Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

strona 28 dni tez jest darmowa ale tylko przez pierwszy miesiac.. przynajmniej z tego co pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie konto na 28dni... ale tez sie placi po pierwszym miesiacu niestety,a szkoda bo lubie ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, czytam wlasnie że 28dni.pl też jest platne... :-0 szkoda.... trzeba bedzie poszukac gdzies indziej lub zakladać co miesiac nowe konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mnie ktosik wycial. Ale bede konsekwentna :-P POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l.... ..Data@ ......Dzieci..........miejscowośc Lady love-20...... .1......03.01.........................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... .......Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. .....Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. ........Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ......Zakopane Atka-21 ............0.......???.....................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. ........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ......Kraków Pani L.-27..........4.......???.........................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08).....pomo rze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... .......łódzkie Skorpionka-27.....0......21.01.....Córeczka(10.07)...... .. .UK Angioletto-24......1.....7.01.................. ........Londyn Olenka81...........4.....16.01.................. ........Londyn KarolinaM...30....0.....?..........Synek(01.07)...Warsza wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bede placic,zaloze sobie sama taka tabelke w zeszycie hahaha:D a moze znacie jakies fajne ksiazki,albo cos wlasnie w rodzaju dziennika z cyklami ktory mozna sobie codziennie wypelniac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska Agatka-24..........0..........???................... .........Szczecin Ilaaa-27.............1..........???................. .......Birmingham(uk) Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok Nefretete23.......1..........???.................... ........Zakopane Atka-21 ............0..........???.......................Wrocław/Kło d zko Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)....... Kraków Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) Anted-34............0.........???.........synek(02.08).. ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10.07) ........UK Angioletto-24......1.........7.01.............brak............Londyn Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn karolinaM-30......0...........?...........synek(01.07).... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie pisałam tak przez ponad rok :P tylko w tym cyklu stwierdzilam ze nie mierze nic :P a i tak musialam sprawdzic jaki mam sluz.. nie wytrzymalam i sprawdzialam :) temperatury nie mierze bo moj termometr eksplodował i musze kupic nowy a nie chce mi sie do apteki leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji uporzadkowania tabelki:D kurcze,najchetniej to bym sobie taki dzienniczek do uzupelnianaia kupila,hmm ciekawe czy takie wogole istnieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik madzik
Witajcie kobietki! Super, ze mozna tu z Wami od poczatku. My tez sie zaczelismy starac....poki co to dopiero 2 cykl. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mam nadzieje, ze wreszcie sie uda. Czy mierzycie temperature? Mam 28 lat i baaaaaaaaardzo chce miec juz dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Właśnie rozpoczęliśmy z mężem starania o nasze pierwsze dziecko. Mam pco więc pewnie nie będzie tak łatwo, ale mam nadzieję, że ie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sa takie dzienniczki dot. ciazy.... Ja mam w domu ksiazke "sztuka planowania rodziny" i z niej sobie skserowalam kilka tabel. Ale teraz jakos mam lenia, bede tylko zwracac uwage na sluz, nie chce mi sie tempki mierzyc, nie bardzo tez mam warunki, bo synek czasami spi do 7, czasami do 9 rano a ja nie zamierzam wstawac przed nim, bo mam taki deficyt snu, ze kazda okazja jest dobra do odespania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mogło by być coś takiego :) Chyba poszperam w necie może na coś trafię:) Jak co to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mierzcie temperaturę, ale pamietajcie, że trzeba to robic regularnie o tej samej porze, przed wstaniem z łóżka, rano. No i dopiero po conajmniej dwoch cyklach mierzenia temp. coś widać, to znaczy jakiś powtarzający sie wzor mozna zauwazyc. Mierzenie przez jeden miesiac nic nie da. Ja mierzylam przy pierwszej ciązy i zaczne chyba znowu teraz,przy tej. ;) I polecam przede wszystkim testy owulacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę skorpionka81 co możes powiedzieć o testach? bo ja zakupiłam sobie na wypadek jak sie nie uda na następny okres sprawdzają się naprawdę? napisz coś o nich jak stosowałaś) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy sa g.. warte naprawde, zreszta nie tylko ja zyje w takim przekonaniu :) co do temperatury to sie zgadzam ze trzeba ja mierzyc o tej samej godzinie +-1godz bez wstawania z łozka, trzymajac termometr przez 5 minut albo w odbycie albo w pochwie, ewentualnie przez 8 minut pod jezykiem.. tyle ze akurat ten pomiar moze byc mylacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Skorpionka:)będe wdzięczna ja ide popracować z godzinkę będę wieczorem to jeszcze poklikam Pa dziewczynki narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik madzik
Jakie miłe tu powitania! baaardzo przyjemnie i mysle, ze tak tez w takowej atmosferze spedzimy tez czas oczekiwania. My staramy sia jak juz wspomnialam dopiero drugi cykl....za pierwszym razem nie wyszlo. Poki co staramy sie traktowac wszystko na luzie i niby nie myslec nagminnie o tym, ale....nie moge sie powstrzymac i kupilam juz testy owulacyjne w aptece. To tak na wszelki wypadek ( na 3 cykl starania)...Choc mam taka cicha nadzieje, ze nie bedzie potrzebny....i ze pojawia sie te 2 kreski na tescie ciaowym:-) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i ciepło i....zyczmy sobie owocnego 2009 roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik madzik
Karolina M. wydaje mi sie, ze to mistrzostwo swiata! Tez chcialabym zaplanowac, ale jakos wydaje mi sie to strasznie trudne, bo tak naprawde nie mamy pewnosci...niby wszystkie wiemy, ze to w tych pozniejszych dniach plodnych lepiej sie kochac, gdy chce sie syna...ja wlasnie bardzo chcialabym syna....ale wydaje mi sie, ze to ciezko tak utrafic:-) Choc pewnie pod scisla kontrola lekarza na pewno sie uda. Moja znajoma miala dwie ciaze z zaplanowana płcia dzieci i...udalo sie - ma parkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×