Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

witaj aneczko:) w jakich godzinach pracujesz? ja mimo ze nie pracuje to wczesnie rano wstaje zeby do agencji isc. potem wracam, troszke poogladam tv, i ide sie zdrzemnac, zeby odespac wczesne wstawanie. i tak nie mam co robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje od 8.00-16.30,ale wstaje o 6.30 na autobus:) ide spac tak o 23.00 i tak w kolko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Aneczka nic sie nie martw ze musisz isc do pracy, przynajmniej nie zdziczejesz w chacie, bo mnie to grozilo w 2007, prawie o depresje sie tu obijalam, teraz juz sie przyzwyczailam, ale poczatki do najlatwiejszych nie nalezaly. Masonowo zostawilam ci dluuuugi list na naszej klasie, mnie na zwierzenia wzielo :-))))chyba czy co ???? Emigrantka Uk, dzieki za przepis wyglada to na bardzo smakowite danie, wiec odpisze i sprobuje!!!Na przeziebienia polecam cieple lozeczko , moze z termoforkiem, do tego masc Wicka no i paracetamol, albo aspiryne koniecznie z wit.c no i duuuuzooo owockow!!!am nadzieje, ze Ci szybko przejdzie 🌻 Dziewczyny wczoraj rozmawialam z kumpela, opowiadala o przypadku jakiejs pary, ktora starala sie o dziecko, a mezczyzna musial sie leczyc na nadplodnosc, podobno mial tak szybkie plemniki, ze w momencie kiedy docieraly do komorki jajowej, rozrywaly ja???????rozmawialysmy o tym,bo to jej ktos w pracy opowiadal i zadna z nas o niczym takim nie slyszala????czy slyszalyscie cos takiego, bo troche to jest trudne do uweirzenia powiem szczerze jak dla mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wlasnie zrobilam test na owulacje i wyszlo, ze owuluuje!!!juhu!!! it must be love 😍 😍 love , love :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko tez tak pracowalam jak bylam na kontrakcie. zle nie bylo, tylko ja wczesniej spac chodzilam:P lentilko juz Ci odpowiedzialam na tego Twojego dlugasa:) a o takich szlonych plemnikach nie zlyszalam nigdy:P mecz sie skonczyl, hip hip hura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zrobilam i wyszla tylko jedna kreska. albo jestem przed albo juz po, cholera wie! w koncu od kilku dni mialam szyjke na maxa wysoko, wiec wlasciwie mozliwe jest ze juz po jestem. ale to nie przeszkodzi dzis serduchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze ja nie cierpie wstawac:P ale tak to jest ok:) ide 4 dni i znowu 3 dni wolnego wiec jakos to musze przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka , bardzo fajne masz te godziny, i zobacz 3dni wolnego, to tez fajnie, bo jak cos potrzeba to i w urzedzie zalatwisz, najgorzej wspominalam prace w Polsce caly czas od 8-16 i w ciagu tygodnia, jak cos trzeba bylo gdzies zalatwic w jakims urzedzie czy co, to oczywiscie trzeba bylo wolne brac-beznadziejnie. Dobra dziewczyny ja dzisiaj zmykam,musze troche ogarnac lazienke, bo jutro znajomi maja wpasc na kawe, wiec zeby wygladalo jako tako!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha maja wpasc do poludnia wiec pewnie bede musiala wczesniej wstac, bo ja to potrafie nawet do 12-stki pociagnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dziewczynki z tymi plemnikami to chyba roznie ,pisałam wam wczesniej o mojej kol. z pracy oni sie badali w polsce i wyszlo ze jego plemniki za nim dotra do jajeczka to obumieraja i dawali im bardzo male szanse na dziecko małzenstwo po 30-stce,i pogodzili sie z ta mysla ze dzieci nie beda mieli,on przyjechal tutaj troche sie nie widzieli,ona do niego dolaczyla poszła do pracy i buch w ciazy.jak robila test to nie mogła uwierzyc jechala do polski zeby jej ta ciaze potwierdzili i mimo ze bardzo sie o nia bala do samego konca pracowała,dzisiaj jest mama dwu mies. chlopca i tak jak ja siedzi na maternity!!druga zas miala miesniaka na macicy wybierala sie do polski na zabieg no i nie dotarła bo zaciazyła!!pytałam sie mojej mamy ktora pracuje z ginek,i ponoc szybko mozna wpasc po dluzszej przerwie abstynencji sexualnej- no ale wez tu sie nie kochaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje nawet myslec co by bylo jak by sie okazalo ze meza plemniory sa jakies nie w pelni sprawne... jak sie przytulanie codzienne nie sprawdzi to zrobimy sobie jakos 2 tyg abstynencje:P i buch w owulacje:P ale chyba sie tak nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test owu-. i znowu ujemny. przyjrzalam sie dokladnie mojemu wykresowi i stwierdzilam ze ja juz po owulacji jestem! ale przytulanko w tych dniach bylo wiec spoko:) tak sie sugerowalam poprzednimi wykresami, ze nie umialam obiektywnie spojrzec na ten obecny. teraz juz tylko czekanie zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masonowa, ja tez mam nieraz glupie mysli, ze cos moze byc nie tak, albo ze mna albo z moim M...nigdy ani ja ani on nie staralismy sie o dziecko, wiec trudno powiedziec dopoki sie nie zacznie probowac ;-D Przegladnelam internet i nie znalazlam czegos takiego jak nadplodnosc, chyba to nie jest jednak prawda... dziewczyny tez slyszalam, ze absencja moze byc dobra, tylko jak tu wytrzymac ????ale spotkalam sie tez ze codzienne wspolzycie nie jest dobrym pomyslem, bo te plemniki tez musza podobno dojrzec... Z drugiej strony ilu ludzi tyle teorii... Byli na kawie juz pojechali...musialam sie naprawde powstrzymywac, zeby nie siegnac po ginger cake :-))))bo ja na razie slodycze odstawilam i sie trzymam tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, ilu ludzi tyle teorii, ehh jakas dziewczyna na 28dni.pl pisala ze gdzies czytala, ze dobrze wlasnie na plemniki robi jak sie czesto wspolzyje. codziennie. ja nic nie wiem:( czytalam ze szczury i swinki morskie jak wspolzyja to oddaja wszystkie plemniki i ze wszystkie maja tej samej wielkoscie, sa tak samo dojrzale. a u czlowieka jest tak ze kazdy plemnik jest w innym wieku, roznej wielkoscie, i ze wszystkie nie wylatuja przy wytrysku. ja probuje rozne taktyki:) w tym miesiacu taktyka-Codziennie w pazdzierniku, byla taktyka- Co drugi dzien zobaczymy co sie skuteczne okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglupiec mozna od tych teorii, ja w tym miesiacu probuje sperm friendly lubricant, u mnie byl jakis sluz, ale sama nie wiem, bo znowu tego plodnego nie widzialam, teraz przestalam brac wiesiola, ale zastanawiam sie, czy nie brac czasem czesciej , bo ja tylko biore raz na dzien... Ostatnio tak liczylam, ze beda te owiane historia dwie kreseczki, ale nic nie bylo i nie wiem czy w tym miesiacu wykonam jakis test, raczej nie, pewnie bede ciekawa, ale w sumie nie chce juz chyba robic tych testow przynajmniej przez jakis czas A poza tym nic mi sie nie chce robic dzisiaj, wstalam wczesnie jak nigdy i mam takiego lenia, ze normalnie szok, siedze na tym internecie i gram w jakies debilne gry i pytam sie sama siebie co ja do cholery robie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wiesiolek to nie czasem 3 razy dziennie po 1 ? nie chce mi sie wstawac i szukac opakowania tego wieska, ale ja chyba tak bralam. jak sie w tym miesiacu znowu nie uda to Castagnus idzie w ruch. musze tylko policzyc ile mam tych tabletek, na ile mi starczy. a Ty lentilko widze, ze dola malego podlapalas. znajomi byli to sobie pogadalas! a ja przez caly tydz rozmawiam tylko z moim mezem, co sie nudne powoli robi:( muuuuuusze do ludzi!!! cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz historia jaka przeczytalam w angielskiej gazecie jak siedzialam jak debil w agencji i czekalam na cud w postaci prace:P angielka 17 lat urodzila trojaczki! wpadka oczywiscie. w wieku 15 lat zdazyla juz urodzic synka, stosowala tabletki, ale i tak wpadla. ojcem tego chlopczyka 25 letni koles, ktory ma 25 lat, i 2 chlopcow z innego zwiazku (11 i 8 lat). ta 17latka ma teraz innego chlopaka i z nim te trojaczki. z tego artukulu wynika ze nadplodnosc jednak istnieje:P u anglikow niepelnoletnich oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Masonowo, przyjedz do Newcastle :) Tak u nich to calkiem normalne dzieci z jednej matki i roznych ojcow, albo na odwrot, ale nikt nie robi z tego tutaj zadnych problemow, a nie tak jak jedna znajoma, co sie naszukala ksiedza w Polsce, bo zyla w nieformalnym zwiazku i chciala dziecko ochrzcic, a ksiedzu, potem ksiedzom nie podobalo sie, ze zyje bez sakramentu i \'ukarali dziecko\' powiedzieli ze dziecka nie ochrzcza, w koncu znalazla takiego, ktory powiedzial, ze nie interesuje go jak jest miedzy rodzicami i zrobila chrzest, ale ile wczesniej sie nasluchala to jej... Tez slyszalam o nadplodnosci u mlodych dziewczat zwlaszcza,nadplodnosc istnieje w UK i dzieki niej mozna dostac dom od panstwa :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam pozytywne opinie o tym castagnusie, ja mam nieraz charakterek :classic_cool: nieraz mnie napadnie :-P a po tym castagnusie to podobna jest sie kraina lagodnosci :-D tylko nie wiem jak to sie stosuje, czy to jest przez caly cykl z przerwa na @????czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty Moja Droga Lentilko poczte sprawdzasz? a co do zaciazonych mlodych angielek, to w pracy mialam taka-19lat, powiedziala mi ze stara sie ze swoim chlopakiem o dziecko bo nie chce juz wiecej pracowac! szybko jej sie udalo. teraz ma paro miesieczna coreczke, z chlopakiem sie juz dawno rozstala, on ma juz inna. ta dziewczyna nie karmila piersia, bo jej ktos powiedzial ze jej sie to nie spodoba (!!), a malej daje nawet frytki z majonezem!!(widzialam na wlasne oczy-byla u mnie w domu). mala nawet zebow jeszcze nie ma-masakra! i gdzie tu w tym wszystkim sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus bierze sie codziennie 1tabletka (2 tabletki jak ktos wazy wiecej niz 60kg) kuracja powinna trwac 3 miesiace, wtedy wszystko sie podobno normuje. i slyszalam zeby nie brac go w ciazy wiec teoretycznie staranka trzeba by odlozyc, ale nie ma badan podobno porobionych na grupie zaciazonych kobiet dlatego w ulotce jest zeby nie brac, czy tam skonsultowac. ja nie mam zamiaru przerywac staranek, bede brala i mierzyla dalej temp. policzylam tabletki i mam za malo, starczy mi na 2 miesiace. bede musiala napisac do kogos z polski, zeby mi przyslala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam, ale nic nie mam, chyba ze nowy taryfikator mandatow to od Ciebie???ale pisalo gazeta prawna to nie wiem... lentilka@buziaczek.pl wyslalas na taki prawda????nic nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jeszcze raz. wczesniej wysylalam na ten adres co podalas, no chyba ze klawiatura mi cos popieprzyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :-) kurcze ja dalej jestem pociagajaca. wrocilam z pracy i po drodze kupilam sobie cale pudelko chusteczek- juz je prawie zuzylam ;-( ale sie zalatwilam, nie dobrze :-( sportow mi sie za chcialo do ch..ry aspirynka, witamina C, wapno, kolderka i szlik i troche lepiej ;-) poczytalam troche o tym wiesilku i castagnusie- ciekawe, dzieki za te info bede musiala wyprobowac wyczytalam ze castagnus mozna kupic w UK w sklepie z witaminami i zdrowa zywnascia- jest pod nazwa AGNUS CASTUS - ciekawe. jutro poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki emigrantko, wkleilam sobie w ulubione, jak znajde wene to przeczytam:) u nas jest sklep ze zdrowa zywnoscia, same ziolka tam maja i zdrowe soki, moze ten castanus tam bedzie... spisalam nazwe i w najblizszym czasie poszukam, super! dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Emigrantko, no to sie zalatwilas ;-))))na gymie????pewnie wyskoczylas na ulice w takim stroju gimnastycznym jak Madonna????? :-D :-D :-D i stad sie wzielo to pzreziebienie :-D :-D :-D????? Musze poszukac tego castagnusa, czasem mozna tu znalezc rzeczy, a mysli sie ze ich tutaj nie ma, ja np. niedawno odkrylam produkty ziaja i to wcale nie w zadnym polskim sklepie :-) Emigrantko, a czy ty mierzysz sobie temp. albo wykonujesz testy na owulacje??? Masonowo no kurcze nie wiem, sprawdzam i nic nie mam :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 10 minutek mecz sie konczu i musze kompa oddac mezulkowi, musi sobie wyniki posprawdzac:) dzisiaj Dr Hous - ogladacie? lentilko wiem, ze ty nie bo nie masz polish tv. wiec co robisz pozna pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na nasza klase, po raz 3 . jak nie dojdzie to sie poddaje... a nie masz takiej poczty, ktora od razu SPAM odrzuca? bo jak wysylalam ta wiadomosc to pisalo ze bedzie ona jako SPAM potraktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×