Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

zamarkana dziękuję.Także widzisz że u mnie stało się coś czego się w ogóle nie spodziewałam:D I teraz jestem przeogromnie szczęśliwa bo 5 lat temu pierwszy raz poroniłam i od tamtego czasu nic aż do teraz. Stawiam Inke z mleczkiem.Proszę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje i próbuje. Za oknem mam przedszkole, widzę jak takie maluchy bawią sie na śniegu i patrze jak jakaś pedofilka, ale lubię dzieciaczki i czekam no mojego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem dopiero śniadanko.Tosty z salami,cebulą i serem.Pycha.Jak by był mój mężuś w domu to już bym musiała leżeć a mi się nie chce.A siedząc też się nie przemęczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana moja siostra tez wychodziła za mąż w ciąży. Tylko oni nie planowali ślubu ale stało się. I tez nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana naciśnij prawy przycisk myszki tam gzie wyświetlił ci się strona ze zdjęciem czyli link.Daj kopiuj i tutaj daj wklei i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ale mi smaka zrobiłas tymi tostami jak będę wracac od gina to chlebek tostowy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu a ty dzisiaj idziesz na taką wizytę kontrolną? Bo mnie to ciekawi co gin. robi podczas takiej wizyty gdzie nie ma się USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama;)dziękuję;) wejdź sobie na stronkę i tam powpisuj to co trzeba i JU:) tosty mniam mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ja tego linku nie widzę. Asiulka zawsze bada serce dzidziusia i ja za każdym raze z wynikami chodze a on skierowania kolejne daje. waży, cisnienie, wywiad robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy chodzicie do lekarzy którzy pracują w szpitalu w którym chcecie rodzić? Bo ja myślę o zmianie lekarza.Bo chcę się przepisać na wizyty prywatne do lekarza który właśnie pracuje w tym szpitalu gdzie chcę rodzić.Zawsze to lepiej jak się kogoś tam zna.Tylko że mam kawałek drogi do niego i zastanawiam się jak ja dojadę do niego pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... dzięki Stefcia ;] Jak pieszczotliwie mówią na Was Wasi mężczyzni?? ;] Bo mój mówi że jestem morświnką ;] cokolwiek to za zwierze jest ;] Jak pytam czy jestem gruba, to mówi że nie jestem gruba tylko mały jest już duży ;D i o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana ja odkąd jestem w ciąży to mój mężuś mówi do mnie delfinku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swojego lekarza w zupełnie innym kierunku co szpital :D Powiedzmy tak... jest blok w którym mieszkam :D Lekarz jest 15 min-20 min przed blokiem a szpital tyle samo ale za blokiem ;D Mój lekarz prowadzący jest bardzo sympatyczny i dokładny, fajnie by było gdyby odbierał mój poród ale i tak dużo zarabia to po co mam mu jeszcze dopłacać ;] A w szpitalu jest taki młody ale starszyzny też nie brakuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka dla mnie obojetne jest czy mój będzie przy porodzie. bo jak mnie bóle w nocy wezmą a n nie będzie miał dyżuru to i tak nie przyjedzie. na szczęście w tym szpitalu co mam rodzic pracują 2 znajome lekarze to może akurat trafie na któregoś. A u nas i tak poród położna odbiera tylko w razie komplikacji to wzywają lekarza. I tak będę musiała dac komus prezent bo tak nic za darmo ne ma. wczoraj usłyszał że ktos nazwał słonia Madzia i teraz mówi słonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, ja się jeszcze nie dowiadywałam... ale mam zamiar ;] Ogólnie to chciałabym zeby mój poród był bezbolesny... chyba jak każda z nas... się naoglądałam filmików i jak widzę że przez taka mała dziurkę ma wyjść dziecko to aż mnie boli.... i sobie mówię że wolałabym cesarkę... ale później też boli po cesarce... miałam wycinany kiedyś wyrostek i doskonale pamiętam ból który mi towarzyszył... No ale co zrobić... jak weszło tak wyjdzie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie wiem ile... Może teraz na wizycie sie podpytam lekarza co i jak z porodem... A chodze do przychodni przyszpitalnej ;)i mam nadzieje,ze jak zacznie sie porod to trafie na mojego doktorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja bym chciała sama urodzić chociaż ten pierwszy raz ale ciekawe jak to będzie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jak rodziła teraz to znieczulenie 1000zł więc sobie odpuściła i urodziła naturalnie. A jak oglądałam ten film o ciąży i tam kobieta rodziła na znieczuleni i mówiła że boli tak samo jak dziecko wychodzi tylko tyle że skurcze są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×