Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.02.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 4 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane co tam u Was slychac u mnie dzis jakos tak smutno i nawet nie mam z kim pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zagladalam:( ale dzis szukalam jak jest to siemie po ang bo sie na nie zdecydowalam. kupilam w polskim ale jest niezmielone wiec poszukam zmielonego w ang shopie:) na ebayu tez tylko niezmielone, albo w plynie:o ja dzis zaczynam nowy cykl. @ do mnie rano przyszla:( moze teraz sie uda:)) na ebayu znalazlam przez przypadek test badajacy sperme, co wy na to? uzylybyscie? ja sie troche waham:( http://cgi.ebay.co.uk/PRIVATE-2-MALE-FERTILITY-ACTIVE-SPERM-TEST-TESTS_W0QQitemZ140293804638QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_HealthCare_RL?hash=item140293804638&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 4 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle czekam na swoj @ i jeszcze nie ma, ale jutro pewnie zawita :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
no hej dziewczynki dawno mnie nie bylo a to z tego powodu ze na ostro szykuje sie na urlopek do polski i troche byam zalatana,a wyjazd tuz tuz i strasznie sie ciesze bo na 2,5 roku tylko raz bylam w polsce taki ze mnie pracoholik byl!!!!!malutka rosnie szybciutko i juz szczeli trzeci miech niedlugo i jestem strasznie zadowolona bo jest spokojnym dzieckiem w nocy nie placze wiec nie mam z nia zbytnich problemow!!!a zawsze mowia ze drugie dziecko daje popalic!!!masanowa ja bym testu na sperme nie kupywala jesli juz to porzadne badania w klinice!zreszta jak wam pisalm wczesniej kolezanka tez w polsce meza badala (KLINIKA WE WROCKU)i wyszlo ze jego plemniki marne a dzisiaj maja 3 mies.chlopca Natura to natura i tak zrobi swoje!lentilka a co tam u ciebie jak z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowalam z tego testu, takie badziewie tylko watpie zeby mi prawde powiedzialo... pewnie tylko by mnie bardziej zestresowalo:( w tym cyklu jem wiesiolka i castagnusa, i dzis kupilam witaminki dla starajacych sie o baby:) zobaczymy co z tego bedzie:) 222222 widzialam zdjecia malej, jest przesliczna, ma taka slodka buzke:) taka mala istotka a tyle szczescia daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 2 .................... 05.03.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, u mnie zima zimowa; ale nie dopuszczem zlych mysli. Na razie duzo czytam i ucze sie siebie, a wszystkie czarne chmury odganiam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
masanowa wlasnie robie salatke wedlug twojej receptury i juz mi slinka cieknie!!!!a u mnie dzisiaj WIOSNA taka piekna tu pogode mamy ze dzisiaj mam wspanialy chumorek co do dzieciaczkow dziewczynki to ja przezywam naprawde dojrzale maciezynstwo i teraz wiem z perspektywy czasu ze 20 to nie odpowiedni wiek na dzidzie chociaz wtedy wydawalo mi sie ze jestem dorosla i ze wszystkim dam rade rzucilam szkole i zachcialo mi sie bawic w dom!!!a dzisiaj to co innego ,popieram ze takie malenstwo daje tyle szczescia wystarczy jeden usmiech a wszystko staje sie prostsze!!!jestem zupelnie inna mama niz 10 lat temu i chyba mogla bym sobie zafundowac jeszcze jedno moze tym razem chlopca!!!!A ja taka bylam anty dziecieca zadnych dzieci wiecej, moj nowy M musial czekac az 8 lat no i wkoncu sie doczekal!!!! dziewczynki wiosna idzie a co za tym idzie czlowiek jak roslinka nabiera wiekszej checi do zycia!!!! poszalec mozna troche zapomniec o troskach i zmartwieniach i czerpac przyjemnosc z bycia ze soba a fasolka sama przyjdzie nawet nie bedziecie wiedzialy kiedy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopuop
uopuop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki co tam u was slychac, ja juz nie moglam doczekac sie terminu okresu i zrobilam dzis test ale niestety nie ma doch kreseczek smutno strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz sie staramy. Nie ma na co czekac. Jak tak bedziemy odkladac to nigdy sie nie zdecydujemy. A ja juz tak bardzo chce:) STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 fisiowna.............26...................1.....................19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 4 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1984
WITAM! mieszkam w Birmingham staramy sie o dzidziusia 3 miesiace, bardzo mi sie podoba to forum i moze mogla bym dolaczyc do was i oczywiscie trzymac za was kciuki. kupilam olejek z wiesiolka bo wiem jak wyglada jego odpowiednik ale nie orientuje sie jak kupic tu folik czy mogl by mi ktos podpowiedziec? z gory dzieki, pozdrawiam przyszle mamy i te juz majace swoje kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia1984 witam milo ze do nas dołaczylas ja tez mieszkam w birmingham co do folika to kupiszto w bootsie pod nazwa folic acid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 05.02.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... 02.02.2009 emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 07.02.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ? milutka81........... 28 ................. 1 .................... 19.02.2009 fisiowna.............26...................1............. ........19.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 7 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moge sie podlaczyc? Ja mam takie pytanko, mieszkam w Anglii od ponad roku (niestety ciagle dla agencji), bedac na urlopie w PL zaszlam w ciaze, a teraz znowu szukam pracy. Przez ten caly kryzys jest tak ciezko, ze nie wiem co robic. Niestety pozostaje mi praca w fabryce, mimo iz znam angielski i skonczylam studia informatyczne w Polsce. Mam pytanie, czy idac do pracy mam zglosic ze jestem w ciazy od razu czy przeczekac np. tydzien? jestem zalamana bo nie chcialabym siedziec jeszcze w domku (jestem w 10 tyg), a wiadomo ze pieniazki sie przydadza. z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1984
dzieki dziewczyny za odpowiec, dlugo staracie sie juz o dzidziusia?? ja nie mam duzo nadziei bo bylam wczesniej z chlopakiem 4 lata i nie zabezpieczalismy sie przez ostatnie 2 lata a jednak nie wpadlam, teraz widze ze tez bedzie ciezko zwlaszcza ze dzis przyszla @, bardzo bym chciala pojsc do gina ale nie wybieram sie do polski a nie wiem jak tu jest z lekarzami na dodatek nie znam jezyka zwlaszcza w takim stopniu zeby pojsc do angielskiego lekarza, moze wiecie czy sa tu polscy w birmingham i ile moze to kosztowac tak dla orientacji?? na prawde trzymam za was kciuki ciekawa jestem ile sie juz staracie, zycze powodzenia i dwoch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllillli
nuska poczytaj sobie nasze posty wczesniejsze na temat ciaza a praca,a potem zdecydujesz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllillli
do kici chyba lepiej badania zrobic w polsce ale mozna sprobowac i tutaj cytologie i wymaz zrobia ci w planing famili zeby znalezc go w swoim miescie znajdz wczesniejszego linka na ten temat i tam jest adres z wyszukiwarka podajesz swoj kod domowy i wyskakuja ci adresy w twoim miescie.jak pojdziesz do GP-lek.pierwszego kontaktu to pewnie ci powie ze trzeba probowac a jAK JESTES MLODZIUTKA to tym bardziej nic nie wskorasz!ale zawsze mozna sprobowac po nitce do klebka polowa z polek nie wie ze tu np antykoncepcja jest za darmo ale kto pyta i probuje ten nie bladzi ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ojej ale mnie tu dawno nie bylo.... witam wszystkie dziewczyny i te ktore dolaczyly i Fisiowne tez, bo w koncu dolaczyla...spoko spoko bedzie dobrze!!! STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ???????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ???????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ??????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. ........??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 7 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22222 masz swietne zdjecia :-)))tez chce miec taki wozek, wygladac super po ciazy, w ogole byc w ciazy, miec taka sliczna dzidzie i starsza dzidzia tez ladna jest jest Twoja starsza dzidzia :-))) Normalnie z ta praca to byly jaja jakies, nie mogli sie skontaktowac z osobami ktore podalam jako references!!!tylko dziwne, ze jak zadzwonilam to odrazu sie ze mna kontaktowali???normalnie tyle nerwow mnie to kosztowalo, ale w koncu ide najpierw na szkolenie we wtorek, potem na doszczepienie i chyba w nastepnym tygodniu juz do pracki ;-))skonczylo sie leniuchowanie A jeszcze zeby bylo smieszniej to zadzwonili do mnie z poprzedniej pracy czy bym nie chciala wrocic na sezon letni 09' ktory trwa od marca do pazdziernika no i tez mnie to zestresowalo, bo zaczelam sie lamac, no ale w koncu sie wszystko wyjasnilo Dziewczyny w Anglii kupuje evening primrose czyli odpowiednik wiesiolka, zaczelam juz brac 2tab. dziennie mimo, ze tam pisze zeby brac po 1ale czytalam ze niektore braly po 2 i tez dobrze bylo, ja mam 500mg.do tego kupuje folic acid praktycznie wszedzie jest asda, tesco, boots no wszedzie tam gdzie leki to tam bedzie , do tego w tym miesiacu podlaczylam Castagnus ale ten mam akurat z POlski. Jestem wredna malpa przed @ :-))i mam nadzieje, ze mnie ten castagnus uspokoi, w ogole to w tym miesiacu sie nie staram, nie robie testow owulacyjnych i innych takich, bo musze sobie odpoczac Za to serdecznie pozdrawiam wszystkie staraczki i zycze powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, jezeli nie czujesz sie na tyle mocno w angielskim zeby isc do lekarza, mozesz liczyc na pomoc bezplatnego tlumacza z NHS, w internecie musisz znalezc numer telefonu interpreting service ze swojego miasta zadzwonic tam i odbierze ktos po angielsku, poprosic jezyk polski , najlepiej jest miec juz ustalona date wizyty, no i wiadomo im wczesniej tym lepiej wtedy jest duza szansa ze ktos bedzie tlumaczyl wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×