Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

Gość 222222
takkkkkk przez to szczepienie była taka marudna dostała dwa naraz bo tak tu daja(polio, tezec,pnemokoki i cos tam jeszcze)no i wieczorkiem miałam sajgon!!niektore dzieci znosza to lepiej niektore gorzej zasada jedna po kazdym szczepieniu dzieciak moze byc marudny i miec temperaturke.A co do badan to robia tu ich wiecej i za darmo bo w polsce to owszem ale musisz bólić za to,ja robiłam sobie bad. na downa i przysłali mi list ze jestem w grupie niskiego ryzyka i nie beda go powtarzac no chyba ze mam jakies objekcje to mam przedyskutowac to z midwife(polozna).wszystko tu ok ale ja jestem jednak zdania ze trzeba zrobic sobie to USG przed samym porodem.rozmawiałam dzisiaj z kobietka ktora miala porod kleszczowy i tez byla tego zdania, a druga kobietka zaszła w ciaze majac spirale w srodku ktora wrosła sie gdzies i nie da rady jej teraz wyjac musi czekac az do porodu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam drugi okres w miesiacu,pierwszy raz w zyciu spotkalo mnie cos takiego:( dzwonilam do tej polskiej kliniki w Londynie,ale ceny mnie porazily!!! jak mozna za wizyte brac 50f,potem za kolejne badanie 50f,czyli w moim przypadku juz na dzien dobry wydalabym 100,a potem jeszcze by mi kazal doktorek wrocic za tydzien z badaniami!!! jestem wkurzona i mysle o locie do Polski,taniej mnie to wyjdzie i przynajmniej pojde do mojego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my zamierzamy zaczac starania za jakies 3-4 miesiace. Najpierw chcemy odlozyc troche grosza zeby potem bylo choc troche lzej. Ale juz bym chciala teraz:) Pozdrawiam Was i bede tu zagladac. A pisze z Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london girl, jak to drugi? moze plamienie w trakcie, w polowie cyklu? co by oznaczalo owulacje. ile dni trwaja Twoje @ ? i w ktorym dniu teraz jestes? fisiowna witaj:) staranka za pare miesiecy ale kwas foliowy juz chyba jesz? wskazane zaczac go wcinac 3 miesiace przed zajsciem w ciaze:) 222222 mam nadzieje, ze coreczka juz spokojna, i sobie pospalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowa>nie jest to plamienie,ale normalny obfity okres,pierwszy w sumie z dwudniowym opoznieniem mialam 8.01,a 21.01 dostalam drugi,ktory sie ciagnie az do dzis:/ od maja kiedy to zaczelam brac duphaston moje cykle byly regularne co do dnia,ale w listopadzie kiedy bylam w niezlym dole rzucilam te tabletki w kat i zaprzestalam ich brania,wiec moze ten okres teraz to wynik tego posuniecia,ale dopiero po 2 miesiacach?!sama juz nie wiem co myslec! siostra zasugerowala,ze to moze byc poronienie nawet,bo ona jak byla w ciazy(jeszcze o tym nie wiedziala) to strasznie zabolaly ja jajniki,poszla do lekarza,okazalo sie,ze byla w ciazy!mnie bola cholernie,pare dni temu nawet nie moglam sie podniesc z lawki na przystanku,siedzialam tam chyba z 20min az mi przeszlo:( jestem w takim stanie,ze nawet nie chce mi sie isc po test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllllllllllllllli
powinnas sie udac do planning family tam maja ginekologow jak masz jakis problem .jak dla mnie to moglo byc to poronienie,pisalas o obfitym krwawieniu a skrzepy krwi tez miałas ? druga opcja to moze byc nadzerka ale to raczej mialabys plamienia.i chyba raczej po odstawieniu tabletek takie rzeczy sie nie dxzieja ,masz normalny okres tylko moze bardziej obfity.zobacz teraz w tym miesiacu jak bedzie jesli sie to powtorzy to powinnas isc do gienka.a u nas juz wszystko wrocilo do normy ide jutro wlasnie do p.family zeby dowiedziec sie o innej antykoncepcji bo tabletek juz nie chce brac(nic z hormonami)i chyba wstawie sobie spirale tylko kurcze tez rozne historie slyszałam i nie do konca jestem zdecydowana a moze ktoras z was miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london girl ja nie wiem co to sie Tobie dzieje... ale nie sadze zby to poronienie bylo, przeciez od 8 do 21 nie minely nawet 2 tyg! kiedy bys zdazyla zajsc? musialabys od razu zajsc i nastepnego dnia, czy tam po 2 dniach poronic, a tak to sie chyba nie dzieje... ja mysle ze to moze byc po tym ze lek odstawilas... a zreszta, nie wiem. lekarzem nie jestem:( najlepiej bedzie jak do lekarza pojdziesz, to moze byc wszystko! nie ma co gdybac. lillllllllllllllllllli jak znalazlas ta planning family? czy mozna samemu z ulicy tam isc czy trzeba miec od GP skierowanie? tam pomagaja jak sie nie moze zajsc w ciaze tez, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
masanowa lili to tez ja 22222 mam dwa pseudonimy;) bo nigdy nie moge zapamietac hasła albo zawsze mi wyskakuje ze bledne hasło co doprowadza mnie do szału.wejdz sobie na stronke fpa pierwszy link a potem na znajdz nas wyskakuje ci wyszukiwarka wpisujesz swój kod pocztowy i wyskakuja ci kliniki w twoim miescie,ja jutro ide umowic sie na wizyte to bede wiedziec co i jak,musze isc bo nie dostałam jeszcze okresu od porodu no i chce zalozyc sobie spirale i chciałabym zeby mnie lekarz zbadał bo nawet jesli rodzisz przez cesarke to musisz miec ginekologiczne badanie kontrolne(tak jest w polsce)tu niestety nie praktykowane!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOndon Girl lekarzem nie jestem ale z tego co pisalas wyglada mi to na poronienie tak sobie wlasnie pomyslalam, ja tez bym byla na Twoim miejscu za przyjazdem do Polski, te ceny sa po prostu smieszne jak podajesz.. Szkoda ze nie robilas testu ciazowego,bo bys wiedziala, moze zaciazylas i nie wiedzialas o tym ??? A ja chyba bede musiala odlozyc starania o 3miesiace bo w zwiazku z nowa praca mam sie zaszczepic i cholera mnie trafia, chyba ze zaciaze i wtedy nie dam sie zaszczepic po prostu powiem NO :-)))co wcale takie zle by nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222222 dzieki:) znalazlam sobie jakas klinike, chyba nawet kojarze gdzie to moze byc:) jak juz cos bedziesz wiedziec jak to dziala, i wogole to napisz:) moze bede musiala kiedys skorzystac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia23
cześć dziewczynki, jestem tu nowa, i jestem w 23 tc, ale jeśli mnie nie wyrzucicie to chętnie z wami popisze:-) jestem z Lodynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia23
jeśli mogę wam podpowiedzieć to kilka razy byłam w zielonej przychodni, za pierwsze badanie tj(cytologia, biologia pochwy, badanie piersi oraz usg) zapłaciłam 100funtów, za kolejne wizyty prowadzenie ciąży, jeśłi nie ma zagrożenia to wizyty odbywają się co 4-6 tygodni 60 funtów...na początku warto pójść się przebadać i sprawdzić czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabrzydaczek
lentilka, i a po co sie nad tym zastanawiasz kto jeszcze oprócz ciebie ma zamiar sie zamienić w inkubator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusia 23 oczywiscie ze przyjumujemy zaraz dopisze Cie do naszej tabelki, jak chcesz cos zmienic to prosze skopiuj ja i wpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 05.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 aneczka85 .......... 24 ................ 2 .................... 01.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama23.......................23....................???????????? W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka Mariusz BHP amikaaa Kokosowa beza Nasza wierny kibic 222222 Mam nadzieje, ze dol naszej tabelki z zaciazonymi szybko sie powiekszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nie mieszkam blizej londynu!!! bylabym bardzo wdzieczna komus kto moglby dac namiary na jakiegos gina z pln-wsch czesci wyspy!!! Przyszla mamo i w ogole mamy, czy mozecie napisac jak sie zorientowalyscie ze jestescie w ciazy, czy oprocz tego ze nie mialyscie @ wtedy kiedy powinien byc bylo cos jeszcze czy tylko to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longon girl ja tez kiedys mialam dwa @ w jednym miesiacu,bylo to juz dosc dawno temu,ale w zasadzie to nic mi nie bylo,moze to tylko stres? glowa do gory pewnie wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dziewczynki jutro ide tzn dzisiaj bo juz po polnocy, to wam napisze zadzwonilam tam i powiedziałam jaki mam problem i lece tam o pierwszej nie mam zielonego pojecia jak tam jest no ale musze siła wyzsza!!bo dalej nie mam okresu !!wczoraj poprostu nie zdazyłam bo musialam z mala do fotografa zaiwaniac na poprawke zdjecia do paszportu(wyslij tu faceta)bo tak jej zdjecie zrobli ze ja wlasnego dziecka na nim nie poznałam!i dzisiaj musiałam wypersfadowac mlodemu angolowi ze z tym zdjeciem to mnie pogonia i paszportu nie zrobia wyobrazcie sobie zrobic zdjecie 2mies maluchowi ktory musi miec oczy otwarte,głowke prosto(zeby dwa uszka bylo widac)i buzie zamknieta!!!poprostu KOSZMAR!!bylam cała mokra mala darla sie w niebogłosy i po 10 min katorgi ,15 chyba ujec w koncu sie UDAŁO!!a teraz czeka nas londyn mało tego musimy tłuc sie tam z małym dzieckiem i przedzierac sie przez polska biurokracje uffffffffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie troche lepiej z psychika,w koncu Nowy Rok(chinski)wiec i nowe zycie;) okres nadal trwa,niepokoi mnie tylko bol jajnikow i powaznie zastanawiam sie nad wizyta u lekarza tj. lotem do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
London Girl ciesze sie ze Twoja psychika juz ma sie lepiej :-) najwazniejsze to moim zdaniem skonsultowac to z lekarzem, a nie zastanawiac sie co to by moglo byc, bo wtedy jest jeszcze gorzej i przychodza do glowy rozne glupie mysli 22222 troche sie posmialam jak czytalam o zdjeciu Twojej malej, nie wiedzialam ze tyle wymogow jest takich, no to sie Twojemu M troszeczke oberwalo, co???a ja sie troche posmialam, najlepszy byl fragment, ze nie poznalas wlasnego dzoecka :-))) A u mnie nudy, w czwartek ide do pielegniarki pobiora mi krew i sprawdza czy mam przeciwciala na reszte, mam nadzieje ze mam , bo nie usmiecha mi sie szczepic :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london girl, a ile ten okres juz trwa? ja mialam kolezanke, pol roku temu ona miala okres 2,5 tyg. pojechala do polski, przekroczyla granice, i jej sie skonczyl:P poszla do ginka, zbadal ja i powiedzial ze to na tle nerwowym moglo byc bo on tu nic niepokojacego nie widzi. wiecej sie to nie powtorzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczeta:) postanowilam zabrac sie za przygotowania do slubu i zamierzam chlonac resztkami sil Londyn zanim wroce do Polski:) co do okresu to trwa od 21.01 i jak najbardziej moze to byc na tle nerwowym,bo mialam ostatnio troche ciezki okres(rozmowa z managerka o podwyzce!) ale staramy sie nadal,dokladnie 12 cykl juz...(ps.tak szczerze mowiac przeraza mnie ta tabelka STARAJĄCYCH SIĘ,bo jako jedyna staram sie zaciazyc tak dlugo i nic:(()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
A ja juz po wizycie i jak narazie jestem zadowolona ,pielegniarka zrobila ze mna wywiad i zaprowadzila mnie do nastepnaj ktora zrobila mi cytologie i zbadala mnie no coz do przyjemnosci to nie nalezy, w kazdym badz razie mam czekac na wizyte i zastanowic sie nad antykoncepcja i czekac na wynik cytologi.co do zabezpieczen wybralam spiralke (sa dwa rodzaje) albo chipa pod skore jak przeczytalam ile w polsce kosztuja owe rzeczy to wlos mi na glowie stanał,tutaj robia to za darmo i jesli sie cos dzieje to ,natychmiast masz dzwonic do nich i umawiac sie na wizyte,jutro bede wiedziec co mam sobie zaaplikowac bo dzwonilam do mamuski i ona juz sie tam dokladnie wypyta.wiec ,jesli bedziecie chcialy zabezpieczyc sie juz po porodzie to poprostu trzeba sie udac do planning family,ale duzo moich znajomych poprostu o tym nie wie!!!ida do gp i biora tabletki a do tej przychodni warto sie zapisac bo pozniej jak cos to poprostu tam idziesz jesli masz problem ,a nie do GP ktory zapewne na ginekologi niewiele sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
a jesli chodzi o starania dziewczynki to ja poszła bym do GP i powiedziała o staraniach o dzidzię, pewnie dalby jakies namiary ,oni maja tu full infolini wiec zapewne dla starajacych sie tez jakas jest i przypuszczam ze maja tu jakies przychodnie tylko trzeba sie poprostu dowiadywac pewnie badania tez maja za free.wiem napewno ze po któryms z koleji poronieniu wysylaja cie do specjalistów i tam tez ci robia badania wiec dla starajacych sie o dziecko i majacych problemy tez napewno cos maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wystarczy tam tylko isc i Cie zarejestruja, super. bylam pewna ze ta klinika jest tez jak sie planuje dziecko. mi sie latem na tescie pokazala 2 slabiutka kreska na tescie, nastepnego dnia jej nie bylo juz:( wtedy nie mialam GP wiec poszlam do szpitala, i tam pielegniarka powiedziala mi ze tutaj przyjmuja tylko nagle wypadki, i ze mamy isc do Familly Planning oni mi test zrobia, ze jakos pomoga. ale nie poszlam bo nie wiedzialam gdzie, i zrobilam znowu test, nic nie pokazywal juz, a po paru dniach @ przyszla! jak nam sie dluzej nie bedzie udawalo to pojdziemy do tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia23
hej dziewczynki, letnika pytałaś się o ciążę o objawy, to mnie najbardziej zmyliło to że czułął się tak jak przed okresem skurcze i tak ból w podbrzuszu, ale dwa dni po terminie zrobiłam test i dwie kreseczki:) a tak to jeszcze częściej oddawałam mocz myślałam że się przeziębiłam ale nie to też jest normalne w czesnej ciąży, no i bardzo wcześnie rano już spać mi się nie chciało,a za to około 20-21 to tragedia, straszne zmęczenie, no i mdłości ale ja nie miałąm takich z rana tylko w ciągu dnia które trwały do nocy, najgorzej mniałam właśnie wieczorami... ale co ciąża to inna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia23
przepraszam miało być lentilka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×