Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Wstałam rano i pomyślałam a raczej postanowiłam starać się być szczęśliwa. Po południu postanowienie prysło jak bańka mydlana. Rok temu byłam szczęsliwą osobą uśmiech nie znikał z buzi, taką mnie pamiętają wszysce znajomi a teraz pytania: "Co się z Toba stało?". Mam nadzieję że to zmieni się za jakiś czas i będę taka jak kiedyś i zmieni się mój nick.Ewulka trzymaj tak caly czas wytrwaj w swoich postanowieniach tego Ci bardzo życzę. MIles podziwiam takie osoby które się nie poddają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
nie, no wyszla z domu, tak mowil jej brat.. nie wiem:O to by powiedzial ze jeszcze spi:O chyba przesluchajcie ten link co wkleilam:D http://www.youtube.com/watch?v=jrPGalNPXOg A David Tavare bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:) tez fajny kawalek, uwielbiam freemasons:) wracam za jakies pol godziny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
nie weim co cie wpedzilo w zly humor ale ja tez mialam straszny rok pojechalam do Uk do faceta a on przyjechal z dziewczyna rzucilam prace wrocilam do polski 8 mc cierpialam zapominalam nie wychodzilam schudlam strasznie bralam leki na uspokojenie nawet zastrzyki bo tak moj organizm byl wycienczony nic nie jadlam... teraz zaczelam jesc normalnie lekow nie biore nie mysle o nim wreszcie po takiej meczarni sie odkochalam... ale ten rok bedzie inny ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna jk masz ochote wygadaj nam sie tutaj to Ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny kawałek:) Ewulka moje życie tak się pogmatwało że nie potrafie i nie daje rady z tym wszystkim poradzi:( Chcę oby ten rok był lepszy ale jak na obecną chwilę zapowiada się nie ciekawie. W tej chcwili mam podobnie ja Ty nie mam apetytu, leki uspakające. Próbuję jakoś radzić staram się o tym nie mysleć o problemach. Najgorsze jest to że nie mam z kim pogadać. O czym kolwiek. Ewulka trzymaj tak, będę trzymała kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna a co sie takiego stalo jesli moge zapytac? wiesz jak mowi moj brat nie kop a dola nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
masz nas ..nam sie wyzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna caly rok przed Toba 365 dni i od Ciebie samej zalezy czy bedzie lepiej musisz sie starac ..walczyc o to ..walczyc o swoje szczescie ktore Ci sie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam znaleś odwagę żeby odezwać się do Was. Często zaglądałm do Was. Napewno zkorzystam z takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będę się o to strała żeby poczuć jeszcze to szczęście. Moje małżeństwo się wali, niedługo będę bez pracy i mam kłopoty ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet czytając to pomaga, a rozmowa jeszcze bardziej. Rozmawiając o czym kolwiek dużo daje. Ewulka Twój brat ma rację jak nie kopac to nie będzie doła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulko przepraszam ale zniknę na jakieś pół godzinki. Miło mi Ciebie poznać i miło rozmawia się z Toba. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
smutna wszystko da sie naprawic i wierze ze Twoje malzenstwo tez jezeli sie o to postaracie Kochana walcz o to jesli Ci zalezy a zalezy z pewnoscia nie ma to jak samotnosc:(.... a z praca? ja mc juz jestem bezrobotna szukam nowej ...tobie tez sie uda..wierze w to zdrowko jest najwazniejsze .... bedzie dobrze..musisz w to wierzyc bez wzgledu na to co sie w Twoim zyciu dzieje musisz wierzyc w glebi serca ze bedzie dobrze...a bedzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ok znikaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja taka teraz jestem.. in and out of love jak w kawalku armina.. :/ no ale trzeba zyc dalej samotna80>> nie ma co podziwiac, ja po prostu nie mam wyjscia, przeciez w leb sobie nie strzele:( ewulka:) fajnie ze masz dobry humor, mimo tego co Cie spotkalo, podziwiam Cie, ze dalas rade:) tez mnie facet zrobil w konia i to jaaak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
nie ma co podziwiac, ja po prostu nie mam wyjscia, przeciez w leb sobie nie strzele nooo dokaldnie ja tez nie zamierzam schodzic z tego swiata noo kawal chama z niego ale coz przynajmniej pokazal swoje oblicze szkoda tylko ze odbilo sie to na moim zdrowiu..ale bylam strasznie zakochana sama sie dziwie ze dalam rade tak z dnia na dzien rzucic prace w Uk kupic bilet i wrocic do domu ..ale ja taka jestem spontaniczna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
miles a ja jestem w 100% out teraz herhe no jak sie uda wszystko to wlutym bede na arminie w poznaniu przyjezdzaja znajomi z angii ahh bedzie sie dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
wow, to super, zazdroszcze:) Armin daje rade:) ATB tez bardzo lubie:) w moim przypadku bylo tak ze koles mi nawkrecal roznych bajek, a ja jak pierwsza naiwna sie dalam na nie zlapac:O Boze jakie on rzeczy mi wtedy opowiadal, czemu ja mu sie wtedy w twarz nie zasmialam;)? zastanawiam sie nad nickiem kelly bundy:P jest zabawna, ale tez bywa troche wolna w mysleniu:P ja nieraz tez miewam jakies zawiechy choc chyba raczej naleze do inteligentnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
miles fajny pomysl z nickiem :D widze ze mamy podobny gust co do muzyki tez lubie ATB:D noo mam nadzijee ze wyjazd sie uda...czekamy na bilety w sobote ma wyjsc 2 pula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
tak jest z facetami niektorzy potrafia bajki opowiadac ja tez sie nabralam teraz sie smieje ze swojej glupoty uwierzylam glupia i pojechalam za nim ahh... witamy niktwzny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles a. a wkrotce kelly bundy
:D wiadomo, ma sie ten gust, co nie Ewulko:>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczer wszystkim!! :)🖐️ zazdroszczę Wam, że sobie tak gawędzicie w porze gdy u mnie: kolacja, mycie, usypianie i takie tam czynności konczące dzień... to właśnie przywilej młodości, ech....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×