Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gość Anka80
ojj chuba pora obiadowa u was dziewczynki jest bo cichutko cichutko tu u nas.Ja tak doskakuje do komp jak maz cos robi :D teraz przed telewizorkiem siedzi :) po obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek,mama jak do nas wpada to jakos z nia nie szczegolnie poruszam ten temat,a z resztą wydaje mi sie ze po to powstalo to forum zeby i tutaj rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
30 kasia nie za dobrze, ciagle jest mi niedobrze w glowie mi sie kreci i wogole nie ciekawie caly czas bym spala a za chwile rodzinka sie pewniie zwali mi na glowe, milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Ja już po obiadku. Wzieło mnie dzisiaj na smażoną kiełbaske hihi. W ogóle ostatnio to mogłabym jeść jeść i jeść.Chyba niedługo bede wyglądała jak tocząca się kulka..:) A Wy Jak się czujecie? Mnie wczoraj już nie było bo netu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandziula kochana forum jest po to zeby sie radzic oczywiscie ale my tez nie znamy sie na duzo rzeczach i same pytamy sie swoich ginekologów co wizyte.... a wogole po co masz te badania genetyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja tak z doskoku, w trakcie obiadku... byłam na spacerku za miastem, piękna zima a teraz jadę do galerii Krak.za kiecunią jakąś. ja jak mnie zaczynało brać ostro przeziębienie piłam gorące mleko z czosnkiem, masłem i miodem, często ale małe porcje, płukałam gardełko wodą z solą i piłam jeszcze Prenalen.. no i wygrzewałam sie w łóżeczku, na szczęście po 2 dniach mi puściło... Co do antybiotyku to gin chyba wie, co mówi ale wiadomo, że lepiej unikać jak tylko jest taka możliwość. Jeśli nic nie pomaga, to chyba lepiej go brać aby wyleczyć infekcję aby nie ciągła się potem długie tygodnie... no i żeby coś gorszego z tego się nie rozwinęło. Myślę, że mama będzie wiedziała czy te badania możesz zrobić choć bada sie chromosomy (genotyp) a na geny przeziębienie nie ma wpływu, może tylko lepiej jakbyś w domku pozostała na te parę dni, zwłaszcza, że teraz mrozy zapowiadają. Życzę powrotu do zdrowia, spróbuj tego mleka z czosnkiem - paskudne w smaku, śmierdzi ale pomaga! Najlepsze przed snem! Pozdrawiam i amykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no ja jestem miesiąc do przodu. Współczuję Ci tych wymiotów. Mnie na szczęście już ominęły - mam taką nadzieję... Może pare razy tylko było mi niedobrze.. Teraz dokuczają mi lekkie bóle podbrzusza, ale to podobno normalne, bo macica się rozciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki👄 Aniu dziękuję za pamięć👄 Witam nowe osóbki:D Dziewczynki a mnie dopadła taka senność i jestem w szoku bo miałam tyle energii a teraz ciągle oczy się zamykają a na dodatek dzisiaj gorzej ze zdrówkiem.Czuję jakbym miała ropę w gardle:-( Pozdrawiam was serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asiula, ja tam mialam na poczatku ciazy ze gdzie przylozyłam glowe tam moglam zasnac. kochana powinnas isc do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
koteczek ja mam ermin dzien po tobie na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej współczuję Wam dziewczynki...i życzę wszystkim powrotu do zdrowia. Ja się w sumie dobrze trzymam.Jedynie co to od 6-7tyg. trzyma mnie lekki katarek i mam uczucie zatkanego nosa, ale to podobno normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja mam wizytę teraz w Środę u gina. a zobaczę co mi powie i w tedy pójdę di internisty jak nie przejdzie.Ale mam nowe leki na Astmę i tam na ulotce jest napisane że mogę mieć zapalenie gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Ja mykam juz.Na dzis koniec ide na jakis spacerek bo siedze w tym domku nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to po tych lekach.... asiulku. ja wizyte teraz mam 6 stycznia i 3 usg. potem juz od 15 stycznia mam wizyrte u nowego lekarza i chcem juz tam jezdzic do konca.... ale.... no to moze urodzimy w zblizonym czasie,ja mysle ze na oczatku sierpnia juz bede po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a nie martwisz się czy serduszko Twojej dzidzi bije? Ja to się martwię bo wczoraj czytałam na innym forum że dziewczyna czekała do 12 tyg. na pierwsze USG i tak się cieszyła z ciąży a się okazało że serduszko nie bije a ona nie miała żadnego krwawienia więc myślała że ciąża rozwija się prawidłowo.I ja się wystraszyłam i idę jutro ne Betę i we Wtorek zobaczyć czy rośnie prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
mi sie...:D hej Asiulka :D Ja ide sie przewietrzyc moze mezus tez pojdzie ze mna.Zagladne wieczorkiem.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nieraz mysle, ale mam nadzieje ze bije... ostatnio jak siedzialam przed komputerem mialam wrazenie jakby mi cos w srodku pulsowało, niewiem co to było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze USG miałam w 5tyg. Potem w 7tyg. juz widziałam jak serduszko bije. I jeszcze w 10tyg mialam wizyte. A teraz idę 15stycznia i będe w 14tyg. i już nie mogę sie doczekać bo powiem że ten miesiąc przerwy między wizytami to mi sie tak dłuzy i juz chciałabym isc i wiedziec że tam wszystko oki jest... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu idź sobie na spacerek bo zawsze to się dotlenisz.Ja też później z pieskiem na chwilkę pójdę. Koteczek ale zobaczcie jak to jest.Od tego czasu kiedy zobaczymy dwie kreski na teście to jeszcze ile nerwów i czasu trzeba czekać czy serduszko zacznie bić.Skomplikowane to jest wszystko. Stefciu a ty dlaczego się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula ja czytałam na necie ze serce zaczyna bic 7-8 tc, a ja byłam u lekarki jak byłam 6, 5 tc i według jej usg pokazywało 5tc, wiec nawet jesli teraz nie bede słuszec serca to nqapewno juz musi bic do 15 stycznia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiullka - w 5tyg. już widać było fasolkę. Nawet zdjęcie mam. Miała już 4mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też czytałam że są takie przypadki. Ale u mnie normalnie było widać. Mam też koleżankę co też w 5tyg było u niej widać. Także nie wiem od czego to zależy. Asiulku a ten monitor tętna płodu fajny, tylko troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×