Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lentilka

staram sie o dzidziusia , mieszkam w Anglii

Polecane posty

Gość aneczka85
niestety juz sie nie wybronie:) dopadlo mnie na calego:P cale szczescie,ze mam dwa dni off-ajutro mezusia posle po jakies leki,bo ja to bede w lozku lezec caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
lentilka pisalas,ze kupilas w UK to siemie,jak to sie nazywa po angielsku?pamietasz? czytalam o tym dzisiaj i nie wyglada to zbyt ciekawie,ale no coz poswiece sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
o teraz dopiero zauwazylam,ze masonowa pytala o to samo,ja rowniez bylabym wdzieczna gdybys podala ta nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie dowiem i napisze, nie nie nie nie kupilam tego, nie bardzo tez wiem jak sie to robi, nie pamietam czy sie to gotuje, czy zalewa wrzatkiem, ja dam szanse wiesiolkowi i zobacze w nastepnym cyklu co i jak, bo z tego to i tak juz nie nie wyniknie jutro mam miec @, a do tego mam jeszcze dlugie cykle 30-35 dni, trzymaj sie aneczko i sie kuruj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
ja uciekam do lozeczka,na film popatrze z goraca herbatka:) pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Siemie lniane to flaxseed lub linseed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. ja mieszkam z mezem w Szkocji i tez zastanawiamy sie nad dzidziusiem w tym roku ale troszke pozniej bo najpierw musze skonczyc studia. Ale juz nie wiele zostalo wiec jakos sie przemecze. Najgorsza jest jednak mysl, ze jak juz sie zdecydujemy to nie bede mogla zajsc w ciaze...ale biore kwas foliowy wiec mam nadzieje, ze jednak jakos sie uda :) a poza tym jak Wam sie zyje w UK? U szkocji jest super - nie mam na co narzekac... no moze tylko na pogode ale przynajmniej teraz nie ma takich mrozow jak w Polsce ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
witaj amika:) gabbbkooo dzieki,a nie wiesz czy w tesco idzie to kupic? Amika mi sie zyje spoko w Anglii,ale jak urodze to mamy z mezem plany zeby wrocic do Polski,ale jeszcze wszystko przed nami:) dzisiaj mialam sen... pierwszy,ze zaszlam w ciaze:),potem mialam przerwe na siusianie i sen drugi,ze urodzilam coreczke:) Emilka miala na imie(hehe smieszne bo kiedys tak chcialam dac dziec ku na imie,w tej chwili juz jest inne:)kurde poczulam sie tam mamusia,cos pieknego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Aneczko nie wiem, poszukaj na dziale ze zdrowa zywnoscia a jak nie to w holland&barret (czy jak) powinni miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, nie bylo mnie troche, ale padam ze zmeczenia, ciagle bym spala i spala... Nadal w euforii po dobrych newsach,ale dopadaja mnie tez leki typu\"Czy napewno damy rade finansowo?\". Moj facet jest jednak kochaniutki, ciagle pyta jak sie czuje i skacze kolo mnie jakbym byla chora:) Niech poskacze:) Widzialam wypowiedz o tym, ze mamy sie wstydzic tego,ze rodzimy w Anglii. Idiotow nie brakuje,co? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ witam amikeeee :-D sprawdzilam to siemie lnianie, gdyby kolo was byl sklep julian graves niewielka siec sklepow z roznymi pierdolami typu pestki z dyni, rozne dziwne orzeszki itp.siemie lniane , tak gabko dokladnie linseed o,5kg 1.39 przecenione z 2, 50 czy cos takiego jeszcze jak by ktos wiedzial jak to sobie nalezy zapodac to niech napisz bede wdzieczna, chociaz jeszcze nie kupilam, ale sie zastanawiam, moze aneczka 85 albo masonowa wyprobuja to sie dolacze :-D 😘 aania zobacz jak wam sie dobrze nowy rok zaczal!!!dacie rade, finansowo tez, ja mam 28 i urodzilam sie w komunizmie, wtedy nic nie bylo, moze to i glupie pocieszenie, ale moim rodzicom musialobyc ciezko, poczytaj co 2222 pisala, mozesz dostac witaminki za darmo i nie lam sie bedzie dobrze, masz juz jakies ciazowe objawy? u mnie niestety pojawil sie @ dzisiaj wiec dzidziusia nie ma, ale juz przymierzam sie w tym miesiacu,bardzo bym chciala pojsc w Twoje slady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze co jakis czas przyplata sie taki/a i zaczyna oglaszac jakies swoje spostrzezenia why????kogo to interesuje? 💤 amikoo mnie sie mieszka nie najgorzej, ale poczatki byly trudne, dlugo nie moglam znalezc pracy, jak juz dostalam ta co chcialam to okazalo sie ze nie mam 2dokumentow na potwierdzeni adresu, a wtedy akurat zmienilam nazwisko i czesc mialam po prostu ze starym przez takie idiotyzmy prawie o depreche sie tu obijalam , pogoda mi nie pomagala na dodatek, teraz jest w porzadku, ale kolezanek i rodziny nadal mi brakuje, tego chyba najbardziej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
mi brakuje tylko znajomych i rodziny :) mam nadzieję że kiedyś wrócę do PL ale nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z przyjazniami, trzeba na nie troche czasu pracowac, wiec trezba tu tez troche pobyc i pogadac z ludzmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
dziewzyny,a moze znacie odp na moje pytanie? mam zgage,siusiam czasem nawet raz na 2-3 godzinki plus to ze 2 razy w nocy musze isc:/ mam dziwny apetyt,ogolnie nie czuje sie tak jak zawsze,ale... test negatywny,acha dostalam okresu w niedziele wieczorem,a od wczoraj wieczora juz nie mam,nie wiem moze za wczesnie robie test,albo poprostu sama nieswiadomie wymyslam sobie objawy:( dziwne to wszystko dla mnie,moze jest mi cos innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, czasem ma sie ponoc okres w ciazy, ale jest on iny niz normalnie, czsem kobiety mysla, ze to okres ato krwawienie implantacyjne(nie jestem pewna tej nazwy), ja jestem podejrzliwa, chyba bym sie przetestowala jeszcze raz :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
no wlasnie dzisiaj robilam juz tes,ale poczekam jeszcze kilka dni i zrobie kolejny,jakas godzinke temu mialam ochote na gotowany ryz,wiec poszlam do kuchni siedzialam godzine,a jak juz sobie wymyslilam i ugowalam potrawke to stwierdzilam ze jednak nie mam ochoty hehe maz juz ma obiad na jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko wszystko mozliwe, nie chce cie nakrecac, ale zastanawiajacy jest ten@, wiesz kiedy mialas owulacje i czy termin owulki pokrywa sie z terminem przytulania, albo sa te terminy w sasiedztwie? chyba bedziemy musialy zrobic tabelke, kto , jak i co!!! cos nam koineczka zniknela i masonowa tez sie nie pojawila dzisiaj :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
wiesz co ja to sie nie znam za bardzo na tych owulkach,ale jedna dziewczyna dala mi taka stronke www.kobieta.interia.pl/seks/kalendarz-intymny i tam wpisujac moj ostatni okres czylu 07.12.08 to wyskauja mi dni plodne,akurat wtedy kiedy szalalam z mezem,ale nie wiem czy tak sie wlasnie oblicz te dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie tak, ale stres i inne czynniki moga to zaburzyc, powtorz tescik ja trzymam kciuki i bede cie jutro wypatrywac tutaj!!!zeby byc przekonanym o owulce trzeba mierzyc temp. albo zastosowac test, a najlepiej oba na raz, bo z tymi testami to roznie bywa!!! zaczernij sobie nick aneczka85, wtedy nikt sie podszyje pod ciebie, wejdz w preferencje i wymysl haslo!!! trzymaj sie, mam nadzieje, ze bedzie pozytywny!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to chyba nie zrobie testu bo musze go najpierw kupic,a mam jutro wolne,chora jestem wiec z domku sie nie ruszam,ale w piatek po pracy polece do bootsa,a jak sie nazywaja te testy na owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ladnie ci w czarnym 😘 clear blue ma test na owulacje, masonowa mowila ze kupuje na e-bayu po 0.9 bo te z bootsa sa troche drozsze, Aneczka wstrzymaj sie jeszcze z testami na owulke, lepiej sprawdz raz jeszcze ciazowym no przeziebienie to moze byc tez ozanka, bo kobitki roznie reaguje, moja kolezanka jak zaszla w ciaze to myslala najpierw ze sie czyms strula, bo miala biegunke i goraczke, a tu woops niespodzianka, ale co by to nie bylo dbaj o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek wykupie wszystkie testy i bede sie testowac hehe:P a jesli chodzi o te dni plodne to sa tak jak w tym kalendarzu czy nie? bo ja juz tyle teorii slyszalam,ze sie troszke pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej moga byc jak w kalendarzyku, z tym ze czasem moga sie przesunac z roznych wzgledow i wtedy kalendarzyk nie dokonca sie pokrywa, ale u Ciebie moze sie pokrywac tym bardziej jak nie mierzylas temp. ani nie robilas testow na owulke to wszystko moze sie zdarzyc :-D !!!te babki, ktore chca trafic w dni plodne tmierza sobie dodatkowo temp. zeby 'trafic'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba bede zmykac, ide cos przekasic i do lozka, odezwe sie jutro , pa pa!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koineczka
Witam wszystkich, gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za tych, którzy czekają na wyniki. Lentilko nie zniknełam, chwilowo nie narzekam na nadmiar wolnego czasu:) Troszkę Was tu podglądałam ale i tak nie do końca jestem na bieżąco. Zaległości pewnie nadrobię w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alb
czesc dziewczyny, my staramy się o dzidzię juz rok, 2 miesiące temu okazało się że mąż ma kiepskie wyniki, takze powoli nastawiamy się na inseminację albo ivf, a może jakis cud?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim, witam witam koineczko!!!to dobrze ze zejestes zajeta, juz myslalam, ze nas opuscilas Alb siemanko!!! ja sie na tym nie znam ale czytalam, ze mezczyzni majacy slabe wyniki moga sie podleczyc, np. witaminki dla mezczyzn maja zawierac l-karnityne daja szybkosc zolnierzykom, cynk tez cos tam robi swoje Masonowa pisala, mozna sie podleczyc za3miechy powtorzyc badania, to ze sa teraz slabe nie znacze ze zawsze takie beda, medycyna potrafi dzisiaj zdzialac cuda, ja tez popieram invitro i inne takie, nawet ostatnio sie wpisalam na jaks liste popierajaca invitro w zwiazku z pewnym zmianami ktore sie szykuja w Polsce, glowa do gory Alb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×