Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

czesc dziewczyny, ja oczywiscie wczoraj nie wytrzymalam i wieczorem wyslalam meza po test no i negatywny 😭 wczoraj to byl moj 13dzien po owulce, ale na tescie nic... jutro powinnam dostac @ i tak pewnie bedzie, ja osobiescie uwazam, ze zrobilam blad, ze sie nie bzykalam w pierwszym miesiacu bez zabezpieczenia po tym jak odstawilam tabetki, moglabym prawdopodobnie miec owulacje z odbicia , moze nawet 2 ;-) i moze bylabym w ciazy, ah gdyby to wszystko bylo takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****masonowa**** faktycznie tanio za te testy owulacyjne, widze je na polkach, nawet czytalam jak to dziala, ale nie probowalam, ale oczywiscie sprobuje w nastepnym cyklu, nie wiem czy slyszalas, ostatnio zauwazylam dziwny test owulacyjny w asdzie, ponoc poznaje owulacje na podsatwie skladu sliny ????? na fertility znalazlam tez pare przypadkow, gdzie testy ciazowe wychodzily ujemne nawet w 14 dni po owulce a w 16 pozytywne takich bylo kilka i jdna laska negatywny w15!!!pozytywny w18!!!ale nie przepaczylam wszystkich bo tamjest tych wykresidel tysiace, chce powiedziec ze roznie jest z tymi testami, ja robilam w zeszlym pare z asdy i 2 testy w ogole mi nic nie pokazaly.No ja sie ludze, tym bardziej, ze teraz temp.zaczela mi spadac w dol, wiec jutro pewnie bedzie pzyplyw ja cos czuje, ze do marca to u mnie ciezko bedzie, po tabletkach mam troche rzeczy porozregulowanych wiec zajmie mi to toche czasu, czytalam tez ze zdrowa para ma 25% szans w kazdym cyklu, a ztestami owulacyjnymi to 35% to w sumie nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
tak po tab.anty. a dokładnie po odstawieniu ich wszystko wraca do normy z podwójna siłą wiec jestes dwa razy bardziej plodna!!!dlatego w pierwszym okresie po odstawieniu tabletek zalecana jest ostroznosc i inna forma antykoncepcji zeby nie wpasc.JA musiała odstawic tabletki bo robiłam sobie wyniki krwi i próby watrobowe wyszły mi podwyzszone perzez długotrwałe branie tabletek!chciałam odczekac jeszcze co najmniej 2-3 miesiace i dopiiero starac sie o malenstwo no ale wyszło inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka 85******o androwidzie slyszalam, ale nie mowilam jeszcze mezowi, chociaz sie nad tym zastanawiam, podobno 30 tabl.kosztuje ok 30zl, moj maz na razie nic nie bierze, ja zrobilam blad z tym wiesolkiem na poczatku, bo bralam go dalej po owulacji, dopiero pozniej gdzies wyczytalam, ze to tylko do owulacji dla starajacych sie, u mnie moj maz tez pracuje na zmiany, wiec wiem jak to jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****2222*****nawet nie wiesz jak strasznie przeklinam w duchu, ze tak nie zrobilam, maz mnie namawial, ale ja nie, bo zaczelam czytac ze niby przerwa jest wskazana, a potem znalazlam tez i takie wypowiedzi lekarzy, ze nie ma sensu robic przerwy tylko juz bylo wtedy za pozno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie testy, sa.sprawdzaja czy jest owulacja. musze w Asdzie zobaczyc, czy u nas tez sa. ja tez przejrzalam mnostwo wykresow, i roznie to bywa z tymi testami. znalazlam jeden gdzie dziewczynie test wyszed watpliwy w 8 dniu fazy lutealnej!!! zrobila w 10 dniu i nadal ta druga kreseczka jest slabsza, no ale jest!! teraz czekamy co dalej. a sa kobiety, ktorym w 15 dniu slaba druga kreska sie pokazuje. ja juz nic nie wiem, i chyba nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowo oge sie Ciebie spytac jak to jest z tym sluzem, sluz jak bialko jaja kurzego, to chodzi o taki zelowaty jakby???czy calkiem bialy?jak dokladnie powinien wygladac ten plodny? jak rozbije jajko, to mam taki cignacy sie prezroczysty, czy to chodzi o taki wlasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealny jest przezroczysty roziagliwy na kilka centymetrow, tak wlasnie jak wyglada bialko jajka kurzego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taki narazie tylko raz, jak pilam syrop na kaszel. niektore syropy maja jakis tam skladnik, ktory polepsza sluz:) no ale teraz wyzdrowialam i syropu pic nie bede. musze zamowic z Polski siemie lniane bo w Anglii nie wiem czy cos takiego dostane. aha, a oprocz sluzu obserwujesz tez polozenie szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym triku to nie mam zielonego pojecia, ja znalazlam siemie lnianie w anglii, ale tego pic nie bede bo nie daje rady, nie wiem,takie ciagnace sie , choc zdrowe tez dla zoladka ja sluzu to w ogole nie widzialm u siebie w tym cyklu, dlatego ten wiesiolek biore, zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu, zastanawiam sie nad pewna rzecza o ktorej czytalam niedawno, lubrykant pre-seed, ze niby ulatwia zaplodnienie, bo daje \'poslizg\'i ma ph podobne do plodnego sluzu, podczas gdy inne lubrykanty nie sa przyjazne dla spermy wlaczajac to sline, sam nie wiem, jest tyle tych \'zabawek\'ze mozg sie lansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie juz rodzic w angli
wstyd!!! co druga polka w ciazy. nawet polozne juz gorzej do polek podchodza. byl nawet artykul ze brakuje miejsc na porodowkach bo tyle polek rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
A gdzie mamy do cholery rodzic jak tutaj mieszkamy, na ksiezycu?, zreszta czy tylko polski rodza w anglii dzieci, a pakistanki, litwinki i inne nacje to nie, nie masz nic do powiedzenia to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
WSTYD!!! jaki to wstyd chciec miec dziecko w wieku 28-29 lat o czym ty piszesz kobieto!!!!wstyd to moze byc jak zachodzisz w wieku 16-17 lat a co to za róznica gdzie sie przebywa i mieszka jak jestem polka to mam robic i rodzic sobie dziecko w polsce ! dziewczyno skad ty sie urwalas z chin gdzie ci mowia co masz i jak robic !jestesmy kochana w uni a to znaczy ze mozesz sobie mieszkac i pracowac gdzie chcesz(kraje ue) a co za tym idzie powiekszac swoja rodzine!!TO co teraz kazda ma sie pakować i z tobolami wracać do polski zeby zajsc i urodzic dziecko!!totalna bzdura!!!zobacz ile tu czarnych pakoli i innych narodowosci i co im tez jest wstyd nie sadze i jakos sie nikt ich nie czepia a dzieci maja gromady a mało tego siedza na zasilkach i nie pracuja!!wiec odbij laska z tego topiku i załóz inny bo jestes żałosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie juz rodzic w angli
ale w prasie angielskiej pisza tylko o polkach a nie o litwinkach chinkach czy pakistankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
a o kim mają pisać jak litwinów przyjechało tu może z 5 tys a Polaków milion? zresztą chcę mieć dziecko to będę miał gdzie zechcę i nie Twoja sprawa, zajmij się swoimi sprawami i mordy w cudze nie wpychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze akurat w tej parsie co ty czytasz, bo rozumiesz tylko slowo polish, polish women i tyle nie wiesz we wszystko co pisza w the sun, a swoje komentarze typu wstyd zachowaj dla siebie, a wogole to wynocha stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytales tam wczesniej o Androwidzie i innych specyfikach dla mezczyzn,sporo jest tych wspomagaczy, niektorzy szczesciarze rach ciach i juz maja,,, ale ja mam pozytywne nastawienie do tego wierze ze 2009 bedzie szczesliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
ja liczę że bez specyfików sobie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
tyle że ja starania zacznę gdzieś za pół roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lentilka gdzie kupilas to siemie? i jak to jest po angielsku? moze znajde:) i jakos sie zmusze do wypicia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
kiedyś mi lekarz kazał siemię na żołądek pić - to wygląda jak kisiel i do tego śmierdzi - nie tknąłem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
witam panie i panow:) kurde chorobsko mnie zlapalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowo*******widzialam siemie w sklepu Julian Graves, sprawdzalam teraz na internecie ale nie moge znalezc na internecie tego siemienia, natomiast w sklepie jest.Jutro pojde i zakoduje dokladna nazwe, mimo ze widzialm, to nie kupilam, moja mam kiedys musiala pic z powodow zoladkowych czy cos, bylam mala i to wygladalo jak jakies gluty, no za fajnie to nie wygladalo czesc aneczko85****moze sie wybronisz jeszcze przed tym przeziebieniem , pij duzo cieplych plynow i owocki wcinaj. Moj maz bierze lempsip, ale ja to najpierw zuzywam Gripex z Polski i dopiero pozniej biore \'lokalne specyfiki\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
Lemsip a Gripex to to samo :-) nabite paracetamolem oranżadki w proszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to samo,ale jakos ja wole ten gripex... nie nawidze tego do picia, kupuje w tabletkach lemsip max jak juz musze, i jeszcze sie okladam vickiem bo innych sposobow nie mam, ja lubie sie polozyc do lozka, a moj maz to by wszedzie latal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×