Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

no witam, witam! :) ja się dopiero wyrobiłam ze wszystkim...ale juz i tak późno, wpadałam się przywitać, bo chyba zapomnieliście :( o mnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mów tak jeszcze:) ja pamietam i czekałem na Ciebie bo pisąłś że bedziesz:) jak chłopaki? wszystko ok? mały zdrowieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, niktważny, dobrze ale nie rewelacyjnie musiałam załatwić opiekunkę do małego bo jutro muszę zaprowadzić starszego do przedszkola i na basen a u nas biało i mroźno i nie chcę brać małego ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały dziś już dobrze ale wczoraj cały dzień w gorączce przesiedział mi na rekach... dziś juz mnie boli kręgosłup - takie uroki posiadania dzieci!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że mały lepiej:) dobra wiadomość:) tylko ciepłe ubranko bo wiesz:) każdemu to powtarzam dziś hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie trzeba przypominać bo ja zmarźluch jestem!!:D mnie zawsze zimno!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh kręgosłup mam od dośc dawna rozwalony ale nigdy nie leczyłem a siłownia już całkiem mi rozwaliła:( ćwiczyłem bez pasa i coś mi walło i koniec. powinienem chodzić na masarze ale troszkę kasy szkoda i tak się z tym byjam już dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to juz niestety dzień się kończy, jestem zmęczona i muszę się położyc bo jutro nowy dzień i nowe zadania, jutro mam ciężki dzień... dobranoc niktważny :)🖐️ miłej nocy Ci zyczę a jutro udanego dnia!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o kręgosłup, to ten uraz nie przeszkadza Ci w życiu codziennym? bo mnie bardzo bolał, w okolicy krzyża, musiałam leczyć i miałam zabiegi bo tak bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeszkadza bo dzwigać zabardzo nie moge i jak źle stane to to samo a że do leniwców nie należe to wiesz. ale jak śpie na podłodze to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a mi krązek miedzy ...jakis tam juz 2 razy wypadł ze tydzien prawie nie chodzilam ...jak bedzie 3 raz to operacja ,,,, a teraz jak chodze dlugo to mnie tak krzyz boli ze az na kolana padam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam tak że jak źle stane albo zachacze o coś stopą co wynika z mojej niezgrabności :) to mi coś tam strzeli i koniec chodzenia czasami na 3 dni. nieraz maść pomaga ale najczęściej to leżenie na czymś twardym najczęściej podłoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U mnie bardzo mroźno jak dla mnie:( Miłego dzionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) 🌻 U mnie też tak trochę zimno -5stopni ale słoneczko świeci pieknie:) Jak droga do pracy? preniw nieżle zmarzłąś? Ja niedawno wstałęm i śnieadnie zjadłem hihi Miłej pracy życzę i miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki." Autorem tego cytatu jest - Mark Twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w bardzo mroźny wieczór:) U mnie jest już -20 stopni:( Zamarzam śniegu jest nawet nawet. W pracy było pracowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania 🌻 a u mnie -14 jak na razie:) i cały dzień słońce świeciło:) duzo miałas dziś pracy? jak dojechałas ? bardzo zmarzłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×