Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

tra la al ja jestem w 7 tyg.:D Asd ale masz długi nick.Sama zaproponuj pomoc koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę z Wami popisać?:( Bo stamtąd wszystkie sobie poszły 😭 Mam tylko nadzieję,że mnie nikt nie podejrzewa że się podszyłam pod kogoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe112233
hmm, wystarczy, że powiem, że jak będzie czegoś potrzebować to ma zadzwonić? czy np wypytywać się, kiedy ma badania i wtedy proponować, że ją podwiozę? wiecie, staram się ją odwiedzać kiedy tylko mam czas, ona też często wpada, ale wydaje mi się, że tak samej to musi być jej trochę ciężko. Z drugiej strony nie wiem jak to jest i może to ja wyolbrzymiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe112233
to ja aaaaaaasssssssssssssssddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ją po prostu poodwiedzaj jak masz tak do niej blisko:) Jak powiesz żeby zadzwoniła jak będzie coś potrzebować to może nie będzie chciała się narzucać. Miło z Twojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe112233
wiesz, jakby ona nie była taka fajna, to pewnie by mi się nie chciało :P właśnie widzimy się ok 4 razy w tyg, ja przychodzę do nie jak wracam wcześniej z pracy, a ona przychodzi w piątki i w soboty do południa, rodzice są u niej w niedziele, w tyg wpadnie też teściowa, ale ona nie pracuje i całymi dniami jest sama w domku no i tak się zastanawiam, czy jest coś co jeszcze mogłabym dla nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko:D Dziewczyny proszę was jeżeli macie coś do kogoś to mówcie beż uników bo wszystko można sobie wyjaśnić bez takich sytuacji jak na tamtym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dużo czasu spędzacie ze sobą i na pewno by cię o coś poprosiła ale ma w Tobie wsparcie i to najważniejsze. Koteczek wracaj tutaj do nas na forum i nie przejmuj się tym kimś.Niech ta osoba patrzy na siebie.A ty wiesz że jesteś wartościową osobą i powtarzaj to sobie bo każda z nas na to zasługuje.Uśmiechnij się bo nosisz w sobie największe szczęście:D Jesteś dobrą matką i żoną i nikt i nic tego nie zmieni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek,mi się wydaje że ta osoba po prostu zazdrości Ci ciąży i dlatego tak do Ciebie napisała. To jest właśnie wada kafeterii że wszyscy mogą pisać co się komuś żywnie podoba i musimy się z tym pogodzić,ale też nie przejmować takimi bzdurami. Chyba zmiana tamtego tematu forum przyniosła pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe112233
ok, dzięki, powiem jej jeszcze, że w razie czego może na mnie liczyć. Życzę Wam dużo zdrowia i radości. I nie przejmujcie się nie życzliwymi osobami, teraz to wy jesteście najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) Ech,poniedziałek i czas odpoczynku sie skończył, buuuuu...i już w pracy i zapraszam na herbatke z cytrynką. Zimno u nas straszliwie, było -13st. brrrrrr Dobrego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu właśnie dzwonię po lekarzach bo o 3 rano obudził mnie silny ból brzucha.Boli strasznie i od tej godz. nie śpię.No-spa nie pomogła i jest mi już obojętne do jakiego lekarza pójdę byleby mnie przyjął bo do Środy nie dam rady.Ale nie mam plamień ani krwi i nie wiem dlaczego tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka,to koniecznie.... a tam w tym szpitalu,gdzie ostatnio bylas-nie przyjma Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu tam jest na NFZ i są kolejki a ja chcę prywatnie.Na złość nigdzie nie odbierają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ona to dopiero dzisiaj wraca z urlopu także muszę sama sobie poradzić.Ale wiesz to tak boli że już wariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle stron zapisanych! :) witam się z Wami i lecę czytać kilka stron wcześniej.... Asiula... moja rada, pchaj się oknem jak drzwiami się nie da. Nie ryzykuj, każde wątpliowści rozwiązuj natychmiast. Jedż do lekarza, do szpitala... tam muszą Cie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
Asia pojedz do szpitala obojetnie gdzie,w Twojej sytuacji wszedzie powinni Cie przyjac, albo wlasnie tak jak KAsia pisala pogotowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kochana rob cos!!bede o Tobie myslala.. ja mam dzisiaj smutny dzien i nie spalam pol nocy,ide na pogrzeb kogos waznego..........ehhhhh co za zycie....... wam mimo wszystko zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki u mnie 18 stopni mrozu a ja do gina muszę iść brrr. Asiulka dzwoń na pogotowie!Nie ma na co czekać!Wszedzie Ci ktoś pomoże. I dawaj szybko znac bo sie martwimy. Kasia pyzna herbatka w taki dzień. Lokulek niestety bywa że ktoś bliski odchodzi. A jak się czujecie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara;)fajny suwaczek;) Lokulek, oj tak mi przykro....:( Stefcia;)jjjjaaaaaaaaaaa, 18 mrozu wow;) a śnieg jest?;) no i jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia śniegu duuuuużo. Ja czuje sie ok ale martwię się o Asiulkę. A Ty masz mdłości czy omijają Ciebie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×