Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu kaska

Przeżyć za 1000zł miesięcznie

Polecane posty

Gość aaagggaaaaeeeee
jak mozna zyc godnie za 200zl miesiecznie...ale pierdolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkaaaaa
moze ktos potrafi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lidla lubie, mieszkam na przeciwko to jestem co dziennie. Ale trzeba wiedziec co kupowac tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkaaaaa
No dokladnie - madonna napisz co kupujesz a czego nie:)))Wymienimy sie spostrzezeniami;)) Co kupowac a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amita i madonna a nie
Ja pije tylko Prime bo Tchibo, Jacobs czy nawet droższe kawy mi nie smakują, wydają mi sie takie gorzko-kwaśne :-p Ogólnie rzecz biorąc to najwięcej kasy idzie na takie produkty jak cola,ciastka, chipsy itd. U mnie prawie codziennie kupujemy 2 litry coli i paczke chipsów chociaż to niezdrowe ale jakoś nie możemy sie obejść bez tego :-p Ja też palę ale nie za dużo, akurat paczka wystarczy mi na 3-4 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkaaaaa
Ja lubie z lidla - puszki z owocami np mandarynki sa tanie i smaczne. Lubie sery plesniowe , sery zolte- serki tartar- nie kupuje tych czosnowkych i zilowych niemieckich bo kiedys znalzlam splesnialego i nie kupuje juz.Lubie sledzie i salatki z ryb.Lubie makarony- pierogi mrozone-jogurty jogobella,napoje priobotyczne, ogolnie to kupuje tam duzo i to wlasnie te markowe rzeczy ale sa tansze niz w normalnym sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amita i madonna a nie
W Lidlu też czasami kupuję :-) Zazwyczaj kupuję takie duperelki typu słodycze, chemia też zwłaszcza produkty z W5 :-) Mogę polecić ze słodyczy takie lody ciepłe, w takim dość dużym pudełku, wyglądają jak duże pomadki :-p Lubię też deser typu monte tylko ten z Lidla bardziej mi smakuje :-) a z chemii to polecam płyn do mycia szyb W5,Spray do czyszczenia np wanny,brodzika,umywalki taki w żółtej buteleczce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny,chleb za tyle???U mnie 2,80 zjadliwy.Kawę piję tchibo family,mężo jakiegoś jacobsa rozpuszczalnego.Ale i on i ja głównie pijemy kawę w pracy.Za to herbata to koszt ok.15-18 zł.Też mało idzie w domu.Ale herbata to już naprawdę extra,bo pijemy może szklankę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lidlu chemię,czekolady i soki przecierowe.Na resztę nie mam czasu,ale zaczynam sama być kobieta mobilna to nie będzie mi stary zerkał na zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu dzięki my mamy swoje ieszkanie.Nam się pizgnęło,zarżneliśmy się,ale to nic w porównaniu z dzisiejszymi czasamil.Nie wyobrażam sobie,ile trzeba zarabiać żeby spłacać tyle kasy.Mnie szokuje koszt w pipidówie,a co gdy to jest Wawka albo Wrocław???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chleba kupuje w auchan, bardzo dobry, kosztuje 1,09 lub 1,19. Zawsze czekam az gorący dadzą na sklep:) W lidlu kupuje chemie, świetna, waciki kosmetyczne, paste blend a med bo oryginalną niemiecką mają zazwyczaj, rogale maślane, owoce w puszkach mają wypasione, kapusta kiszona w puszce super, jak domowa, ciasteczka maslane - jestem od nich uzależniona:), czekolady takie wielkie biało-ciemne. To smak chyba kawowo smeitankwy, no jak one mogą byc dobre mm:) Serek tartare, ser ala valbon czy akos tak:) Smietane, mleko, mrożone frytki, papier toaletowy, wode mineralną ichnią, soki przecierowe, soki grapefruitowe tak tanie ze szok, pomidory, nie wiem co mają w sobie ale zadne inne tak nie pachną, ale te kisciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mieszkania to w waiwe ceny łoj...... nam firma placi za wynajem ale z tego co wiemy płacą za nie 1700zł. My teraz zabieramy sie za kredyt na dom, działke mamy upatrzoną ale 40 km od way, no cos za cos niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZarny nick../
a ludzie czasem mają 1000 miesięcznie na rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 1300
na siebie i daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pouciekały mi dziewczyny:) ja w tzw miedzyczasie przeprowadzałam małą akcje dywersyjną. A mianowicie mamy a raczej mielismy:) w łazience taką obleśną plastikową półke pod lustrem, nienawidzilam jej bo była juz stara:) wiec ją oberwałam a m powiedzialam ze sie sama oberwała:) i jutro musi mi pojechac kupic drugą ładną:) Echhh te chłopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo!Ja moze wyleję coś na ściany,bo trzeba pomalować.Tyle,że malowaliśmy rok temu.Cholerka zamorduję dzieci swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim laskom przed pół godziną wymyśliło się,że mają brudne mundurki.I lecą dwie czarne sztuki plus jedne dżinsy i slipy męża.No strasznie oszczędnie...dobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie z godzine temu kot zlał na dywanik w łazience bo go przypadkowo zamknelismy i tez leci sam dywnik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,12 i 8 latka to już nie rysują,ale skąd cholera ciągle łapy poodbijane???A wejście do kuchni-ja nie wiem,specjalnie brudzą.Właśnie młodsza wpadła w histerię,że tak jej źle;)Oj,zrobię im survival,zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotu bym przebaczyła,ale je to tak przeszkolę,że co wieczór będą się modlić o rozum.Bo mnie trafi jasna cholera.Proste-dajesz dużo,nie dostajesz nic.Proste prawo oszczędzania,inwestycja bez zwrotu a nawet z mozliwą dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madonna,moje nie rysowały a teraz to ja nie wiem.Masło na ręce biorą?Może i tak,bo szybko schodzi.Oj,małe to fajne,trzymaj krótko,bo potem się zdziwisz jak ja.Aczkolwiek moje laski,są w porównaniu z innymi dziećmi znośne.Strach się bać na starość...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro cholery uduszę a teraz to udam się w objęcia morfeusza.Za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcioolka
dziewczyny,ale mnie wciągnęłyści z tym tematem> To może powiecie jaki proszek do prania jest dobry,a nie za drogi? ja do tej pory prałam tylko w persilu lub vizirze,ale są to proszki dosc drogie. Niestety własnie jestem na wypowiedzeniu i już niedługo będziemy mieli 1700 zł na cztery osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o trafiłaś na znawczynie:) ja kiedys przeszłam szereg eksperymentów z proszkami. Z tych tanszych polecam e. No żadne nie dopiera mi tak białego. E i tylko E. Ale teraz od jakiegos czasu kupuje niemieckie proszki, niby droższe ale starczają mi na wiele wiele miesiecy. W pażdzierniku kupiłam ariel 10 kg za 80 zł. Jeszcze połowe mam. A zaden polski tak nie dopierze. No ale z polskich polecam ci E. Jeszcze niezła jest bryza. Natomiast zdecydowane nie dla dosi. Acha mam małe dziecko czyli plama plame pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez udam sie do snu bo mąż gotowy spac z kocicom a nie ze mną:) Może jutro poklikamy jak tu pooszczedzac;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcioolka
madooonna,dzięki:D Już kiedyś słyszałm o tym E ,ale teraz dopiero jak mnie przypiliło to zaczynam się oglądać za tańszymi produktami. To samo pasty do zębów,kurcze ile tego u mnie idzie.Do tej pory były to blenda med,no a teraz zaglądam na najniższe półki na te pasty za 2 zł.ciekawe jak będa wyglądały nasze żęby po nich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×