Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

czesc Dziewczyny i Mariusz;) wczoraj po pracy bylam tak padnieta, ze nie mialam sily na kompie siedziec. ale dzis juz wszystko nadrobilam, i jak zrobie obiadek i go zjemy to cos naskrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy i w UK
przeczytalam tu u was ze mozna isc zrobic sobie prywatnie usg, gdzie to trzeba isc. Powiedzcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za to siemie, ale ja chyba raczej nie dam rady tego pic:( slyszalam ze to takie gluty, na necie jak patrzalam, to jest siemie w tabletkach, moze tego sprobuje, ale bede musiala zamowic sobie z Polski. amikaaa, powodzenia w przyszlych starankach, dobrze, ze juz bierzesz kwas foliowy, ja bym rowniez juz polecala ten kwas dla Twojego faceta-polepszy mu zolnierzyki:) a co do mieszkania w Anglii to ja nie chce tu mieszkac:( niestety trafilam tu na samych strasznych \'ludzi\'-polakow. anglicy sa ok, niestety nie moge powiedziec tego o moich rodakach:( tesknie za przyjaciolmi w Polsce, moglam codziennie sie z nimi widywac, gdzies wyjsc, a tu siedze ciagle i tylko z mezem i mam tego juz dosc! teraz zmienilam prace, pracuje przez agencje i uwolnilam od tamtych polakow, moze poznam kogos normalnego... aneczka-nie jestem pewna czy dobrze Cie zrozumiala. w niedziele dostalas @ i wczoraj Ci sie juz skonczyl? a bylo to tylko plamienie raczej czy normalne krwawienie? kiedy mialas ostatnia @? i jak dlugie masz zazwyczaj cykle? czasami kobiety w ciazy maja plamienia, nie jest to taki normalny okres. lentilka rzeczywiscie jest cos akiego jak implantacja, zarodek sie zagniezdza i moze byc niewielkie plamienie, ale ten zarodek to sie zagniezdza pare dni po owulacji, a okres mamy srednio 12 dni po owulacji. a aneczka jak dlugo przewaznie mialas @ ? co do testow owulacyjnych to aneczka poczekaj z ich zakupem, w sklepach sa drogie,lepiej na e-bayu, i moze nawet Ci sie nie przydadza bo w ciazy jestes? a wiecie ze czasami testy owulacyjne tez pokazuja ciaze:) na tej stronce 28dni.pl mnostwo jest takich przykladow:) a tu jeszcze jedna stronka pokazujaca kedy sa dni plodne, kiedy warto sie przytulac zeby miec chlopca, albo dziewczynke:P http://piekielko.info/kalendarzyk/ hej Alb:) bardzo kieskie te wyniki meza? czy tylko lekkie odchylenie od normy? inseminacja wiem co to, ale to ivf to nie wiem. oswiecisz mnie? z tego co wiem to inseminacja to bardzo dobra metoda dla par kiedy facet ma slabe plemniczki, jak nie da sie naturalnie to trzeba probowac inaczej:) no i nawet ta inseminacja taka droga nie jest:) na pewno tansza niz invitro. bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam:P tez w ciazy i w UK- niestety ja nie wiem, moze odezwie sie ktos kto bedzie mogl Ci pomoc. Gratuluje fasolki:) i zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ciazy i w Uk
dziekuje za odpowiedz. Dajcie znac, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez gratuluje i rowniez zazdroszcze:) masonowa w zasadzie to byl taki normalny @,tyle tylko ze trwal tylko 2 dni,zawsze jest przez conajmniej 5,ostatni @ mialam 07.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Masonowo, stesknilam sie za Toba !!! tak sobie wczoraj pomyslalam wlasnie, ze przeciez Ty prace dostalas, a ja Ci nawet nie pogratulowalam , congrats!!! Ja rozmawialm z moim M i chyba tez sprobuje przez agencje, chociaz nigdy tak nie pracowalam jeszcze, bo tez chcialabym gdzies wyrwac, to juz nawet nie o kase chodzi, tylko o przebywanie z ludzmi, Masonowo,a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stworzylam tabelke:) STARAJACE SIE Nick ............... Wiek .......... Ile cykli ............. Data nastepnej @ masonowa ......... 25 ................ 3 .................... 10.01.2009 ZACIAZONE :) 🌻 Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w ciazy i w UK, ja nic nie wiem o usg tutaj, ale gratuluje dzidziusia serdecznie!!!ja jak bede w ciazy, pewnie mi troche zejdzie z tym bo najstarsza tu jestem zdaje sie, ale jak to kiedys nastapi, to na pewno polece do Polski do swojego gina, zeby chociaz zobaczyc fasoleczke,hm hm hm...rozmarzylam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masonowa weszlam na ta stronke wpisalam poprzedni okres i wyskoczylo mi ze najwieksze szanse mialam 21.12 a dokladnie pamietam ta date,moja ukochana siostrzenica miala dwa lata,a po urodzinkach szlalam z mezem:P a czy jest mozliwosc,ze test pokazuje mi caly czas ze jest negatywny,bedac w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowa81
Hejka :) Tez mieszkam w Anglii i zaczynamy niedlugo starania, wlasciwie mielismy na mysli zaczac od marca, ale zobaczymy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ............... Wiek .......... Ile cykli ............. Data nastepnej @ masonowa ......... 25 ................ 3 .................... 10.01.2009 lentilka..............28.................2......................09.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka, Mariusz BHP nie moglam sie powstrzymac, zeby Was wpisac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ciazy i w Uk
ja mam 28 lat Ale wiecie co slyszalam ze jak sie stara odziecko to nie mozna jesc slodyczy, ja nie jadlam, i jak sie pokochalam z moim M to normalnie swiece zrobilam z nog zeby wszystko mi dobrze wlecialo do do srodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aneczka85!!! 🖐️ jak tam przeziebienie, juz lepiej cos? Masonowo z nieba mi spadlas z ta tabelka, tez sobie wlasnie myslalam o takiej tabelce ❤️ ❤️ ❤️ i jeszcze moznaby uwzglednic 22222jako naszego kibica, bo dobrze laseczka radzi w roznych sprawach, mysle ze nam kibicuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka skoro ostatnia @ mialas 7 grudnia to planowo nastepna powinnas dostac 4 stycznie (jesli oczywiscie cykle masz 28 dniowe). wydaje mi sie ze to byl Twoj normalny okres, tylko z jakis powodow (moze stres, moze choroba) Ci sie skrocil. skoro test ujemny. no niestety ja to tak widze, ale ma nadzieje, ze sie myle:) lentilko, dzieki za gratulacje, tylko ze to praca do konca przyszlego tyg. zaleta pracowania dla agencji jest poznawanie mnostwa roznych ludzi i roznych miejsc. a minusem to ze jednego dnia masz prace, a drugiego siedzisz w domu przyklejona do telefonu i czekasz czy zadzwonia czy nie. ale ja to wole o niebo bardziej od mojej ostatniej pracy na kontrakt. maz ma stala prace wiec ja czasami moge w domu posiedziec i poszekac na prace, odpoczne sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl z poczekalnia:))) DOPISUJCIE SIE :) aha, zapomnialam wczesniej napisac, mieszkam w okolicach Manchesteru, pol godz autobusikiem, 15 minut taxoweczka:) Tez w ciazy i w UK- o tych slodyczach to bzdury:P a swiece robilam przez 2 pierwsze miesiace kiedy sie staralismy, teraz juz mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masonowo, umnie podobno Hubby ma stala, a ja sobie troche wybrzydzam, mialam fajna prace na kontrakt ale sie skonczyla, myslalam,ze mnie zostawia, ze wlasciwie wszystkich nas zostawia, bo tak bylo w zeszlym sezonie, ale niestety ceny paliwa itp daly sie wszystkim we znaki, poznane kolezanki akurat mialy umowe na stale, ale je przeniesli do innego miasta i tak sie kontakt urwal, akurat te co najbardziej lubilam i od czasu do czasu gdzies wychodzilam z nimi wyjechaly do innych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ............... Wiek .......... Ile cykli ............. Data nastepnej @ masonowa ......... 25 ................ 3 .................... 10.01.2009 lentilka..............28.................2.............. ........09.02.2009 aneczka.............24.................2......................01.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka, Mariusz BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ciazy i w Uk
no moze nie wiem poprostu wpisuje co wiem, a noz cos pomoze. dziewczyny, nie myslcie tak o tym dajcie troche luzu. To juz chyba jakas obsesja:) nie myslcie o tych wszystkich procesach i poprostu oddajcie sie milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez ciazy i w Uk
acha mi mama powiedziala ze od pierwszego dnia miesiaczki doliczyc 13 i w trzynastym dniu hop do wyrka z M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusowa, marzec juz niedlugo:) zacznij jesc juz kwas foliowy, dla fasolki to bardzo wazne, i czytalam ze powinno sie go zaczac brac kilka miesiecy przed starankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pracowalam w tej poprzedniej pracy to praktycznie co czwartek bylam w Manchesterze!!!teraz to zaluje, ze sie wczesniej nie staralam , gdzie kupujesz ten sulfazin?czy to mozna dostac w normalnej aptece , moja mama jest zwiazana z farmacja, ale troche mi ja glupio pytac o te tabletk, -czesc mamusiu, znasz cos na poprawienie spermy dla mojego meza? ja nawet dzisiaj zaczelam mowic o tych tabletkach mojemu, i ze poprosze mame, ale on mi powiedzial ze to jest 'sick' :-D a slyszal ktos o macy???podobno kazdy mezczyzna starajacy sie o dziecko powinien to zazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak bym chciala o tym nie myslec:) staram sie bardzo,ale zawsze ta mysl mi przeleci przez moja glowke lentilka przeziebienie juz powoli przewchodzi,dzisiaj pprzytulalam sie z mezem przed jego praca i ... znowu zaczol mi sie okres,tz. nie taki calkiem okres,ale male krwawienia i wogole to brzuch mnie tam na dole boli masakra jakas wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w ciazy i w Uk- ja takie 13 dni dodawalam i hop do wyrka robilam pol roku temu, nic z tego nie wychodzilo, wiec musialam sie zabrac na powaznie:( obsesja to jeszcze nie jest, ale mysle o tym stanowczo za czesto!!!! chcialabym tak jak Ty, no ale niestety nie wszyscy tak moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nareszcie, 2h probowalam tu ejsc:/ a jak juz weszlam to musze uciekac bo rano do pracki ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez probowalam, ale kicha byla z ta kafe dzisiaj wlasnie kiedy moglysmy pogadac byla masonowa, koineczka i w ciazy z uk i turkusowa, tez musze leciec , najwazniejsze ze mamy tabelke!!! prosze sie wpisywac!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, w koncu sie udalo wejsc :) kwas foliowy jem juz od kilku lat, tak profilaktycznie ;) ja mieszkam na samym południu, nad morzem. Blisko Brighton. Pól roku temu bylam w ciązy, ale poronilam w 6 tc.. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie dobrze, ale i strasznie sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, zaczernilas sie , fju fju turkusowa, oczywiscie ze bedzie dobrze, mam kolezanke tez poronil, a jest mama i takich przypadkow jest wiele, glowka do gory , pozytywne myslenie!!! skopiuj tabelke i prosze sie wpisac!!!raz dwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick ............... Wiek .......... Ile cykli ............. Data nastepnej @ masonowa ......... 25 ................ 3 .................... 10.01.2009 lentilka..............28.................2.............. ........09.02.2009 aneczka.............24.................2................ ......01.02.2009 turkusowa81.......27.................1......................02.02.2009 ZACIAZONE Nick .............. Wiek ........... Ktory tydz? ........... Data porodu W POCZEKALNI *ci, ktorzy sie przymierzaja, bo tez tu takich mamy!!! Koineczka, Mariusz BHP Wiec sie melduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nerwow do tej kafeterii dzisiaj, Turkusowa i bardzo dobrze!!!szkoda, ze nie mieszkasz blizej, bo ja cierpie na brak polskich znajomych, ja niestety w poln-wsch.anglii, newcastle-sunderland -durham, pozdrawiam i juz zmykam stad, bo mam juz oczy zmeczone i w ogole nie wiem co sie dzieje z ta kafeteria, do jutra pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×