Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość kasia495
witam serdecznie:) co prawda starania rozpoczęte już wcześniej to mimo to od nowego roku ciąg dalszy.... pozdrawiam wszystkie Was serdecznie i chętnie dołączę do tego wątku...no i mam nadzieję że niedługo nam wszystkim pojawią się dwie kreski:) ja właśnie czekam z nadzieją bo jest 41. dzień cyklu i nie mam @. Ale nie chce póki co robić testu i się nastawiać...Zobaczymy co przyniesie Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - skoro to 41 dzien cyklu i okresu brak, to ....wiesz... chyba można juz gratulować.. no chyba, że miewalas juz takie dlugie cykle, co? :) a co do lamblii - nie wiem co to, szczerze mowiąc, ale mysle, ze lepiej miec wszystko o.k., zdrowym być, jeśli sie ma zajsćw ciążę. :) Lepiej więc idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,czy mozecie mnie tez do siebie przygarnac???? spedzilam troche czasu na innych topikach,ale jest tam duzo dziewczyn ktore juz daaaawno zaczely starania i przede wszystkim prawie ich nie ma,a ja lubie sobie pogadac;) powiem cos o sobie: mialam problemy z tarczyca,ale obecnie poziom hormonow(badanie w pazdzierniku)jest w normie. staram sie dopiero pierwszy cykl,czekam na @ do 7 stycznia.jesli sie nie uda to napewno sie nie poddam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia495
niestety mialam ostatni cykl 40 dni....ale zobaczymy co będzie:) a może to właśnie ten Nowy Rok przyniesie zmiany? bacznie ślędzę ten topik i chętnie tu na nim już pozostanę:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny (bo ja już taka doświadczona jestem :D ) Co do lamblii nie mam pojęcia co to, ale poszukaj na necie jakiś informacji, a jak nie znajdziesz nic konkretnego to idź do lekarza. Kupiłam Folik i chyba zaczyna do mnie docierać, że mogę zajść w ciążę niedługo. Trochę przerażające, ale się nie poddam :) Ja już kilka razy od naszego ślubu (2,5 roku temu) miałam takie fazy na ciążę, bardzo chciałam zajść, już nawet prawie przekonywałam Pawła i jak widziałam, że zaraz się zgodzi, to tchórzyłam :) Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej, bo jak nie to chyba nigdy nie zajdę w ciążę. Ale też nigdy moje starania nie były tak zaawansowane, tzn. umówiona wizyta u lekarza, folik, forum ciążowe itp. U mnie starania ciążowe chwilowo zawieszone, bo się z mężem pokłóciłam :( Kurczę, już się przyzwyczaiłam, że dużo pracuje i często go nie ma, a teraz już ponad tydzień czasu jest w domu i z siebie wychodzę :P Muszę się z powrotem do niego przyzwyczaić w domu, a akurat jak już się przyzwyczaję, to do pracy pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mogę spytać o wasze warunki mieszkaniowe? My mieszkamy w 3-pokojowym niedużym mieszkaniu z psem (owczarkiem niemieckim) i kotem. I ostatnio znajoma się spytała, co zrobimy jak nam się dziecko pojawi. Dla mnie jakoś nie będzie to problem, żeby mieszkać tu gdzie mieszkamy, a dla niej chyba by był, chociaż jej córka ma 10 lat i do tej pory mieszkali z mężem i córką w 2-pokojowym mieszkaniu. Wydaje mi się, że nie będzie nam zbyt ciasno. A u was jak wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,czy moge sie do waszej tabelki juz wpisac??? Agatka,jestesmy z tego samego rocznika;) ja mieszkam z narzeczonym w londynie i mamy 3 pokojowe mieszkanie,w polsce mamy swoj domek,na szczescie wlasny,ale mamy zamiar sie gdzies indziej wybudowac,zdala od naszych rodzicow(kochamy ich)ale nie ma jak to zyc samemu;) mysle ze 3-pokojowe mieszkanie to jest w pelni wystarczajace!!! ja sie wychowalam w dwupokojowym mieszkaniu i jakos zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA🌼 nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak ilaaa..............1...............Birmingham(uk)....27. . .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak Nefretete.......1..............Zakopane............23... ........brak Atka1112 ......0.........Wrocław/Kłodzko........21...........brak kami111........4..........Mińsk Maz................30............brak Dziewczyna...1..............Kraków................26.... ......synek Pani L...........4............Lincoln (uk)............27...........brak anted22........0............pomorze sr.............34...........synek mallefemale25.1............łódzkie..................25.. ..........brak Skorpionka81..0...............UK.................27..... .córeczka (10.07) Angioletto......1..........Londyn................24...............brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka 1984. No to jak z mężem się pokłuciłaś no to możecie się w \'miły\' sposób pogodzić :):) a przy okazji może bobo bedzie z tego?? no i na dobre wam to wyjdzie... Życzę dużo optymizmu ja czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto u mnie ciężko z tym @, bo ja mam baaardzo nieregularny cykl :) Poza tym właśnie zauważyłam, że nie zapisałam daty ostatniej @ E tam mąż chory nie będę się zarażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko propozycja:)jesli sie wam nie spodoba to wrocimy do starej wersji;) POCZEKALNIA 🌼 Nick i Wiek...... cykl...........Data@...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............. ???......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???.......................Szczecin Ilaaa-27.............1..............???...................Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.......................Białystok Nefretete23.......1..............???.......................Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłodzko Kami-30.............4..............???.......................Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1..............???.........................Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Lincoln (uk) Anted-34............0.............???......................pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???........................łódzkie Skorpionka-27.....0..............???...........................UK Angioletto-24......1..............7.01.......................Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko,a jakie masz najkrotsze i najdluzsze cykle????? rozpoznajesz mniej wiecej owulacje??? moje cykle sa dluuugie 32-dniowe.czasami dluzsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... c ykl...........Data@...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............. ???......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1..............???..................... ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0.............???................... ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.......................Londyn Wpisalam sie do tabelki. Ale sie dzisiaj wyspalam!!! Jestem wlasnie po sniadaniu:-). Pozniej do Was zajrze. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1,5 roku najkrótszy cykl 24 dni a najdłuższy 65 dni. Owulację mam zazwyczaj chyba między 20 a 30 dniem cyklu, tylko u mnie te skoki temperatury są raczej słabe i nie zawsze jestem pewna, czy to owulacja. Czasami w ogóle nie mam skoku temperatury, dlatego od przyszłego cylku będę stosować testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... c yk l...........Data@...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............03.01.....................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1..............???..................... ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0.............???................... ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.................. .....Londyn dopisuje :) a tak wogole to czesc Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka-ale masz fajnie,ja sie nie wysypiam juz od dawna,nie wiem dlaczego:( Agatko-ja tez mam takie dziwne cylke,w tym roku nie mialam @ przez 3 miesiace,dopiero po wakacjach troszke mi sie uregulowalo i teraz mam mniej wiecej co 32 dni. ale mimo wszystko tez zamierzam kupic testy owulacyjne. ja tek asamo jak ty dopiero teraz podjelam starania i kupilam folik i poki co dziwnie sie czuje,dociera do mnie ze to wszysto na powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moge sie podpiac do Was? to juz chyba 3. topik o podobnym tytule, ale tamte cos zamieraja, mam nadzieje, ze tu bedziemy sobie regularnie cos skrobac. My mamy 23-miesiecznego synka i zaczynamy starania o rodzenstwo dla niego. Planowalismy od lutego, zeby w najwiekszej ciazy w pelni lata nie chodzic, ale jak poczytalam o klopotach z zajsciem to decyzja zapadla, ze idziemy na zywiol juz od tego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tabelka jest o.k. wedlug mnie, chociaz mysle, że niewiele z nas może podać konkretną datę, kiedy ma dostac okres. Może bardziej w przybliżeniu przedział datowy. No i myslę, że warto jednak pisać w tabelce, czy mamy już dzieci, czy nie - bo pierwsze dziecko i pierwsze oczekiwanie na ciąże jest na 10000% inne od drugiego ;) Wiem to po sobie. Już dziecko mam (14 m-cy) i mimo, że w wypiekami na twarzy myślę o tych calych staraniach, oczekiwaniach, testach, itp. to wiem również że to przeżyłam, wiem mniejwiecej czego sie spodziewać.. wiem juz troche jak to jest :) Acha- no i dziewczyny mające juz dzieci mogą zawsze służyć radą, podpowiedziec coś, pomoc tym zaczynającym przygode z macierzynstwem :classic_cool: Powiem Wam - z doświadczenia staraczki Styczeń 2007 - że to wszystko jest naprawde boskie i uważam to za najlepszy okres w moim życiu (starania, czekanie, potem ciąża) :D A co do warunków lokalowych. My też sie dlugo z tego wzgledu wstrzymywalismy. Ale powiedzmy sobie szczerze - chyba zadna z nas nie ma w najblizszych planach kupna domu z 4 sypialniami i ogrodem. ;) Gdy sie zdecydowalismy na 1 dziecko, mielismy 3 pokoje, ale tylko 2 byly do uzytku, wiec Iza miala przez spory czas pokoj z nami. Male dziecko i tak najczesciej ma swoje lozeczko w pokoju rodzicow, ze wzgledow praktycznych :) Teraz Iza ma ledwo ponad rok i ma swoj pokoj osobny. Drugie dziecko jesli bedzie - bedzie razem z nią. Oni/one beda miec pokoik jeden dla siebie, my z mezem sypialnie swoją no i duzy pokoj - salon. Wystarczy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Widzę, ze nam się tabelka przeformatowała:) Ja też się wpiszę:) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... c yk l...........Data@...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............. ???......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.............29.12..................... ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0.............???................... ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.................. .....Londyn Vitao, co do lamblii, to ja bym ją leczyła teraz, bo to są poważne sprawy. Wszelkie bakterie ciężko się leczą w ciąży, na początku w ogóle leczenie jest utrudnione , po lekach też głupie reakcje, bo w ciąży znacznie wzrasta podatność na grzybicę...:( A jak się nie uda wyleczyć bakterii, to maluszek tuż po porodzie będzie musiał mieć podany antybiotyk:( Mnie w ciąży przyplątał się paciorkowiec pod koniec, leczony był od 24 do 37 tc antybiotykami i udało się, ale przyplątał się grzybal, którego chyba cudem skończyłam leczyć na dzień przed porodem:) Tak jak pisze skorpionka, lepiej wsyzstko mieć OK:) Agatko, myślę, że 3 pokoje są jak najbardziej OK:) My całkiem niedawno wyprowadziliśmy się od rodziców własnie do 3-pokojowego mieszkania. Mały ma swój pokój, ale i tak większość czasu spędza w salonie (połączony z kuchnią), bo tam ma najwięcej miejsca i jest "na oku". W przyszłości chcielibyśmy się przenieść do domku jakiegoś, jakby nam się rodzinka rozrosła, ale myślę, że nawet dla dwójki dzieci w podobnym wieku 3-pokojowe mieszkanie nie jest zbyt ciasne:) Kasiu, 40 dzień cyklu, myślę, że można śmiało robić test. U mnie dziś 33 dzień, cykle mam zazwyczaj 31-33 dni. Ale też nie robię testu, bo ostatnio narobiłam sobie nadzieji... Co prawda staranek nie było w poprzednim cyklu, ale myślałam, ze tak ni z tego ni z owego nam się przydarzyło, bo cykl był aż 39-dniowy, ale nic z tego:( Teraz też jest dziwacznie. Od 4 dni czuję się jak na @ parę godzin, potem to mija. Wredna ta @, jak chce to niech przychodzi bez ogródek, a tak to się tak czai...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
No właśnie może wpiszemy dzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ........Data @...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............03.01......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.............29.12.................... . ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0.............???................... ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.................. .....Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Taka jedna dziewczyna : no właśnie tych testów to mam już dość i nie chce robić narazie....( i tak że wytrzymałam do 40. dnia cyklu bo wcześniej mialam tak że dniu spodziewanej miesiączki juz robiłam test) więc póki co uspokoilam się z testami i wrzuciłam na luz....tylko niepotrzebnie czlowiek się nastawia... a co do mieszkanek do wydaje mi się że takie trzypokojowe to całkiem fajne. każdy ma swój kącik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l......Data@......Dzieci.......miejscowośc Lady love-20...... .1...... ???......................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. .....Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0.......???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ...Kraków Pani L.-27..........4.......???......................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08)..pomorze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0......???.....Córeczka(10.07)......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.................. .....Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l.... ..Data@......Dzieci..........miejscowośc Lady love-20...... .1......03.01.........................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... .......Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. .....Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. ........Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ......Zakopane Atka-21 ............0.......???.....................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. ........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ......Kraków Pani L.-27..........4.......???.........................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08).....pomorze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... .......łódzkie Skorpionka-27.....0......???.....Córeczka(10.07).........UK Angioletto-24......1.....7.01.................. ........Londyn Olenka81...........4.....16.01.................. ........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja już wcześniej pisałam, że lekarz mi kiedyś dał tabletki anty na wyregulowanie okresu ale po odstawieniu było jeszcze gorzej. No właśnie ja też tak planuję- mały pokój dla dziecka, my w sypialni (dosyć duża, więc jakieś ciuszki dziecka tam też będziemy mogli trzymać, jak się okaże, że będzie za mało miejsca w małym pokoju), no i mamy salon. Za parę lat planujemy wybudować albo kupić dom, więc problem zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×