Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Ja chyba też jestem romantyczka, ale ukrywam się z tym, żeby mnie nie zdeptano :P A tak na poważnie to rzadko to działa w 2 strony, najczęsciej jest jedna strona, która daje z siebie wszystko, wtedy druga czerpie z tego garściami i niewiele się stara, bo i po co? Ewentualnie mogą się zamieniać miejscami, ale zawsze ktoś w takim układzie czuje się niedoceniany. Może się mylę, ale zaobserwowałam coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex-punk milo Ciebie poznać. Niktważny dzieki za podniesienie na duchu i poprawienie humorku. Kelly również Tobbie dzięki. Ja uciekam spatku. Jutro z siostra na łyżwy mykam. Dobrej nocki i snów. Dzieki z rozmowę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez isę zgadzam z ex bo tak to wygląda właśnie. a ja na spacerku z psinką byłem ale zimno i śnieg ciągle pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem o czym marzę :) Żeby móc sie w końcu wyluzować i porzucić tą durną damsko-męską grę "zależy mi - a mi nie zależy". Móc kogoś kochać bez obaw, że ktoś wejdzie mi na głowe. Naprawdę duzo energii psychicznej na to marnuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna miłej i spokojnej nocki życze i duużo uśmiechu:) miło się rozmawaiło i mam nadzieje że do miłego:) i uważaj na siebie na tych łyżwach:) papa Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna - dobranoc :) niewazny - jutro pewnie zima znów zaskoczy drogowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh ja jak patrzę niekiedy na tych moich pseudo znajomych on ja zdradza ona gdzieś znika wyzywanie sie i żadnych miłych słów nawet nie słychać tylko ciągłe wypominanie itd. i wtedy myśle że dobrze że tego już nie mam ale czy dobrze to nie wiem. wiele osób nie znam ale w tych związkach które trochę znam właśnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex hahahahahah wiesz w tej kwestii to już nawet zgadywać nie trzeba bo to norma:) ale co roku się z tego śmieje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam chyba tylko jedną tak naprawde szczęśliwą parę, ale może dlatego tak twierdzę, bo widuję się z nimi raz na 2- 3 miesiące, a ich staż tez nie jest zbyt długi. Reszta znajomych ma w związkach ciągłą sinusoidę, od awantur, zdrad i w ekstremalnych przypadkach rękoczynów po sielankę taka bardziej na pokaz, że wszystko u nich w porządku, która kończy sie równie nieoczekiwanie jak sie zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja albo jestem staroświecki albo z kosmosu ale nie pojmuje takiego czegoś. nie rozumiem jak coś może się wypalić od tak sobie. albo dlaczego będąc z kimś można zakochac się w kimś innym. jak można zdradzis kogoś kogo się kocha i z tym żyć. ja chyba za głupi na to wszystko jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek to relacje 2 ludzi. Wystarczy, że jeden coś szwankuje, to działa to jak system naczyń połączonych i często dzieją się w takich sytuacjach rzeczy tak absurdalne i nieprzewidywalne o które byśmy się nigdy nie posądzali. Do tego jak dochodzą takie problemy jak lek przed bliskością, depresja, DDA to wszytsko jest niestety mozliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem telefonik i dopiero jestem. Dobranoc i do dziś :) I mam nadzieje że będzie inny temacik bardziej wesoły :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki, wiecie co? tez zaobserwowalam cos takiego ze miedzy k i m sa ciagle jakies takie durne gry: facet ma udawac ze jest maczo, a kobieta ze jej nie zalezy i ze jest \"ciezka do zdobycia\":P nie moge tego ogarnac i juz chyba sie tego nie naucze.. nie cierpie tego. tez chce kochac bezpiecznie, okazywac komus uczucie, bez strachu, ze ten ktos zwieje, bo jemu bedzie zalezalo o wiele mniej, jesli w ogole:/ nie mowie tu o uwieszaniu sie na drugiej osobie, otakim typowym bluszczu, tylko o poczuciu bezpieczenstwa po prostu:( takich zwiazkow wam wszystkim zycze. oto moje slowo na niedziele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego ten referat? Ja mam zaległa pracę mgr, moze do czerwca napisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ witam wszystkich stałych bywalców i nowe nabytki! ;) jak tam u Was? bo u mnie całą noc padał śnieg, jest fantastycznie biało ale i okropnie zimno!! brrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Loneley 🖐️ U mnie tez sniegu sporo, ale temperatura na szczęscie powyżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lonely 🌻 u wszystkich napadało a u mnie prawie nic:( a już chciałem spacer z aparatem sobie zrobić dziś a tu zonk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny to w złym regionie mieszkasz! ;) chociaż powiem Wam, że śnieg to cieszy najbardziej dzieci a dorosłych to już mniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z literatury, chociaż coraz częściej myślę nad zmianą tematu na coś bardziej praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na razie, będę wieczorem milego popołudnia Wam życzę!!! 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×