Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość ladder
To idź do sirka i się sama dowiedz wszystkiego....co cię to obchodzi jak komu zrobił uszy...to sa twoje uszy...jak komuś zrobił ładnie nos,biust,uszy top nie znaczy,że tobie też zrobi super bo jestes odrebnym org a żaden chirurg nie wie jak organizm zareaguję. That right

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radze odpisywac niesia --- wyciaga tylko od innych infomacje pod roznymi nikami a nie podaje nikomu na piv nazwy kliniki ani chiurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie już spokój tej niesi....chcę się wyżalić na tym czy innym forum niech się żali... widocznie to przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sirek jest najlepszy z najlepszych-zapamiętajcie to sobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia_3435
Myslę ,że warto zaryzykować u sirka ,mam operację w paź... życzcie mi powodzenia,opiszę po jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkadoris
podpisuję się w 100% pod wypowiedziami pana gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba
Nie same pozytywne. Jest sporo negatywnych opinii. Chyba u każdego plastyka tak jest, ze zdarzy się jakaś komplikacja czasem. Czy jest tutaj jakaś osoba, która np. nie może się pokazać ludziom po nieudanej operacji nosa itp? Takich ekstremalnych przypadków raczej nie ma. Każdy chirurg operując chce jak najlepiej dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoba
ty już tam wiesz co chcę chirurg.... ja na sira nie narzekam bo dobrze mi zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co myszki jeszcze powiecie o sirku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam,że jest ponoć jednym z lepszych chirurgów...czy to prawda ? proszę o mądrę odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest strasznie zapiziałe więc nie liczyłabym na falę komentarzy....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy warto u niego zaryzykować nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwienne
naprawdę spoko lekarz,można mu zaufać,nie jest nastawiony tylko na kasę...bardzo miło go wspominam.... jest naprawdę lekarzem z powołaniem i bardzo dobrym człowiekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za tyle błędów ale szybko pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkaaa
nie licz,że ci ktoś odpiszę....tu siedzą same gbury ,nikt nie chcę doradzać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ??? gdzie to mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież podałam link kliknij na link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horalko - Góralko
Wiemy, że nieperfekcyjny efekt operacji nosa potrafi zdołować, domyślamy się jak ciężko ci jest, ale czy uważasz, że szukanie na siłę negatywnych informacji o chirurgu, który cię operował i pisanie pod wieloma nickami raz dobrze raz, raz krytycznie a innym razem kpiąco poprawi efekt operacji?? Sama się krzywdzisz wałkując temat. Porozmawiaj z chirurgiem, opowiedz o swoich odczuciach. Każdy idąc na operację podejmuje ryzyko i jest świadomy, ze jest pewien procent niepowodzeń. Twój nos nie wygląda fatalnie, nikt się z ciebie nie śmieje. Akceptacja i rezygnacja z nagonki pomoże ci. Zacznij żyć a nie stale napędzać machinę! Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek po
Czeka mnie korekta operacji nosa u dr Janusza, poprzedzona wypaleniem przerośniętej małżowiny nosowej, która uwydatniła się po pierwszej plastyce nosa. małżowiny będzie robił laryngolog Blicharz. czy ktoś był w podobnej sytuacji? Boję się zbyt wielu ingerencji w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z tym spokój...dobra rada...po poprawkach nigdy nie ma lepiej a jest tylko gorzej...to takie mydlenie oczu lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzoldkasss
zgodzę się z gościem,z tymi poprawkami to uważaj...ja pierwszą op miałam w katowicach potem w warszawie (chociaż pochodzę z bielska ) i po 2 jest gorzej niż po 1...z nosem to jest tak,że albo masz farta i ci się uda za 1 razem...albo rolly-coster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest o nosach temat a nie o biustach ale super,że się cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mieliby mydlić oczy. Rozumiem przy płatnych poprawkach, ale za darmo, po co mieliby robić sobie kłopot, żeby było gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataAga
Hej! A ja juz 3 października idę pod nóz! Wreszcie duzy biuscik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataAga
Któraś ma zabieg w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie do osób, które przeszły korekcję odstających uszu. Jak długo nosi się ten "hełmik" na głowie po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , jak długo jest sie wylaczonym z pracy. Czy chorobowe od dr sieka jest ważne, czy należy wziąć urlop. Jak sobie z tym poradzilyscie. Poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikita26
Dziewczyny mnapiszcie proszę ile mniej więcej od pierwszej konsultacji czeka się na operację powiększenia piersi??? Dużo jest zalatwiania, badań przed sama operacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest taki kiepski to skąd frustratki ma pieniądze na wypasioną klinikę. Czyli ******* jak by był tak kiepski to by nie inwestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×