Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skarbeńka

GRUPA WSPARCIA - DIETA 2009

Polecane posty

46 dzień diety Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: 3 x wasa, 2 plasterki wędliny, cały pomidor II śniadanie: jabłko i 1/2 pomarańczy Obiad: talerz zupy ogórkowej Powieczorek: mandarynka Kolacja: serek wiejski z całą papryka i 4 x wasa. W sumie około 1030 kcal. A z płynów to około 3 litrów (herbaty z cytryną, herbaty owocowej, herbaty zielonej (bez cukru oczywisice) i wody przegotowanej). Z ćwiczonek dzisiaj: - 60 minut zakupów plus spacer - 10 minut gimnastyki (wymachy rąk, nóg, skręty tułowia, przysiady, skłony). - 60 minut jady na rowerku stacjonanym i przejechane 28 km ;-) (jeżdzę tak około 20- 30 km/h) Dzisiejszy dzionek uważam za bardzo udany ;-) I kcal w normie, i duzo ruchu i picia ;-) Ach oby tak dalej ;-) ............................................................................ berta_kasia też gratuluje wtrwałości na orbitku :-) No menu fajne ale moim zdaniem troche za mało to 800 kcal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa :D zdałam na 4!!! teraz moge sie juz zabierac za diete porzadnie i za pakowanie do przeprowadzki bo sesje mam juz z glowy :D dzis 40 minut na stepperze i 4 h biegania i noszenia chrzesniaka :D na sniadanko 2 wasy z szyneczka drobiową na obiad grillowane dzwonka(2) karpia. a teraz sie zaraz zabiore za godzine na stepperze bo ten wynik z egzaminu dodal mi tyyyyle energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo mala! ja niestety wszystkie egzaminy mam jeszcze przed soba:P hehe gratki 😘 skarbenka ja jestem taka najedzona naprawde..:/ generalnie teraz tak stalam przed lustrem i nienawidze swojego brzucha.. nienawidze.. bede cwiczyc ciagle te sadlo zeby nie wstydzic sie ubrac samej bluzeczki do jeansow w lato.. samo sadlo sie takie wylewa.. mam nadzieje, ze tak w porze wiosny za 2 miesiace, bedzie znacznie lepiej wygladal.. na nim mi najbardziej zalezy.. nogi mam fajne.. ale ten brzuch.. ech:( nie poddam sie dopoki go ni zlikwiduje przynajmniej w 60%! buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szasz
Mogę się przyłaczyć do tego topiku? Jestem tydzień na diecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szasz witamy serdecznie ;-) Napisz coś o sobie ;-) Ile wazysz, wzrost,cel itd;-) MałaCzarna86 gratuluj e4 -ki! Super ;-) To teraz dietka pełną parą ;-) berta_kasia zlikwidujesz brzuszek i będziesz miąła ładną figure ;-) Ja w to wierze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałysmy o tabelce ; -) 🌻 NASZE ZMAGANIA 🌻 NICK...............START.....CEL......OBECNIE.....DATA ......UBYŁO.. Tutti_frutti......76kg.....58kg......75kg.........05.01. 09.....1kg.... Skarbeńka........93kg.....62kg.....83,5kg.......10.01.08 .....9,5kg.. Paletka............65kg.....55kg.....65kg..........05.01 .09.......0kg ...Fabetka........85kg.....79kg.....85kg..........05.01. 09.......0kg Ice tea............63kg.....60kg.....63 kg..........06.01.09.......0kg berta_kasia......91 kg.....66kg......78kg.........03.01.09.......13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wam wieczorem jest? Mnie ostatnio wieczormai głowa boli... I nieiwem czmeu :( Jem okay, ruszam sie, pije duzo wody... Jutro mam w planie też koło 1000 kcalorii, moze 1050 kcal bo w srode mój dzień 1400 kcal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............START.....CEL......OBECNIE.....DATA ......UBYŁO.. Tutti_frutti......76kg.....58kg......75kg.........05.01. 09........1kg Skarbeńka........93kg.....62kg.....83,5kg.......10.01.09. ......9,5kg Paletka............65kg.....55kg.....65kg..........05.01 .09.......0kg ...Fabetka........85kg.....79kg.....85kg..........05.01. 09.......0kg Ice tea............63kg.....60kg.....63 kg..........06.01.09.......0kg berta_kasia......91 kg.....66kg......78kg.........03.01.09.......13kg MałaCzarna.......78kg.....60kg......73kg.........27.12.08.......5kg NIE UWIERZYCIE!!!!!!! zagapilam sie na film i zrobilam na stepperze 50 minut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4000 kcal to 0,5kg tluszczu :) jakby tak robic 6000kcal dziennie zeby przez miesiac zrzucic okolo 15 kg to na stepperze trzeba by dziennie przez 30 dni cwiczyc 5 godzin :D:LD:D SZALENSTWO :D:D ahaha :D ale chyba zaczne robic 2 godziny rano i dwie wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... ja dzis, bedac juz na uczelni sie dowiedzialam ze odrabiamy jakis zalegly wykad i siedzialam do 19 :/ zjadłam dzis: sniadanie: bułka z dynia z almette i żółtym serem, 2 sniadanie: jabłko obiad(?!): bułka z almette i activia kolacja: 1,5 kawałka chleba zwykłego z zółtym serem, pomidorem i ogórkiem, 1/2 jajka do tego ze 2 litry herbaty wyjda (zwyklej i czerwonej), ale to jeszcze nie koniec, bo dluuuga noc przedemna :/ jutro mam egzamin z prognozowania i musze sie uczyc :/ paletka, jak sie nie mozesz zebrac do cwiczen, to zacznij od czegos hmmm... lekkiego, np lezac na kanapie i ogladajac film rob \"rowerki\" albo wymachy nogami :P NICK...............START.....CEL......OBECNIE.....DATA ......UBYŁO.. Tutti_frutti......76kg.....58kg......75kg.........05.01. 09........1kg Skarbeńka........93kg.....62kg.....83,5kg.......10.01.09 . ......9,5kg Paletka............65kg.....55kg.....65kg..........05.01 .09.......0kg ...Fabetka........85kg.....79kg.....85kg..........05.01. 09.......0kg Ice tea............63kg.....60kg.....63 kg..........06.01.09.......0kg berta_kasia......91 kg.....66kg......78kg.........03.01.09.......13kg MałaCzarna.......78kg.....60kg......73kg.........27.12.0 8.......5kg Czarownica_agata.59kg..51kg......59kg.........07.01.08........0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane tym razem mecz wygrany 3:2, ale kurcze bylam strasznie przemeczona.. prawie zemdlalam... dzisiaj musze zjesc porzadny obiad bo taka zupka z proszku to smiech, dzisiaj kupie sobie taki ryz z warzywami za 10 zl i bede go miala na 3 dni:) az moj facet sie zamartwial, bo upadlam na orbitreka z braku sily.. w nocy mialam deszcze, az sama sie dziwilam co sie dzieje.. za malo kalorii mialyscie racje- musialo mnie to spotkac..:( od dzisiaj postaram sie nie schodzic z 1000kcal obiecuje sloneczka! wczoraj wlasnie z tych przyczyn plozylam sie do lozka i nie dalam rady cwiczyc, ale orbi 30 min zaliczylam:) dzisiaj tez 30 min plus 20 i 8 abs na wieczor:) gratuluje wszystkim dzielnego trzymania sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... biedactwo :/ mam nadzieje ze juz sie dobrze czujesz :) ja mam 800,900kcal ale chyba nie mam tyle na glowie co Wy i moze dlatego tak sie nie czuje. ból głowy a tym bardziej omdlenia to alarm!!!!!! nie lekcewazmy go !! proponuje tez troche magnezu ( jakies kakao ) przynajmniej raz w tygodniu byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie zazywam magnez- zeby nie bylo skurczów miesni i witamine B- na zajady w kacikach ust:) w sumie to wczora mialam zalatany dzie wiec moze faktycznie dlatego, ale mowie wam.. bylo mi niedobrze, slabo, mialam dreszcze... cos strasznego:( ale dzisiaj juz po serku wiejski i skroilam sobie do niego ogorka kiszonego- ledwo zjadlam po polowie reszte ale mowie sobie ze sie boje i musze a potem ledwo odzic umialam taka najedzona bylam:) hehe zoladek sie skurczyl:D na II sn kolo 12.30-13 zjem jablko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D SCHUDLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cale kilo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............START.....CEL......OBECNIE.....DATA ......UBYŁO.. Tutti_frutti......76kg.....58kg......75kg.........05.01. 09........1kg Skarbeńka........93kg.....62kg.....83,5kg.......10.01.09 . ......9,5kg Paletka............65kg.....55kg.....65kg..........05.01 .09.......0kg ...Fabetka........85kg.....79kg.....85kg..........05.01. 09.......0kg Ice tea............63kg.....60kg.....63 kg..........06.01.09.......0kg berta_kasia......91 kg.....66kg......78kg.........03.01.09.......13kg ________________________________________________________ MałaCzarna.......78kg.....60kg......72kg.........27.12.0 8.......6kg ________________________________________________________ Czarownica_agata.59kg..51kg......59kg.........07.01.08.. ......0kg ah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać, ale dopiero wstałam :) Nie ma to jak wony dzień. To znaczy teoretycznie wolny, bo tak naprawdę zaraz muszę pozałatwiać milion spraw :) Gratuluję wszystkich sukcesów :) U mnie wczoraj 1200 kcal :( ale od tego 2 godziny szybkiego spaceru, czyli +/- 400 kcal. Ogólnie jestem zadowolona :) Kupiłam wczoraj w Biedronce (:D) sok warzywny Fiqurella. Dzisiaj jadę po zgrzewkę. Jest naprawdę pyszny, a przed chwilą weszłam porównać go z sokiem Vega z Tymbarka i ma identyczne wszystkie wartości :) Aha i kosztuje 2,5/ litr, a nie jak Tymbark 3zł za pół litra. Zmykam na zakupy spalić troszkę kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MałaCzarna86 gratuluje bardzo serdecznie!!!!!! Kazdy kilogram mniej to wielki sukces!!! MałaCzarna86 no ja tez jade na rowerku godzinke i patrze na telewizor i jakoś czas szybko leci ;-) Tak chyba lepiej ;-) MałaCzarna86 oj 5 godzin na steperze dziennie to hcyba byś ducha wyzioneła :O Organizm nieprzyzwyczajony do tak wielkiego wysiłku moze sie zbuntowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Na wstępie MałaCzarna gratuluje samych sukcesów egzamin pięknie zdany no i kilogram stracony :D rewelacja życie od razu pewnie stało się dla Ciebie piękniejsze :P ice tea ja kiedyś kupiłam sobie sok warzywny ale stał w lodówce chyba tydzień miałam straszną zgage po nim :( gdyby nie ten efekt uboczny napewno chętnie bym go piła póki co zostaje przy pomidorowym :) berta_kasia ja miałam podobne objawy bodajże w drugim czy trzecim dniu diety :( faktycznie to był koszmar u mnie najbardziej odbiło sie niesamowitym bólem głowy myślałam że zaczne chodzić po ścianach no i dreszcze koszmarne .Leżenie pod kołdrą nic kompletnie nie dało ale całe szczęście na drugi dzień było lepiej .Chociaż przyznam że do dzisiaj zdarzają mi sie lekkie ćmienia głowy wieczorami Wczoraj w necie znalazłam filmik z ćwiczeniami na brzuch,ramiona,pośladki. Podobno są rewelacyjne i mają dużo zwolenników spróbuje poćwiczyć - z Panią z monitora będzie raźniej :P Dzisiaj na śniadanie zjadłam 3 :o kromki razowego z twarożkiem i pomidorem plus szklanka soku pomidorowego nie wiem dlaczego od rana jestem taka nienażarta na obiad myśle ugotować sobie bób mrożony jakoś tak mnie naszło a na przegryzke w ciągu dnia kupie grapefruit :) No ale to tylko plany narazie a czas pokaże jak to będzie :P Baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzisiaj zjadlam ryz z warzywami z takiej kuchni azjatyckiej, co prawda polowe porcji reszte oddalam facetowi, ale jakos mam wyrzuty.. mysle ze mial gdzie z 400 kcal wiec w sumie dzisiaj to z 800 zjadlam, a jeszcze activia na kolacje wiec do 1000 sie zamkne, tylko jakos tak dziwnie:P no nic zaraz zmykam na orbiego pomykac z 30 minut:D a potem kolo 20.30 znowu 20 min na rozgrzewke i wracam do abs:)a wam jak tam idzie, bo chyba dobrze co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czariwnica_agata
mala czarna, gratulacje :) moj dzien: ś:1/2 bułki ze slonecznikiem z serem i ogórkiem, jajko 2ś: 1/4 bułki z dynią (nie zdążyłam sobie zrobić z niczym kanapki a tą połówką ktora wzielam podzielilam sie z kolezanka) o: zrobie sobie wazywa na patelni i ugotuje ryż k: jeszcze nie wiem, moze jakas mala sałateczka :) dzis caly dzien chodzi za mna: pizza serowa z naszej osiedlowej pizzeri, tosty z masłem czosnkowym i serem i czekolada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czarownica dobrze ze tylko chodzi za Toba, ale j wiem ze sie nie dasz:D mała jesteś wielka!:D wielkie graty 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam i nawet jezdzilam nie 30 a 31 minut:) powoli bede zwiekszac czas zeby coraz wiecej wytrzymywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, zrobilam sobie na patelni warzywka wymieszane z ryżem i przyprawami... przyszedł tata i mi połowe zjadł :/ :P zjadlam jedną (jedną i nic wiecej!!!) kosteczke czekolady z orzeszkiem i rodzynką :P i smaczek został zaspokojony i juz az tak bardzo za mna nie chodzi :) wiec nie dalam rady tak do konca... ale wynagrodzilam sobie ta polowe mojego obiadu :P wlasnie siedze i sie ucze informatyki :/ i pije czerwona herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis w sklepie kusil batonik >< juz go mialam w rece ale pomyslalam och co dziewczyny sobie pomysla a feee i odlozylam :D w nagrode zrobilam 50minut na stoperze teraz przerwa do 9 i drugie 50 . chyba nawet dam rade rano 100minut i wieczorem 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szasz
Hmmm coś o mnie Chba najważniejsze to to,że jestem maniaczką diet. W maju zaczęłam się odchudzać...Ważylam 60 kg i schudłam do 49kg.W 3 miesiące.Byłam na głodówce,jadłam jogurty,warzywa i nie jadłam śniadań ani kolacjoi,zero słodyczy.Było to bardzo niezdrowe,wiem.Później załapało mnie jojo.Właściwie w miesiąc wszystko mi wróciło. Teraz ważę około 59kg(na to licze bo ważę się co niedzielę) było jeszcze jakiś tydzień temu około 62.Nie jem kolacji,słodyczy,piję wodę.Znowu jestem na podobnej diecie.Wiem,napiszes\cie,że doprowadze do tego samego,....znowu jojo.Ale mi bardzo zależy żeb do 14lutego schudnąć bardzo dużo bo wyjeźdźam na wakcję i wiadomo,całe dnie na plaży w kostiumie.Same rzoumicie.Jak wróce dalej będę się odchudzała a w takiej gorączce za dużo nie przytyję. Mam 168cm wzrostu. Moje wymiary łydka36 udo48 biodra92 brzuch88 talia 69 ręka 26 biust 87 Czuję się jak słoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna widze idziesz ostro jak burza, maz racje ze odlozylas ten batonik bo kasia by cie skarcila!:D ja tez za jakies 30 min 20 min orbiego i abs:) wiecie co.. ja chyba tez sie chce pochwalic.. potrzebuje jakiegos takiego kopa:) dzisiaj u faceta stanelam na wadze po posilku i w ciuchach.. bylo 76,8.. bardzo sie ucieszylam, bo uwierzylam ze 75 do 7 lutego jest mozliwe:) kochana a z toba to wcale tak zle nie jest, nie przesadzaj tez znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×