Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Hej Ania:) 🌻 a już chciałem się zmywać bo nikt nie odpisywał:( miłego wieczoru życzę:) jak dzień minął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przemku:) Byłam na łyżwach z siostra po raz drugi:) Nie upadłam ani razu:) Jest u mnie bardzo mroźno i biało. Ciężko się chodzi. Jak minoł u Ciebie dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super z Ciebie łyżwiarka:) U mnie tak sobie i nic ciekawego się nie działo no jedynie rozmowa na gg z pewną kobietką:) u mnie troszkę śniegu a mróz mały jakoś zima omija wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psinka boi się odgłosu petard a moi sąsiedzi chyba jeszcze nie wytrzeźwieli i świętują więc w ciągu dnia wypuszczam ją na ogród spacerek tylko wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Podlasiu jak wzykle zima drogowców zaskoczyła. Ta ze mnie taka łyżwiarka że ho ho :) Ja dopiero ucze się jeździć. Odległość od barierki to metr więcej to strach w oczach przed upadkiem:) To jest fajna zabawa, ubaw po pachy:) Rozmowa też jest dobra:) Wiekszoś psiaków boi się petard. Jak nastawienie na jutrzejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz że powyżej metra to przepaść??:) ale dałas rade i teraz może być tylko lepiej:) Twój rejon jest bardziej przychylny jeśli chodzi o zime a drogowcy wiadomo mieszkają na Hawajach chyba:)) Na jutrzejszy dzień hmmm nie wiem miał dzwonić dziś znajomy z pracą dla mnie ale nie zadzwonił i zonk. Jutro jak do kolego może coś będzie dla mnie miał chociaz na jakiś czas. Będziesz tu troszkę prawda? Ja pójdę coś przegryść i wracam za chwilkę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro uda będą troche boleć ale warto. Dziś ma być bardzo mroźno. Jutro jeszcze dojazd do pracy może być ciężki:( Mam nadzieję że szybko znajdzeisz pracę i tego bardzo Ci zyczę:) Smacznego:) Tak będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i mam nadzieje że prace znajdę szybko:) A uda troszkę pobolą i zawkasy miną:) A czym do pracy dojeżdżasz? włąsny transport czy komunikacja? Już najedzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano pewnie będą mieli problem z odpaleniem maszyn a jak na drodze ślisko do może być problem. Ja jeszcze jutro troszkę pośpie i ruszam do poszukiwań:) A brzusio tak do połowy napełniony:) A jak samopoczucie Twoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc na łyżwach zapomniałam na troche o kłopotach i jak na razie jest ok:) Przepraszam za wczorajszy humorek, doła. Co tak sałbiutko tzreba do pełna:) Jutro mam pobudkę o 5 rano:( A Ty będziesz leżał w łóżeczku i samcznie spał. Jest co pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani ja zajrzalam doslownie na chwilke chyba zaraz pojde sie polozyc mam dzis strasznego dola spowodowanego moimi studiami, ktore mam ochote rzucic i poprzestac na licencjacie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewulka Witaj Makintosz Ewulka co się stało na zjeżdzie? Uwież poradzisz na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz za nic przepraszać po to jesteśmy tutaj by pogadać:) Taki wypan na pewno pozwala zapomnieć chociaz na chwilkę i fajnie że poszłaś z siostrą:) Tak szczerze to wolałbym wstać o 5 i iść do pracy bo w domu zabatdzo siedzieć nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz dosyc tej nauki:( serio...w ogole kierunek mnie nie interesuje nic nie rozumiem na zajeciach 😭 .... i w ogole nie widze w tym sensu na co mi mgr jak mam znajomych po studiach ktorzy pracy nie moga znalezc?😭 jestem bliska rezygnacji:( i wiecie co? mam to gleboko w dupie nie zalezy mi juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulka 🌻 To aż tak źle jest? Przemyślałas to dobrze?? Może jakiś inny kierunek co? Przenieśc się by nie stracić tego co juz za Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mam sie przeniesc na marketing albo zarzadzanie wszystko to jedno i to samo tylko inaczej sie nazywa:( ahhh.....dzis ucieklam z zajec bo kompletnie nic nie rozumialam a facet kazal nam liczyc samemu a na nast zjazd zaliczenie i nie chodzi o to ze ja sie nie ucze mnie to w ogole nie interesuje i jak mam sie tego uczyc bo mnie juz skreca w sumie na co mi mgr? to i tak sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie znam się na tym:( myślałem że możesz coś innego wybrać bo pewnie troszkę kasy już włożyłąś w nauke. mgr to niby tylko papierek ale sama wiesz jak do tego podchodzą choć dla mnie liczą się umiejętności bo papierków można sobie wiele wyrobić i nie potrafić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka przemyśl decyzje dokładnie. Mgr to jest coś. Możesz za jakiś czas żałować że nie skończyłaś studiów. Możesz wybrać taki kierunek studiów który Ciebie interesuje. Ewulka przytulam Ciebie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×