Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Tak szukanie nowej pracy. W tej chwili jestem na wypowiedzeniu. Mam stracha czy uda mi się znaleść szybko pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rachunkowosc nudne jak cholera a poza tym nic nie rozumiem chyba za ciezkie to na moja glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rad Ewce dawać nie będę bo sie na tym nie znam i na pewno zrobsz tak jak będzie dla Ciebie najlepiej. To też tak na krawędzi jesteć a z pracą pewnie różnie teraz niektórzy mają szczeście inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akl
Szukam desperatek z Lęborka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam pracy hhehe mam nadzieje ze cos znajdebo juz glupieje w domu a co dos tudoiw to przespie sie z tym problemem ale juz wiem ze one nie maja sensu bo mnie to nie interesuje...a w takim wypadku tytul mgr nic mi nie da:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam rachunkowość licencjat i magisterkę. Trzeba mieć z tym do czynienia żeby zrozumieć. Studiowały tez osoby które tez mówiły że nie dadzą rady ale skończyły. Ewulka Ty tez skończysz studia. Na spokojnie trzeba podejść do tego. Masz rację Przemku jedni mają inni nie mają szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka-smutn80 ma racje, co skonczysz to Twoje, nie zrazaj sie, naprawde miec mgra to pozyteczna rzecz i byc moze sie okazac w przyszlosci, ze wlasnie tego mgra Ci zabraknie.. pracodawcy stawiaja rozne wymagania w kocnu. Przytulam Cie tez ale wez sie w garsc kochana i do ksiazek bo naprawde warto zebys skonczyla magisterke. I nie wierze ze wszyscy tak wszysstko rozumieja;* nigdy tak nie ma:) popros kogos obcykanego, co by Ci co nieco potlumaczyl, nie powinien odmowic, hm?:* nie jestem desperatka, ale do leborka mam calkiem blisko;) haha zartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Ewunia troszkę CIę rozumiem bo po co robic coś co wogóle nas nie interesuje i jeszcze za to płacić ale może coś się zmieni i jutro inaczej do tego podejdziesz:):):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licencjat na jakim kierunku kończyłaś? Bardzo mocno tulimy. U mnie jest już -16 stopni. Mroźna nocka się zapowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 stopni???? o kurczaki u mnie 3 na minusie jak narazie... Ewcia jest mądrą dziewczyna silną i zrobi to co dla niej dobre i będzie szczęścliwa i zadowolona ze swojej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja zmykam dzieki za wysluchanie mnie:) zajrze jutro dzis mam metlik w glowie i zle sie czuje ide spac:) buziaki 😘 papa zajrze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Ewulko. Śpij dobrze. To masz dobrze że jest tak mało u Ciebie na minusie. Już nie chce mysleć co może być rano:( Cieplutko ubrać się trzeba na jutro i znowu będzie niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urpki zimy ale ubranko cieplutkie musi być bo przemarzniesz i dopiero będzie a ja ciepłej herbatki nie przynise:) byle do pracy dojechać i później do domku a może rano nie bedize aż tak zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro:( Nie bardzo lubie ubierać się tak ciepło, mała możliwośc ruchów. Jade do pracy godzinę 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo tyle ubrań to ciężko się idzie i niewygodnie bardzo jest. to masz kawał drogi do pracy. a bałwanków dużo u Ciebie??:) ja jeszcze ani jednego nie ulepiłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze znaleśc kogoś chętnego na pójście ze mną na łyżwy:) Trzeba kondycje poprawiać iuda ujędrniać:) Jakiś sport uprawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś siłownia ale nie po to by karkiem być tylko tak sobie dla siebie ale krągosłup mi strzelił i po ptakach. i bieganie kiedyś troszke i to na tyle a na łyżwach chba 15lat juz nie jezdziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelly to bardzo slisko na chodnikach masz. Niktważny na spacerek się udał z pupilem:) Ja będę zmykacspatku. Dobrej nocki dla wszystkich. Trzymajcie się cieplutko. Do jutra. Pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania już idzie:( Z psinką tylko chwilkę bo niedawno biegała... Dobranoc i miłej nocki życzę. tylko ubierz sie jutro cieplutko bo zmarzniesz bardzo. Do miłego papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×