Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

Gość 2222222
masanowa wydaje mi sie ze cos tam napewno maja,ale priorytetem jest tam zabezpieczanie kobiet przed nastepnymi ciazami i uswiadamianie ich, ,jak i legalna aborcja.poprostu po urodzeniu najnormalniej w swiecie dzwonisz i sie umawiasz i wtedy robia ci badania oraz dostajesz porady jakie dostepne sa srodki anty i porady na ten temat, nastepnie po zdecydowaniu udajesz sie tam aplikuja ci to co sobie wybrałas(jesli jestes w pełni zdrowa bo jesli ci cos wyjdzie nie tak w cytologi to przypuszczam ze dostajesz skierowanie do gienia i on sie toba zajmuje) i jestes potem poprostu pod ich opieka masz swoja karte i w niej zapisana jest cała twoja historia,i w kazdej chwili mozesz zadzwonic i umowic sie na wizyte jesli masz jakis problem.Jesli gp powiedzial ci o planing family to napewno dla kobietek ktore chca miec dzieci tez cos maja,a jesli powiesz ze masz tyle a tyle lat jestes powazna kobieta (a nie małolatka) i staracie sie o dzidzi a jak dodasz ze juz zaczynasz powatpiewac albo ze zaczynasz miec DEPRESJE z tego powodu to napewno cie gdzies skieruja,oni sa tu bardzo uczuleni na te DEPRESJE !!!wie moze sprubujcie zawsze jakies dodatkowe badania sie przydadza i porady !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
aA i wiecie co tak sobie pomyslalam ze nasz kraj to daleko za murzynami jest naprawde!!wstawienie spirali to ok 1000zł(mirena) i opieka lekarza po wstawieniu i wiecie co na raty mozna ja sobie kupic!!!!a chipa jeszcze w polsce wogóle nie ma!!!!!a zeby była taka przychodnia planowania rodziny gdzie cie uswiadamiaja o anty,to juz wogole mozna zapomnieć.a potem sie dziwia ze rodza i na smietniku noworodki laduja!a anty takie drogie ze nie kazda stac ,nawet gumki u nas drogie sa!a potem wala drzwiami i oknami na skrobanke,porazka totalna co za kraj!ale tutaj dzieki temu postepowi jest poprostu mniej takich sytulacji,a u nas to ciagle temat tabu,a ja osobiscie uwarzam ze kobieta powinna miec wybór czy chce dziecka czy nie,i miec dobry dostep do antykoncepcji darmowej ,no ale na to nasz kraj nie stac,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. oj wiesz ze gesto klikacie. Szkoda ze nie mam czasu na klikanie z Wami. Za chwile zmieniamy mieszkanie i jakos brak czasu na kopanie w internecie i takie inne. Kwas foliowy biore jak najbardziej i tak szczerze powiedziawszy chcialabym juz byc w ciazy. Nie wiem skad to mi sie wzielo ale juz sie niecierpliwie:) instynkt mnie dopadl chyba:)ale juz czas najwyzszy. Bede Was odwiedzac w miare mozliwosci. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzaj nas !!! ja tez nie mam teraz duzo czasu na klikanie, w przyszlym tygodniu zaczynam prace, tez bedzie roznie, teraz tez mam duzo zalatwiania tylko jezdze wkolko i sie denerwuje za kierownica. Tez bym chciala byc w ciazy, bo ja to w ogole chyba w goracej wodzie jestem kapana i wiekszosc rzeczy to bym chciala juz i odrazu albo w ogole na wczoraj :-))) Ostatnio odwiedzilam jakies forum czy co to jest, babki pytaja lekarza gina o rozne rzeczy, a on jednym zdaniem najczesciej odpowiada na wszystko, pytanie-odpowiedz i tam byly rzeczy ktore mnie na serio rozsmieszyly np. panie doktorze, jestem w ciazy, w szlafroku mialam telefon komorkowy i on zadzwonil, czy cos grozi mojemu dziecku:-)))odp. lekarza:nie sadze Albo : w zeszlym roku stracilam ciaze, leczylam sie wtedy na grzybice stop czy to moglo byc przyczyna poronienia? odp. lekarza:nie sadze Wiem ze to sa czasem smutne rzeczy, ale czasem babki na prawde przesadzaja... jestem w 17tyg. ciazy czy moge uzywac balsamu wyszczuplajacego na brzuch ????odp. lekarza: mozna, ale po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Ale sie usmialm lentilka najbardziej z tego kremu wyszczuplajacego -hi, hi, hi Dzisiaj mam dobry humor i przesylam Wam go ;-) Mam nadzieje, ze niedlugo zmienimy temat i bedziemy pisac jak kazda przechodzi ciaze. Je nie w tym miesiacu, to w nastepnym, albo w nastepnym, albo w nastepnym!!!! Tylko sie nie zalamywac BABY. Tylko do bojuuuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilko, ja tez ta strone widzialam kiedys:) usmialam sie wtedy niezle:) czasami sa madre pytania, ale jak nieraz ktos cos palnie to nie wiadomo jak na to odp:o dziewczynki, chyba wy mi pisalyscie ze tutaj w Anglii tez mozna dostac Castagnus. jak on sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka81
w itam dziewczynki czy moge sie tez do was przylaczyc mam 28 lat , zaczelismy sie starac od grudnia ale styczen mielismy przerwe bo troche chorowalam i chcialabym zaczac od nowa Mieszkam w Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milutka!!! 🖐️ zaraz niech no Cie dopisze do tabelki, potem ja najwyzej sklonujesz i dopiszesz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 aneczka85 .......... 24 ................ 2 .................... 01.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?? milutka81............28...................1.....................??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama23.......................23....................????????? ??? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu robie przerwe w starnkach z przyczyn technicznych i tez zeby ochlonac w przyszlym cyklu Ludzie i mnie moj M wkurzyl, co za gosciu!!! wszystko mu poloz na talerz, bo sam nie potrafi, nigdy nic nie widzi, nie potrafi znalezc, a podobno ma lepszy wzrok niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecie moj to samo zawsze ciezko mu cos znalezc, nawet jesli on to odlozyl w tamto miejsce tak to juz jest z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to zawsze giesz tefefon polozy i do mnie''kochanie nie wiesz gdzie mam telefon''no boze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokladnie,a najlepiej jak by sie przynioslo:) ja uciekam bo praca mnie jutro czeka,milo ze do nas dolaczylas:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kolorowych snow i do jutra ja na szczescie nie musze jutro wstawac, ale 5 dni w tyg pobudka o 5 to wystraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
jezzzzzzu a ja myslałam ze moj M to taka ciamajda nigdy nic nie wie gdzie co ma, ale widze teraz po waszych wypowiedziach ze to ich meska przypadłosc i lenistwooooooo po co sie umeczyc i szukac jak zonka da!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj milutka w naszym gronie Ja niestety musze powiedziec ze moj M to jest porzadniejszy ode mnie. pedancik- co mnie czasami doprowadza do szalu, bo moj porzadek w porownaniu do jego perfekcji wyglada raczej jak balagan. no ale coz, przynajmniej zawsze wie co gdzie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emigrantka, wow wow wow moj tata tez taki jest, a moj maz smieje sie ze mnie ze w poprzednim zyciu bylam pewnie Niemcem :-))) Milutka, odzywamy sie, odzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Fajnie z wami pogadac bo czasem tu mozna sie zanudzic, mamy znajomych ale takiej dobrej kolezanki to ciezko tutaj, kazdy zabiegany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na przyjazn pracuje sie bardzo dlugo i troche czasu musi uplynac zeby z kims sie zaprzyjaznic. Do tego jeszcze dochodza rozczarowania przyjazniami z Polski, bo nagle okazuje sie ze jednak odleglosc dzieli bardziej niz kiedykolwiek, ja tak mam i to z osoba, za ktora bym sobie dala reke uciac...a jednak :-((( dobrze, ze w ogole masz jakis znajomych, moj krag znajomych odnosi sie na razie do rodziny meza i sasiadki starszej pani z ktora bardzo milo sie rozmawia, w ogole jak sie wprowadzilismy na ta ulice to sasiedzi z innych domow podchodzili do nas i sie przedstawiali, opowiadali od jak dawna tu mieszkaj, wskazywali gdzie mieszkaj, bardzo sympatycznie, teraz sie pozdrawiamy na ulicy, mile to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
ja tez sie przejechałam na jednej pseudo-przyjaciółce!!!niestety tutaj przez dwa lata bylysmy praktycznie nie rozlaczne i w pracy nikt nie mógł nas poróznic a jednak była sprzeczka o głupote i tak dwuletnia przyjazn sie skonczyła,do tej pory odzywamy sie słuzbowo i niby jest ok ale to juz nie to samo,i nigdy bym nie powiedziała ze nas to spotka a jednak!!dawno tutaj nie zagladałam i cos cisza na eterze dziewczynki,a dzisiaj u mnie pada sniegggggggg!byłam malutkiej zrobic paszport i poprostu jest tragedia co sie w tym konsulacie dzieje czułam sie jakbym stala na polskiej poczcie tragedia!!!i dokladnie takie samo traktowanie no oprócz młodego pana który nie czepiał sie co do zdjec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka_uUK
no tak z przyjazniami bywa roznie. ja ostatnio stwierdzam, ze niektorzy ludzie sa po prostu na chwile, a potem odchodza- oni albo my; a taka prawdziwa przyjazn trafia sie raz na 1000, coz takie zycie. w Londynie snieg dzisiaj plynie, tzn- roztapia sie a potem wieczorem robi sie lod! dzisiaj widzialam jak babeczke przede mna sie wywrocila. oj trzeba uwazac. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taka teorie ze pewni ludzie w naszym zyciu sa przez chwile dluzsza, krotsza z jakiegos powodu, a niektorzy na zawsze..Wszystko jest po cos.. Ja to w ogole dwa razy przezylam uczucie ulgi, kiedy zakonczylam przyjazn z dwiema kolezankami, osobno ma sie rozumiec. Po prostu jak kamien z serca, bo mialam dosyc ciagle glupich podtekstow i dwuznacznych pytan/odpowiedzi, no i sie skonczylo, uff jaka ulge wtedy przezylam, w ogole tych straconych 2\'przyjazni\' nie zaluje w ogole!!! Umnie juz po sniegu!!! 22222 my siedzimy na forum 28dni, bo tam mozna sobie pogadac w zamknieciu :-)))ale tu zagladam, inna sprawa ze duzo zalatwiam i jezdze z papierami w zwiazku z nowa praca, chyba w przyszlym tyg. juz na pewno zaczne o ile jeszcze nie w tym. Kurde, zasiedzialam sie w domu i mi sie nie chce ruszac nigdzie. Ja tez slyszalam o konsulacie/ ambasadzie ze tam sa takie sceny i bardzo duzooo ludzi!!!Na szczescie poki co nie mialam jeszcze do czynienie i mam nadzieje, ze nie bede musiala. Bo dla mnie to kawal drogi, czy do ambasady czy do najblizszego konsulatu, takze niezbyt by mi sie to usmiechalo, pomysl sobie ze masz w tym troche szzcescia, bo az tak daleo nie mieszkasz i nie musisz gnac z mala dzidzia tyle kilometrow. To jak dzidzia bedzie miala swoj paszport to chyba sie wybierzecie do Polski co??? my sie przymierzamy do jazdy samochodem, nigdy wczesniej nie jechalismy, ale wlasnie przestali latac do Newacstle z Polski, wiec chyba sie jednak przejedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wesola NOWINA!!! STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?? milutka81............28...................1............. ........??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama23.......................23....................????????? ??? ANECZKA85..........24.................1......................???????????????? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzylam, ktory to tydz u Ani i jest 4 tydz i 3 dni:))) STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 4 ................... ? Nasza wierny kibic 👄 222222 u mnie tez juz po sniegu, rano wszystko zamrozone i ziiiimno na maxa, wychodze z pracy, cieplo na maxa i po lodzie ani sladu... dziwny kraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×