Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ???????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 05.03.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ??????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1....................???????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierna kibic 22222 no teraz to juz chyba bedzie ta najbardziej aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ???????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 05.03.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ??????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. .......???????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierna kibic 22222 no i przyszedl okresik smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka nic sie nie martw nowy cykl nowe mozliwosci:-))) trzeba myslec pozytywnie, jak nie tym razem to nastepnym :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllilllli
lentilka to masz duzo szczescia z ta praca bo teraz naprawde tak ciezko w moim miescie ciagle slyszymy o zwolnieniach i to po 16 -20 osob z fabryki czy zakladu ,ludzie sa zalamani wacaja do polski i jeszcze te strajki anglikow ze zabieramy im prace poprostu strach teraz na ulicy po polsku mowic a najbardziej mnie denerwuje kiedy cale to zlo zrzucaja na polakow a my tutaj naprawde ciezko pracujemy czasami w okropnych warunkach za najnizsza krajowa,nasprowadzali sobie murzynow, pakistanczykow,azjatow ktorzy malo co pracuja i siedza na zasilkach i teraz maja problem a nas sie czepiaja...smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Dawno tu nie zaglądałam ale niestety i mnie kryzys nie ominął. W najbliższym czasie likwidują moje miejsce pracy i trzeba było zacząć się organizować w poszukiwaniu nowej pracy. aneczka85 - gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. ........??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 8 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222 Kochana lentilko to jest najswiezsza tabelka:) koineczka dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1984
hej, ANECZKA85 moje gratulacje, jak sie czujesz w poczatkach ciazy? slyszalam ze dla niektorych sa trudne a inni nie maja wiekszych objawow, ja bardzo bym chciala sie jak najszybciej dowiedziec jesli bym miala dzidziusia podobno niektore dziewczyny czuja ze sie cos rozwija jeszcze przed spodziewanym @. jesli chodzi o prace to teraz w niektorych hotelach przyjmuja co prawda tez za najnizsza stawke ale zawsze to stala praca trzeba tylko z recepcji wziasc aplikacje do wypelnienia ale to do sprzatania i nie jest tam niestety lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia dziekuje:) wiesz co ja w sumie nie mam szczegolnych objawow,oprocz tego ze w nocy chodze do toalety 2-3 razy:) no i czasem jest mi niedobrze,ale nie bierze mnie na wymioty:) ja w dzien @ bylam pewne ze ja dostane bo mialam taki bol brzucha i jeszcze kolejnego dnia,no a potem zrobilam tesciora za namowa masonowej i lentilki i tak wyszlo:)na szczescie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiiiiiiilllllllllllliiiiiiiiiiiii moja praca nie jest idealna, na razie 8miesieczny kontrakt, wiec zobaczymy jak to bedzie, za to pelen luz, kiedy chce to pracuje, kiedy chce biore wolne, na szkolenia i wyklady musze jezdzic obowiazkowo i wtedy nawet jak jestem na urlopie to musze byc na wykladzie +czas poswiecony na tych wykladach jest obowiazkowy ale nie platny :-))fajnie sobie to wymyslili, sprobuje, zobaczymy jak pojdzie, mam nadzieje, ze podolam tak w ogole wiadomo, jak sie traci prace no to tragedia, bo trzeba znowu pochodzic za praca, ale ja osobiscie wole przetrwac kryzys w Anglii niz w Polsce i na moim przykladzie, ale i nie tylko bo na innych tez widac, ze prace w czasie kryzysu mozna znalezc, sa branze , ktorych kryzys nie minie, trzeba tylko pomyslec, gdzie uderzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllili
pewnie bedzie nerwowka na samym poczatku ale bedzie dobrze dasz rade trzymam kciuki za ciebie duzy plus ze umiesz jezyk wiec spoko!!!jesli masz elastyczne godziny pracy to tez fajnie i ja ci powiem ze ja w swojej pracy tutaj tez chcialabym miec szkolenia a u nas wygladalo to tak ze szef mowil i tlumaczyl jednej a ta tlumaczyla nam no a potem byl z tego jeden wielki burdel!!bo system lancuszkowy sie nie sprawdal no ale nasz szef nie mial czasu na szkolenia i zawsze jak nam chcial cos pokazac to od razu na goraco no i mialysmy niezlego stesa!!a ja juz za dwa tyg.polske powitam ale sie ciesze wkoncu wyjde napije sie czegos -ba (nagrzmoce sie jak atom z kumpelami)no i troche potanczymy,i wkoncu pospaceruje po wroclawskim rynku(widzialas moje ostatnie zdjecia to byla 18 wieczorem a jak tu pustoooo i cichoooooooo)a u nas na rynku zawsze sie cos dzieje,pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ???????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... 05.03.2009 london girl .......... 29 ................ 12 ................... ??????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. .......19.03.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 5 ................... ? Nasza wierna kibic 22222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest najnowsza tabelka wrrr wklejacie ta ,w ktorym mam 5 tydzien,a mi sie juz 3 miesiac zaczyna:) STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. ........??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 8 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam w pracy pierwszy dzien!!! zestresowana, ale dalam rady!!! Aneczka, ale ten czas szybko leci, kurcze, TY juz 3miesiac bedziesz zaczynala no USG sie zbliza wielkimi wielkimi krokami Ciekawe co slychac u tez wciazy, mialas pojechac do Polski, no ale chyba juz wrocilas?odezwij sie!!! Tez w ciazy>>>>>ODEZWIJ SIE!!!ktory to juz tydzien u Ciebie, bo sie pogubilam w tych tabelkach:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................1............. ........??????????? ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 9 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222 no niestety lentilko na USG musze jeszcze czekac 4 tygodnie,bede w 13 tygodniu czyli zaczne 4 miesiac:) musze byc cierpliwa bo tutaj to jest totalna masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................2............. ........14.03.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 9 ................... 10.2009 Nasza wierny kibic 222222 no uaktualniam tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dolaczam. Staram sie z mezem uz 16 cylki. I nic.Robilismy badania chormonkow i nasionkow i wszystko niby ok. Wczoraj bylam u lekarza i bede miala badanie przepustowosci jajowodow. Slyszalam ze samo takie badanie czasami pomaga bo przepycha te rurki. Fajnie ze jest taki topic. Zawsze to razniej razem. Pozdrawiam Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko a moge sie z ciekawosci Ciebie zapytac ile kosztuje takie badanie hormonkow? i jak to zalatwic, czy to wszystko zaczyna sie od GP tak jak zwykle? czy jakos inaczej? Pozdrawiam!Aha slyszalam ze clo tez pomaga niektorym wlasnie z dobrymi wynikami.. dziwne to swoja droga prawda, badania w porzadku i czlowiek zachodzi co jest nie tak, psychika jest wazna slyszlam o tymPOWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce robilam prywatnie badania krwi na rozne hormony. Zaplacilam cos 100 czy 200 zl nie pamietam. W Diagnostyce - firmie ktora ma filie w kilku miastach Polski. Bez skierowania, zupelnie z wlasnej woli. Otrzymujesz wyniki bardzo szybki z rozpiska norm, tak ze mozesz sama sprawdzic czy wyniki sa ok. W Anglii skierowal mnie na te badania GP i w na miescu w przychodni pobrano mi krew. Nic nie placilam. Za badanie droznosci jajnikow tez nie spodziewam sie placic, bo to wszystko z NHS. Jesli chodzi o psychike to faktycznie czasem przeszkadza. Najgorzej jest gdy przychodzi @. A jeszcze gorsza jest moja swiadomosc, ze cale nasze otoczenie w Polsce, choc tego nie mowi wprost, oczekuje ze po 2 latach malzenstwa powinnismy postarac sie o dziecko. Rodzina zdaje sobie pewnie sprawe ze sie staramy, a znajomym mowimy ze jeszcze nie planujemy. Za to tym, ktorych nie lubimy, a sie pytaja mowimy ze wrecz nie chcemy miec dzieci. Nie chce litosci i nie chce zeby ktos przyklejal do nas latke \' ci co nie moga\'. Sama wiec widzisz Lentilko, ze psychika siada zupelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko dziekuje za odpowiedz...dobrze wiedziec takie rzeczy!!!na razie jeszcze nie pojde sie badac ale kto wie, warto wiedziec! no z ta rodzina to sa jaja, ja zadzwonilam niedawno do rodziny,kiedys tam napomknelam ze moze bysmy sie postarali o dziecko, po czym zaraz tego pozalowalam, bo za kazdym razem jak dzwonilam pytali mi sie i jak tam staranka i sie wkurwilam, niedawno tez mi sie pytali ale juz nie bylam taka wkurwiona i powoli zaczynam sie wycofywac z tego mowienia o dziecku i zaraz obwieszcze ze jest kryzys w uk i nie bedziemy mieli zadnego dziecka, taka niby sciema.. a co? ja bralam tabletki, mysle ze dopiero teraz moj organizm tak naprawde dochodzi do siebie, w koncu zaczelam miec w ogole jakis sluz, bo wczesnie czytalam o jakims sluzie plodnym, a u mnie zaden nie istnial, biore wiesiolka od 2miesiecy i w tym miesiacu zobaczylam jakies efekty Wisienko, czy slyszalas o forum 28dni?ja tez tam siedze nieraz, moze zagladniesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lentliko, widze ze my obie takie nocne marki. Moj maz juz slodko chrapie od dwoch godzin, a ja jeszcze klawiature mecze. Nigdy nie bylam na tej stronce 28 dni i na pewno odwiedze. Dzieki za wskazowke. Ja bralam tabsy 10 lat temu i to kilka miesiecy wiec nie sadze zeby to mialo jakis wplyw. Jesli ty skonczylas brac niedawno, to moze trzeba troche poczekac, az organiz, wroci do normy i hormonki zaczna normalnie funkcjonowac. Tez slyszalam o wiesiolku, wiec na pewno warto pic, choc moj sluz wydaje sie byc ok. Przez jakis czas pilam za to mieszanke Ojca Kimuszko na choroby kobiece. Tak na wszelki wypadek i dosc nieregularnie, ale pomoglo mi chyba, bo przestalam miec plamienia przed miesiaczka, ktore ciagnely mi sie kilka miesiecy bez wyraznej przyczyny. przypuszczam ze to przez stres, bo zmienilam w tamtym czasie prace, a ja sie dlugo adaptuje do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna stronka!!!zapraszam, mozna pogadac z dziewczynami i nie jest sie tak obserwowanym jak na kafeterii, choc kafe jest spoko, i juz nawet przestali pisac te glupie teksty :-)) ja odstawilam antykoncepcyjne po ponad roku brania i teraz jest to moj 4cykl, niektorzy mowia, zeby odczekac ze staraniami nawet 6miesiecy. My postanowilismy probowac i po prostu zobaczyc jak pojdzie:-))) odczekalam tylko 1,5 miesiaca Druga sprawa ,ze w tym miesiacu zaczelam nowa prace i tez wiadomo tak jak w kazdej nowej pracy troche stresu jest zwlaszcza na poczatku, ale mam nadzieje, ze sie szybko przyzwyczaje, zalapie i zacznie mi ta praca dostarczac wiecej przyjemnosci niz stresu :-)) Wisienko z ktorej czesci Anglii pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajgladnelam na te stronke. Faktycznie jest ciekawa i na pewno nie raz ja jeszcze odwiedze, ale kafe bardziej mi odpowiada, bo nie trzeba sie rejestrowac, i mozna napisac o czym dusza zapragnie \' z biegu\'. A co do Twojego pytania, mieszkam pod Oxfordem. Jest tu dosc duza Polonia. A ty? Nowa praca to zawsze jakis stres. Jak ostatnio zmienilam prace to ze stresu okres opoznil mi sie o 2 tygodnie! Oczywiscie mialam nadzieje ze to zupelnie z innych powodow, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czerwona wisienko:) ja jestem z Oxfordu:) z jakiego jestes dokladnie miasta?:) STARAJACE SIE Nick ................. Wiek ......... Ile cykli ............ Data nastepnej @ masonowa ........... 25 ................ 3 .................... 06.03.2009 lentilka ............... 28 ................ 2 .................... 16.03.2009 turkusowa81 ....... 27 ................ 1 .................... ????????? emigrantka_UK .... 33 ................ 1 .................... ????????? london girl .......... 29 ................ 12 ................... ?????????? milutka81........... 28 ................. 1 .................... ??????????? fisiowna.............26...................2............. ........14.03.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu tez w ciazy ........ 28 ................. ? ................... 23.08.2009 przyszla mama .... 23 ................ 23 .................. ? ANECZKA85..........24................. 10 ................... 11.10.2009 Nasza wierny kibic 222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wisienko, czesc Aneczko!!! ja jestem z pol-wsch. czesci Anglii, Durham-sunderland-newcastle, mieszkam nad samym morzem, Polakow nie znam stad zadnych :-( sama jestem tu jak palec, mam kochanego meza i jego rodzine oraz znajomych ale Polakow stad nie znam zadnych, najbardziej brakuje mi kolezanki Polki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostalam okres:( nie wyglada na okres tylko jakies smieszne plamienie i to tydzien przed terminem ale i tak czuje sie rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem Nowa czy moge sie dolaczyc?tez mieszkam za granica w Irlandii i tez sie staramy z mezusiem o dzidziusia.Mam 26lat i 2 lata i jeden miesiac i 3 dni po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna, bardzo dziwnie ze masz plamienie na tydzien przed @ mialas juz tak kiedys? moze jeszcze nie ma powodu do rozczarowania, wiesz roznie to bywa ... :-))) czesc Lola, witamy 🖐️ dlugo sie juz starasz? to jes moj 3okres gdzie zapisuje temperatury, 2ostanie byly tragedia jak przyszla @ ale teraz to mi jest to srednio obojetne, tym bardziej ze na wiele w tym miesiacu nie licze. juz widze ze mi sie jakos dziwnie cykl wydluza, ale to raczej z powodu nowej pracy, anizeli jakis ciazowych podejrzen. Lola dlugo juz miezkasz w Irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nigdy tak nie mialam. Ogolnie to nie mam zadnych bolow brzucha jak to zwykle mialam podczas okresu ani nic. Nie wiem zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakis dlugi cykl w tym miesiacu, nie licze na cokolwiek w tym cyklu, bo specjalnie nie celowalismy, mial byc odpoczynek, to byl! moja temperatura caly czas wysoka, ale cykl wydluza sie raczej ze wzgledu na nowa prace i stres jaki doswiadczam w zwiazku z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222
no hej dziewczynki lentilka jak tam w pracy ok?bo ja juz sie nie moge doczekac kiedy do swojej wroce!!!chociaz na te 20 godz-tygodniowo mam news-a kochane podniosa maternity z 117£ na 125£ zawsze to te kilka £ wiecej!!a ja za 6dniiiiii do polski lece uuf juz nie moge sie doczekac tylko przeraza mnie ta drozyzna wyobrazcie sobie ze tutaj nawet pieluszki jednorazowe sa tansze niz w polsce!!!fisiowa trzymam kciuki !!!!moze cos bedzie i zostaniemy ciociami z kafeteri!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×