Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Widzę,że nikogo nie ma. To nic... Wiec posiedzę sobie na NK,albo poczytam o planowaniu rodziny itp. :) Ale poruszyłyście tematów. Teraz nie bede wam głowy zawracac moimi spostrzeżeniami. Mam pytanko, wszystkie czekacie na @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha i ja też :) bo to już końcówka 4 cyklu więc może jakiś prezencik noworoczny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na @, ktorej nie bylo juz 20 m-cy, z powodu ciazy oczywiscie , teraz karmie,ale przeciez kobiety karmia i zachodza w ciaze, i czesto sie tym martwia, a ja co karmie, chcialabym jeszcze troche, a tu wyglada na to ze musze chyba malego odstawic, chociaz on uwielbia, i chyba ciezko nam bedzie sie rozstac. Mi sie spieszy z kolejna ciaza , poniewaz uwazam ze w wieku 34 lat nie ma na co czekac, jak nam sie uda to bedzie prawie 2 lata roznicy miedzy maluchami , to chyba akurat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to czekaj,a za niedlugo tez bede wyczekiwać tylko TEGO DNIA i zaczne przytulanki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie czekam na @:) liczę,że przyjdzie za rok;) dzisiaj mam owulkę...mój mężulek znowu późno wróci z pracy i kazałam się budzić,żeby szansa nie zmalała:d a w pracy będę nieprzytomna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 Masz rację kochana:) z tą owulacją przy karmieniu to faktycznie tak jest.Moj psiapsiuła karmiła 11 miesięcy i dopuki nie przestała to nic sie nie działo. Pewnie synuś butlę dostanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Ja czekam na @. Symptomy były takie, że szczerze mówiąc myślałam, że dostanę wczesniej, przed terminem - 26 grudnia i te symptomy tak pojawiają się i wracają. Wczoraj już mnie taki humor wściekły brał, że byłam pewna, że dziś zawita @, a tu nadal nic. Ona pewno złośliwie wyczeka do Sylwestra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba dostane na sylwestra. Żeby nie przylazla, zrobi mi piekny prezent noworoczny :):):):):) Nie znosze wyczekiwać na @, szkoda,ze nie mam jak w zegareczku. hmm,ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać różnie to bywa z tym karmieniem piersią :)ale fajowo ,że masz już swoje pierwsze maleństwo:)Jesteś moją "nadzieją"bo ja też późno zaczynam .I jeszcze ta prolaktyna szaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Tak w ogóle mam pytanie, dziewczyny, które piszecie dokładnie świadomie w danym dniu, że macie owulację, jaki system obserwacji prowadzicie?? Ja to na oko jakoś tam się orientuję w śluzach, ale kiedy owulacja nastąpi to nie jestem w stanie określić (jestem niezdyscyplinowana i nie mierzę tempki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze czuję szczypiący ból raz po lewej a w następnym cyklu po prawej stronie:) no i śluz oczywiście :) a no i zapomniałam dodać ,że wtedy mam też największą ochotę na ...przytulanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w stanie okrelić kiedy byla owulka jak dostane @,a to juz zapóźno i co lepsze nigdy w tym dniu sie nie przytulamy. Wiec teraz chyba zaczne co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Kami, z tym późnym zaczynaniem nie jest tak źle. Moja mama urodziła moją siostrę mając 30 i pół roku, mnie mając blisko 34 lata i jak Ją podpytywałam to podobno i ze mną i z siostrą udało się w pierwszym cyklu:) Zresztą mama miałą też porody jak w zegarku - siostra 1 dzień po terminie, ja 1 dzień przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? to czekanie jest okropne..zawsze robilam testy 10 dni po owulce, bo nie moglam wy3mac a teraz sobie obiecalam,ze poczekam cierpliwie...ale najchetniej to juz zrobiłabym test...grrrr... POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska Agatka-24..........0..........???..............brak..... ......Szczecin Ilaaa-27.............1..........???................. .......Birmingham(uk) Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane Atka-21 ............0..........???.......................Wrocław/Kło d zko Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)....... Kraków Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) Anted-34............0.........???.........synek(02.08).. ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10.07) ........UK Angioletto-24......1.........7.01.............brak...... ......Londyn Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn karolinaM-30......0...........?...........synek(01.07).. .. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami111- tez mam ogromna ochote na przytulanki w dni płodne. Ponoć z 10-11dc przypada owulka,ale z tym roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Atka, no cóż... czyli czekamy obie:) Kami, super, ze organizm daje Ci takie znaki. Ja bólów owulacyjnych nie odczuwam, więc pod tym względem lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska Agatka-24..........0..........???..............brak..... ......Szczecin Ilaaa-27.............1..........???................. .......Birmingham(uk) Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane Atka-21 ............0.........28.12.......................Wrocław/Kło d zko Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)....... Kraków Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) Anted-34............0.........???.........synek(02.08).. ...pomorze sr. Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10.07) ........UK Angioletto-24......1.........7.01.............brak...... ......Londyn Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn karolinaM-30......0...........?...........synek(01.07).. .. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki dzięki za pocieszanie:) bo ja juz jakoś tak się nastawiłam,że od 30 to ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abumm
cześć dziweczyny zakładamy grupę wsparcia dla kobiet w ciązy i młodych rodziców. Szukamy otwartych kobiet zainteresowanych macierzyństwem Będziemy wdzięczne za wasze opinie., Sczegóły znajdziecie na www.CudowneDzieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Atka, u mnie owulacja na 100% później przypada, bo w okolicach 10-11 dc jeszcze najczęściej śluzu płodnego nie ma, lub dopiero się coś zaczyna. Co do ochoty na przytulanie, to ja też tak miałam i to był dobry prognostyk, ale teraz chyba za dużo pracuję, czasem padam wykończona i chyba ten system sygnałów mam nieco zaburzony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewzyna- obys my sie juz w tym roku nie doczekaly. A masz jakieś objawy @?? Ja tak delikatnie pobolewaja mnie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wcześniej ich nie rozpoznawałam.Nauczyłam się jak miałam problemy z prolaktyną.Bo zawsze w owulację krwawiłam ,a wcześniej czułam ten ból i tak mi już został:) bez krwawienia oczywiście(bo z prolaktyną to się juz walczy cały czas jak raz się do ciebie dobierze to lubi wracać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewzyna- wiec musisz wypoczywac. No u mnie w te dni też nie przypada owulka tylko pózniej. Kiedys ginka powiedziala,ze jak chcem wieceik kiedy wystapila u mnie owulka od dnia @ powinnam odjać 14 dni i mam dokładny dzien. Zobacze kiedy w tym miesiacu byla jak tylko przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Atka, u mnie objawy @ to pobolewanie w podbrzuszu, humor jak bomba zegarowa, czyli wszystko super, dotąd aż coś mnie nie wkurzy:) i pryszcze, ale szczerze mówiąc generalnie rzecz ujmując takie same są objawy ciążowe. U dziewczyn, które mają bóle piersi przed@, to w ciąży też takowe odczuwają.... Czyli na zasadzie, na dwoje babka wróżyła:) A u Ciebie jakieś konkrety??:) Acha, u mnie jeszcze dwa razy, pierwszy raz 25 grudnia, a drugi wczoraj pojawił się śluz tak jakby z naczynkiem krwionośnym, no i ku mojemu zdumieniu dalej cisza. Bywało u mnie, że miałam to tzw plamienie przepowiadające, ale wówczas to na drugi dzień była @ na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami111 ciesze sie , ze jest w tobie nadzieje, ja tam uwazam ze w tych czasach nasz wiek bezobaw jest dobrym wiekiem, moja bratowa, ma 14 letnia core i nie planowana 1,5 roczna , ta druga rodzila jak miala 39,5, urodzila zdrowa Zuzke, moj brat szczesliwy, poniewaz starsza corka byla wykapana mama, a ta mlodsza to caaly tataa, co prawda synka nie ma, ale ma swoja core jak kropla w krople wody, jak patrzymy na zdjecia z dziecinstwa. Ja przed ciazca mialam 32 cykle i owulacja przypadla mi na 15 dzien, to chyba zalezy od dlugosci cyklu. Mati niechcial nigdy butli, herbatke pije z kubka niekapka, a kaszke na mleku prosto z kubeczka, pozostale pokarmy lyzeczka, albo sam gryzie, ma juz 8 zebow, ale teraz to bym nawet chciala aby pil butle, latwiej by bylo go odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×