Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

:D:Dno tak,to ja tez mam takiego partnera co blizniaki chce,ale on konkretnie dziewczynki,zeby mogl sobie potem jaja robic z ich chlopakow,ahh ci mezczyzni:D:D:D lecz u nas nie ma blizniakow w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za rade , zobacze czy cos z tego wyjdzie. dzis jestem w 35 dniu cyklu, poczekam jeszcze pare dni zobacze czy dostane @ czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunius powodzenia :) angioletto w mojej rodzinie też nie ma, tylko w rodzinie męża, chyba 2 razy. Ja tez bym chciala bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś moja dentystka przesadziła ze znieczuleniem, bo dalej mnie strasznie trzyma, a wyszłam od niej 1,5 h temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarzyło mi się ngdy takie plamienie, więc nie będę się sprzeczać :) W rodzinie mojego ojca były bliźnięta i teraz wypada właśnie na moje pokolenie, ale ja nie chciałabym mieć bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie moge juz wytrzymac :) siedze jak na szpilkach bo jutro bede miala wynik. chyba wstane jeszcze przed otywarciem zeby poczekac na wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,ja to bym juz zwykly test zrobila:) Ja tez nie chce blizniat,nie teraz.ale co bedzie to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze test domowy najlepiej robic rano wiec teraz nie ma sensu go robic a z drugiej ztrony to po 9 dniach od zaplodnienia moze nic nie wykazac a z krwii zawsze wykaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ten test który kupiłam ma czułość 25, czy to jest ten najczulszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam z taka czuloscia ale one chyba wszystkie tak maja. dla mnie najlepszy jest quick vue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystkich tak pisze ale nie zawsze tak wykryja. mi po 10 dniach nie wykryl i dopiero jak po 14 powtorzylam to wykryl ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro bede miala wynik testu z krwii i mam wielka nadzieje ze bedzie pozytywny. ja juz nie moge sie doczekac malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka babolu chyba juz ci powrozylam wiec o co chodzi??? masz identyczne objawy z moimi,wiec sa dwa wyjscia,albo uroilas sobie ciaze i dlatego masz te objawy albo naprawde jestes:) jak dla mnie to takie urojenia nie zdazaja sie zbyt czesto wiec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto bardzo bym chciała być w ciąży, ale... no dobra, już nic nie gadam :D Ja wróżka powróżyła, to tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam dziewczyny testom nie wierze. Pierwszy test zrobilam w 6 tyg drugi w 7 trzeci w 8 i wszystkie negatywne a w brzuszku mam sliczna dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o pierwsze ale ogolnie to bedzie druga ciaza bo pierwsza poronilam. ja tez niby mam objawy ciazowe ale nie wiem czy sobie nie uroilam wlasnie bo juz raz tak mialam :) tylko bolu sutkow nie moge sobie wymyslic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga a to az dziwne,ale dobrze ze jednak testy sie mylily:) Markotka nic nie mow.do jutra czas szybko zleci,tylko blaaagam,napisz szybko co wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam od mojego skarba sms: ''jak sie czujecie moje kropeczki??'' a pochwili przyslal zdjecie,na ktorym sie usmiecha tak smiesznie i napisal ''zapomnialem wam powiedziec ze was kocham slicznotki'' ahhhhhhhhhh,taki slodziak:D:D:D normalnie nie mozna nie kochac:)ale czasami,hohohoh.......:owrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga, bo niektóre kobiety mają niski poziom gonadotropiny w moczu i dlatego testy mogą wychodzić negatywne nawet jak jest ciąża. Czytałam kiedyś o przypadku, że dziewczyna była już chyba w 5 miesiącu i zrobiła test, bo chciała mieć pamiątkę (wcześniej nie robiła) no i wyszedł negatywny! Ja jutro zrobię test i zobaczymy, jak będzie jedna krecha to czekam do 25 stycznia, jak nie będzie @ to powtórzę, a jak będą dwie to pójdę jeszcze na betę potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto napiszę jak tylko przyjdę do pracy, po 8. Słodki ten twój facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka jest teraz w Polsce pogoda i moze wiecie jaka ma byc w lutym??? oby nie padal deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez nie moge doczekac sie staranek o dzidzie, modle sie, zeby tym razem juz wszystko bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto u mnie w Koninie właśnie pada śnieg, wczoraj wieczorkiem też padał, a przedwczoraj nic nie padało. Jaka pogoda w lutym, nie mam pojęcia :) Graża a Ty się jeszcze nie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam siebie:):) POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×