Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość miles away
zazdroszcze Ci jednak lonely7. wiadomo , dzieci zywe skarby, ale ja bym chciala miec w przyszlosci chociaz jedno dziecko, a nie wiem czy mi sie uda spelnic to marzenie:( najwazniejsze zeby sie dzieciaczki chowaly zdrowo i zebys Ty sie czula dobrze, staraj sie o siebie dbac:* kochani, ide sie zdrzemnac, nie wyspalam sie jeszcze:* odezwe sie potem na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam sedreczne za pociechę! 🌻🌻🌻 to dla każdego z Was ode mnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiech dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu tak mi się wydaje bo też chciałbym mieć ale nie mam:( Miles wypoczywaj spokojnie:) ja za chwilkę na obiadek:) więc też będe później:) miłego popołudnia i mam nadzieje że do "zobaczenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, usmiech dziecka jest cudowny :) ale jego płacz to prawdopodobnie, najgorszy dźwięk dla człowieka!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely dzieci są super też bardzo chcę mieć dzieci. Chcę bardzo. Pomyśl że też byłaś dzieckiem. Dzieci potrzebuja uwagi zainteresowania, chcą spędzić każdą chwilę z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miles słodki i spokojnych snów:) Niktważny smacznego obiadku:) Też zmykam na chwilę potem zajrzę do WAs. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, kocham❤️ bardzo moje dzieciaczki, uważam że dziecko to cud życia :) ale też wychowanie dziecka to baaardzoo ciężka praca... mozna mieć więc dołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) to co, jednak znajomi przyjechali po Ciebie? czemu tak późno i czemu tak szybko wróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczeni byli i żałuje że pojechałem lepiej było zostać w domu i tyle przynajmniej na kafe milej bym czas spedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdyby przyjechali po Ciebie wcześniej, zdążyłbyś się rozkręcić i bawiłbyś się dobrze... znałeś towarzystwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej nie mogli bo w pracy byli. tak znałem ale tak jakoś smętnie było i jeszcze znajomej dzieciak się rozchorował więc jakoś nie wypaliło nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
witam kochani 🖐️ szczesliwego nowego roku oby ten byl lepszy ( u mnie juz gorzej byc nie moze jak bylo w tym roku) i oby nastepny sylwester byl juz nie w samotnosci obysmy za rok sie swietnie bawili .. ja bylam u kolezanki ..o 0.00 poszlysmy na rynek z szampanem ( ale impreza, nie?:D przyczepilo sie do nas paru 1 zul zataczajacy sie ok 50tki, 16 letni pijany chlopaczek i facet po 40tce nas podrywal a zanim 3dzieci wolala "tato mama cie szuka" hehe niezle, nie? :D mam nadzieje zer za rok tak nie bede spedzac sylwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kicha :( to znak, że za rok na sylwestra będziesz bawił się wspaniale!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Evulka dzięki i wzajemnie 🌻 przynajmniej wesoło było i nie możesz powiedzieć że powodzenia nie masz:) jak tak za Toba biegaką na początku roku to na koniec się nie opędziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jak tak za Toba biegają na początku roku to na koniec się nie opędziesz hehe jasne ja mam powodzenie ale wsrod takich wlasnie hehee no fakt zabawnie bylo ..usmialam sie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jasne zauwazy l zataczajacy sie zul:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ale co tam przynajmniej komus sie spodobalam hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
niktwazny :D jasne wsrod mroku i blasku petard pijany zataczajacy sie zulek zauwazyl mnie...nic tylko skakac z radosci jaka ja szczesciara ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×