparciem psychicznym słuzylam ,,,, tak sie ludzie odpłacaja ,,, ale tez mysle ze nie wszyscy tacy są ....moze kiedys kogos znajde , ale w moim wieku juz kazda ma przyjaciółke , nie wiem czy mi sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeptolesia tak to jest ludzie przychodzą i odchodzą tylko szkoda że zapominają o tym jak wiele się dla nich zrobiło i ile poświęceń nas to czasami kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szeptolesia :) 🖐️ chetnie z Toba porozmawiam ale później, wiem Ty potrzebujesz pewnie teraz ale własnie wyganiają mnie od kompa:( więc przykro mi ale nie moge, będę później! takie życie... do wieczora! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×