Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

POCZEKALNIA 🌼 Nick i Wiek...... cykl.......+/_Data@......Dzieci.....Miejscowośc Lady love-20...... .1..............???............????.......Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???.............brak......Szczecin Ilaaa-27.............1..............???.............????...Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.............????......Białystok Nefretete23.......1..............???..............???... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???.............???..Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.............????. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.............29.12..........????........Kraków Pani L.-27..........4..............???..............????....Lincoln (uk) Anted-34............0.............???..............????. ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???...............????. ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???..............????........UK Angioletto-24......1..............7.01...........brak.......Londyn Olenka81...........4.............16.01............????......Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Kasiu, ja też mam dziwne doświadczenia z testami. Wszystkie testy, które zrobiłam w życiu kierowana intuiacją były klapą:) Jeden jedyny test, na który namówił mnie mąż, ba nawet go kupił, pokazał 2 kreski:) Ja też staram się oprzeć testom, choć jak się tylko takowy kupi to człowieka dopada testomania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ........Data @...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............03.01......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.............29.12.................... . ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0...........???...synek 10,5 m-cy. ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn Olenka81...........4.............16.01.................. .....Londyn dziewczyny, dopisalam ze mam juz synka, ale za to zazdroszcze wam ze mozecie wogole liczyc cykle, ile juz sie staracie, i daty ostatnich @, ja niestery jestem narazie oczekujaca na pierwsza po porodzie @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska Agatka-24..........0..........???................... .........Szczecin Ilaaa-27.............1..........???................. .......Birmingham(uk) Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok Nefretete23.......1..........???.................... ........Zakopane Atka-21 ............0..........???.......................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..........???.................. ..........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07).......Kraków Pani L.-27..........4..........???............................Linco ln (uk) Anted-34............0.........???.........synek(02.08).....pomorze sr. Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10.07)........UK Angioletto-24......1.........7.01.................. ...........Londyn Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka,i tak trzymac,ja tez sie troche martwie,ale dlatego chce zaczac zbierac kase i wybudowac gdzies dom,poki co nie jest az tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest super! :D POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l.... ..Data@ ......Dzieci..........miejscowośc Lady love-20...... .1......03.01.........................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... .......Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. .....Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. ........Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ......Zakopane Atka-21 ............0.......???.....................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. ........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ......Kraków Pani L.-27..........4.......???.........................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08).....pomo rze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... .......łódzkie Skorpionka-27.....0......21.01.....Córeczka(10.07)........ .UK Angioletto-24......1.....7.01.................. ........Londyn Olenka81...........4.....16.01.................. ........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l.... ..Data@ ......Dzieci..........miejscowośc Lady love-20...... .1......03.01.........................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... .......Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. .....Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. ........Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ......Zakopane Atka-21 ............0.......???.....................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. ........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ......Kraków Pani L.-27..........4.......???.........................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08).....pomo rze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... .......łódzkie Skorpionka-27.....0......21.01.....Córeczka(10.07)...... .. .UK Angioletto-24......1.....7.01.................. ........Londyn Olenka81...........4.....16.01.................. ........Londyn KarolinaM...30....0.....?..........Synek(01.07)...Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nefretete: Zazdroszczę bardzo miejsca zamieszkania:) oj bardzo, bardzo. To moje ulubione miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl.......+/_Data@......D zieci.....Miejscowośc Lady love-20...... .1..............???............????.......Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???.............brak.. ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???.............???? ...Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.............????. .....Białystok Nefretete23.......1..............???..............???... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???.............???..Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............???.............????. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.............29.12......synek(12.07).Kraków Pani L.-27..........4..............???..............????....Linco ln (uk) Anted-34............0.............???..........synek(12.08).pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???...............????. ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???..........coreczka(10.07).UK Angioletto-24......1..............7.01...........brak... ....Londyn Olenka81...........4.............16.01............????.. ....Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek... c yk l.... ..Data@ ......Dzieci..........miejscowośc Lady love-20...... .1......03.01.........................Ruda Śląska Agatka-24..........0.......???................... .......Szczecin Ilaaa-27.............1.......???................. .....Birmingham(uk) Vitao-28............0.......???.................. ........Białystok Nefretete23.......1.......???.................... ......Zakopane Atka-21 ............0.......???.....................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4.......???.................. ........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1.....29.12...Synek(12.07) . ......Kraków Pani L.-27..........4.......???.........................Linco ln (uk) Anted-34............0......???.....Synek(02.08).....pomo rze sr. Mallefemale-25.....1......???.................... .......łódzkie Skorpionka-27.....0......21.01.....Córeczka(10.07)...... .. .UK Angioletto-24......1.....7.01.................. ........Londyn Olenka81...........4.....16.01.................. ........Londyn KarolinaM...30....0.....?..........Synek(01.07)...Warsza wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki,czy was tez po owulce straaaaasznie bola piersi??? mnie juz poltora tygodnia,az spac nie moge,najbardziej po bokach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no.. odrazu po owulce zaczynaja mnie bolec .. nie jest to przyjemne.. w tym cyklu bola mnie jeszcze bardziej niz w poprzednich, przez kilka dni musialam chodzic bez stanika bo zbytnio mnie uciskał, teraz nosze normalnie, ale boli i tak, na brzuchy nie spie bo nie potrafie zyłki mi sie porobiły na piersiach i w tych okolicach gdzie sa boli najbardziej, jeszcze tylko niech mnie sutki zaczna bolec to juz wogole zwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie juz pogubilam w tych objawach owulacyjnych. Poniewaz mam nieregularne cykle, owulacja wypada u mnie roznie.... Zastanawiam sie, czy jak sie zaczynja "wilgotne dni", to znaczy ze owulacja juz jest czy ze sie zbliza.... W sumie powinnam byc lepiej zorientowana, bo synka udalo nam sie wlasnie ustrzelic dzieki obserwacji organizmu i to za pierwszym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bolało nigdy nic. Tylko mnie brzuch boli troche jak mam okres, a tak to nic. A wolałabym, żeby mnie bolało, wiedzialabym przynajmniej, że mam owulację. ;) Pamiętam jak przy pierwszych staraniach, 2 lata temu, mimo że tylko okolo 2 m-cy sie staralismy - to zdążylam wyprobowac wszystkie chyba mozliwe metody przepowiadania ;) owulacji: badanie szyjki macicy, śluzu, mierzenie temp. testy owulacyjne, oczywiscie kalendarz też (mialam go w glowie, na pamięć) :) Taki wykres sobie robilam, na necie mozna znaleźć formularz, w ktory sie wpisuje dane i robi Wam wykres cyklu miesiecznego. Zaraz go odnajdę i zalozę od nowa :D Wam też polecam (zaraz znajde link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola nie wiem, nie wykluczam :) ale nie chce zapeszac :) pozatym nie mam zadnych objawow typowych dla ciazy jeszcze za wczesnie nawet na to :) dopiero jakies 10 dni od stosunku mineło :) wydaje mi sie ze nici z tego i ze @ przyjdzie.. w sumie zauwazyłam mleczny sluz u siebie.. ale nie gwarantuje ze w poprzednich cyklach takiego nie było.. wydaje mi sie ze był, troche podbrzusze mnie pobolewało i raz dosc konkretnie w okolicy pepka, ale mysle ze to z powodu zblizajacej sie miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to zapraszam na mojego bloga (link w stopce). To blog tylko o staraniach i ciąży (i dziecku) ;) Założyłam go jak zaczelam starania, ostatnio zaczelam czytać jego początki - byl styczeń, tak samo jak teraz (zaraz!) ;) To naprawde super pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robilam wykres, pamietam te wszystkie przygotowania do ciazy: kupilam folik, termometr... udalo sie od razu... troche cykora mialam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Mnie też nigdy piersi nie bolą. Zresztą w ciąży też mnie nie bolały i powiększyły się nieznacznie tylko. Mam podobnie jak skorpionka, jedynie bóle brzucha około @. Karolino M, mamy synków z tego samego roku kalendarzowego, a jest między nimi niemal rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze stosunkiem trafilam akurat w sama owulacje :) nastepnego dnia juz zaczeły mnie bolec piersi i sluz z przezroczystego zrobił sie taki mleczny.. pozniej był juz wodnisty, dzisiaj znowu jest mleczny, wlasciwie wyglada jak sciete białko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love.... ja tez w owocnym cyklu mialam mleczny sluz, klucia w podbrzuszu, krotkie ale naprawde bolesne, standardowo piersi plus duzo wrazliwsze sutki.... no ale nie chce Ciebie nakrecac... chociaz ja pamietamn, ze nie wytrzymalam czekania i zrobilam test dosc wczesnie (chyba 12 dni od stosunku). No i w ciagu 3 minut nic nie wykazal, odlozylam go, patrze za jakies 10 minut a tu jest taka bladziusienka druga krecha, ledwie widoczna....nie wiedzialam co o tym sadzic, po 3 dniach kolejny test juz gruba kreske pokazal... ha, jak dobrze powspominac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyno, to Twoj synek dzisiaj roczek konczy! Najlepszego!!! Zeby szybciutko doczekal sie siostry lub brata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 3go nie daleko :) pozatym czas szybko minie :) w koncu sylwester i nowy rok przed nami, po sylwestrze pewnie bede cały dzien spala :) bede uwazac na alkohol.. bo w sumie nie moge byc pewna ze w ciazy nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też uwielbiam wspominać :D Ja zrobilam test na 4 dni przed okresem i juz mi pokazal bladą kreske, prawie niewidoczną na teście (zdjecie na blogu - sorry, ale haslo musi tam być)-nie wiedzialam czy sie cieszyć, ale w końcu sie uspokoilam, przekonalam,uwierzylam że to jendak TO :D A śluzu też nie mialam plodnego... w ogole ja nigdy nie mam i nie mialam plodnego sluzu, ale jak widac nie jest wcale tak potrzebny by zajść w ciąże :P A ta strona, o ktorej pisalam, że mozna sobie tam robić wykresy cyklu, to fertilityfriend, ale za darmo jest tylko pierwszy miesiac :/ Jest też polska strona www.28dni.pl, na ktorej wlasnie zaloze sobie konto i bede obserwowac cykl, przeygotując sie doprzyszlego miesiaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... c ykl...........Data@...............miejscowośc Lady love-20...... .1.............. ???......................Ruda Śląska Agatka-24..........0..............???................... ....Szczecin Ilaaa-27.............1..............???................. ..Birmingham(uk) Vitao-28............0..............???.................. .....Białystok Nefretete23.......1..............???.................... ...Zakopane Atka-21 ............0..............???..................Wrocław/Kłod zko Kami-30.............4..............2.01.................. .....Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1..............???..................... ....Kraków Pani L.-27..........4..............???......................Linco ln (uk) Anted-34............0.............???................... ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1.............???.................... ....łódzkie Skorpionka-27.....0..............???.................... .......UK Angioletto-24......1..............7.01.................. .....Londyn to się dopisałam i WITAM nowe staraczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×